Milorad Dodik ALL ABOUT

Locked
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10559
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#47876 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by prljavi Hare »

General War wrote:
bosan wrote:Neko ce biti oplodjen :D :D
Ma...kasno

Image
Šumska će zauvijek biti zahvalna Guardianovoj bliskoj prijateljici Severini jer je upravo njeno opljođenje na jahti izrodilo ideju o
formiranju flote specijalizovanih plovila namijenjenih za oplodnju nerotkinja.Matična luka ove flote simbolično nazvane "Sperm Trower"
nalazi se u Portorožu,a zasada je čine brodovi:"ZlatkoII","Labud Incredible","Miloš Šmitran I" i "Dragon from Shipovo".U planu je
proširenje flote,čime bi u 2016 godini broj opođenih nerotkinja bio gotovo utrostručen. :-D
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#47877 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by General War »

prljavi Hare wrote:
General War wrote:
bosan wrote:Neko ce biti oplodjen :D :D
Ma...kasno

Image
Šumska će zauvijek biti zahvalna Guardianovoj bliskoj prijateljici Severini jer je upravo njeno opljođenje na jahti izrodilo ideju o
formiranju flote specijalizovanih plovila namijenjenih za oplodnju nerotkinja.Matična luka ove flote simbolično nazvane "Sperm Trower"
nalazi se u Portorožu,a zasada je čine brodovi:"ZlatkoII","Labud Incredible","Miloš Šmitran I" i "Dragon from Shipovo".U planu je
proširenje flote,čime bi u 2016 godini broj opođenih nerotkinja bio gotovo utrostručen. :-D
ma znam ali ipak posto PC njeguje obraz i cast, ovo moze biti mac sa dvije ostrice...kome da guArdian ostavi PC u amanet jednog tuznog dana...vidi sta Aljo napravi od pederacije...treba sad da se sekiramo ko ce sve otimati za presto...ee mnoga kraljevstva su se raspala zbog intriga i borbi nasljednika.
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#47878 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

skupljac_zeljeza wrote:Image
Ako je ovo Dodikova vila onda sam očekivao više. Ali šta očekivati od kabadahije i papka. Ovo je primjer da možeš imati sav novac ovog svijeta ali stila nikada. Pogledaj ti samo koliko je nakičeno vanjskih klima jedinica, nije mogao to riješiti jednom kvalitetnom toplinskom pumpom koja će zimi grijati a ljeti hladiti prostor mnogo efikasnije i jeftinije nego 10 klima uređaja u svakoj sobi. :roll: Papak ostaje papak.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#47879 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by General War »

Drvosjeca iz Dejcica wrote:
skupljac_zeljeza wrote:Image
Ako je ovo Dodikova vila onda sam očekivao više. Ali šta očekivati od kabadahije i papka. Ovo je primjer da možeš imati sav novac ovog svijeta ali stila nikada. Pogledaj ti samo koliko je nakičeno vanjskih klima jedinica, nije mogao to riješiti jednom kvalitetnom toplinskom pumpom koja će zimi grijati a ljeti hladiti prostor mnogo efikasnije i jeftinije nego 10 klima uređaja u svakoj sobi. :roll: Papak ostaje papak.
sta se ti razumijes u modernu arhikteturu i istancanim smislom za komfor i mikroklimu :mrgreen:
User avatar
čaika
Posts: 826
Joined: 05/04/2012 11:56
Location: Bakinci, downtown

#47880 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by čaika »

prljavi Hare wrote:
General War wrote:
bosan wrote:Neko ce biti oplodjen :D :D
Ma...kasno

