Alfa Romeo

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
boki77
Posts: 2
Joined: 30/01/2018 12:41

#4751 Re: Alfa Romeo

Post by boki77 »

nista nije leglo, ja sam picajzla koja cuva stvari maksimalno :), te i na najmanju sumnju na bilo sta idem kod majstora ,redovno se servisira auto,redovno "hrane" kozna sjedista.... I da ovo mi je drugo auto koje samo nedjeljom vozim.P.s Hvala na pohvalama svima.
User avatar
commendatore
Posts: 6044
Joined: 26/03/2016 10:24
Location: Niodaklevačka VukojeBIHа

#4752 Re: Alfa Romeo

Post by commendatore »

slomijem juce prekidac stakla na svojoj ragi - kad pogledam na prekidacu - Germany..... svapska kurceva kvaliteta.... uslikam prvom prilikom
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#4753 Re: Alfa Romeo

Post by bitanga_sa_otesa »

i givikt bi ti pokvario
User avatar
commendatore
Posts: 6044
Joined: 26/03/2016 10:24
Location: Niodaklevačka VukojeBIHа

#4754 Re: Alfa Romeo

Post by commendatore »

bitanga_sa_otesa wrote:i givikt bi ti pokvario
pokvario bi i ti da ti je dijete na hitnoj
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#4755 Re: Alfa Romeo

Post by bitanga_sa_otesa »

:shock: :shock:
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#4756 Re: Alfa Romeo

Post by Ned071 »

User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#4757 Re: Alfa Romeo

Post by mali_milojica »

Cijena?
Sitnica :D
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#4758 Re: Alfa Romeo

Post by condy »

Sitnica za naše političare :-D
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#4759 Re: Alfa Romeo

Post by Throttle »

Alfa mora bit crvena :mrgreen:
ahaaha
Posts: 22
Joined: 14/02/2013 15:21

#4760 Re: Alfa Romeo

Post by ahaaha »

Gdje raditi servis q tronic mjenjaca na alfi 159?
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#4761 Re: Alfa Romeo

Post by mali_milojica »

Jel misliš zamjena ulja i ostalo? Hota,Śkaljo,Adin i Kina.
Za popravku mjenjača,ne znam
ahaaha
Posts: 22
Joined: 14/02/2013 15:21

#4762 Re: Alfa Romeo

Post by ahaaha »

mali_milojica wrote:Jel misliš zamjena ulja i ostalo? Hota,Śkaljo,Adin i Kina.
Za popravku mjenjača,ne znam
da, zamjena ulja
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#4763 Re: Alfa Romeo

Post by mali_milojica »

Gore navedeni.
ahaaha
Posts: 22
Joined: 14/02/2013 15:21

#4764 Re: Alfa Romeo

Post by ahaaha »

mali_milojica wrote:Gore navedeni.
Hvala
blackPoison
Posts: 3
Joined: 27/01/2018 18:09

#4765 Re: Alfa Romeo

Post by blackPoison »

blackPoison wrote:Image
Image
Image
Image
Image
Image

Za sve istinske zaljubljenike u Alfu, evo je, orignial originala, Alfa 166 Super 2.0 turbo, 1999 godište, 151kw benzin. Na prodaju za sitne pare, ne može se registrovat poreski teret neki u pitanju. Auto ispravno na tehničkom, posjedujem papire sve, u voznom stanju. Mušterije u privatne poruke, lijep pozdrav. (posjedujem i instalacije za plin u garazi, mada je ovo steta na plin)
2 milje
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#4766 Re: Alfa Romeo

Post by johntra »

Image

:D
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#4767 Re: Alfa Romeo

Post by Ned071 »

lavic
Posts: 3589
Joined: 14/04/2011 15:03

#4768 Re: Alfa Romeo

Post by lavic »

Alfisti,
razmisljam o Alfi 147 1.6ts kao drugom autu u kuci, sta savjetujete.
Koju izabrati i na sta obratiti paznju, ako prodje mene isla bi kod "Bitange " na detaljan pregled.

