RUSIJA

Post Reply
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#4801 Re: RUSIJA

Post by spreca »

jefferson wrote:Gdje ba Cheli da nam objasni jel ovaj veto rusi dolar, ili predstavlja neku novu paradigmu?
:mrgreen: u brigama je on sad.....dok nesto smisli eto njega :mrgreen:
krater
Posts: 6991
Joined: 27/09/2012 07:00

#4802 Re: RUSIJA

Post by krater »

spreca wrote:
jefferson wrote:Gdje ba Cheli da nam objasni jel ovaj veto rusi dolar, ili predstavlja neku novu paradigmu?
:mrgreen: u brigama je on sad.....dok nesto smisli eto njega :mrgreen:
:mrgreen:
User avatar
pici
Posts: 46398
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#4803 Re: RUSIJA

Post by pici »

cHelli vam je sad na elaboriranju ruski veto i grcko OXI lihvaroCionistima... :mrgreen:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#4804 Re: RUSIJA

Post by spreca »

pici wrote:cHelli vam je sad na elaboriranju ruski veto i grcko OXI lihvaroCionistima... :mrgreen:
u brigama je...kako spasiti Kinesku ekonomiju :lol:
User avatar
pici
Posts: 46398
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#4805 Re: RUSIJA

Post by pici »

spreca wrote:
pici wrote:cHelli vam je sad na elaboriranju ruski veto i grcko OXI lihvaroCionistima... :mrgreen:
u brigama je...kako spasiti Kinesku ekonomiju :lol:

upumpavat juane u berze i zauzet japan i koreju a onda na zamolbu tajvana teskim srcem ih primit u veliku azijsku ekonomsku zajednicu... rusiji dat veto cisto reda radi :mrgreen:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83515
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#4806 Re: RUSIJA

Post by _BataZiv_0809 »

Kaligula I wrote:

...otkud tolika potreba za potcjenivanjem jednog od najstarijih i najkulturnijih naroda na svijetu?...je li u pitanju mrznja, zavist ili strah?...ne boj se nećeš ti doživjeti kinesku dominaciju, ali neko sigurno hoće...

....
Imao bih komentar na ovo.

Prvo da kazem: Dzefri mi je drag, solidan je forumas, a usto je i moj zemljak.

Ali, ali, po mom misljenju jako je poprimio taj, ja bih rekao sindrom, americki sindrom kojim ih kljukaju da su oni "gratest nation on earth" (kako to samo fasisticki zvuci). Da imaju pravo obracanja s visine i s ociglednim podsmijehom.

To je posebno vidljivo kada ga se pritisne.

Ali je sasvim regularan lik.
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3713
Joined: 25/06/2014 14:16

#4807 Re: RUSIJA

Post by kakotakonikako »

Rusija je prnula u sisu. Definitivno.
krater
Posts: 6991
Joined: 27/09/2012 07:00

#4808 Re: RUSIJA

Post by krater »

kakotakonikako wrote:Rusija je prnula u sisu. Definitivno.
Sankcije :( :mrgreen:
LDLT
Posts: 627
Joined: 30/06/2013 18:33

#4809 Re: RUSIJA

Post by LDLT »

_BataZiv_0809 wrote:Ali, ali, po mom misljenju jako je poprimio taj, ja bih rekao sindrom, americki sindrom kojim ih kljukaju da su oni "gratest nation on earth" (kako to samo fasisticki zvuci). Da imaju pravo obracanja s visine i s ociglednim podsmijehom.

