BHTelecom All About
Moderator: Benq
-
arelinho
- Posts: 365
- Joined: 23/06/2012 16:15
#47976 Re: BHTelecom All About
Evo opet imam neki problem. Da li mi neko od vas može pomoći?
Gledam normalno tv i samo zazvoni fiksni telefon ili ja hoću nekog da zovem odmah gubim sliku. Tada mi piše nema video prijenosa. Šta je tačno problem ovdje? Zbog čega gubim sliku?
Gledam normalno tv i samo zazvoni fiksni telefon ili ja hoću nekog da zovem odmah gubim sliku. Tada mi piše nema video prijenosa. Šta je tačno problem ovdje? Zbog čega gubim sliku?
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#47977 Re: BHTelecom All About
zato sto je zazvonio fiksni telefonarelinho wrote:Evo opet imam neki problem. Da li mi neko od vas može pomoći?
Gledam normalno tv i samo zazvoni fiksni telefon ili ja hoću nekog da zovem odmah gubim sliku. Tada mi piše nema video prijenosa. Šta je tačno problem ovdje? Zbog čega gubim sliku?
- Del_Boy1
- Posts: 2839
- Joined: 19/01/2013 14:37
- Location: TK
#47978 Re: RE: Re: BHTelecom All About
Moraju ti svi fiksni telefoni biti iza splitera, mala bijela kutijica veličine otprilike kutije šibica koju su ti postavili kad su priključivali MojaTV.arelinho wrote:Evo opet imam neki problem. Da li mi neko od vas može pomoći?
Gledam normalno tv i samo zazvoni fiksni telefon ili ja hoću nekog da zovem odmah gubim sliku. Tada mi piše nema video prijenosa. Šta je tačno problem ovdje? Zbog čega gubim sliku?

- escobar__
- Posts: 9988
- Joined: 07/06/2010 22:48
- Location: 🇪🇺
#47979 Re: BHTelecom All About
Mogu li se (i kako) isključiti ove pop-up najave uglavnom fudbalskih utakmica?
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#47980 Re: BHTelecom All About
i mene zanima (jebale ih one)escobar__ wrote:Mogu li se (i kako) isključiti ove pop-up najave uglavnom fudbalskih utakmica?
- BarbaDue
- Posts: 65076
- Joined: 03/02/2008 22:28
- Location: pogledaj iza sebe
#47981 Re: BHTelecom All About
Genexis modem, jel on sličan Innbox-u?
- joske
- Posts: 2277
- Joined: 13/07/2016 11:09
#47982 Re: BHTelecom All About
ovaj modem ti je za fiber opticki internet ne znam da li Bh telecom ima fiber opticki internet , odkud tebi ovaj Holandski modemBarbaDue wrote:Genexis modem, jel on sličan Innbox-u?
-
kakaljin
- Posts: 13503
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#47983 Re: BHTelecom All About
Kod mene je fiber optički internet od BH Telecoma.joske wrote:ovaj modem ti je za fiber opticki internet ne znam da li Bh telecom ima fiber opticki internet , odkud tebi ovaj Holandski modemBarbaDue wrote:Genexis modem, jel on sličan Innbox-u?![]()
jesi mislio na ovaj modem
BHT ima optiku i to odavno, ali još uvijek na svim područjima
- joske
- Posts: 2277
- Joined: 13/07/2016 11:09
#47984 Re: BHTelecom All About
dobar je ovaj modem vidio sam ga u Amstredamu fercera super .