Hvala
lavic
Posts: 3589
Joined: 14/04/2011 15:03

#4769 Re: Alfa Romeo

Post by lavic »

lavic wrote:Alfisti,
razmisljam o Alfi 147 1.6ts kao drugom autu u kuci, sta savjetujete.
Koju izabrati i na sta obratiti paznju, ako prodje mene isla bi kod "Bitange " na detaljan pregled.

Hvala
neko, nesto,.... ili svi rade?
User avatar
commendatore
Posts: 6044
Joined: 26/03/2016 10:24
Location: Niodaklevačka VukojeBIHа

#4770 Re: Alfa Romeo

Post by commendatore »

lavic wrote:
lavic wrote:Alfisti,
razmisljam o Alfi 147 1.6ts kao drugom autu u kuci, sta savjetujete.
Koju izabrati i na sta obratiti paznju, ako prodje mene isla bi kod "Bitange " na detaljan pregled.

Hvala
neko, nesto,.... ili svi rade?
svjecice, trapovi, amortizeri, lafete, podovi, elektrika, obrati paznju na audio uredjaj posto cesto crknu..... preporucujem samo kasnije 2006+ godista..... taj motor generalno je imao dosta problema - pa sad ti vidi.....
lavic
Posts: 3589
Joined: 14/04/2011 15:03

#4771 Re: Alfa Romeo

Post by lavic »

commendatore wrote:
lavic wrote:
lavic wrote:Alfisti,
razmisljam o Alfi 147 1.6ts kao drugom autu u kuci, sta savjetujete.
Koju izabrati i na sta obratiti paznju, ako prodje mene isla bi kod "Bitange " na detaljan pregled.

Hvala
neko, nesto,.... ili svi rade?
svjecice, trapovi, amortizeri, lafete, podovi, elektrika, obrati paznju na audio uredjaj posto cesto crknu..... preporucujem samo kasnije 2006+ godista..... taj motor generalno je imao dosta problema - pa sad ti vidi.....
:shock: ima li sta na njoj da valja osim sto je lijepa??? :lol: :lol:
User avatar
commendatore
Posts: 6044
Joined: 26/03/2016 10:24
Location: Niodaklevačka VukojeBIHа

#4772 Re: Alfa Romeo

Post by commendatore »

lavic wrote:
:shock: ima li sta na njoj da valja osim sto je lijepa??? :lol: :lol:
aj malo citaj sta sam rekao - rekao sam da PROVJERIS navedene segmente auta a ne da ne valjaju.....
lavic
Posts: 3589
Joined: 14/04/2011 15:03

#4773 Re: Alfa Romeo

Post by lavic »

commendatore wrote:
lavic wrote:
:shock: ima li sta na njoj da valja osim sto je lijepa??? :lol: :lol:
aj malo citaj sta sam rekao - rekao sam da PROVJERIS navedene segmente auta a ne da ne valjaju.....

koji uzeti 105 ili 120 KS?
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#4774 Re: Alfa Romeo

Post by Sodom1 »

lavic wrote:
lavic wrote:Alfisti,
razmisljam o Alfi 147 1.6ts kao drugom autu u kuci, sta savjetujete.
Koju izabrati i na sta obratiti paznju, ako prodje mene isla bi kod "Bitange " na detaljan pregled.

Hvala
neko, nesto,.... ili svi rade?
Na ovo sam ljubomoran :(
User avatar
konektovan
Posts: 51407
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#4775 Re: Alfa Romeo

Post by konektovan »

lavic wrote:
commendatore wrote:
lavic wrote:
:shock: ima li sta na njoj da valja osim sto je lijepa??? :lol: :lol:
aj malo citaj sta sam rekao - rekao sam da PROVJERIS navedene segmente auta a ne da ne valjaju.....

koji uzeti 105 ili 120 KS?
Bolji je 105, nema varijator. :mrgreen:
Post Reply