Milorad Dodik ALL ABOUT

Locked
User avatar
Maharadza
Posts: 17072
Joined: 30/01/2013 15:13

#47926 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Maharadza »



OSLOBODIMO JAHORINU OD IZDAJNIKA, POVEDI PRECjEDNIČE!!!
User avatar
pumica
Posts: 1077
Joined: 30/05/2014 14:36

#47927 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by pumica »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#47928 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mO k3 »

budimpesta,tuzla, jahorina ... bosanski trougao :mrgreen:
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#47929 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by arzuhal »

Počelo je!

Na Jahorini od danas u funkciji sistem za vještačko osnježavanje

Sada izdajnici počinju sa VJEŠTAČKIM osnježavanjem kako bi još više udarili na nadležnosti institucija Republike Srpske. Krenulo se sa Bijelom revolucijom, nije se čekao Božić.


http://www.klix.ba/vijesti/bih/na-jahor ... /151126053
User avatar
piupiu
Posts: 16761
Joined: 05/01/2008 05:08

#47930 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by piupiu »

Mr.Sojic wrote:Pogledajte taj pogled prema nasem zlatnom gVardijanu :D

Gvardijan se nada da joj ne kasni :oops: , vec da je samo malo prolongirana :D
prljavi Hare wrote: Pohoni pogled ove nerotkinje sam za sebe govori,pa ne može naš Guardian ni dana odmora imati od ove naporne ustavne obaveze. :sad:
:roll:

Image

:-)
Tipicoti
Posts: 2159
Joined: 11/12/2012 01:40
Location: Tu i tamo

#47931 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tipicoti »

Image

E, sto se slavilo slavilo se....krsne slave....popadija....velicanje genocida...srbovanju 9.januara je dosao kraj :D
User avatar
Država
Posts: 4968
Joined: 31/10/2010 15:15

#47932 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Država »

PD Nevesinje otišlo u stečaj

Image

Okružni privredni sud u Trebinju donio je rješenje kojim se otvara stečajni postupak u Društvu za proizvodnju i promet Planinsko dobro "Nevesinje", koje posljednjih godina posluje sa gubitkom i nije u stanju da izmiruje svoje obaveze.

Kako je navedeno u sudskom rješenju, za stečajnog upravnika imenovan je Borko Šupeta iz Istočnog Sarajeva, dok su svi povjerioci pozvani da u roku od mjesec dana prijave svoja potraživanja, a dužnici da svoja dugovanja izmire bez odlaganja. Još je navedeno da je ročište za ispitivanje prijava potraživanja zakazano za 26. januar naredne godine.

U obrazloženju ovog rješenja se ističe da je prijedlog za pokretanje stečaja u PD "Nevesinje" podnio direktor Milorad Pikula. On je uz prijedlog naveo da ovo društvo već tri godine posluje sa gubitkom usljed otežanih uslova privređivanja, te da su računi PD "Nevesinje" blokirani, pa kako ne može izvršavati svoje obaveze predlaže se pokretanje stečaja.

Inače, PD "Nevesinje" je do sada od Investiciono-razvojne banke RS povuklo više od sedam miliona maraka kreditnih sredstava, što je navedeno i na internet stranici IRB RS. Međutim, kako smo nezvanično saznali, PD "Nevesinje" ne izmiruje redovno svoje obaveze, pa je blokirano i od strane IRB RS.




Još jedna u nizu izdaja izdajničke opozicije u RS-u. Ovo su sve oni uništili sa sve svojim nalogodavcima, a u cilju rušenja Ustavnog poretka državetine RS. Bosiću, Bosiću, gdje će ti duša...




:sax:
User avatar
Država
Posts: 4968
Joined: 31/10/2010 15:15

#47933 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Država »

SNSD: Opozicija je pešadija nedobronamernih zapadnih sila

Beta | 25. 11. 2015. - 19:11h | Komentara: 0
Savez nezavisnih socijaldemokrata (SNSD) saopštio je danas da "histerična reagovanja" lidera opozicije u Republici Srpskoj na informacije o tome da navodno postoji plan da opozicija, zajedno s određenim međunarodnim centrima moći, želi da sruši aktuelnu vlast u tom entitetu, dokazuju opravdanost takvih sumnji.

Image

To bi, kako se ističe u saopštenju SNSD-a, "moralo da bude ozbiljno upozorenje svima koji su na poziciji odbrane Republike Srpske".

"Umesto da debati o svom političkom delovanju u tom pogledu pristupe argumentima, lideri opozicije su se brutalno obrušili na medije koji su preneli informaciju da bi se rukovodstvo RS, s predsednikom Miloradom Dodikom na čelu, moglo naći na udaru određenih snaga kojima nije po volji njegovo nastojanje da vodi politiku, pre svega, u interesu građana RS", navodi se u saopštenju.

Iz SNSD-a su ocenili da to "ne treba da čudi, jer su lideri opozicionih stranaka u RS odavno pristali da budu deo snaga čiji je ideolog američki teoretičar Džin Šarp, otac takozvanog nenasilnog otpora koji, kao po pravilu, dovodi do nesreće tamo gde se primenjuje".

