Milorad Dodik ALL ABOUT
- Maharadza
- Posts: 17072
- Joined: 30/01/2013 15:13
#47926 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
OSLOBODIMO JAHORINU OD IZDAJNIKA, POVEDI PRECjEDNIČE!!!
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#47928 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
budimpesta,tuzla, jahorina ... bosanski trougao 
- arzuhal
- Posts: 20825
- Joined: 03/06/2008 11:26
- Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"
#47929 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Počelo je!
Na Jahorini od danas u funkciji sistem za vještačko osnježavanje
Sada izdajnici počinju sa VJEŠTAČKIM osnježavanjem kako bi još više udarili na nadležnosti institucija Republike Srpske. Krenulo se sa Bijelom revolucijom, nije se čekao Božić.
http://www.klix.ba/vijesti/bih/na-jahor ... /151126053
Na Jahorini od danas u funkciji sistem za vještačko osnježavanje
Sada izdajnici počinju sa VJEŠTAČKIM osnježavanjem kako bi još više udarili na nadležnosti institucija Republike Srpske. Krenulo se sa Bijelom revolucijom, nije se čekao Božić.
http://www.klix.ba/vijesti/bih/na-jahor ... /151126053
- piupiu
- Posts: 16761
- Joined: 05/01/2008 05:08
#47930 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Mr.Sojic wrote:Pogledajte taj pogled prema nasem zlatnom gVardijanu![]()
Gvardijan se nada da joj ne kasni, vec da je samo malo prolongirana
![]()
prljavi Hare wrote: Pohoni pogled ove nerotkinje sam za sebe govori,pa ne može naš Guardian ni dana odmora imati od ove naporne ustavne obaveze.![]()

-
Tipicoti
- Posts: 2159
- Joined: 11/12/2012 01:40
- Location: Tu i tamo
#47931 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

E, sto se slavilo slavilo se....krsne slave....popadija....velicanje genocida...srbovanju 9.januara je dosao kraj
- Država
- Posts: 4968
- Joined: 31/10/2010 15:15
#47932 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
PD Nevesinje otišlo u stečaj

Okružni privredni sud u Trebinju donio je rješenje kojim se otvara stečajni postupak u Društvu za proizvodnju i promet Planinsko dobro "Nevesinje", koje posljednjih godina posluje sa gubitkom i nije u stanju da izmiruje svoje obaveze.
Kako je navedeno u sudskom rješenju, za stečajnog upravnika imenovan je Borko Šupeta iz Istočnog Sarajeva, dok su svi povjerioci pozvani da u roku od mjesec dana prijave svoja potraživanja, a dužnici da svoja dugovanja izmire bez odlaganja. Još je navedeno da je ročište za ispitivanje prijava potraživanja zakazano za 26. januar naredne godine.
U obrazloženju ovog rješenja se ističe da je prijedlog za pokretanje stečaja u PD "Nevesinje" podnio direktor Milorad Pikula. On je uz prijedlog naveo da ovo društvo već tri godine posluje sa gubitkom usljed otežanih uslova privređivanja, te da su računi PD "Nevesinje" blokirani, pa kako ne može izvršavati svoje obaveze predlaže se pokretanje stečaja.
Inače, PD "Nevesinje" je do sada od Investiciono-razvojne banke RS povuklo više od sedam miliona maraka kreditnih sredstava, što je navedeno i na internet stranici IRB RS. Međutim, kako smo nezvanično saznali, PD "Nevesinje" ne izmiruje redovno svoje obaveze, pa je blokirano i od strane IRB RS.
Još jedna u nizu izdaja izdajničke opozicije u RS-u. Ovo su sve oni uništili sa sve svojim nalogodavcima, a u cilju rušenja Ustavnog poretka državetine RS. Bosiću, Bosiću, gdje će ti duša...


