Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednosti
-
convict
- Posts: 3519
- Joined: 10/02/2008 01:20
#4776 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
.
Last edited by convict on 08/02/2014 14:44, edited 1 time in total.
- nikad_vise
- Posts: 2015
- Joined: 20/09/2010 22:35
#4777 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
pa mi smo velikosrpsko kukavicje jaje ubaceno medju bosnjacki narod kako bi definitivno unistili ovu drzavuconvict wrote:Nakon što je u novogodišnjem izdanju Avaza Dodik dobio 2 stranice za promociju svojih separatističkih ciljeva, sada nas sa naslovnice portala Avaza (a sutra vjerovatno i printanog izdanja) gleda ratna zločinka Biljana Plavšić i daje svoje viđenje raspada BiH. Zasad Avaz prenosi izjave bez redakcijskog komentara, ali uskoro je za očekivati tekstove podrške Dodikovoj mentorici, pa i njen izbor za ličnost dana. Fahro sve manje krije na kakvom je zadatku i za čije interese radi. Novi Babo je rođen!
Bosnolog ti to stalno govori a ti tek sad otvorio oci
-
popajic
- Posts: 5738
- Joined: 16/07/2007 09:55
- Location: Sarajevo
#4778 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Slucajno naletih na ovu biser izjavu doticnog fabia , pa se aktivirah da izrazim svoju sucut ( nekim ) Bosnjacimanikad_vise wrote: vec danima si neaktivan na ovoj temi nemoj da ti moram poceti pisat neopravdaneubuduce ti necu tolerisati ovakve stvari
Hajde priznaj da cak ni ti , fen lika i djela FahrA ,ne mozez sazvakati da je hairlija jedini glas razuma...
Pa, hebo ga ti , sta su ostali ...sve sami ritardi
(sta ima kod Scepe inace ? Sta kazu u Banja LuKi za ovaj "nas" glas razuma .Garant vele : small step foor man, giant step foor the mankind. Znaju ljudi sta valja
-
convict
- Posts: 3519
- Joined: 10/02/2008 01:20
#4779 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
.
Last edited by convict on 08/02/2014 14:45, edited 1 time in total.
- Država
- Posts: 4968
- Joined: 31/10/2010 15:15
#4780 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
veliki_fabio wrote:fahro je jedini glas razuma medju bosnjacima covjek ispred svog vremena. nesto slicno poput djindjica.
P.S. Meni je bolji onaj vic sa zekom i lisicom...
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#4781 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
veliki_fabio wrote:fahro je jedini glas razuma medju bosnjacima covjek ispred svog vremena. nesto slicno poput djindjica.
drug na čemu si daj i meni malo da mi bude dobro
- nikad_vise
- Posts: 2015
- Joined: 20/09/2010 22:35
#4782 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
ma to je vjerovatno bio neki nas skup velikosrpske mladezi pa mi je doticni kolega zalutao onako euforicanpopajic wrote:Slucajno naletih na ovu biser izjavu doticnog fabia , pa se aktivirah da izrazim svoju sucut ( nekim ) Bosnjacimanikad_vise wrote: vec danima si neaktivan na ovoj temi nemoj da ti moram poceti pisat neopravdaneubuduce ti necu tolerisati ovakve stvari
![]()
Hajde priznaj da cak ni ti , fen lika i djela FahrA ,ne mozez sazvakati da je hairlija jedini glas razuma...![]()
Pa, hebo ga ti , sta su ostali ...sve sami ritardi![]()
(sta ima kod Scepe inace ? Sta kazu u Banja LuKi za ovaj "nas" glas razuma .Garant vele : small step foor man, giant step foor the mankind. Znaju ljudi sta valja)
sto se pak tice glasa razuma,onako iskreno cesto se znam zaklet fahrudinovim imenom al brate zilav je ovaj zalogaj i za mene,sto nam servira kolega
kod fahre nista novo,malo se rotiramo u ovom restoranu i tak..
- nikad_vise
- Posts: 2015
- Joined: 20/09/2010 22:35
#4783 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
ma dosad je bosanski otpor bio jak pa sad dok je zatisje odluceno je da pokusamo da podijelimo ovu drzavuconvict wrote:Meni je to jasno odavno, ali je tek sad Fahro počeo javno podržavati politiku Dodika i Plavšićke.
-
convict
- Posts: 3519
- Joined: 10/02/2008 01:20
#4784 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
.
Last edited by convict on 08/02/2014 14:46, edited 1 time in total.
