Milorad Dodik ALL ABOUT

Locked
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#47976 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by JoseMujica »

Dodik: Idemo na referendum o Danu RS-a

Odluka o raspisivanju referenduma u Republici Srpskoj, povodom odluke Ustavnog suda BiH koji je odlučio da je 9. januar, Dan RS-a, neustavan, naći će se na dnevnom redu iduće sjednice Narodne skupštine RS-a - potvrdio je entitetski predsjednik Milorad Dodik.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Guardian je Tito

REFERENDUM ILI SMRT! :evil:

mora mu se odati priznanje kao vrhunskom ublehašu...što je Pipo Inzagi u fudbalu to je Guardian u politici...svaku odbijcu zabija
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#47977 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

JoseMujica wrote:
Dodik: Idemo na referendum o Danu RS-a

Odluka o raspisivanju referenduma u Republici Srpskoj, povodom odluke Ustavnog suda BiH koji je odlučio da je 9. januar, Dan RS-a, neustavan, naći će se na dnevnom redu iduće sjednice Narodne skupštine RS-a - potvrdio je entitetski predsjednik Milorad Dodik.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Guardian je Tito

REFERENDUM ILI SMRT! :evil:

mora mu se odati priznanje kao vrhunskom ublehašu...što je Pipo Inzagi u fudbalu to je Guardian u politici...svaku odbijcu zabija
Cek, cek....pa ne moze tako, ne moze ovaj referendum preko reda.....zar nije trebao prvo referendum o tzv. sudu, pa onda referendum o tzv. BiH....e onda referendum o danu RS....mada, RS je prioritet, pa bi moglo i preko reda....
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#47978 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by JoseMujica »

jebo prioritete :D

REFERENDUM ILI SMRT!
User avatar
ILVIIR
Posts: 1347
Joined: 23/01/2014 21:13

#47979 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by ILVIIR »

:)

je li to znaci da ovaj referendum o sudu bih, sto je bio najavljen za novembar, sad nece nikako biti, ili je samo prolongiran?
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#47980 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

ILVIIR wrote::)

je li to znaci da ovaj referendum o sudu bih, sto je bio najavljen za novembar, sad nece nikako biti, ili je samo prolongiran?
Mislim da je prolongiran....kolega, o tzv. sudu BiH....i o tzv. BiH....ipak je RS prioritet 8-)
User avatar
ILVIIR
Posts: 1347
Joined: 23/01/2014 21:13

#47981 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by ILVIIR »

Tomahawk11 wrote:
ILVIIR wrote::)

je li to znaci da ovaj referendum o sudu bih, sto je bio najavljen za novembar, sad nece nikako biti, ili je samo prolongiran?
Mislim da je prolongiran....kolega, o tzv. sudu BiH....i o tzv. BiH....ipak je RS prioritet 8-)
pretpostavljao sam.

mislim da je bas na ovoj temi pisano o listi nerotkinja, gdje takodjer moze doci do promjene prioriteta i samim time prolongiranja dolaska na red kod gg-a.

znaci isti sistem.
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#47982 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by arzuhal »

ILVIIR wrote::)

je li to znaci da ovaj referendum o sudu bih, sto je bio najavljen za novembar, sad nece nikako biti, ili je samo prolongiran?
Referendumi ne kasne, samo su prolongirani...

:D
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#47983 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by JoseMujica »

nisu ni prolongirani...oni su tu...samo im se teme mijenjaju sukladno potrebama odbrane vaskolikog Svrbstva

dže zaSvrbi tu referendumom maži oći
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#47984 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by arzuhal »

Milorad Dodik: Raspisaćemo referendum s pitanjem 'Koji od dva referenduma želite da bude prvi - onaj o Sudu i Tužilaštvu BiH ili ovaj o 9. januaru kao Danu Srpske?'