Image
Šumska će zauvijek biti zahvalna Guardianovoj bliskoj prijateljici Severini jer je upravo njeno opljođenje na jahti izrodilo ideju o
formiranju flote specijalizovanih plovila namijenjenih za oplodnju nerotkinja.Matična luka ove flote simbolično nazvane "Sperm Trower"
nalazi se u Portorožu,a zasada je čine brodovi:"ZlatkoII","Labud Incredible","Miloš Šmitran I" i "Dragon from Shipovo".U planu je
proširenje flote,čime bi u 2016 godini broj opođenih nerotkinja bio gotovo utrostručen. :-D
Može se uprošćeno reći da se radi o "floti specijalizovanih plovila", ali kada se radi o ozbiljnom čovjeku i državniku kakav je Guardian treba se držati konvencije i zvaničnih naziva. Dakle, radi se o usko specijalizovanim mobilnim javnim zdravstvenim ustanovama, integrisanim u zdravstveni sistem Šumske, za liječenje ženskog infertiliteta. :D U njima rade samo najpoznatiji stručnjaci oplođivačke struke, primarijusi sa višegodišnjim uspješnim stažom u oplođavanju nerotkinja, primarijus Miloš Šmitran, primarijus Zmaj od Šipova, primarijus Rajko Kuzmanović (specijalizovan za studentsku populaciju nerotkinja), na čelu sa načelnikom - Guardianom.

Treba imati na umu da ima glupog naroda i u Šumskoj, recimo onaj koji glasa za Bosnića, Cviku, Ivanića, Čavića, i takvi bi mogli pomisliti da Guardian, Zmaj, Miloš Šmitran i ostali velikani Šumske prave nekakve razularene žurke na mafijaškim jahtama. A sav pošten narod zna da se radi o javnim zdravstvenim ustanovama i da Guardian krv svoju i ostale tekućine daje samo za dobrobit Šumske i njene populacije nerotkinja. :D
Drinski
Posts: 6344
Joined: 25/03/2014 10:24

#47881 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Drinski »

biske wrote:ima li kakve fotke sa severinine svadbe? :D
mislis, film ili fotke?
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#47882 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tomahawk11 »

Vidim na prethodnoj strani prica o nekoj casi vode....valjda je trebala biti casa sljivovice ili kruske, pa mora PreCjednik pokvasiti grlo ko insan....gdje ce vodom, da ga grlo zaboli :oops: da covjek promukne, a valja pjevati :mrgreen:
Neko ce masno odgovarati....jesu li rodile sljive i kruske u RS ove jeseni? :roll:
User avatar
čaika
Posts: 826
Joined: 05/04/2012 11:56
Location: Bakinci, downtown

#47883 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by čaika »

Image
GUARDIANE, NAPNITE STRIJELU PA IDEMO NA OPLODNJU, NE MISLITE SADA NA IZDAJNIKA BOSIĆA: NEROTKINJA BODRI NEVESELOG GUARDIANA, ZABRINUTOG ZA SUDBINU ŠUMSKE
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#47884 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by General War »

čaika wrote: Može se uprošćeno reći da se radi o "floti specijalizovanih plovila", ali kada se radi o ozbiljnom čovjeku i državniku kakav je Guardian treba se držati konvencije i zvaničnih naziva. Dakle, radi se o usko specijalizovanim mobilnim javnim zdravstvenim ustanovama, integrisanim u zdravstveni sistem Šumske, za liječenje ženskog infertiliteta. :D U njima rade samo najpoznatiji stručnjaci oplođivačke struke, primarijusi sa višegodišnjim uspješnim stažom u oplođavanju nerotkinja, primarijus Miloš Šmitran, primarijus Zmaj od Šipova, primarijus Rajko Kuzmanović (specijalizovan za studentsku populaciju nerotkinja), na čelu sa načelnikom - Guardianom.