- nikad_vise
- Posts: 2015
- Joined: 20/09/2010 22:35
#4785 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
oplakaconvict wrote:On je po habitusu ustvari nešto između Gandija i Obame, a po patriotizmu i doprinosu državotvornosti BiH je tik ispred Kulina bana.veliki_fabio wrote:fahro je jedini glas razuma medju bosnjacima covjek ispred svog vremena. nesto slicno poput djindjica.
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#4786 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
E jebi ga i vi se odmah bacili na dijete(Fahrino)nezna te vi sta je to djecija ljubav prema roditelju

- enko 1964
- Posts: 1391
- Joined: 11/02/2010 10:45
- Grijem se na: južnu interkonekciju
#4787 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Koji si sad ti?nikad_vise wrote:idi ba nosaj kofere,nek te ne cekaju sefovienko 1964 wrote:..."Da li će SBB biti deo vlasti?
- Još nismo definitivno odlučili da li ćemo biti vlast ili konstruktivna opozicija.
Koliko su tačne informacije da će SBB, zajedno sa Strankom za BiH Harisa Silajdžića, pristupiti koaliciji u kojoj se nalaze SNSD, SDS i dva HDZ-a.
- U poslednje vreme nisam imao direktnih kontakata s Harisom Silajdžićem, ali smatram da i njegova stranka, kao i SBB, prvenstveno misli na interese ove zemlje. Nismo vođeni mišlju o raspodeli funkcija, resora i ministarstava, već smo iskreno zabrinuti za sudbinu BiH."...
Grohotom se smijem, grohotom!![]()
![]()
![]()
Sve ovo gore nagovori najveća politička kurva koja se pojavila u BiH od rata na ovamo. Nema političkog šupka koji je srao u ovoj zemlji a u kojeg se pomenuti niskoprofilni polit-novinar-utemeljitelj-graditelj-itd, nije uvukao. I sad ono kao nije " vođeno mišlju o raspodeli ". A godinama prelazi iz guzice u guzicu a da pri tom ni ne sapere nakupljeni smrad.
U jednom se slažemo, iskreno smo zabrinuti za sudbinu zemlje. Ja svoje, on svoje.![]()
ako iko nema pravo da prica o prodaji guzice onda je to socijalisticka "majka tereza"
- nikad_vise
- Posts: 2015
- Joined: 20/09/2010 22:35
#4788 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
04. januar 2011. godine
Predstavljanje Novalije Ibrahimovića za načelnika Općine Srebrenik
Današnjom pres-konferencijom, na kojoj su predstavljeni izborni program i kandidat za načelnika općine Srebrenik, Savez za bolju budućnost Srebrenik započeo je predizbornu kapanju za predstojeće prijevremene izbore za prvog čovjeka ove općine.
Kako je u uvodnom izlaganju istakao predsjednik OO SBB Srebrenik Mahir Nurkanović, kandidat ove stranke za načelnika općine Srebrenik je ugledni srebrenički privrednik Novalija Ibrahimović, čiju poslvnu biografiju, između ostalog, upotpunjavaju vodeće funckije u nekoliko uspješnih privrednih kolektiva, poput preduzeća „Ingram“, „Murex“ i „Silikatni kompleks“, te direktorska funkcija u Mješovitoj srednjoj školi Srebrenik i angažman na mjestu predsjednika Izvršnog odbora SO-e Srebrenik. O razlogu svog ponovnog političkog angažovanja, nakon pauze od skoro 25 godina, Ibrahimović je istakao želju za promjenu postojećeg stanja i stvaranje uslova za kvalitetniji privredni razvoj općine Srebrenik, koji će omogućiti intenzivnije zapošljavanje armije od 7.602 nezaposlena lica na ovom općinskom području.
Privlačenje stranih investitora, obezbjeđenje sredstava iz različitih predpristupnih fondova, poboljšanje uslova u oblasti socijalne zaštite i formiranje institucionalnog okvira za održavanje postojećih i izgradnju novih infrastrukturnih objekata, prema riječima Ibrahimovića, prioritetni su zadaci koje bi u narednom periodu trebalo rješavati. Upućujući poruku potencijalnim biračima, Ibrahimović je naglasio da bi građani trebali birati one koji će izvršavati svoja obećanja, a ne one koji brinu samo o podjeli funkcija i ministarskih fotelja. Distribucijom propagandnog materijala na posebnom štandu u centru Srebrenika, izbornu kampanju Novalije Ibrahimovića danas su podržali i članovi Foruma mladih SBB-a Srebrenik.
