Joj vas, velicina brojeva, naprijed i nazad brojevi, to su standardi koje je mislim FIFA propisala.insomnia78 wrote:Samo ukinuti ove brojeve naprjed
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Dres reprezentacije BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
RepB
- Posts: 148
- Joined: 14/03/2014 10:21
#4776 Re: Dres reprezentacije BiH
-
RepB
- Posts: 148
- Joined: 14/03/2014 10:21
#4777 Re: Dres reprezentacije BiH
Kako nema, obican, kao T-Shirt. Oni sa pijace ce ga skinuti za par dana.Jazzy.ba wrote:Nema se tu šta polemisati.![]()
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#4779 Re: Dres reprezentacije BiH
Kako onda francuski dres nema brojeve?RepB wrote:Joj vas, velicina brojeva, naprijed i nazad brojevi, to su standardi koje je mislim FIFA propisala.insomnia78 wrote:Samo ukinuti ove brojeve naprjed
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
- Jazzy.ba
- Posts: 2061
- Joined: 26/04/2012 00:43
#4780 Re: Dres reprezentacije BiH
Francuzi su čiteri. 
- Inter1908
- Posts: 682
- Joined: 02/12/2013 22:59
- Location: curva nord
#4781 Re: Dres reprezentacije BiH
AIM + WALLHACKJazzy.ba wrote:Francuzi su čiteri.
-
RepB
- Posts: 148
- Joined: 14/03/2014 10:21
#4782 Re: Dres reprezentacije BiH
insomnia78 wrote:Kako onda francuski dres nema brojeve?RepB wrote:Joj vas, velicina brojeva, naprijed i nazad brojevi, to su standardi koje je mislim FIFA propisala.insomnia78 wrote:Samo ukinuti ove brojeve naprjed
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk

- Teletubbies
- Posts: 574
- Joined: 23/01/2014 10:55
#4783 Re: Dres reprezentacije BiH

Nemaju ni Grci,ni Italijani čini mi se...
-
Sitijevac2011
- Posts: 249
- Joined: 12/01/2011 13:03
#4784 Re: Dres reprezentacije BiH
Svi su dresovi predstavljeni BEZ brojeva.Teletubbies wrote:
![]()
![]()
![]()
Nemaju ni Grci,ni Italijani čini mi se...
Iz prostog razloga sto selektori jos nisu skontali ko ide ko ne ide (sto povrede sto forma)
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#4785 Re: Dres reprezentacije BiH
RepB wrote:insomnia78 wrote:Kako onda francuski dres nema brojeve?RepB wrote: Joj vas, velicina brojeva, naprijed i nazad brojevi, to su standardi koje je mislim FIFA propisala.
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk

Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#4786 Re: Dres reprezentacije BiH
To isto ko sto je bilo receno da ce smjeti imati samo dvije bojeSitijevac2011 wrote:Svi su dresovi predstavljeni BEZ brojeva.Teletubbies wrote:
![]()
![]()
![]()
Nemaju ni Grci,ni Italijani čini mi se...
Iz prostog razloga sto selektori jos nisu skontali ko ide ko ne ide (sto povrede sto forma)
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
-
RepB
- Posts: 148
- Joined: 14/03/2014 10:21
#4787 Re: Dres reprezentacije BiH
To je samo prezentacija, ali evo ti.insomnia78 wrote:

Last edited by RepB on 14/03/2014 17:33, edited 3 times in total.
-
Sitijevac2011
- Posts: 249
- Joined: 12/01/2011 13:03
- Jazzy.ba
- Posts: 2061
- Joined: 26/04/2012 00:43
#4789 Re: Dres reprezentacije BiH
Fifa kaže
6.2 A number must appear on the back (centred) and the front (not necessarily centred) of any shirt and on the front of any shorts used as Playing Equipment.
6.5 The number on the front of the shirt must be positioned at chest level. The size of the number must be between 10cm and 15cm in height
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#4790 Re: Dres reprezentacije BiH
Na proslom EP imali su brojeve na desnoj strani... Vjerovatno ovo pravilo o prednjim brojevima ne vrijedi za kvalifikacijske utakmice, odnosno nisu obavezni.
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#4791 Re: Dres reprezentacije BiH
6.2 A number must appear on the back (centred) and the front (not necessarily centred) of any shirt and on the front of any shorts used as Playing Equipment. This art. 6 par. 2 shall not apply to the numbering on the front of any shirt used as Playing Equipment during Matches of the FIFA Club World Cup.
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
- Jazzy.ba
- Posts: 2061
- Joined: 26/04/2012 00:43
#4792 Re: Dres reprezentacije BiH
Kako nisu obavezni?
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#4793 Re: Dres reprezentacije BiH
Protiv nas nisu imali brojeve naprijed, a u ovim kvalifikacijama u utakmici protiv Spanije su imali i naprijed brojeve, tako da jedino mogu zakljuciti da je u medjuvremenu doneseno ovo famozno praviloJazzy.ba wrote:Kako nisu obavezni?
Ma nek smo se mi legeae oslobodili, pa da na miru o glupostima raspravljamo.
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#4794 Re: Dres reprezentacije BiH
Evo verzije sa brojkama

Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk

Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
- Droog
- Posts: 1707
- Joined: 09/01/2009 04:13
- Location: Small Town Underground
#4795 Re: Dres reprezentacije BiH
Isto Dinamo Kijev...Jazzy.ba wrote:
-
RepB
- Posts: 148
- Joined: 14/03/2014 10:21
#4796 Re: Dres reprezentacije BiH
Pa i izgledaju kao da ih je neko iz Ukrajine "crtao".Droog wrote:Isto Dinamo Kijev...Jazzy.ba wrote:
Kad vidis Francuske dresove, svi ostali izgledaju kao zivo sranje.
- Droog
- Posts: 1707
- Joined: 09/01/2009 04:13
- Location: Small Town Underground
#4797 Re: Dres reprezentacije BiH
Trebali smo k'o Liverpool uganjati Warrior da nam napravi dresove...
Ako se vec "mora" ispostovati zuta boja...najbolja opcija je da to bude na brojevima...ali ne ona "ŠveCka" zuta.
Meni se svidja ova (na aplikaciji) "dark football gold" uz obavezni "Unity" font.
Ako se vec "mora" ispostovati zuta boja...najbolja opcija je da to bude na brojevima...ali ne ona "ŠveCka" zuta.
Meni se svidja ova (na aplikaciji) "dark football gold" uz obavezni "Unity" font.
-
Mustang1
- Posts: 29947
- Joined: 29/12/2010 17:31
#4798 Re: Dres reprezentacije BiH
Kad bi nekako na prevaru uvalili da nam ljiljan bude znak
.. Zlatni ljiljan na bijelom dresu i zlatni ljiljan na plavom dresu uski model i cao 
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#4799 Re: Dres reprezentacije BiH
aaaahaaa i po mogučnosti u Banjaluci predstavit dresove
- Jazzy.ba
- Posts: 2061
- Joined: 26/04/2012 00:43
#4800 Re: Dres reprezentacije BiH
To zbog prezimena?Droog wrote:Isto Dinamo Kijev...Jazzy.ba wrote:


