Svaka čast , majstorski , nema šta
Edit: pretpostavljam da radiš po provjerenom, maminom receptu
Ja sam nešto prestala praviti kolače u koje idu jaja umucena na pari , nemam ovdje nikoga ko ima koke pa da mi dobaci svježa jaja i tako prestala …
Moderator: anex
Svaka čast , majstorski , nema šta
Zar ima kakav drugaciji recept od maminog?

Moze li recept i nacin motanjaGandalfSivi wrote: ↑03/10/2021 13:36Zar ima kakav drugaciji recept od maminog?
Imamo lika koji nam donosi svjeza jaja, mlijeko i puter, ono filmski, moras mu ostaviti prazne flase od mlijeka da bi dobili pune
U ostalim vijestima, pravila zena kifle, simpa ispale skroz…
![]()
Glasao bih za Savez reformskih snaga zbog ovog
I zbog ovogGandalfSivi wrote: ↑03/10/2021 13:36Zar ima kakav drugaciji recept od maminog?
Imamo lika koji nam donosi svjeza jaja, mlijeko i puter, ono filmski, moras mu ostaviti prazne flase od mlijeka da bi dobili pune
U ostalim vijestima, pravila zena kifle, simpa ispale skroz…
![]()
Joj kakvog bestilja u njega natrpati... Bravo!komsinica_s_drugog wrote: ↑02/10/2021 13:36 Divan hljeb s jogurtom, sva kuhinja mirise. Pojedosmo mi pola prije rucka
![]()
Recept, molim te. Da kad jednom u sto godina odlučim jesti hljeb, pojedem nešto ovako.komsinica_s_drugog wrote: ↑02/10/2021 13:36 Divan hljeb s jogurtom, sva kuhinja mirise. Pojedosmo mi pola prije rucka







Sok i domaće plus ovo Divno!banjaluka078 wrote: ↑03/10/2021 20:34 ručak klasika kad imamo posla u dvorištu, do tržnice i ribarnice ujutro i iskoristimo žar
![]()






Ma sam, predivan je, nista mu ne treba, samo zvaces lagano i uzivas u svoj toj slastiSanabija wrote: ↑03/10/2021 20:17Joj kakvog bestilja u njega natrpati... Bravo!komsinica_s_drugog wrote: ↑02/10/2021 13:36 Divan hljeb s jogurtom, sva kuhinja mirise. Pojedosmo mi pola prije rucka
![]()
https://www.recepti.com/kuvar/pite-i-te ... a-jogurtombanjaluka078 wrote: ↑03/10/2021 20:18Recept, molim te. Da kad jednom u sto godina odlučim jesti hljeb, pojedem nešto ovako.komsinica_s_drugog wrote: ↑02/10/2021 13:36 Divan hljeb s jogurtom, sva kuhinja mirise. Pojedosmo mi pola prije rucka
Ovu reformicu ni gledati ne smijem! Svaka čast.![]()


Hvala, po samom receptu izgleda mljac.komsinica_s_drugog wrote: ↑04/10/2021 06:52
https://www.recepti.com/kuvar/pite-i-te ... a-jogurtom
Ali kad jednom probas gotova si![]()
Šta ti je ovo?komsinica_s_drugog wrote: ↑04/10/2021 09:04 Zasto bi meni nedjelja bila opustena i bez stresa, kad je znam i mogu zakomplikovat![]()
Piramìda s visnjamabanjaluka078 wrote: ↑04/10/2021 09:45Šta ti je ovo?komsinica_s_drugog wrote: ↑04/10/2021 09:04 Zasto bi meni nedjelja bila opustena i bez stresa, kad je znam i mogu zakomplikovat![]()
Hvala!komsinica_s_drugog wrote: ↑04/10/2021 09:54
Piramìda s visnjama
https://www.kolaci.biz/piramida-kolac-od-visanja.html
Ko voli spoj visanja, lisnatog tijesta, puding kreme i slaga (kojeg je zaista previse, pola litre, drugi put cu 200ml), uzivat ce u bozanstvenom ukusu.
Oj, zelimkomsinica_s_drugog wrote: ↑04/10/2021 09:54
Ko voli spoj visanja, lisnatog tijesta, puding kreme i slaga (kojeg je zaista previse, pola litre, drugi put cu 200ml), uzivat ce u bozanstvenom ukusu.
komsinica_s_drugog wrote: ↑04/10/2021 09:04 Zasto bi meni nedjelja bila opustena i bez stresa, kad je znam i mogu zakomplikovat![]()
Rezultat
Zahmetli jeste, ali se definitivno isplati !