Osman Mujkić
06. januar 2011. godine
Ako SDP i SNSD ne zanima državna vlast, loše se piše BiH
Predsjednik i osnivač Stranke za bolju budućnost BiH Fahrudin Radončić izjavio je za jučerašnji srbijanski Press da je zbog straha od raspada zemlje odlučio praviti vlast sa Dodikom i bez SDP-a i SDA. Za ** No links ** portal Radončić pojašnjava svoju izjavu, te odgovara da li je istina da SBB ulazi u državnu vlast
Radončić je za ** No links ** rekao da se radi o 'vrlo prejudicirajućoj i nepreciznoj interpretaciji jedne beogradske novine', te da SBB BiH još uvijek nije ništa odlučila.
'Nama nije prioritet da budemo u državnoj vlasti, ali nam jeste prioritet da se ona napravi od izbornih, legitimnih pobjednika, prvenstveno od SDP-a i SNSD-a. Vjerovatno se dobro sjećate da sam javno na konferenciji za štampu, pred oko stotinjak vaših kolega, insistirao i čak javno zamolio da se organizira sastanak SDP-a i SNSD-a, kako bi te dvije stranke napravile državnu vlast', rekao je za naš portal osnivač SBB-a BiH.
Na pitanje smatra li da sa Miloradom Dodikom i Draganom Čovićem može graditi konstruktivnu priču o BiH, Radončić kaže da su njih dvojica već u državnoj vlasti, zajedno sa SDA i Strankom za BiH, te da su te stranke pokazale šta mogu, a šta ne.
'Ja još jednom skrećem pažnju na to da ne postoji odluka u SBB-u da ćemo mi ući u tu koaliciju. Vi imate naizgled dva bloka: s jedne strane su četiri stranke okupljenje oko SDP-a, a s druge strane su četiri stranke, u smislu dvije srpske i dvije hrvatske. Kada to razložite, imate tri nacionalne grupe. Jedna bošnjačka, koju čine SDP i SDA, jer su ove dvije male hrvatske stranke uistinu marginalne, drugi je srpski blok, kojeg čine SNSD i SDS, i treći blok sastavljen od dva HDZ-a. SBB po logici stvari ne može pripadati niti jednom od ta tri bloka. Mi moramo biti jedna vrsta vezivnog tkiva ozbiljne političke stranke, koja ima izvanredan izborni rezultat. Mi ćemo u tom smislu konstruktivno biti na raspolaganju i vršiti pritisak da se što prije napravi državna vlast, bez prejudiciranja toga da mi budemo u njoj', kazao je Radončić, naglasivši da je posebno zabrinjavajuća činjenica da su i Dodik i Lagumdžija izjavili da ih ne zanima državna vlast, jer je 'takva poruka po građane i sudbinu ove zemlje jako loša, ako izbornim pobjednicima nije prioritetna državna vlast'.
'SNSD i dva HDZ moraju imati bošnjačkog partnera - i matematički i politički. Prema tome, vjerovatno ćemo morati da sačekamo, a što se nas kao SBB-a tiče, mi smo nastavak pregovora uvjetovali time da SNSD i SDP sjednu i da još jednom pokažu svoj demokratski kapacitet, u smislu da zajednički naprave državnu vladu. Mi ostajemo na toj poziciji i strpljivo ćemo čekati da dvije najjače stranke sjednu i pokušaju da se dogovore. Ja se iskreno nadam da će doći do toga i u tom smislu sam - neovisno od varnica, propagandnih ratova - blagi optimista', kazao je za ** No links ** portal Fahrudin Radončić.
(** No links ** PORTAL/Mirna Duhaček)
ev ovo su neke od aktuelnosti..07. januar 2011. godine
Kontaktirajte kandidata za bolju Vogošću Dženana Redžu
Kandidat Saveza za bolju budućnost BiH za načelnika Općine Vogošća Dženan Redžo svakog dana od 10 do 11 sati organizira druženje s građanima u prostorijama SBB BiH Vogošća, Braće Kršo 27.
Kako bi ga građani bolje upoznali kandidat Redžo je obezbijedio i info telefonsku liniju 062 455 914, na koju je za sve vrste pitanja dostupan 24 sata.
Osim lično i putem telefona, sa kandidatom za bolju Vogošću možete razmijeniti mišljenja i putem e-maila: [email protected] .
btw.gdje su svi oni branioci lika i djela mesarsko-kordicke koalicije
-
convict
- Posts: 3519
- Joined: 10/02/2008 01:20
#4789 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
.