Okružni privredni sud u Trebinju donio je rješenje kojim se otvara stečajni postupak u Društvu za proizvodnju i promet Planinsko dobro "Nevesinje", koje posljednjih godina posluje sa gubitkom i nije u stanju da izmiruje svoje obaveze.
Kako je navedeno u sudskom rješenju, za stečajnog upravnika imenovan je Borko Šupeta iz Istočnog Sarajeva, dok su svi povjerioci pozvani da u roku od mjesec dana prijave svoja potraživanja, a dužnici da svoja dugovanja izmire bez odlaganja. Još je navedeno da je ročište za ispitivanje prijava potraživanja zakazano za 26. januar naredne godine.
U obrazloženju ovog rješenja se ističe da je prijedlog za pokretanje stečaja u PD "Nevesinje" podnio direktor Milorad Pikula. On je uz prijedlog naveo da ovo društvo već tri godine posluje sa gubitkom usljed otežanih uslova privređivanja, te da su računi PD "Nevesinje" blokirani, pa kako ne može izvršavati svoje obaveze predlaže se pokretanje stečaja.
Inače, PD "Nevesinje" je do sada od Investiciono-razvojne banke RS povuklo više od sedam miliona maraka kreditnih sredstava, što je navedeno i na internet stranici IRB RS. Međutim, kako smo nezvanično saznali, PD "Nevesinje" ne izmiruje redovno svoje obaveze, pa je blokirano i od strane IRB RS.
Još jedna u nizu izdaja izdajničke opozicije u RS-u. Ovo su sve oni uništili sa sve svojim nalogodavcima, a u cilju rušenja Ustavnog poretka državetine RS. Bosiću, Bosiću, gdje će ti duša...
- Država
- Posts: 4968
- Joined: 31/10/2010 15:15
#47933 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
SNSD: Opozicija je pešadija nedobronamernih zapadnih sila
Beta | 25. 11. 2015. - 19:11h | Komentara: 0
Savez nezavisnih socijaldemokrata (SNSD) saopštio je danas da "histerična reagovanja" lidera opozicije u Republici Srpskoj na informacije o tome da navodno postoji plan da opozicija, zajedno s određenim međunarodnim centrima moći, želi da sruši aktuelnu vlast u tom entitetu, dokazuju opravdanost takvih sumnji.

To bi, kako se ističe u saopštenju SNSD-a, "moralo da bude ozbiljno upozorenje svima koji su na poziciji odbrane Republike Srpske".
"Umesto da debati o svom političkom delovanju u tom pogledu pristupe argumentima, lideri opozicije su se brutalno obrušili na medije koji su preneli informaciju da bi se rukovodstvo RS, s predsednikom Miloradom Dodikom na čelu, moglo naći na udaru određenih snaga kojima nije po volji njegovo nastojanje da vodi politiku, pre svega, u interesu građana RS", navodi se u saopštenju.
Iz SNSD-a su ocenili da to "ne treba da čudi, jer su lideri opozicionih stranaka u RS odavno pristali da budu deo snaga čiji je ideolog američki teoretičar Džin Šarp, otac takozvanog nenasilnog otpora koji, kao po pravilu, dovodi do nesreće tamo gde se primenjuje".
"Dokaz za to su upravo konstantni brutalni napadi na medije koji im nisu po volji, svakodnevni pokušaji rušenja autoriteta najvažnijih institucija RS, razni takozvani performansi koji treba da uvuku građane u prljavu političku igru i još mnogo toga iz priručnika 'obojenih revolucionara' koji širom sveta donose nesreću onima za čija se prava navodno zalažu", naglasili su iz vladajuće stranke u RS.
SNSD je opoziciju nazvao "pešadijom nedobronamernih zapadnih sila, koja je zarad ličnog interesa spremna da žrtvuje interes cele zajednice".
"Republici Srpskoj, kao demokratskom društvu, izuzetno je važno da ima jaku opoziciju, ali dobronamernu, koja nije podanička, kako bi na konstruktivan način u predstojećem vremenu punom izazova doprinela odbrani interesa, pre svega, Republike Srpske", navodi se u saopštenju.
Ruska agencija Sputnik ranije je objavila da postoji tajni plan delovanja opozicije RS, dogovoren sa određenim međunarodnim centrima, čiji je cilj rušenje predsednika RS MIlorada Dodika i aktuelne vlasti.
Predstavnici opozicije odbacili tu takve tvrdnje, navodeći da su one plasirane iz Dodikovog kabineta, kako bi se prikrile brojne kriminalne afere u koje je umešan i vrh vlasti RS.
Čuj opozicija je pješadija zapadnih sila...

Beta | 25. 11. 2015. - 19:11h | Komentara: 0
Savez nezavisnih socijaldemokrata (SNSD) saopštio je danas da "histerična reagovanja" lidera opozicije u Republici Srpskoj na informacije o tome da navodno postoji plan da opozicija, zajedno s određenim međunarodnim centrima moći, želi da sruši aktuelnu vlast u tom entitetu, dokazuju opravdanost takvih sumnji.

To bi, kako se ističe u saopštenju SNSD-a, "moralo da bude ozbiljno upozorenje svima koji su na poziciji odbrane Republike Srpske".
"Umesto da debati o svom političkom delovanju u tom pogledu pristupe argumentima, lideri opozicije su se brutalno obrušili na medije koji su preneli informaciju da bi se rukovodstvo RS, s predsednikom Miloradom Dodikom na čelu, moglo naći na udaru određenih snaga kojima nije po volji njegovo nastojanje da vodi politiku, pre svega, u interesu građana RS", navodi se u saopštenju.
Iz SNSD-a su ocenili da to "ne treba da čudi, jer su lideri opozicionih stranaka u RS odavno pristali da budu deo snaga čiji je ideolog američki teoretičar Džin Šarp, otac takozvanog nenasilnog otpora koji, kao po pravilu, dovodi do nesreće tamo gde se primenjuje".
"Dokaz za to su upravo konstantni brutalni napadi na medije koji im nisu po volji, svakodnevni pokušaji rušenja autoriteta najvažnijih institucija RS, razni takozvani performansi koji treba da uvuku građane u prljavu političku igru i još mnogo toga iz priručnika 'obojenih revolucionara' koji širom sveta donose nesreću onima za čija se prava navodno zalažu", naglasili su iz vladajuće stranke u RS.
SNSD je opoziciju nazvao "pešadijom nedobronamernih zapadnih sila, koja je zarad ličnog interesa spremna da žrtvuje interes cele zajednice".
"Republici Srpskoj, kao demokratskom društvu, izuzetno je važno da ima jaku opoziciju, ali dobronamernu, koja nije podanička, kako bi na konstruktivan način u predstojećem vremenu punom izazova doprinela odbrani interesa, pre svega, Republike Srpske", navodi se u saopštenju.
Ruska agencija Sputnik ranije je objavila da postoji tajni plan delovanja opozicije RS, dogovoren sa određenim međunarodnim centrima, čiji je cilj rušenje predsednika RS MIlorada Dodika i aktuelne vlasti.
Predstavnici opozicije odbacili tu takve tvrdnje, navodeći da su one plasirane iz Dodikovog kabineta, kako bi se prikrile brojne kriminalne afere u koje je umešan i vrh vlasti RS.
Čuj opozicija je pješadija zapadnih sila...
- arzuhal
- Posts: 20825
- Joined: 03/06/2008 11:26
- Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"
#47934 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
"I to možete doživjeti bez obzira na to što nema pravnog osnova, ali nije ga bilo ni ovdje. Čuli smo objašnjenja i jedan od sudija koji je Bošnjak, a koji je objašnjavajući ovu odluku kazao da je razlog taj što se ne identifikuje jedan broj stanovnika sa RS iako živi na prostoru RS. Pa čitava RS i pola BiH se ne identifikuje s BiH pa nikome nije palo napamet da ukine BiH", rekao je Dodik.
Pa ni Ustavni sud BiH nije ukinuo RS, samo je proglasio tzv. Dan RS neustavnim. Da si rekao da čitava RS ne obilježava Dan državnosti BiH, to bi imalo logike. Ovako ostaješ bolid, štaš...
Pa ni Ustavni sud BiH nije ukinuo RS, samo je proglasio tzv. Dan RS neustavnim. Da si rekao da čitava RS ne obilježava Dan državnosti BiH, to bi imalo logike. Ovako ostaješ bolid, štaš...
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#47935 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Ustavni sud tzv. BiH da okaci svoju odluku o neku stvar....ako je imaju, jel
Pametnom dosta