Al ima tu neke okolo koji su najstariji narod na Balkanu i imaju čak i nebesku verziju, šta ćemo sa time jbg :lol: :lol: :lol:
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3713
Joined: 25/06/2014 14:16

#4810 Re: RUSIJA

Post by kakotakonikako »

krater wrote:
kakotakonikako wrote:Rusija je prnula u sisu. Definitivno.
Sankcije :( :mrgreen:
Evropski parlamentarci na raspravi o rezoluciji o Srebrenici: Jučerašnji veto Rusije je za žaljenje.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#4811 Re: RUSIJA

Post by 5 0 5 »

spreca wrote:
jefferson wrote:Gdje ba Cheli da nam objasni jel ovaj veto rusi dolar, ili predstavlja neku novu paradigmu?
:mrgreen: u brigama je on sad.....dok nesto smisli eto njega :mrgreen:
ma ne. on tacno zna kako su nam cionisti pokusali podvaliti rezoluciju i zasto nam je rusija napravila uslugu, da ne kazem, spasila nas te lazne rezolucije i ko zna, mozda i bratoubilackog rata. samo nas sad malo cheli rostilja. pustio nas je da se istresemo, a kasnije ce nam sve objasniti. strpite se malo.


Image
spacek
Posts: 620
Joined: 02/02/2012 23:55

#4812 Re: RUSIJA

Post by spacek »

...
Last edited by spacek on 22/04/2016 23:26, edited 3 times in total.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#4813 Re: RUSIJA

Post by sumirprimus »

spreca wrote:
jefferson wrote:Gdje ba Cheli da nam objasni jel ovaj veto rusi dolar, ili predstavlja neku novu paradigmu?
:mrgreen: u brigama je on sad.....dok nesto smisli eto njega :mrgreen:
zna i on kaĆe na more,nije djaba geopolitcko strateski grand vizard... :D
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#4814 Re: RUSIJA

Post by spreca »

sumirprimus wrote:
spreca wrote:
jefferson wrote:Gdje ba Cheli da nam objasni jel ovaj veto rusi dolar, ili predstavlja neku novu paradigmu?
:mrgreen: u brigama je on sad.....dok nesto smisli eto njega :mrgreen:
zna i on kaĆe na more,nije djaba geopolitcko strateski grand vizard... :D
:mrgreen:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#4815 Re: RUSIJA

Post by spreca »

5 0 5 wrote:
spreca wrote:
jefferson wrote:Gdje ba Cheli da nam objasni jel ovaj veto rusi dolar, ili predstavlja neku novu paradigmu?
:mrgreen: u brigama je on sad.....dok nesto smisli eto njega :mrgreen:
ma ne. on tacno zna kako su nam cionisti pokusali podvaliti rezoluciju i zasto nam je rusija napravila uslugu, da ne kazem, spasila nas te lazne rezolucije i ko zna, mozda i bratoubilackog rata. samo nas sad malo cheli rostilja. pustio nas je da se istresemo, a kasnije ce nam sve objasniti. strpite se malo.


Image
svi cete se vi crveniti kad dodje sa faktima :mrgreen:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#4816 Re: RUSIJA

Post by sumirprimus »

nesto ko u fazonu,briljantan potez ruske diplomacije,putinov pogled u buducnost seze dalje od ovih gologuzih supaka sto im i cipras mece,vidi najvelicanstveniji poiliticar svih vremena oklen vjetar puse,svjestan situacije,izvukao je maksimum iz datih okolnosti i donio jos jednu pobjedu ruskoj spoljnoj politici.i pokazao svim potencijalnim prijateljima da je madr raša uvijek tu za njih.samo za istinske prijatelje,ne za supke ko ukrajince. :D
krater
Posts: 6991
Joined: 27/09/2012 07:00

#4817 Re: RUSIJA

Post by krater »

sumirprimus wrote:nesto ko u fazonu,briljantan potez ruske diplomacije,putinov pogled u buducnost seze dalje od ovih gologuzih supaka sto im i cipras mece,vidi najvelicanstveniji poiliticar svih vremena oklen vjetar puse,svjestan situacije,izvukao je maksimum iz datih okolnosti i donio jos jednu pobjedu ruskoj spoljnoj politici.i pokazao svim potencijalnim prijateljima da je madr raša uvijek tu za njih.samo za istinske prijatelje,ne za supke ko ukrajince. :D
:lol:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#4818 Re: RUSIJA

