Alfa Romeo
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
boki77
- Posts: 2
- Joined: 30/01/2018 12:41
#4751 Re: Alfa Romeo
nista nije leglo, ja sam picajzla koja cuva stvari maksimalno
, te i na najmanju sumnju na bilo sta idem kod majstora ,redovno se servisira auto,redovno "hrane" kozna sjedista.... I da ovo mi je drugo auto koje samo nedjeljom vozim.P.s Hvala na pohvalama svima.
- commendatore
- Posts: 6044
- Joined: 26/03/2016 10:24
- Location: Niodaklevačka VukojeBIHа
#4752 Re: Alfa Romeo
slomijem juce prekidac stakla na svojoj ragi - kad pogledam na prekidacu - Germany..... svapska kurceva kvaliteta.... uslikam prvom prilikom
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#4753 Re: Alfa Romeo
i givikt bi ti pokvario
- commendatore
- Posts: 6044
- Joined: 26/03/2016 10:24
- Location: Niodaklevačka VukojeBIHа
#4754 Re: Alfa Romeo
pokvario bi i ti da ti je dijete na hitnojbitanga_sa_otesa wrote:i givikt bi ti pokvario
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- Ned071
- Posts: 6435
- Joined: 27/01/2014 15:32
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#4757 Re: Alfa Romeo
Cijena?
Sitnica
Sitnica
-
ahaaha
- Posts: 22
- Joined: 14/02/2013 15:21
#4760 Re: Alfa Romeo
Gdje raditi servis q tronic mjenjaca na alfi 159?
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#4761 Re: Alfa Romeo
Jel misliš zamjena ulja i ostalo? Hota,Śkaljo,Adin i Kina.
Za popravku mjenjača,ne znam
Za popravku mjenjača,ne znam
-
ahaaha
- Posts: 22
- Joined: 14/02/2013 15:21
#4762 Re: Alfa Romeo
da, zamjena uljamali_milojica wrote:Jel misliš zamjena ulja i ostalo? Hota,Śkaljo,Adin i Kina.
Za popravku mjenjača,ne znam
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#4763 Re: Alfa Romeo
Gore navedeni.
-
ahaaha
- Posts: 22
- Joined: 14/02/2013 15:21
#4764 Re: Alfa Romeo
Hvalamali_milojica wrote:Gore navedeni.
-
blackPoison
- Posts: 3
- Joined: 27/01/2018 18:09
#4765 Re: Alfa Romeo
2 miljeblackPoison wrote:
Za sve istinske zaljubljenike u Alfu, evo je, orignial originala, Alfa 166 Super 2.0 turbo, 1999 godište, 151kw benzin. Na prodaju za sitne pare, ne može se registrovat poreski teret neki u pitanju. Auto ispravno na tehničkom, posjedujem papire sve, u voznom stanju. Mušterije u privatne poruke, lijep pozdrav. (posjedujem i instalacije za plin u garazi, mada je ovo steta na plin)
- Ned071
- Posts: 6435
- Joined: 27/01/2014 15:32
-
lavic
- Posts: 3589
- Joined: 14/04/2011 15:03
#4768 Re: Alfa Romeo
Alfisti,
razmisljam o Alfi 147 1.6ts kao drugom autu u kuci, sta savjetujete.
Koju izabrati i na sta obratiti paznju, ako prodje mene isla bi kod "Bitange " na detaljan pregled.
Hvala
razmisljam o Alfi 147 1.6ts kao drugom autu u kuci, sta savjetujete.
Koju izabrati i na sta obratiti paznju, ako prodje mene isla bi kod "Bitange " na detaljan pregled.
Hvala
-
lavic
- Posts: 3589
- Joined: 14/04/2011 15:03
#4769 Re: Alfa Romeo
neko, nesto,.... ili svi rade?lavic wrote:Alfisti,
razmisljam o Alfi 147 1.6ts kao drugom autu u kuci, sta savjetujete.
Koju izabrati i na sta obratiti paznju, ako prodje mene isla bi kod "Bitange " na detaljan pregled.
Hvala
- commendatore
- Posts: 6044
- Joined: 26/03/2016 10:24
- Location: Niodaklevačka VukojeBIHа
#4770 Re: Alfa Romeo
svjecice, trapovi, amortizeri, lafete, podovi, elektrika, obrati paznju na audio uredjaj posto cesto crknu..... preporucujem samo kasnije 2006+ godista..... taj motor generalno je imao dosta problema - pa sad ti vidi.....lavic wrote:neko, nesto,.... ili svi rade?lavic wrote:Alfisti,
razmisljam o Alfi 147 1.6ts kao drugom autu u kuci, sta savjetujete.
Koju izabrati i na sta obratiti paznju, ako prodje mene isla bi kod "Bitange " na detaljan pregled.
Hvala
-
lavic
- Posts: 3589
- Joined: 14/04/2011 15:03
#4771 Re: Alfa Romeo
commendatore wrote:svjecice, trapovi, amortizeri, lafete, podovi, elektrika, obrati paznju na audio uredjaj posto cesto crknu..... preporucujem samo kasnije 2006+ godista..... taj motor generalno je imao dosta problema - pa sad ti vidi.....lavic wrote:neko, nesto,.... ili svi rade?lavic wrote:Alfisti,
razmisljam o Alfi 147 1.6ts kao drugom autu u kuci, sta savjetujete.
Koju izabrati i na sta obratiti paznju, ako prodje mene isla bi kod "Bitange " na detaljan pregled.
Hvala
- commendatore
- Posts: 6044
- Joined: 26/03/2016 10:24
- Location: Niodaklevačka VukojeBIHа
#4772 Re: Alfa Romeo
aj malo citaj sta sam rekao - rekao sam da PROVJERIS navedene segmente auta a ne da ne valjaju.....lavic wrote:
ima li sta na njoj da valja osim sto je lijepa???
![]()
-
lavic
- Posts: 3589
- Joined: 14/04/2011 15:03
#4773 Re: Alfa Romeo
commendatore wrote:aj malo citaj sta sam rekao - rekao sam da PROVJERIS navedene segmente auta a ne da ne valjaju.....lavic wrote:
ima li sta na njoj da valja osim sto je lijepa???
![]()
koji uzeti 105 ili 120 KS?
- Sodom1
- Posts: 4886
- Joined: 15/05/2013 02:00
- Location: zivot je sranje
#4774 Re: Alfa Romeo
Na ovo sam ljubomoranlavic wrote:neko, nesto,.... ili svi rade?lavic wrote:Alfisti,
razmisljam o Alfi 147 1.6ts kao drugom autu u kuci, sta savjetujete.
Koju izabrati i na sta obratiti paznju, ako prodje mene isla bi kod "Bitange " na detaljan pregled.
Hvala
- konektovan
- Posts: 51407
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#4775 Re: Alfa Romeo
Bolji je 105, nema varijator.lavic wrote:commendatore wrote:aj malo citaj sta sam rekao - rekao sam da PROVJERIS navedene segmente auta a ne da ne valjaju.....lavic wrote:
ima li sta na njoj da valja osim sto je lijepa???
![]()
koji uzeti 105 ili 120 KS?