Pametnom dosta
- čaika
- Posts: 826
- Joined: 05/04/2012 11:56
- Location: Bakinci, downtown
#47936 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Nek se jebe taj Ustavni sud tzv. BiH i okači odluku na one stvari sudija Bošnjaka i stranaca! Guardian će sada proglasiti simboličko obilježavanje Dana Šumske svakog devetog u mjesecu, tako da će u 2016. biti 12 devetih januara! Počeće se sa retroaktivnim devetim januarom koji će biti obilježen 29. novembra, pa onda devetog decembra. Neka Bakir onda napiše još 14 apelacija da poništi sve Dane Šumske!
Nek se jebu i apelacije neustavnom Ustavnom sudu tzv. BiH!
- prljavi Hare
- Posts: 10559
- Joined: 28/02/2011 09:14
- Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi
#47937 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Nema goreg suda od Ustavnog suda tzv BiH,osim tzv Suda BiH i litvanskih sudova,puni muslimana.Tomahawk11 wrote:Ustavni sud tzv. BiH da okaci svoju odluku o neku stvar....ako je imaju, jel![]()
![]()
Pametnom dosta![]()
Valjda će biti više sreće sa tim tzv Apelacionim Sudom BiH,kada se osnuje.
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#47938 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Serijtski sud 
- bh.tornjak
- Posts: 4622
- Joined: 06/03/2011 11:02
- Location: medju ovcama
#47939 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
mO k3 wrote:Serijtski sud
ISIS - Islamski Sud Iz Sarajeva
ps.
ovo sam "pozajmio" od jendog kolege sa foruma...
- Danguba
- Posts: 15937
- Joined: 01/12/2003 00:00
- Location: Tu negdje
#47940 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
je li na Haparatima... 
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#47941 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
i taj ustavni sud nek se jebe
uskoro referendum o ukidanju tzv. ustavnog suda tzv. bih
svima je jasno da je to đihatlijski sud, i da sudi po islamskoj deklaraciji koju pokušavaju nametnuti kao ustav
uskoro referendum o ukidanju tzv. ustavnog suda tzv. bih
svima je jasno da je to đihatlijski sud, i da sudi po islamskoj deklaraciji koju pokušavaju nametnuti kao ustav
-
HM 2011
- Posts: 4736
- Joined: 26/06/2011 22:58
#47942 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Pa stvarno od cega sve guardian ne brani otadzbinu, i pored svih nedaca, deficita, prolongiranja rokova isplate penzija, izdajnicke opozicije, zlatnih poluga i namjestenih svjedocenja protiv gromobrana i uzemljenja Srpske, mase problema evo jos i nametnuti Ustavni sud nametnute BiH zabranjuje Republicku krsnu slavu..... Republicku slavu - Republike za koju smo toliko tudje ali i nase krvi prolili u odbrambeno otadzbinskom ratu..... i na stranu tog paganskog suda staje kompletna EU a sve protiv srba i njihove srpske....
-------------------------------
Sve ovo je otislo toliko daleko da sumnjam da ima sanse za nazad...
-------------------------------
Sve ovo je otislo toliko daleko da sumnjam da ima sanse za nazad...
-
155_mm
- Posts: 12057
- Joined: 25/03/2011 17:44
#47943 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
100%.HM 2011 wrote:Pa stvarno od cega sve guardian ne brani otadzbinu, i pored svih nedaca, deficita, prolongiranja rokova isplate penzija, izdajnicke opozicije, zlatnih poluga i namjestenih svjedocenja protiv gromobrana i uzemljenja Srpske, mase problema evo jos i nametnuti Ustavni sud nametnute BiH zabranjuje Republicku krsnu slavu..... Republicku slavu - Republike za koju smo toliko tudje ali i nase krvi prolili u odbrambeno otadzbinskom ratu..... i na stranu tog paganskog suda staje kompletna EU a sve protiv srba i njihove srpske....
-------------------------------
Sve ovo je otislo toliko daleko da sumnjam da ima sanse za nazad...
point of no return je prodjen i svima treba biti jasno u kom pravcu ovo sve ide.
- Danguba
- Posts: 15937
- Joined: 01/12/2003 00:00
- Location: Tu negdje
#47944 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
aaaauuuu eto nam jos jednog...
referenduma...
duma, duma, ma...

referenduma...
duma, duma, ma...
-
archi_a
- Posts: 11876
- Joined: 11/12/2011 18:11
#47945 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
Ću, ćeš, će, ćemo, ćete, će.....
Referendumom ću te, referendumom ćeš me ..............