Last edited by convict on 08/02/2014 14:47, edited 1 time in total.
- nikad_vise
- Posts: 2015
- Joined: 20/09/2010 22:35
#4790 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
hmm..nebi ja rekao da sam do juce branio il tvrdio da ulazimo u vlast..ja iskreno mislim da je fahrudinu puno bolje da ostane u opoziciji i da putem medija kritikujuci nerad vlasti potpuno potopi i sda i sdp..sta vise obje stranke ce i onako imati osjetan pad glasova upravo zbog ove svoje koalicije..sto se pak tice ulaska u koaliciju na drzavnoj razini ni tu nemam nikakvih problema al samo u slucaju da sdp ne zeli uci,a vidim i fahrudin ih stalno proziva na njihovu odgovornost za kreiranje drzavne vlasti..znaci ulazak kao nuznost da se ne blokira drzavni nivo..za ostalo sbb nije dobio veliko povjerenje i jednostavno ja sam pristalica da ostanemo u opoziciji..convict wrote:nikd_vise, šta bi? još juče si u ovo doba branio ulazak svoje stranke u vlast? sad kao fol niste vi ni mislili, neko pogrešno prenio? e jest vam ga Hare zabio do balčaka, svaka mu čast! ali ne brini, nada umire posljednja...
P.S. maloprije (petak 3 poslije podne) gledam na trafici hrpu neprodanih Avaza i nešto mi bi toplo oko srca.
p.s.stvarno zanimljivo..ja oko 10 sati svrati u postu da vidim imal avaz kad za cudo bozije opet rasprodano
uglavnom meni je zanimljiviji fenomen da se ti radujes necijoj propasti iako ruku na srce ti sa tim neces nista dobit..al to e ono sto jebe bosanskog covjeka vec dugo vremena..
-
Alfa_Ze
- Posts: 1284
- Joined: 04/05/2006 15:09
#4791 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
. . . . 
- ultima_palabra
- Posts: 59309
- Joined: 15/12/2008 16:53
#4792 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Kad propadne Fa'ro okrećem virtualnog janjcanikad_vise wrote:uglavnom meni je zanimljiviji fenomen da se ti radujes necijoj propasti iako ruku na srce ti sa tim neces nista dobit..al to e ono sto jebe bosanskog covjeka vec dugo vremena..

- Bosnolog
- Posts: 8060
- Joined: 07/09/2009 00:23
- Location: Pod Suncem i Zvijezdama
#4793 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Nevjerovatno koliko je gnjeva navukao Scepo Abdic na sebe,cak i onih koji su glasali za njega svojim grabezljivim i licno intersno motivisanim potezima i izjavama,
Zaista je rekorder politickog samoubistva da mu u tako kratkom vremenu spadose gace,.Ni najveci pesimisti nisu ocekivali ovakav slobodni pad Scepe,
On je prvu politicki loptu sa centra igralista zabio u vlastiti gol,cak i njegova publika na stadionu je zanijemila.
Nesto se ne oglasavaju njegovi politicki i duhovni mentori od Cerica,Tunje Filipovica te senilnog Sidrana,Sto bi rekli covjek dobi politicki proljev a jos nije naucio ni gdje je WC-.
Zaista je rekorder politickog samoubistva da mu u tako kratkom vremenu spadose gace,.Ni najveci pesimisti nisu ocekivali ovakav slobodni pad Scepe,
On je prvu politicki loptu sa centra igralista zabio u vlastiti gol,cak i njegova publika na stadionu je zanijemila.
Nesto se ne oglasavaju njegovi politicki i duhovni mentori od Cerica,Tunje Filipovica te senilnog Sidrana,Sto bi rekli covjek dobi politicki proljev a jos nije naucio ni gdje je WC-.
- nikad_vise
- Posts: 2015
- Joined: 20/09/2010 22:35
#4794 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
opet fula..ne vidim bas neko razocarenje onih koji su glasali za njega..sta vise mnogo je veci broj onih koji su razocarani u sda i sdp nakon ove koalicije..Bosnolog wrote:Nevjerovatno koliko je gnjeva navukao Scepo Abdic na sebe,cak i onih koji su glasali za njega svojim grabezljivim i licno intersno motivisanim potezima i izjavama,
Zaista je rekorder politickog samoubistva da mu u tako kratkom vremenu spadose gace,.Ni najveci pesimisti nisu ocekivali ovakav slobodni pad Scepe,
On je prvu politicki loptu sa centra igralista zabio u vlastiti gol,cak i njegova publika na stadionu je zanijemila.