"Dokaz za to su upravo konstantni brutalni napadi na medije koji im nisu po volji, svakodnevni pokušaji rušenja autoriteta najvažnijih institucija RS, razni takozvani performansi koji treba da uvuku građane u prljavu političku igru i još mnogo toga iz priručnika 'obojenih revolucionara' koji širom sveta donose nesreću onima za čija se prava navodno zalažu", naglasili su iz vladajuće stranke u RS.

SNSD je opoziciju nazvao "pešadijom nedobronamernih zapadnih sila, koja je zarad ličnog interesa spremna da žrtvuje interes cele zajednice".

"Republici Srpskoj, kao demokratskom društvu, izuzetno je važno da ima jaku opoziciju, ali dobronamernu, koja nije podanička, kako bi na konstruktivan način u predstojećem vremenu punom izazova doprinela odbrani interesa, pre svega, Republike Srpske", navodi se u saopštenju.

Ruska agencija Sputnik ranije je objavila da postoji tajni plan delovanja opozicije RS, dogovoren sa određenim međunarodnim centrima, čiji je cilj rušenje predsednika RS MIlorada Dodika i aktuelne vlasti.

Predstavnici opozicije odbacili tu takve tvrdnje, navodeći da su one plasirane iz Dodikovog kabineta, kako bi se prikrile brojne kriminalne afere u koje je umešan i vrh vlasti RS.



Čuj opozicija je pješadija zapadnih sila...



:lol:
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#47934 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by arzuhal »

"I to možete doživjeti bez obzira na to što nema pravnog osnova, ali nije ga bilo ni ovdje. Čuli smo objašnjenja i jedan od sudija koji je Bošnjak, a koji je objašnjavajući ovu odluku kazao da je razlog taj što se ne identifikuje jedan broj stanovnika sa RS iako živi na prostoru RS. Pa čitava RS i pola BiH se ne identifikuje s BiH pa nikome nije palo napamet da ukine BiH", rekao je Dodik.

Pa ni Ustavni sud BiH nije ukinuo RS, samo je proglasio tzv. Dan RS neustavnim. Da si rekao da čitava RS ne obilježava Dan državnosti BiH, to bi imalo logike. Ovako ostaješ bolid, štaš... :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#47935 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

Ustavni sud tzv. BiH da okaci svoju odluku o neku stvar....ako je imaju, jel :oops: :mrgreen:
Pametnom dosta 8-) :mrgreen:
User avatar
čaika
Posts: 826
Joined: 05/04/2012 11:56
Location: Bakinci, downtown

#47936 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by čaika »

Nek se jebe taj Ustavni sud tzv. BiH i okači odluku na one stvari sudija Bošnjaka i stranaca! Guardian će sada proglasiti simboličko obilježavanje Dana Šumske svakog devetog u mjesecu, tako da će u 2016. biti 12 devetih januara! Počeće se sa retroaktivnim devetim januarom koji će biti obilježen 29. novembra, pa onda devetog decembra. Neka Bakir onda napiše još 14 apelacija da poništi sve Dane Šumske! :D Nek se jebu i apelacije neustavnom Ustavnom sudu tzv. BiH!
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10559
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#47937 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by prljavi Hare »

Tomahawk11 wrote:Ustavni sud tzv. BiH da okaci svoju odluku o neku stvar....ako je imaju, jel :oops: :mrgreen:
Pametnom dosta 8-) :mrgreen:
Nema goreg suda od Ustavnog suda tzv BiH,osim tzv Suda BiH i litvanskih sudova,puni muslimana. :mrgreen:
Valjda će biti više sreće sa tim tzv Apelacionim Sudom BiH,kada se osnuje. :lol: :lol: :lol:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#47938 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mO k3 »

Serijtski sud :mrgreen:
User avatar
bh.tornjak
Posts: 4622
Joined: 06/03/2011 11:02
Location: medju ovcama

#47939 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by bh.tornjak »

mO k3 wrote:Serijtski sud :mrgreen:


ISIS - Islamski Sud Iz Sarajeva :D

ps.
ovo sam "pozajmio" od jendog kolege sa foruma...
User avatar
Danguba
Posts: 15937
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#47940 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Danguba »

je li na Haparatima... :D
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#47941 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by jao_situacije »

i taj ustavni sud nek se jebe
uskoro referendum o ukidanju tzv. ustavnog suda tzv. bih
svima je jasno da je to đihatlijski sud, i da sudi po islamskoj deklaraciji koju pokušavaju nametnuti kao ustav :mrgreen:
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#47942 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by HM 2011 »

Pa stvarno od cega sve guardian ne brani otadzbinu, i pored svih nedaca, deficita, prolongiranja rokova isplate penzija, izdajnicke opozicije, zlatnih poluga i namjestenih svjedocenja protiv gromobrana i uzemljenja Srpske, mase problema evo jos i nametnuti Ustavni sud nametnute BiH zabranjuje Republicku krsnu slavu..... Republicku slavu - Republike za koju smo toliko tudje ali i nase krvi prolili u odbrambeno otadzbinskom ratu..... i na stranu tog paganskog suda staje kompletna EU a sve protiv srba i njihove srpske....