Referendumom ću te, referendumom ćeš me ..............
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#47946 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
.
Last edited by General War on 29/11/2015 22:53, edited 1 time in total.
- mayab
- Posts: 30853
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
-
155_mm
- Posts: 12057
- Joined: 25/03/2011 17:44
#47948 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
nista bez pravde:
jos jedan referendum:Predsednik RS i lider vladajuće SNSD Milorad Dodik izjavio je da će njegova stranka predložiti entitetskom parlamentu da se vrate grb i himna "Bože pravde".
naravno ni raspad se ne smije zaboraviti:Dodik je posle sednice Predsedništva BiH najavio da će parlamentu BiH u roku od sedam dana biti upućen nacrt zakona o Ustavnom sudu BiH, koji bi trebalo da bude usvojen u roku od četiri meseca. Ako stranke iz Federacije BiH odbiju usvajanje tog zakona, dodao je on, stranke iz RS će, kao što su najavile, raspisati referendum o Danu Republike.
uslov za raspad da budemo fini i kulturni:Po njegovim rečima, srpski i hrvatski predstavnici podržavaju donošenje zakona o Ustavnom sudu BiH, dok će se videti "na koji način Bošnjaci mogu sprečiti nešto što druga dva konstitutivna naroda smatraju da je potrebno doneti".
"Ukoliko budemo išli tim smerom, ulazimo u blokadu BiH, a onda joj ni raspad nije daleko", ocenio je Dodik.
On smatra da bi se BiH "davno raspala" da nije bilo stranog faktora u BiH, te da očekuje raspad BiH, ali na "miran i demokratski način, kako su to uradili Česi i Slovaci, svesni potrebe da posle toga treba da postoji saradnja, a ne da BiH bude zamorče stranih sudija, stranih ambasadora i visokih predstavnika".
- Danguba
- Posts: 15937
- Joined: 01/12/2003 00:00
- Location: Tu negdje
#47949 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
155_mm wrote:nista bez pravde:jos jedan referendum:Predsednik RS i lider vladajuće SNSD Milorad Dodik izjavio je da će njegova stranka predložiti entitetskom parlamentu da se vrate grb i himna "Bože pravde".(sada nam daje 4 mEseca a juce bilo 100 dana)Dodik je posle sednice Predsedništva BiH najavio da će parlamentu BiH u roku od sedam dana biti upućen nacrt zakona o Ustavnom sudu BiH, koji bi trebalo da bude usvojen u roku od četiri meseca. Ako stranke iz Federacije BiH odbiju usvajanje tog zakona, dodao je on, stranke iz RS će, kao što su najavile, raspisati referendum o Danu Republike.
naravno ni raspad se ne smije zaboraviti:(slozila se braca. jos samo da ih kacavenda pomiluje)Po njegovim rečima, srpski i hrvatski predstavnici podržavaju donošenje zakona o Ustavnom sudu BiH, dok će se videti "na koji način Bošnjaci mogu sprečiti nešto što druga dva konstitutivna naroda smatraju da je potrebno doneti".
"Ukoliko budemo išli tim smerom, ulazimo u blokadu BiH, a onda joj ni raspad nije daleko", ocenio je Dodik.
uslov za raspad da budemo fini i kulturni:On smatra da bi se BiH "davno raspala" da nije bilo stranog faktora u BiH, te da očekuje raspad BiH, ali na "miran i demokratski način, kako su to uradili Česi i Slovaci, svesni potrebe da posle toga treba da postoji saradnja, a ne da BiH bude zamorče stranih sudija, stranih ambasadora i visokih predstavnika".
-
155_mm
- Posts: 12057
- Joined: 25/03/2011 17:44
#47950 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT
bez obzira na zajebanciju ali svima mora biti jasno da je dejton zavrsena prica. ovaj proces raspakivanja dejtona je nezaustavljiv.
tako da svak gleda sta mu je najbolje ciniti.
tako da svak gleda sta mu je najbolje ciniti.

