
Ovako izgleda
Moderator: anex
suspect_zero wrote: ↑25/09/2021 16:49 Tea, lijepo ovo izgleda![]()
![]()
Ako nije zahmetli spremit baci link ili recept...ako jeste onda ću samo gledati sliku
![]()
HvalaTea lana wrote: ↑25/09/2021 16:54 Evo recepta
https://www.coolinarika.com/recept/mrvi ... 42ac120091










Ne bih ustao sa stola dok je ne bih razdužio.
Odlična je. Otvori YouTuuubeeeeee Kanal! Ili… Vrati se kući u Sarajevo i otvori restoran. Sve ti ide od ruke. Ljeti bi to bila svakodnevna gošća. I vjerovatno ne samo ja.