Image
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#47985 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by JoseMujica »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :thumbup:

Sv. Mitja Referendumski :evil:
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#47986 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by It_is_a_Leclerc »

Nego, šta kaže predsjednik o tome da PIO RS je defacto bankrotirao, i da će Vlada isplaćivati penzije iz trezorskih zapisa do daljnjeg ? :) Ima li neki referendum o tzv. penzijama ?
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#47987 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by JoseMujica »

It_is_a_Leclerc wrote:Nego, šta kaže predsjednik o tome da PIO RS je defacto bankrotirao, i da će Vlada isplaćivati penzije iz trezorskih zapisa do daljnjeg ? :) Ima li neki referendum o tzv. penzijama ?

kaže Guardian da se ne pikaju neSvrbske teme...referendum je samo za strateška i pitanja od glabalna znaćaja

za sve ostalo puši se chuna sveckoj banki i mmfu
User avatar
Šunj
Posts: 1621
Joined: 13/02/2010 04:02
Location: American Samoa

#47988 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Šunj »

arzuhal wrote:Milorad Dodik: Raspisaćemo referendum s pitanjem 'Koji od dva referenduma želite da bude prvi - onaj o Sudu i Tužilaštvu BiH ili ovaj o 9. januaru kao Danu Srpske?'

Image
Našeg predsjednika ne treba više zvati "MILE RONHIL", već "MILE REFERENDUM".
Biene Maya
Posts: 202
Joined: 25/05/2013 22:00

#47989 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Biene Maya »

Mozete se vi njemu smijati, ali taj smijeh kosta i vas! Sve njegove dugove i propale banke, placa i federacija, a u ovom slucaju placaju najvise Bosnjaci, jer su najbrojniji, jer i najvise placaju poreza kao najbrojniji narod, a to se onda lijepo poklanja genocidnoj! I ne samo genocidnoj, nego i Herceg - Bosni! Pogledajte kako se rasporedjuje novac, pogledajte sto i koliko dobijaju Bosnjaci a sto ostali!
User avatar
Danguba
Posts: 15937
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#47990 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Danguba »

Slijedeci referendum ''Treba li nam Agencija za osiguranje depozita na drzavnom nivou''? :D
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#47991 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by daddy-kool »

JoseMujica wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Nego, šta kaže predsjednik o tome da PIO RS je defacto bankrotirao, i da će Vlada isplaćivati penzije iz trezorskih zapisa do daljnjeg ? :) Ima li neki referendum o tzv. penzijama ?

kaže Guardian da se ne pikaju neSvrbske teme...referendum je samo za strateška i pitanja od glabalna znaćaja

za sve ostalo puši se chuna sveckoj banki i mmfu
:lol: :lol: :lol: :thumbup:
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#47992 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by 155_mm »

Biene Maya wrote:Mozete se vi njemu smijati, ali taj smijeh kosta i vas! Sve njegove dugove i propale banke, placa i federacija, a u ovom slucaju placaju najvise Bosnjaci, jer su najbrojniji, jer i najvise placaju poreza kao najbrojniji narod, a to se onda lijepo poklanja genocidnoj! I ne samo genocidnoj, nego i Herceg - Bosni! Pogledajte kako se rasporedjuje novac, pogledajte sto i koliko dobijaju Bosnjaci a sto ostali!
to sto se poklanja genocidnoj i hrvatima nije do njihove sposobnosti nego do bezkicmenjacke politike prvih u bosnjaka. a da se poklanja poklanja se to si u pravu. jos je ovo danas dobro kako je prije bilo. danas se radi o kosnji na kupresu, generalske pemzije onoma koji su imali 16 godina za vrijeme rata i po koja propala banka. a nekad je citav aluminij a samim tim i zapadni mostar zivio od skoro besplatne struje iz TE tuzla i kakanj.

stvari ce se poceti mjenjati kad bosnjaci vise ne budu mogli financirati mir u kuici na ovako usran nacin kao do sada.
User avatar
Država
Posts: 4968
Joined: 31/10/2010 15:15

#47993 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Država »

Akumulirani gubitak Rafinerije nafte u Bosanskom Brodu veći je od pola milijarde maraka


Rafinerija nafte u Bosanskom Brodu završila je treći kvartal ove godine s gubitkom od oko 9,7 miliona KM.

Image

U finansijskom izvještaju za treći kvartal 2015. godine, objavljenom na Banjalučkoj berzi, navedeno je da je gubitak ovog preduzeća znatno smanjen u odnosu na prošlogodišnji kada je u istom periodu iznosio 27,5 miliona KM.

Međutim, akumulirani gubitak Rafinerije nafte veći je od pola milijarde maraka i na kraju trećeg kvartala ove godine iznosio je čak 536,5 miliona KM.

Obaveze Rafinerije nafte veće su od 662 miliona KM, od čega su dugoročne obaveze 586 miliona KM, a najviše duguje povezanim pravnim licima, čak 516,8 miliona KM.

U izvještaju se dodaje da od kratkoročnih obaveza, koje iznose 76 miliona KM, također najveći dio od 46 miliona KM odnosi se na obaveze prema povezanim pravnim licima.