Treba imati na umu da ima glupog naroda i u Šumskoj, recimo onaj koji glasa za Bosnića, Cviku, Ivanića, Čavića, i takvi bi mogli pomisliti da Guardian, Zmaj, Miloš Šmitran i ostali velikani Šumske prave nekakve razularene žurke na mafijaškim jahtama. A sav pošten narod zna da se radi o javnim zdravstvenim ustanovama i da Guardian krv svoju i ostale tekućine daje samo za dobrobit Šumske i njene populacije nerotkinja. :D
Ok, ima i to smisla, ako nista, ima tu i ekonomska racunica...na taj nacin oplodjivanje ce se vrsiti u medjunarodnim vodama, time ce narod PC biti u pozitivnom sladu jer guardijan ce samo "ruke naplacivati" a materijal ce biti neoporezovan...znaci onim dziHatlijama njonjak od PDV-a...nek im Bakir oplodjuje po sefovima. :lol:
User avatar
skupljac_zeljeza
Posts: 10270
Joined: 12/10/2014 01:12

#47885 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by skupljac_zeljeza »

I sad neka neko kaže da opozicija (strine bez one stvari) ne izazivaju. I to glavnog Baju izazivaju.

Image
Dodik je za potpredsjednika PDP Branislava Borenovića rekao da je „trabant stranaca i podanički raspoložen“, “edukovan u službama Velike Britanije“ i da „nema onu stvar“, a za opoziciju da je „rak u tijelu Republike Srpske“ i da su „izdajnici koji su sad spremni da izdaju Srpsku“, te da se „ponašaju kao uvrijeđene strine“.
User avatar
malamirha
Posts: 180
Joined: 29/03/2015 20:45

#47886 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by malamirha »

skupljac_zeljeza wrote:I sad neka neko kaže da opozicija (strine bez one stvari) ne izazivaju. I to glavnog Baju izazivaju.

Image
Dodik je za potpredsjednika PDP Branislava Borenovića rekao da je „trabant stranaca i podanički raspoložen“, “edukovan u službama Velike Britanije“ i da „nema onu stvar“, a za opoziciju da je „rak u tijelu Republike Srpske“ i da su „izdajnici koji su sad spremni da izdaju Srpsku“, te da se „ponašaju kao uvrijeđene strine“.
cuj borenovic? on kao neki igrac i bitna faca? njega bi prejebao i poplasen. :lol:
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#47887 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by General War »

skupljac_zeljeza wrote:I sad neka neko kaže da opozicija (strine bez one stvari) ne izazivaju. I to glavnog Baju izazivaju.

Image
Dodik je za potpredsjednika PDP Branislava Borenovića rekao da je „trabant stranaca i podanički raspoložen“, “edukovan u službama Velike Britanije“ i da „nema onu stvar“, a za opoziciju da je „rak u tijelu Republike Srpske“ i da su „izdajnici koji su sad spremni da izdaju Srpsku“, te da se „ponašaju kao uvrijeđene strine“.
...Valja opet sljedece sedmice onog popa zvat da ih miri :lol:
User avatar
Danguba
Posts: 15938
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#47888 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Danguba »

čaika wrote: GUARDIANE, NAPNITE STRIJELU PA IDEMO NA OPLODNJU, NE MISLITE SADA NA IZDAJNIKA BOSIĆA: NEROTKINJA BODRI NEVESELOG GUARDIANA, ZABRINUTOG ZA SUDBINU ŠUMSKE
Na ovoj slici(koja zbog velicine naseg dragog preCednika ne moze na monitor od 22'' stati) vidi se ocita ljubomora posmatraca...a on im fucka ''sta bi dao da si na mom mjestu''... :izet:
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#47889 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by arzuhal »

Danas bi svaka šuša da se proslavi izazivajući na dvoboj Doleta, da ugrabi svojih pet minuta medijske slave, šipak.
Dodo rekao da u BiH svi moramo biti složni u borbi protiv terorizma. I nije rek'o, al' se to podrazumijeva: referendum o Sudu i Tužilaštvu BiH će se održati, ali se moraju ispoštovati sve procedure.
User avatar
čaika
Posts: 826
Joined: 05/04/2012 11:56
Location: Bakinci, downtown

#47890 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by čaika »

Danguba wrote:
čaika wrote: GUARDIANE, NAPNITE STRIJELU PA IDEMO NA OPLODNJU, NE MISLITE SADA NA IZDAJNIKA BOSIĆA: NEROTKINJA BODRI NEVESELOG GUARDIANA, ZABRINUTOG ZA SUDBINU ŠUMSKE
Na ovoj slici(koja zbog velicine naseg dragog preCednika ne moze na monitor od 22'' stati) vidi se ocita ljubomora posmatraca...a on im fucka ''sta bi dao da si na mom mjestu''... :izet:
Zamisli da neka nerotkinja objavi sliku guardianskog spolovila u prirodnoj veličini. Ne bi ti ni monitor od 32 inča pomogao. A ljubomora na Guardiana je normalna pojava, puno je onih koji mu zavide, iz opozicije, čak i iz njegovih redova. Intimno druženje sa svim tim ljepoticama željnim guardianske pažnje, impozantne lične mjere, nedoljivi seksipil za koji se zna širom svijeta, harizma i popularnost u svim pravdoljubivim zemljama, novac i moć stečeni poštenim radom... Pa ko ne bi bio barem malo ljubomoran?
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#47891 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by mO k3 »

Danguba wrote:
čaika wrote: GUARDIANE, NAPNITE STRIJELU PA IDEMO NA OPLODNJU, NE MISLITE SADA NA IZDAJNIKA BOSIĆA: NEROTKINJA BODRI NEVESELOG GUARDIANA, ZABRINUTOG ZA SUDBINU ŠUMSKE
Na ovoj slici(koja zbog velicine naseg dragog preCednika ne moze na monitor od 22'' stati) vidi se ocita ljubomora posmatraca...a on im fucka ''sta bi dao da si na mom mjestu''... :izet:
toliko je velik nas voljeni predcednik da mi sliku vec dva dana ucitava... jos imam 100 mbit :mrgreen:
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10559
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#47892 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by prljavi Hare »

mO k3 wrote:
Danguba wrote:
čaika wrote: GUARDIANE, NAPNITE STRIJELU PA IDEMO NA OPLODNJU, NE MISLITE SADA NA IZDAJNIKA BOSIĆA: NEROTKINJA BODRI NEVESELOG GUARDIANA, ZABRINUTOG ZA SUDBINU ŠUMSKE
Na ovoj slici(koja zbog velicine naseg dragog preCednika ne moze na monitor od 22'' stati) vidi se ocita ljubomora posmatraca...a on im fucka ''sta bi dao da si na mom mjestu''... :izet:
toliko je velik nas voljeni predcednik da mi sliku vec dva dana ucitava... jos imam 100 mbit :mrgreen:
Zamisli kako je nerotkinjama kad ga "učitavaju"! :mrgreen:
User avatar
skupljac_zeljeza
Posts: 10270
Joined: 12/10/2014 01:12

#47893 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by skupljac_zeljeza »

Narod je nezahvalna stoka. A toliko se Predsjednik trudi.

Image
User avatar
Tiger 033
Posts: 8736
Joined: 12/11/2010 09:47
Location: Sarajevo

#47894 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by Tiger 033 »

User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#47895 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by arzuhal »

''Republika Srpska je uz Rusiju! Pružit ćemo svu potrebnu podršku i pomoć!", izjavio je danas Milorad Dodik povodom obranja ruskog bombardera na tursko-sirijskoj granici. Navedeno je, također, iz kabineta Predsjednika RS-a da je Milorad Dodik hitno pozvan u Moskvu na konsultacije o preduzimanju daljnih koraka.
User avatar
bh.tornjak
Posts: 4622
Joined: 06/03/2011 11:02
Location: medju ovcama

