SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#4776 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by MOSALJOZE »

Očito da nije tajni :mrgreen:
wolfie
Posts: 919
Joined: 19/10/2010 21:21

#4777 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by wolfie »

Ako jest, nek' je, jer bez metaka ocito ne ide.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#4778 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

Nisu se baš nešto dogovorili ili se neko ne pridržava dogovora sve dok se ovakvi članci mogu pronaći u novinama


Image
User avatar
karanana
Posts: 50763
Joined: 26/02/2004 00:00

#4779 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by karanana »

haha...tajni dogovor o kojem on prica.
i na tajnom sastanku o kojem nas on obavjestava da se desio su se dogovorili da rade svoj posao.
jebo alan forda
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#4780 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Alfons Kauders »

O'zone wrote:http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /160830010

Trebalo bi još ovakvih akcija, malo da se očisti ovaj naš skromni habitat.
Ruke mu se pozlatile!
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#4781 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by dezurni_ucenik »

Alfons Kauders wrote:
O'zone wrote:http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /160830010

Trebalo bi još ovakvih akcija, malo da se očisti ovaj naš skromni habitat.
Ruke mu se pozlatile!

Ocekujem bombasticne naslove u srpskim medijima

"Srbin ubijen u Sarajevu"
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#4782 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Alfons Kauders »

dezurni_ucenik wrote:
Alfons Kauders wrote:
O'zone wrote:http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /160830010

Trebalo bi još ovakvih akcija, malo da se očisti ovaj naš skromni habitat.
Ruke mu se pozlatile!

Ocekujem bombasticne naslove u srpskim medijima

"Srbin ubijen u Sarajevu"
I prosle godine je onaj s Pala glavu ostavio u marketu na A. Polju...

Tradicija. :D
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#4783 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by dezurni_ucenik »

Alfons Kauders wrote:
dezurni_ucenik wrote:
Alfons Kauders wrote: Trebalo bi još ovakvih akcija, malo da se očisti ovaj naš skromni habitat.
Ruke mu se pozlatile!

Ocekujem bombasticne naslove u srpskim medijima

"Srbin ubijen u Sarajevu"
I prosle godine je onaj s Pala glavu ostavio u marketu na A. Polju...

Tradicija. :D[/quote]


Koji to binsr bijase, ne sjecam se tog junacine? Kreno garant u vikend akciju u Konzum po nindze kornjace :D
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#4784 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Alfons Kauders »

dezurni_ucenik wrote:
Koji to binsr bijase, ne sjecam se tog junacine? Kreno garant u vikend akciju u Konzum po nindze kornjace :D
Bingo mu dosao glave.

(ujedno, bingo je prvo sto je rekao drot nakon sto ga je prosuo)
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#4785 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by The BEN10 »

Alfons Kauders wrote:
O'zone wrote:http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /160830010

Trebalo bi još ovakvih akcija, malo da se očisti ovaj naš skromni habitat.
Ruke mu se pozlatile!
:thumbup:
kB27
Posts: 2954
Joined: 17/02/2016 17:46

#4786 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by kB27 »

The BEN10 wrote:
Alfons Kauders wrote:
O'zone wrote:http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /160830010

Trebalo bi još ovakvih akcija, malo da se očisti ovaj naš skromni habitat.
Ruke mu se pozlatile!
:thumbup:
Jedna od rijetkih situacija kada su svi forumaši složni oko nečega. :mrgreen:
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#4787 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by julisiz es grant »

Dok ne dođe @Bodkin i krene sa pričom "drago vam što je Srbin ubijen" :D
User avatar
drug_profi
Posts: 65407
Joined: 16/07/2012 16:00

#4788 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by drug_profi »

A ljudska prava razbojnika? :D

Bez zajebancije, kakav bih ja satrap bio samo kad bih se dokopao vlasti.
Prekršiš zakon - gubiš dio prava (kao što gubiš pravo na slobodu, gubiš i pravo na human postupak, srazmjerno gadosti koju si napravio).
kB27
Posts: 2954
Joined: 17/02/2016 17:46

