SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#4776 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Očito da nije tajni 
-
wolfie
- Posts: 919
- Joined: 19/10/2010 21:21
#4777 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ako jest, nek' je, jer bez metaka ocito ne ide.
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#4778 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Nisu se baš nešto dogovorili ili se neko ne pridržava dogovora sve dok se ovakvi članci mogu pronaći u novinama


- karanana
- Posts: 50763
- Joined: 26/02/2004 00:00
#4779 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
haha...tajni dogovor o kojem on prica.
i na tajnom sastanku o kojem nas on obavjestava da se desio su se dogovorili da rade svoj posao.
jebo alan forda
i na tajnom sastanku o kojem nas on obavjestava da se desio su se dogovorili da rade svoj posao.
jebo alan forda
- Alfons Kauders
- Posts: 37198
- Joined: 24/09/2004 13:39
- Location: Glavni Stan NVZ
- Contact:
#4780 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ruke mu se pozlatile!O'zone wrote:http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /160830010
Trebalo bi još ovakvih akcija, malo da se očisti ovaj naš skromni habitat.
-
dezurni_ucenik
- Posts: 12183
- Joined: 27/05/2008 12:14
#4781 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Alfons Kauders wrote:Ruke mu se pozlatile!O'zone wrote:http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /160830010
Trebalo bi još ovakvih akcija, malo da se očisti ovaj naš skromni habitat.
Ocekujem bombasticne naslove u srpskim medijima
"Srbin ubijen u Sarajevu"
- Alfons Kauders
- Posts: 37198
- Joined: 24/09/2004 13:39
- Location: Glavni Stan NVZ
- Contact:
#4782 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
I prosle godine je onaj s Pala glavu ostavio u marketu na A. Polju...dezurni_ucenik wrote:Alfons Kauders wrote:Ruke mu se pozlatile!O'zone wrote:http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /160830010
Trebalo bi još ovakvih akcija, malo da se očisti ovaj naš skromni habitat.
Ocekujem bombasticne naslove u srpskim medijima
"Srbin ubijen u Sarajevu"
Tradicija.
-
dezurni_ucenik
- Posts: 12183
- Joined: 27/05/2008 12:14
#4783 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
I prosle godine je onaj s Pala glavu ostavio u marketu na A. Polju...Alfons Kauders wrote:dezurni_ucenik wrote:Ruke mu se pozlatile!Alfons Kauders wrote: Trebalo bi još ovakvih akcija, malo da se očisti ovaj naš skromni habitat.
Ocekujem bombasticne naslove u srpskim medijima
"Srbin ubijen u Sarajevu"
Tradicija.
Koji to binsr bijase, ne sjecam se tog junacine? Kreno garant u vikend akciju u Konzum po nindze kornjace
- Alfons Kauders
- Posts: 37198
- Joined: 24/09/2004 13:39
- Location: Glavni Stan NVZ
- Contact:
#4784 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Bingo mu dosao glave.dezurni_ucenik wrote:
Koji to binsr bijase, ne sjecam se tog junacine? Kreno garant u vikend akciju u Konzum po nindze kornjace
(ujedno, bingo je prvo sto je rekao drot nakon sto ga je prosuo)
-
The BEN10
- Posts: 7674
- Joined: 19/09/2011 09:03
#4785 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Alfons Kauders wrote:Ruke mu se pozlatile!O'zone wrote:http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /160830010
Trebalo bi još ovakvih akcija, malo da se očisti ovaj naš skromni habitat.
-
kB27
- Posts: 2954
- Joined: 17/02/2016 17:46
#4786 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Jedna od rijetkih situacija kada su svi forumaši složni oko nečega.The BEN10 wrote:Alfons Kauders wrote:Ruke mu se pozlatile!O'zone wrote:http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /160830010
Trebalo bi još ovakvih akcija, malo da se očisti ovaj naš skromni habitat.
-
julisiz es grant
- Posts: 7469
- Joined: 27/07/2008 23:34
- Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...
#4787 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Dok ne dođe @Bodkin i krene sa pričom "drago vam što je Srbin ubijen" 
- drug_profi
- Posts: 65407
- Joined: 16/07/2012 16:00
#4788 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
A ljudska prava razbojnika?
Bez zajebancije, kakav bih ja satrap bio samo kad bih se dokopao vlasti.
Prekršiš zakon - gubiš dio prava (kao što gubiš pravo na slobodu, gubiš i pravo na human postupak, srazmjerno gadosti koju si napravio).
Bez zajebancije, kakav bih ja satrap bio samo kad bih se dokopao vlasti.
Prekršiš zakon - gubiš dio prava (kao što gubiš pravo na slobodu, gubiš i pravo na human postupak, srazmjerno gadosti koju si napravio).