-
zippoo87
- Posts: 19662
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#47985 Re: BHTelecom All About
pitanje za @mirza_15 i dip ingg
zanima me da li telekom planira u skorije vrijeme pustati HD kanale svima bez dodatne naplate
naime vise je ocajno gledati sportske sadrzaje na ovim niskim rezolucijama,posebno na velikim ekranima
trenutno imam TV od 48 inca i nije nimalo lijepo gledati nista na niskim rezolucijama,dok je HD besprijekoran
kod mene je dosao i telemah u grad a i kablovska nudi HD programe u standardnim paketima pa ako uskoro ne bude nista u HDu bez dodatnog placanja,morati cu preci na drugog operatera ,jer vec sada moja tv kaska za ponudom telemaha
ako neko ima nekih insajderskih informacija,bujrum podijelite sa rajom
btw.vise nisam pod ugovoenom obavezom sa bhtom,mogu preci na druge bez problema
zanima me da li telekom planira u skorije vrijeme pustati HD kanale svima bez dodatne naplate
naime vise je ocajno gledati sportske sadrzaje na ovim niskim rezolucijama,posebno na velikim ekranima
trenutno imam TV od 48 inca i nije nimalo lijepo gledati nista na niskim rezolucijama,dok je HD besprijekoran
kod mene je dosao i telemah u grad a i kablovska nudi HD programe u standardnim paketima pa ako uskoro ne bude nista u HDu bez dodatnog placanja,morati cu preci na drugog operatera ,jer vec sada moja tv kaska za ponudom telemaha
ako neko ima nekih insajderskih informacija,bujrum podijelite sa rajom
btw.vise nisam pod ugovoenom obavezom sa bhtom,mogu preci na druge bez problema
- BarbaDue
- Posts: 65076
- Joined: 03/02/2008 22:28
- Location: pogledaj iza sebe
#47986 Re: BHTelecom All About
Da, dovedena mi je optika u stan i postavljen ovaj modem. Istina nije ovakav kao na tvom klipu ali je sličan.joske wrote:ovaj modem ti je za fiber opticki internet ne znam da li Bh telecom ima fiber opticki internet , odkud tebi ovaj Holandski modemBarbaDue wrote:Genexis modem, jel on sličan Innbox-u?![]()
jesi mislio na ovaj modem
- joske
- Posts: 2277
- Joined: 13/07/2016 11:09
#47987 Re: BHTelecom All About
jel fercera sve oke bit ces zadovoljan sa ovime nije kao Zte onaj kinez 
- BarbaDue
- Posts: 65076
- Joined: 03/02/2008 22:28
- Location: pogledaj iza sebe
#47988 Re: BHTelecom All About
Fercera, međutim nisam zadovoljan btzinom.


-
Knoa
- Posts: 97
- Joined: 08/12/2009 11:24
#47989 Re: BHTelecom All About
Jel ima neko da mi objasni da li može i ako da, kako gledati moja web tv na telemach wifi.
-
sarajevo-x.com
- Posts: 860
- Joined: 19/04/2013 08:42
- Location: Tuzla, Bosnia and Herzegovina
#47990 Re: BHTelecom All About
Je li zavrsena ona akcija prikljucka za 1KM ?
-
Free Spirit
- Posts: 410
- Joined: 03/02/2014 20:01
#47991 Re: BHTelecom All About
Nedavno se prebacio na student paket, odgovara mi više zbog interneta. I kad potrošim brzi net imam neograničen spori al dovoljno za poruke i mail. Neki dan mi ipak zatreba brži net i dopunim dodatno 10 marki da se ne peglam (a i jer mi treba za poneku poruku u inostranstvo, i to se ne broji u onih redovnih 11,70 koje platim) i uzmem jednokratno 1GB za 6KM (imao sam goste par dana, vozali se stalno pa svima trebao net). I et tako fino sljedeći dan se prikačim na net, šerujem hotspot i dobijam poruku da sufam na manjoj brzini... Kontam bug neki, provjerim, kad ono jok.
Taj net vrijedi 1 hebeni dan. Naravno morao sam ponovo dopunjavati.
E jesam i ja glup u pm
Ma brao, može li još ikako malo više cijeđenja...
Taj net vrijedi 1 hebeni dan. Naravno morao sam ponovo dopunjavati.
E jesam i ja glup u pm
Ma brao, može li još ikako malo više cijeđenja...
- studiorum_tuzlaensis
- Posts: 6230
- Joined: 08/07/2015 11:06
- Location: dogodine u Mariupolju
#47992 Re: BHTelecom All About
Ne znam, ne mogu da vjerujem da je to istina.Free Spirit wrote:Nedavno se prebacio na student paket, odgovara mi više zbog interneta. I kad potrošim brzi net imam neograničen spori al dovoljno za poruke i mail. Neki dan mi ipak zatreba brži net i dopunim dodatno 10 marki da se ne peglam (a i jer mi treba za poneku poruku u inostranstvo, i to se ne broji u onih redovnih 11,70 koje platim) i uzmem jednokratno 1GB za 6KM (imao sam goste par dana, vozali se stalno pa svima trebao net). I et tako fino sljedeći dan se prikačim na net, šerujem hotspot i dobijam poruku da sufam na manjoj brzini... Kontam bug neki, provjerim, kad ono jok.