-------------------------------


Sve ovo je otislo toliko daleko da sumnjam da ima sanse za nazad...
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#47943 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by 155_mm »

HM 2011 wrote:Pa stvarno od cega sve guardian ne brani otadzbinu, i pored svih nedaca, deficita, prolongiranja rokova isplate penzija, izdajnicke opozicije, zlatnih poluga i namjestenih svjedocenja protiv gromobrana i uzemljenja Srpske, mase problema evo jos i nametnuti Ustavni sud nametnute BiH zabranjuje Republicku krsnu slavu..... Republicku slavu - Republike za koju smo toliko tudje ali i nase krvi prolili u odbrambeno otadzbinskom ratu..... i na stranu tog paganskog suda staje kompletna EU a sve protiv srba i njihove srpske....

-------------------------------


Sve ovo je otislo toliko daleko da sumnjam da ima sanse za nazad...
100%.
point of no return je prodjen i svima treba biti jasno u kom pravcu ovo sve ide.
User avatar
Danguba
Posts: 15937
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#47944 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Danguba »

aaaauuuu eto nam jos jednog...










































referenduma... :D
























duma, duma, ma... :run:

:lol:
archi_a
Posts: 11876
Joined: 11/12/2011 18:11

#47945 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by archi_a »

Ću, ćeš, će, ćemo, ćete, će.....
Referendumom ću te, referendumom ćeš me .............. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#47946 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by General War »

.
Last edited by General War on 29/11/2015 22:53, edited 1 time in total.
User avatar
mayab
Posts: 30853
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#47947 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mayab »

Image
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#47948 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by 155_mm »

nista bez pravde:
Predsednik RS i lider vladajuće SNSD Milorad Dodik izjavio je da će njegova stranka predložiti entitetskom parlamentu da se vrate grb i himna "Bože pravde".
jos jedan referendum:
Dodik je posle sednice Predsedništva BiH najavio da će parlamentu BiH u roku od sedam dana biti upućen nacrt zakona o Ustavnom sudu BiH, koji bi trebalo da bude usvojen u roku od četiri meseca. Ako stranke iz Federacije BiH odbiju usvajanje tog zakona, dodao je on, stranke iz RS će, kao što su najavile, raspisati referendum o Danu Republike.
naravno ni raspad se ne smije zaboraviti:
Po njegovim rečima, srpski i hrvatski predstavnici podržavaju donošenje zakona o Ustavnom sudu BiH, dok će se videti "na koji način Bošnjaci mogu sprečiti nešto što druga dva konstitutivna naroda smatraju da je potrebno doneti".

"Ukoliko budemo išli tim smerom, ulazimo u blokadu BiH, a onda joj ni raspad nije daleko", ocenio je Dodik.
uslov za raspad da budemo fini i kulturni:
On smatra da bi se BiH "davno raspala" da nije bilo stranog faktora u BiH, te da očekuje raspad BiH, ali na "miran i demokratski način, kako su to uradili Česi i Slovaci, svesni potrebe da posle toga treba da postoji saradnja, a ne da BiH bude zamorče stranih sudija, stranih ambasadora i visokih predstavnika".
User avatar
Danguba
Posts: 15937
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#47949 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Danguba »

155_mm wrote:nista bez pravde:
Predsednik RS i lider vladajuće SNSD Milorad Dodik izjavio je da će njegova stranka predložiti entitetskom parlamentu da se vrate grb i himna "Bože pravde".
jos jedan referendum:
Dodik je posle sednice Predsedništva BiH najavio da će parlamentu BiH u roku od sedam dana biti upućen nacrt zakona o Ustavnom sudu BiH, koji bi trebalo da bude usvojen u roku od četiri meseca. Ako stranke iz Federacije BiH odbiju usvajanje tog zakona, dodao je on, stranke iz RS će, kao što su najavile, raspisati referendum o Danu Republike.
(sada nam daje 4 mEseca a juce bilo 100 dana)
naravno ni raspad se ne smije zaboraviti:
Po njegovim rečima, srpski i hrvatski predstavnici podržavaju donošenje zakona o Ustavnom sudu BiH, dok će se videti "na koji način Bošnjaci mogu sprečiti nešto što druga dva konstitutivna naroda smatraju da je potrebno doneti".

"Ukoliko budemo išli tim smerom, ulazimo u blokadu BiH, a onda joj ni raspad nije daleko", ocenio je Dodik.
(slozila se braca. jos samo da ih kacavenda pomiluje)
uslov za raspad da budemo fini i kulturni:
On smatra da bi se BiH "davno raspala" da nije bilo stranog faktora u BiH, te da očekuje raspad BiH, ali na "miran i demokratski način, kako su to uradili Česi i Slovaci, svesni potrebe da posle toga treba da postoji saradnja, a ne da BiH bude zamorče stranih sudija, stranih ambasadora i visokih predstavnika".
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#47950 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by 155_mm »

bez obzira na zajebanciju ali svima mora biti jasno da je dejton zavrsena prica. ovaj proces raspakivanja dejtona je nezaustavljiv.
tako da svak gleda sta mu je najbolje ciniti.
Locked