Rafinerija je za devet mjeseci ove godine ostvarila prihod od 73 miliona KM, a najveći dio od prodaje učinka povezanim pravnim licima od 56,4 miliona KM.

U odnosu na isti period prošle godine broj zaposlenih je smanjen za 146 radnika, tako da je Rafineriji na kraju trećeg kvartala bilo 1.228 zaposlenih.



Nek' se jebe i rafinerija i nek' ne sere...
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#47994 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

Kazu PreCjednik ide braniti Eroja u Ag.....aferim, PreCjednice :thumbup: :mrgreen:
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#47995 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by arzuhal »

Tužilac: Kako možete potvrditi svoje tvrdnje da je general Mladić častan čovjek?

Dodik: Tako što je meni oduzeo dva šlepera cigara koje sam šverc'o u ratu i sve podjelio vojsci...
User avatar
jasko_ba
Posts: 8478
Joined: 13/11/2006 17:47

#47996 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by jasko_ba »

sta kaze preCednik u svojstvu svjedoka? gdje je izvjestaj! 8)
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#47997 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by dezurni_ucenik »

jasko_ba wrote:sta kaze preCednik u svojstvu svjedoka? gdje je izvjestaj! 8)

Sta ocekivati od cetnika i ruskog hamala





Dodik je na početku suđenja, odgovarajući na pitanje odbrane, rekao da je prije rata bio predsjednik Izvršnog odbora Općine Laktaši te da je neposredno prije rata izabran za poslanika u Skupštini Republike Bosne i Hercegovine. Dodik je tada bio član Saveza reformskih snaga Ante Markovića.

"Odmah nakon formiranja SDA napetost je bila opšta. Formiranje HDZ-a i SDS-a činilo se kao reakcija na formiranje SDA koja je promovisala radikalni islam. Te stranke su dobile 80 posto podrške glasača, a naša partija je dobila blizu 12 posto", rekao je Dodik.

Dodao je da su te stranke formirale vladu i da je izgledalo kao da će sačuvati mir.

"U Hrvatskoj je tada već bio oružani sukob, jer su Hrvatska i Slovenija proglasile nezavisnost. To je zapravo značilo razbijanje Jugoslavije. Partija kojoj sam ja pripadao zalagala se za očuvanje Jugoslavije, ali mi nismo više bili relevantan politički faktor. Stranke na vlasti su formalno sarađivale, a očigledna je bila saradnja SDA i HDZ-a u koaliciji. Sjednice parlamenta su se teško odvijale i trajale su dan i noć", istakao je Dodik.

Predsjednik RS-a je rekao da su Srbi željeli da BiH ostane u Jugoslaviji, a Hrvati su podržavali nezavisnost Hrvatske vjerujući da će se jedan dio BiH pripojiti Hrvatskoj.

"Muslimani su htjeli nametnuti svoju volju i Srbima i Hrvatima te proglasiti nezavisnu Bosnu i Hercegovinu. Alija Izetbegović je prekršio princip konstitutivnosti prije rata i to je dovelo do rata. On je stavio i sumnjiv potpis na Dejtonski sporazum, jer nije bio predsjednik Bosne i Hercegovine. Alija Izetbegović je nastojao da se lažno predstavlja. On je uveo narod u rat i nastojao je ostvariti dominaciju Bošnjaka na cijeloj teritoriji BiH. Danas kao posljedicu imamo majorizaciju prije svega Hrvata u BiH i pokušaj da se to nametne Srbima", rekao je Dodik.
User avatar
jasko_ba
Posts: 8478
Joined: 13/11/2006 17:47

#47998 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by jasko_ba »

Lud covjek ovo ne bi rekao :lol: Koja paranoja u tri lijepe
User avatar
Point.
Posts: 33521
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#47999 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Point. »

Sda promovirala radikalni islam :lol:
Sda i hdz u koaliciji a muslimani nametnuli nezavisnost Hrvatima i Srbima. Kako to u pm. :roll: :-)
User avatar
red evil
Posts: 2386
Joined: 30/07/2012 14:08

#48000 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by red evil »

Kod GG sve može pa i to. Ne treba dovdit u sumnju njegove riječi, zna čo'ek znanje. :D

P.S. Koji će qrac MUP-u RS 50 pušaka i 500 hiljada metaka? Da neće na otvorenom slavit NG? :mrgreen:
Locked