Nesto se ne oglasavaju njegovi politicki i duhovni mentori od Cerica,Tunje Filipovica te senilnog Sidrana,Sto bi rekli covjek dobi politicki proljev a jos nije naucio ni gdje je WC-.
sto se tice tunje,cerica i sidrana to su intelektualne gromade i jedni od najuvazenih ljudi u BIH.Isto tako ta uvazena gospoda kad nesto kazu oni to potpisu svojim imenom a ne sakriti se iza nekog nicka i sa srednjom skolom nazvati jednog akademika budalom i slicno..
-
elSaik
- Posts: 11916
- Joined: 27/03/2007 16:49
- Location: 8. krug pakla
#4795 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
Zar? Provedeno istraživanje?nikad_vise wrote:opet fula..ne vidim bas neko razocarenje onih koji su glasali za njega..sta vise mnogo je veci broj onih koji su razocarani u sda i sdp nakon ove koalicije..Bosnolog wrote:Nevjerovatno koliko je gnjeva navukao Scepo Abdic na sebe,cak i onih koji su glasali za njega svojim grabezljivim i licno intersno motivisanim potezima i izjavama,
Zaista je rekorder politickog samoubistva da mu u tako kratkom vremenu spadose gace,.Ni najveci pesimisti nisu ocekivali ovakav slobodni pad Scepe,
On je prvu politicki loptu sa centra igralista zabio u vlastiti gol,cak i njegova publika na stadionu je zanijemila.
Nesto se ne oglasavaju njegovi politicki i duhovni mentori od Cerica,Tunje Filipovica te senilnog Sidrana,Sto bi rekli covjek dobi politicki proljev a jos nije naucio ni gdje je WC-.znam,znam nije lose sto ti imas tako lijepe zelje samo ti njih podijeli s rajom na forumu
![]()
sto se tice tunje,cerica i sidrana to su intelektualne gromade i jedni od najuvazenih ljudi u BIH.Isto tako ta uvazena gospoda kad nesto kazu oni to potpisu svojim imenom a ne sakriti se iza nekog nicka i sa srednjom skolom nazvati jednog akademika budalom i slicno..
- BSn
- Posts: 4938
- Joined: 12/09/2006 15:49
- Location: Kad se hoce, pa lijevo...
#4796 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
nikad_vise wrote: uglavnom meni je zanimljiviji fenomen da se ti radujes necijoj propasti iako ruku na srce ti sa tim neces nista dobit..al to e ono sto jebe bosanskog covjeka vec dugo vremena..
Fahrina politicka i ekonomska propast donosi dobro cjelokupnom bosnjackom zivlju - i u nacionalnom i u religijskom pogledu, tako da konstatacija o propasti najgoreg sto se desilo Bosnjacima poslije Alije Izetbegovica kao o neutralnom fenomenu ne stoji. Kako su slijepo koracali za Alijom, danas slijepo koracaju za Scepom.
I jedan i drugi ih vode u isti ambis, ali se cini da je ipak do naroda, tj. da on bira svoju muku. Tako ce i Fahro samo i dalje politicki jacati, jer prije ce Vatikan postati sekularna drzava, no sto ce Bosnjaci postati ozbiljni u odabiru vodja.
- nikad_vise
- Posts: 2015
- Joined: 20/09/2010 22:35
#4797 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
do cega dotjera socijaldemokratijaKad propadne Fa'ro okrećem virtualnog janjca![]()
![]()
pa to ti dodje nesto kao san=harmony(onaj losi papir) dok avaz=violeta(nesto kvalitetni papir)ako je san toalet papir od novine,šta li je tek avaz
- nikad_vise
- Posts: 2015
- Joined: 20/09/2010 22:35
#4798 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
da..ima kod bosnologa rezultati ankete zajedno sa ovim o padu SBB-a..elSaik wrote:Zar? Provedeno istraživanje?nikad_vise wrote:opet fula..ne vidim bas neko razocarenje onih koji su glasali za njega..sta vise mnogo je veci broj onih koji su razocarani u sda i sdp nakon ove koalicije..Bosnolog wrote:Nevjerovatno koliko je gnjeva navukao Scepo Abdic na sebe,cak i onih koji su glasali za njega svojim grabezljivim i licno intersno motivisanim potezima i izjavama,
Zaista je rekorder politickog samoubistva da mu u tako kratkom vremenu spadose gace,.Ni najveci pesimisti nisu ocekivali ovakav slobodni pad Scepe,
On je prvu politicki loptu sa centra igralista zabio u vlastiti gol,cak i njegova publika na stadionu je zanijemila.