Taj net vrijedi 1 hebeni dan. Naravno morao sam ponovo dopunjavati.
E jesam i ja glup u pm![]()
![]()
![]()
Ma brao, može li još ikako malo više cijeđenja...
https://www.bhtelecom.ba/msurf0.html
Koristio sam Mini 15 i isto sam radio dopune kao i ti i nije vrijedilo dan, već do kraja mjeseca i onda mi je čak ostajalo u novom mjesecu taj nepotrošeni net.
-
Free Spirit
- Posts: 410
- Joined: 03/02/2014 20:01
#47993 Re: BHTelecom All About
Provjerit ću opet, nemoguće da sam za 6-7 sati spržio 1GB (ništa skidano osim ponekog update-a, i bez gledanja youtube). Ovaj jednokratni dokup (od 4 i 6 KM) se razlikuje od mSurf (3 i 5 KM) u cijeni za istu količinu MB, e sad šta je tačno razlika nek' neko objasni preciznije. Da li studentski paket ima mSurf opciju dokupa uopće?studiorum_tuzlaensis wrote: Koristio sam Mini 15 i isto sam radio dopune kao i ti i nije vrijedilo dan, već do kraja mjeseca i onda mi je čak ostajalo u novom mjesecu taj nepotrošeni net.
- Amazonka27
- Posts: 6209
- Joined: 21/08/2007 10:25
- Location: Sa
#47994 Re: BHTelecom All About
Hahahahaha, tri tipke izlizane na daljinskom - pow, vol i exitquarterback wrote:i mene zanima (jebale ih one)escobar__ wrote:Mogu li se (i kako) isključiti ove pop-up najave uglavnom fudbalskih utakmica?
-
ing-ecc
- Posts: 18619
- Joined: 31/03/2013 09:58
#47995 Re: BHTelecom All About
I Genexis i Innbox su FTTH modemi s tim sto Innbox moze da radi i na zicanom (bakarnon) interfejsu.BarbaDue wrote:Genexis modem, jel on sličan Innbox-u?
I oba mogu 'progurati' velike brzine, preko 100 Mb.
-
ing-ecc
- Posts: 18619
- Joined: 31/03/2013 09:58
#47996 Re: BHTelecom All About
Ukljucenje HD kanala za sve korisnike je malo 'rizicno'zippoo87 wrote:pitanje za @mirza_15 i dip ingg
zanima me da li telekom planira u skorije vrijeme pustati HD kanale svima bez dodatne naplate
naime vise je ocajno gledati sportske sadrzaje na ovim niskim rezolucijama,posebno na velikim ekranima
trenutno imam TV od 48 inca i nije nimalo lijepo gledati nista na niskim rezolucijama,dok je HD besprijekoran
kod mene je dosao i telemah u grad a i kablovska nudi HD programe u standardnim paketima pa ako uskoro ne bude nista u HDu bez dodatnog placanja,morati cu preci na drugog operatera ,jer vec sada moja tv kaska za ponudom telemaha
ako neko ima nekih insajderskih informacija,bujrum podijelite sa rajom
btw.vise nisam pod ugovoenom obavezom sa bhtom,mogu preci na druge bez problema
-
ing-ecc
- Posts: 18619
- Joined: 31/03/2013 09:58
#47997 Re: BHTelecom All About
Jel bi ovo trebalo biti za Full, tj. 10+ Mb?BarbaDue wrote:Fercera, međutim nisam zadovoljan btzinom.
-
ing-ecc
- Posts: 18619
- Joined: 31/03/2013 09:58
#47998 Re: BHTelecom All About
http://www.mojatv.ba/mojatv-mojawebtv.htmlKnoa wrote:Jel ima neko da mi objasni da li može i ako da, kako gledati moja web tv na telemach wifi.
-
ing-ecc
- Posts: 18619
- Joined: 31/03/2013 09:58
#47999 Re: BHTelecom All About
https://www.bhtelecom.ba/portalnovost+M573b6ac66ba.htmlsarajevo-x.com wrote:Je li zavrsena ona akcija prikljucka za 1KM ?
- BarbaDue
- Posts: 65076
- Joined: 03/02/2008 22:28
- Location: pogledaj iza sebe
#48000 Re: BHTelecom All About
Da, i + dodatni Paket 1ing-ecc wrote:Jel bi ovo trebalo biti za Full, tj. 10+ Mb?BarbaDue wrote:Fercera, međutim nisam zadovoljan btzinom.