Post by spreca »

sumirprimus wrote:nesto ko u fazonu,briljantan potez ruske diplomacije,putinov pogled u buducnost seze dalje od ovih gologuzih supaka sto im i cipras mece,vidi najvelicanstveniji poiliticar svih vremena oklen vjetar puse,svjestan situacije,izvukao je maksimum iz datih okolnosti i donio jos jednu pobjedu ruskoj spoljnoj politici.i pokazao svim potencijalnim prijateljima da je madr raša uvijek tu za njih.samo za istinske prijatelje,ne za supke ko ukrajince. :D
:thumbup: :lol:
User avatar
pici
Posts: 46398
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#4819 Re: RUSIJA

Post by pici »

Image
Image
Image

POBEEEDAAA grobe nad liHvaroCionistima... sad u udružene države sibira i napokoM zauzet Beč :thumbup:

Image
krater
Posts: 6991
Joined: 27/09/2012 07:00

#4820 Re: RUSIJA

Post by krater »

Gasprom potvrdio: Turski tok staje
Ruski Gasprom raskinuo je ugovor sa kompanijom Saipem o izgradnji prve linije morskog dela gasovoda Turski tok, saopšteno je iz te ruske kompanije.
:D :izet: :izet:
LDLT
Posts: 627
Joined: 30/06/2013 18:33

#4821 Re: RUSIJA

Post by LDLT »

To da im više za Kinu ostane
Neće valjda ovim zapadnjacima i Turcima dat svoj gas, neka se smrznu, samo trgovina sa slobodarskim nacijama.
I to u rubljama, ruši i dolar odma
zenit dozic
Posts: 2531
Joined: 07/09/2014 11:48

#4822 Re: RUSIJA

Post by zenit dozic »

krater wrote:
Gasprom potvrdio: Turski tok staje
Ruski Gasprom raskinuo je ugovor sa kompanijom Saipem o izgradnji prve linije morskog dela gasovoda Turski tok, saopšteno je iz te ruske kompanije.
:D :izet: :izet:
Jel im ga ovo brat Erdoan šukno zbog veta ili je nešto drugo u pitanju :idea:
krater
Posts: 6991
Joined: 27/09/2012 07:00

#4823 Re: RUSIJA

Post by krater »

Bit ce da rusi nemaju para :mrgreen:
LDLT
Posts: 627
Joined: 30/06/2013 18:33

#4824 Re: RUSIJA

Post by LDLT »

Ma ne, puni ko tanker
http://in.rbth.com/economics/2015/03/25 ... 42179.html

These plans were actually feasible, he said, before the economic difficulties arose in the country. “We have now reached an understanding that, to begin with, we will sign a contract for a squadron of T-50’s (12 aircraft – Kommersant). After that, we will decide how many of them we still need – and how much we can afford,” the source said.

Srbi dobili ponudu za helikopter po bratski prenapuhanoj ceni, trebaju dolari majčici.
Nakon što su morali izmiriti dugovanja za energente :lol:
User avatar
Opetja033
Posts: 10041
Joined: 01/11/2011 20:33

#4825 Re: RUSIJA

Post by Opetja033 »

sumirprimus wrote:nesto ko u fazonu,briljantan potez ruske diplomacije,putinov pogled u buducnost seze dalje od ovih gologuzih supaka sto im i cipras mece,vidi najvelicanstveniji poiliticar svih vremena oklen vjetar puse,svjestan situacije,izvukao je maksimum iz datih okolnosti i donio jos jednu pobjedu ruskoj spoljnoj politici.i pokazao svim potencijalnim prijateljima da je madr raša uvijek tu za njih.samo za istinske prijatelje,ne za supke ko ukrajince. :D
:lol: :lol:
Post Reply