Nesto se ne oglasavaju njegovi politicki i duhovni mentori od Cerica,Tunje Filipovica te senilnog Sidrana,Sto bi rekli covjek dobi politicki proljev a jos nije naucio ni gdje je WC-.znam,znam nije lose sto ti imas tako lijepe zelje samo ti njih podijeli s rajom na forumu
![]()
sto se tice tunje,cerica i sidrana to su intelektualne gromade i jedni od najuvazenih ljudi u BIH.Isto tako ta uvazena gospoda kad nesto kazu oni to potpisu svojim imenom a ne sakriti se iza nekog nicka i sa srednjom skolom nazvati jednog akademika budalom i slicno..
- nikad_vise
- Posts: 2015
- Joined: 20/09/2010 22:35
#4799 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
@BSn
i u nacionalnom i u religijskom pogledu
to ono sto objave hutme IZ..
s tim smajlijem bi mu sve rekao i nebi morao okolisati
zlatko ibn bezgrijesni,
sulejman ibn dobrovoljacki,
haris ibn elektoenergetski,
fahrudin ibn toranjski
ev vidis..ja ovdje vidim cetri covjeka koji se bore za svoje interese..ti si podrzao prvog a ja zadnjeg...iza tog tvog prvog ima masu afera i sranja..iza ovog mog ima masu afera s sranja..ja sam seika zlatku bezgrijesnog prhvatio jer je volja veceg broja glasaca..dok se ti kao et sad koprcas nesto i dosao meni ovdje prosipat pricu kako je sad u ovom covjeku kojeg sam ja podrzao opasnost..a ljudi se bore u vecoj il manjoj mjeri samo za fotelje..
svasta..ovo nije normalno majke mi..ako je vama fahrudin radoncic najveci problem u zivotu blago se vama onda bogami..fahrudinova propast donosi dobro cjelokupnom bosnjackom zivlju,onih 300-400 ljudi sto ce ostati na ulici je dobro bosanskom zivljuFahrina politicka i ekonomska propast donosi dobro cjelokupnom bosnjackom zivlju - i u nacionalnom i u religijskom pogledu,
alija je meni najveca licnost koja je majka bosna izrodila tako da nebi da idemo dalje u raspravu..tema nije predvidjena za to..uglavnom zamolio bi administraciju ako ikako moze da ubaci onaj smajli koji povraca pa ako treba placat cu clanarinu za ovaj forumtako da konstatacija o propasti najgoreg sto se desilo Bosnjacima poslije Alije Izetbegovica kao o neutralnom fenomenu ne stoji. Kako su slijepo koracali za Alijom, danas slijepo koracaju za Scepom.
pa tako reci..hajmo sad svi u red i glasati za plat(f)ormase..samo me podsjeti na biografije tih velikih vodja koje bi bosnjaci trebali podrzati?I jedan i drugi ih vode u isti ambis, ali se cini da je ipak do naroda, tj. da on bira svoju muku. Tako ce i Fahro samo i dalje politicki jacati, jer prije ce Vatikan postati sekularna drzava, no sto ce Bosnjaci postati ozbiljni u odabiru vodja.
zlatko ibn bezgrijesni,
sulejman ibn dobrovoljacki,
haris ibn elektoenergetski,
fahrudin ibn toranjski
ev vidis..ja ovdje vidim cetri covjeka koji se bore za svoje interese..ti si podrzao prvog a ja zadnjeg...iza tog tvog prvog ima masu afera i sranja..iza ovog mog ima masu afera s sranja..ja sam seika zlatku bezgrijesnog prhvatio jer je volja veceg broja glasaca..dok se ti kao et sad koprcas nesto i dosao meni ovdje prosipat pricu kako je sad u ovom covjeku kojeg sam ja podrzao opasnost..a ljudi se bore u vecoj il manjoj mjeri samo za fotelje..
-
Alfa_Ze
- Posts: 1284
- Joined: 04/05/2006 15:09
#4800 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku
nikad_vise wrote:ajd s ljudima ovamo su pare
![]()
na putu za Bolju Buducnost - SBB 