#4789 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by kB27 »

drugi profil wrote:A ljudska prava razbojnika? :D

Bez zajebancije, kakav bih ja satrap bio samo kad bih se dokopao vlasti.
Prekršiš zakon - gubiš dio prava (kao što gubiš pravo na slobodu, gubiš i pravo na human postupak, srazmjerno gadosti koju si napravio).
Naravno, treba da uživaš sva ljudska i druga prava sve dok ih ti nekome ne ugroziš/oduzmeš. A ne neko 'humano postupanje' i pravo na sve moguće pizde materine, a on ubio 30 ljudi i napravio takvu i takvu štetu.
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#4790 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by JThomas »

dobro, nije jedina svrha humanog i legalističkog postupanja da država ne ugrožava neki minimum prava prekršiocima bez obzira što su prekršioci. jednako bitna svrha je i da ih slučajno ili namjerno, ne oduzme i ugrozi onima koji to nisu.
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#4791 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by The BEN10 »

JThomas wrote:dobro, nije jedina svrha humanog i legalističkog postupanja da država ne ugrožava neki minimum prava prekršiocima bez obzira što su prekršioci. jednako bitna svrha je i da ih slučajno ili namjerno, ne oduzme i ugrozi onima koji to nisu.
Sve u svemu, rokaj bagru!
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#4792 Re: RE: Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

JThomas wrote:dobro, nije jedina svrha humanog i legalističkog postupanja da država ne ugrožava neki minimum prava prekršiocima bez obzira što su prekršioci. jednako bitna svrha je i da ih slučajno ili namjerno, ne oduzme i ugrozi onima koji to nisu.
Nisam nikad tražio a evo možda znaš ima li igdje podatak koliki je procenat nevinih u zatvorima?

Poslato sa radnog mjesta...
User avatar
drug_profi
Posts: 65407
Joined: 16/07/2012 16:00

#4793 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by drug_profi »

100% :)
User avatar
drug_profi
Posts: 65407
Joined: 16/07/2012 16:00

#4794 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by drug_profi »

Bez zajebancije. ubjeđen sam da moraš imati baš žestok bad luck da te spuca nevinog. Ja sam u svoj vakat bio dva puta privođen pa isto veče puštan bez prijave i posljedica.
U pogrešno vrijeme na pogrešnom mjestu. Bez oraha u džepu. Sarađuješ, odgovaraš na pitanja potpuno i iskreno. Nemoj lagati ništa jer se vidi da lažeš, a inspektor ne zna o čemu lažeš.
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#4795 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by JThomas »

vi baš k'o djeca.

u državama gdje vrijede i gdje se stvarno primjenjuju moderni standardi postupka i ljudskih prava, zaista nije puno nevinih u zatvorima. a u državama gdje ne vrijede - zatvori su krcati ljudima sa imaginarnim, ideološkim, religijskim, političkim, itd. grijehovima.

nisu sudske greške u dobroj namjeri primarni razlog što su se ovi standardi formirali, one su uvijek bile izuzetak a ne pravilo, i uvijek su moguće. zato sam i napisao "slučajno ili namjerno".

mi smo svakako socijalni eksperiment i nešto najbliže anarhiji u praksi što je svijet vidio.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83406
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#4796 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by _BataZiv_0809 »

Sta kae' advokat zajebo sam se nije Zvizdic upetljan :D
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#4797 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by JThomas »

ma on se zajeb'o, a zvizdić jeste upetljan, tako će najprije biti.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83406
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#4798 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by _BataZiv_0809 »

Naravno da je upetljan.

Toliko se korupcija udomacila da je postala argument za branioce u krivicnom postupku :D
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#4799 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mali_milojica »

Zvizdic se nece zajebati kad mu se sad popne na kosti :mrgreen:
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#4800 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by JThomas »

u ovakvim slučajevima ne treba sumnjati u brzinu i dostižnost pravde :mrgreen:
Post Reply