#47896 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by bh.tornjak »

arzuhal wrote:''Republika Srpska je uz Rusiju! Pružit ćemo svu potrebnu podršku i pomoć!", izjavio je danas Milorad Dodik povodom obranja ruskog bombardera na tursko-sirijskoj granici. Navedeno je, također, iz kabineta Predsjednika RS-a da je Milorad Dodik hitno pozvan u Moskvu na konsultacije o preduzimanju daljnih koraka.
kao i uvijek....brza i odlucna reakcija gVardijana....
na muci se poznaju junaci.....
gVardijan je odllucio da posalje Rusiji 100 milijardi € hitne pomoci....

nek se jebe NATO....a i pogani Turci zajedno s njime....
Last edited by bh.tornjak on 24/11/2015 16:15, edited 1 time in total.
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#47897 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by arzuhal »

bh.tornjak wrote:
arzuhal wrote:''Republika Srpska je uz Rusiju! Pružit ćemo svu potrebnu podršku i pomoć!", izjavio je danas Milorad Dodik povodom obranja ruskog bombardera na tursko-sirijskoj granici. Navedeno je, također, iz kabineta Predsjednika RS-a da je Milorad Dodik hitno pozvan u Moskvu na konsultacije o preduzimanju daljnih koraka.
kao i uvijek....brza i odlucna reakcija gVardijana....
na muci se poznaju junaci.....
gVardijan je odllucio da posalje Rusiji 100 milijardi € hitne pomoci....

nek se jebe NATO....a u pogani Turci zajedno s njime....
Izmislio sam ovo, dabome, al' mojne širit dalje :mrgreen:
User avatar
bh.tornjak
Posts: 4622
Joined: 06/03/2011 11:02
Location: medju ovcama

#47898 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by bh.tornjak »

arzuhal wrote:
bh.tornjak wrote:
kao i uvijek....brza i odlucna reakcija gVardijana....
na muci se poznaju junaci.....
gVardijan je odllucio da posalje Rusiji 100 milijardi € hitne pomoci....

nek se jebe NATO....a u pogani Turci zajedno s njime....
Izmislio sam ovo, dabome, al' mojne širit dalje :mrgreen:

cccc.....pa ko ce to objasnit gradjanima rusije......
dvajest miliona rusa spontano izaslo na ulice ...ozarenih lica.....noseci slike gVardijana....placu od srece i skandiraju republici sumskoj i njenom neustrasivom preCjedniku .....


dje ce ti dusa....???
User avatar
arzuhal
Posts: 20825
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#47899 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by arzuhal »

bh.tornjak wrote:
dje ce ti dusa....???

Image
User avatar
skupljac_zeljeza
Posts: 10270
Joined: 12/10/2014 01:12

#47900 Re: Milorad Dodik ALL ABOUT

Post by skupljac_zeljeza »

arzuhal wrote:''Republika Srpska je uz Rusiju! Pružit ćemo svu potrebnu podršku i pomoć!", izjavio je danas Milorad Dodik povodom obranja ruskog bombardera na tursko-sirijskoj granici. Navedeno je, također, iz kabineta Predsjednika RS-a da je Milorad Dodik hitno pozvan u Moskvu na konsultacije o preduzimanju daljnih koraka.
Aaaaaa.....šta uradi?
BANJALUKA - Bescarinski izvoz goveđeg mesa iz BiH u Tursku donio je brojne pozitivne efekte po domaću poljoprivredu, ali i donosi realnu opasnost od pustošenja bh. farmi, ukoliko se ne bude planski radilo na zanavljanju stočnog fonda, smatraju poljoprivrednici.

Stojan Marinković, predsjednik Saveza udruženja poljoprivrednih proizvođača RS, rekao je da u RS nema dovoljan broj teladi za tov, tako da smo prinuđeni da ih uvozimo.

On je upozorio da je stočni fond u RS već ugrožen, ali bismo ukoliko se nastavi ovoliki izvoz, a istovremeno se ne bude radilo na zanavljanju, mogli doći u situaciju da jednostavno nećemo imati goveda.
Locked