Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Moderator: _BataZiv_0809
- shmizlica
- Posts: 57892
- Joined: 18/11/2010 14:35
- Location: u oku posmatrača
#4776 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
bajdvej, hvala ćiri na infu 

- ćiribiribela
- Posts: 14373
- Joined: 04/03/2013 02:53
- Location: Gotham
#4777 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
shmizlica wrote:bajdvej, hvala ćiri na infu
Poslat cu ti adresu da mi posaljes veliku Milku Oreo za info.
- shmizlica
- Posts: 57892
- Joined: 18/11/2010 14:35
- Location: u oku posmatrača
- I am Happy
- Posts: 10216
- Joined: 25/04/2011 14:19
- Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise
#4779 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Kako im se to moglo desiti
To je veliki propust...sada mogu komotno da preskoce emitovanje tih epizoda sto su na torrentima. I onako 90% fanova ove serije zna gdje i kako da ih skine
To je veliki propust...sada mogu komotno da preskoce emitovanje tih epizoda sto su na torrentima. I onako 90% fanova ove serije zna gdje i kako da ih skine
- alibegoa
- Posts: 1055
- Joined: 12/10/2009 21:41
- Location: Illyricum
#4780 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
ova prva epizoda mi je bas jadna i jeftina
- Truba
- Posts: 93848
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4781 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
e bas su jadni ako je procurilo
- Radar71
- Posts: 7594
- Joined: 21/07/2010 15:43
#4782 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
čekaš čitavu godinu da uživaš 2 mjeseca i useru sve 
- cenecimoveocino
- Posts: 2547
- Joined: 31/12/2013 23:00
- Location: Zenica
#4783 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ne mogu da vjerujem 
- Truba
- Posts: 93848
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4784 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
e fakat su kreteni ono
bas me briga dabogda bankrotirali
bas me briga dabogda bankrotirali
- Truba
- Posts: 93848
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4785 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
neko ce kazu okaciti uskoro jos dvije
a netko ce u zatvor kao s onim x menima
a netko ce u zatvor kao s onim x menima
- Mišo_Kovač
- Posts: 2708
- Joined: 22/06/2011 11:00
- Location: Sarajevo
#4786 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ništa bez 1080p... 
-
gidra
- Posts: 4106
- Joined: 17/11/2011 16:11
- Location: Sarajevo
#4787 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
hoćel' akobogda ovi titlovi više
Nek je vala i procurilo, više volim ovako odvojiti jednu večer i pogledati u cugu 5 epizoda nego isčekivati svake hefte novu epizodu.
Nek je vala i procurilo, više volim ovako odvojiti jednu večer i pogledati u cugu 5 epizoda nego isčekivati svake hefte novu epizodu.
- I am Happy
- Posts: 10216
- Joined: 25/04/2011 14:19
- Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise
#4788 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
A ja taman poceo sa serijom i kontao se ukljuciti u ovo iscekivanje epizoda, tamo negdje oko 5-6 epizode 
Pisi propalo...
Pisi propalo...
- alibegoa
- Posts: 1055
- Joined: 12/10/2009 21:41
- Location: Illyricum
#4789 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ma ovo je super što je leak-ano. Dajte mi svih 10 epizoda pa da opet čekam ko čovjek godinu dana.
- SanskiBiser
- Posts: 9154
- Joined: 14/05/2007 02:18
- Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton
#4790 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
uh kako krvav kraj 4te epizode 5te sezone.

- KPNCTNJAH
- Posts: 12758
- Joined: 23/05/2008 00:42
#4791 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Znaci da ne otvaram ovu temu narednih mjesec dana 
-
omar little
- Posts: 17430
- Joined: 14/03/2008 21:14
#4792 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
jes neki kriticar sufak, oni njemu poslali epizode za review on procurio na net. 
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#4793 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
ne lazi narod ovo si ti fotosopiralaćiribiribela wrote:Nije fejk, eto imate clanak sa buzzfeeda.
- Truba
- Posts: 93848
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4794 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
kvalitet i nije nesto cak i za mene koji gleda VHS ripove sa kasete iz 83
- shmizlica
- Posts: 57892
- Joined: 18/11/2010 14:35
- Location: u oku posmatrača
#4795 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
ok je prva epizoda.....uvetira za nastavak
večeras pogledam još jednu....treba to malo razvući 
- SanskiBiser
- Posts: 9154
- Joined: 14/05/2007 02:18
- Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton
#4796 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
video kvalitet ove 4 epizode je na ovom nivouBlack swan wrote:kvalitet i nije nesto cak i za mene koji gleda VHS ripove sa kasete iz 83
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66026
- Joined: 03/08/2010 19:04
#4797 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
SanskiBiser wrote:video kvalitet ove 4 epizode je na ovom nivouBlack swan wrote:kvalitet i nije nesto cak i za mene koji gleda VHS ripove sa kasete iz 83![]()
- harač
- Posts: 5273
- Joined: 13/02/2006 13:30
#4798 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
the internet is dark and full of terrors
ne čitajte nikakve komentare ako vrednujete gledalačku nevinost
P.S. da stvar bude gora očekujem da će nam se ovo svima odbiti od glavu kad utuku kickass za sva vremena
ne čitajte nikakve komentare ako vrednujete gledalačku nevinost
P.S. da stvar bude gora očekujem da će nam se ovo svima odbiti od glavu kad utuku kickass za sva vremena
- mixone1995
- Posts: 3527
- Joined: 16/07/2012 19:25
#4799 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Prva epizoda solidna
Idemo dalje... 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66026
- Joined: 03/08/2010 19:04
#4800 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
prva epizoda nove sezone je vec i na online stranicama za gledanje