-
kB27
- Posts: 2954
- Joined: 17/02/2016 17:46
#4789 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Naravno, treba da uživaš sva ljudska i druga prava sve dok ih ti nekome ne ugroziš/oduzmeš. A ne neko 'humano postupanje' i pravo na sve moguće pizde materine, a on ubio 30 ljudi i napravio takvu i takvu štetu.drugi profil wrote:A ljudska prava razbojnika?![]()
Bez zajebancije, kakav bih ja satrap bio samo kad bih se dokopao vlasti.
Prekršiš zakon - gubiš dio prava (kao što gubiš pravo na slobodu, gubiš i pravo na human postupak, srazmjerno gadosti koju si napravio).
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#4790 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
dobro, nije jedina svrha humanog i legalističkog postupanja da država ne ugrožava neki minimum prava prekršiocima bez obzira što su prekršioci. jednako bitna svrha je i da ih slučajno ili namjerno, ne oduzme i ugrozi onima koji to nisu.
-
The BEN10
- Posts: 7674
- Joined: 19/09/2011 09:03
#4791 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Sve u svemu, rokaj bagru!JThomas wrote:dobro, nije jedina svrha humanog i legalističkog postupanja da država ne ugrožava neki minimum prava prekršiocima bez obzira što su prekršioci. jednako bitna svrha je i da ih slučajno ili namjerno, ne oduzme i ugrozi onima koji to nisu.
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#4792 Re: RE: Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Nisam nikad tražio a evo možda znaš ima li igdje podatak koliki je procenat nevinih u zatvorima?JThomas wrote:dobro, nije jedina svrha humanog i legalističkog postupanja da država ne ugrožava neki minimum prava prekršiocima bez obzira što su prekršioci. jednako bitna svrha je i da ih slučajno ili namjerno, ne oduzme i ugrozi onima koji to nisu.
Poslato sa radnog mjesta...
- drug_profi
- Posts: 65407
- Joined: 16/07/2012 16:00
#4794 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Bez zajebancije. ubjeđen sam da moraš imati baš žestok bad luck da te spuca nevinog. Ja sam u svoj vakat bio dva puta privođen pa isto veče puštan bez prijave i posljedica.
U pogrešno vrijeme na pogrešnom mjestu. Bez oraha u džepu. Sarađuješ, odgovaraš na pitanja potpuno i iskreno. Nemoj lagati ništa jer se vidi da lažeš, a inspektor ne zna o čemu lažeš.
U pogrešno vrijeme na pogrešnom mjestu. Bez oraha u džepu. Sarađuješ, odgovaraš na pitanja potpuno i iskreno. Nemoj lagati ništa jer se vidi da lažeš, a inspektor ne zna o čemu lažeš.
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#4795 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
vi baš k'o djeca.
u državama gdje vrijede i gdje se stvarno primjenjuju moderni standardi postupka i ljudskih prava, zaista nije puno nevinih u zatvorima. a u državama gdje ne vrijede - zatvori su krcati ljudima sa imaginarnim, ideološkim, religijskim, političkim, itd. grijehovima.
nisu sudske greške u dobroj namjeri primarni razlog što su se ovi standardi formirali, one su uvijek bile izuzetak a ne pravilo, i uvijek su moguće. zato sam i napisao "slučajno ili namjerno".
mi smo svakako socijalni eksperiment i nešto najbliže anarhiji u praksi što je svijet vidio.
u državama gdje vrijede i gdje se stvarno primjenjuju moderni standardi postupka i ljudskih prava, zaista nije puno nevinih u zatvorima. a u državama gdje ne vrijede - zatvori su krcati ljudima sa imaginarnim, ideološkim, religijskim, političkim, itd. grijehovima.
nisu sudske greške u dobroj namjeri primarni razlog što su se ovi standardi formirali, one su uvijek bile izuzetak a ne pravilo, i uvijek su moguće. zato sam i napisao "slučajno ili namjerno".
mi smo svakako socijalni eksperiment i nešto najbliže anarhiji u praksi što je svijet vidio.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83406
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#4796 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Sta kae' advokat zajebo sam se nije Zvizdic upetljan 
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#4797 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
ma on se zajeb'o, a zvizdić jeste upetljan, tako će najprije biti.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83406
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#4798 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Naravno da je upetljan.
Toliko se korupcija udomacila da je postala argument za branioce u krivicnom postupku
Toliko se korupcija udomacila da je postala argument za branioce u krivicnom postupku
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#4799 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Zvizdic se nece zajebati kad mu se sad popne na kosti 
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#4800 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
u ovakvim slučajevima ne treba sumnjati u brzinu i dostižnost pravde 
