Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post Reply
Imperatore
Posts: 35
Joined: 24/02/2017 23:40

#4751 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Imperatore »

Alfons Kauders wrote:
Imperatore wrote:Kada je to HDZ uvodio segregaciju u škole? Upravo ste vi u našim hrvatskim sredinama tražili 2 škole da bi to kasnije nazivali apartheidom po Sarajevu, ironija je da ste tražili 2 i u Republici Srpskoj ali su vam Srbi odbili. Te propagande se ni Gebbels nebi posramio.
Isto se odnosi i na kanal na hrvatskom jeziku i vaše uporno gaženje Hrvata i opravdavanje istoga nakon čega dolazi reakcija.

Fašizam? BiH je država u kojoj je Kaplan heroj svim intelektualcima iz Sarajeva, nacional socijalistima i ovim desnim koji naginju tim Arapima i tu negdje su Hrvati
Bla bla bla, da ne citam bezveze, jer sam slicne stavove i spinove cuo i ranije. Bezbroj puta.

Kako bilo, ja iskreno ne vidim razlog da se zalite? Odabrali ste Srbe i zalite se njima. Idite fino na svoje "legitimne" forume i tamo pricajte sami sa sobom, i s bracom Srbima.

S nama vise nemate nista i stvarno mi nije jasno zasto i pokusavate. Gubljenje vremena. Bolje se fokusirajte na lokalna pitanja, odnose sa Srbima i Rusima. Od 2018, a nasoj strani necete imati sugovornike poput Bakira. Mada se iskreno nadam da ce Dodik ostati u igri, ni to nije sigurno. Doduse, nije sigurno ni da ce Bakir dobiti nogu, jer ga Sarajevo suvise voli.

Dakle, sretno vam bilo i cujemo se za 5-6 godina (ukoliko se predomislite).

U medjuvremenu, samo stavljati na ignore. :)
Kani se geopolitike, ne znam šta bi napisao na ovo gore ili ovo ispod da ti smeta šahovnica,

Smeta i meni Kaplan, nacional socijalisti iz SDP-a a danas u tim građanskim partijama kao i FTV i propaganda.
Sad si sa priče o aparteidu došao do toga da ti smeta šahovnica.
Dakle podržavaš li 2 škole pod jednim krovom ili ne? Zbog šahovnice da djeca budu odvojena? Da ili Ne?
Last edited by Imperatore on 05/03/2017 11:10, edited 1 time in total.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#4752 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

Alfons Kauders wrote:
Imperatore wrote:Hoćeš da citiram ove iz SDA? Doslovno sami tvrde to oko šahovnica i zbog toga nisu ni željeli ići u iste škole sa Hrvatima i da im smeta cijeli program i školstvo Hrvata.

To je naravno gadljivo kao i kupljenje političkih poena u Sarajevu na račun djece iako je to isto Sarajevo djecu i odvojilo. Naravno da nisu krivi djeca i roditelji, nemaju tu baš nekog izbora.

Krivi su oni kao i ovi na ovoj temi, koji pokušavaju gaziti Hrvate sa ovakvim stavovima iako su tu Hrvati najmanje krivi.
Aha... :)

Smeta i meni sahovnica na zvanicnim dokumentima, jer grb HRHB nije obiljezje FBiH. Smeta mi i kriz u skolama, iz slicnih razloga. Smeta mi i kada slicna sranja prave Bosnjaci i Srbi, i uredno ih prozivam.

Ali eto, kada prozovem Hrvate zato sto ljudima uskracuju pravo na jezik, sto koriste obiljezja zlocinacke paradrzave i redaju krizeve gdje god stignu (sekularizam na nivou), to znaci da "gazim" Hrvate. Kad jebem mater Srbima i Bosnjacima radi identicnih stvari, i tad nekim cudom "gazim Hrvate".

Ako je to mjerilo, eto gazim vas i zaboli me kita. Sta cemo sad? Ja necu nista, jer me zaboli kita. Ti se zali Dodiku i Kolindi.

I ne gubi vrijeme na odgovor. Ides na ignore, odmah iza Hafisa. Nemam vremena niti volje da raspravljam s trollom.

Zbogom.
hahahhahahahahahaah ebo te hafiz :#) tvoj drug i jaran nekad sam mislio da ces ga povesti kuci , pozvati ga na bajram koliko ste se lizali :mrgreen:
Imperatore
Posts: 35
Joined: 24/02/2017 23:40

#4753 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Imperatore »

kockakockica wrote:
Imperatore wrote:Kada je to HDZ uvodio segregaciju u škole? Upravo ste vi u našim hrvatskim sredinama tražili 2 škole da bi to kasnije nazivali apartheidom po Sarajevu, ironija je da ste tražili 2 i u Republici Srpskoj ali su vam Srbi odbili. Te propagande se ni Gebbels nebi posramio.
Isto se odnosi i na kanal na hrvatskom jeziku i vaše uporno gaženje Hrvata i opravdavanje istoga nakon čega dolazi reakcija.

Fašizam? BiH je država u kojoj je Kaplan heroj svim intelektualcima iz Sarajeva, nacional socijalistima i ovim desnim koji naginju tim Arapima i tu negdje su Hrvati

BiH gradove nazivaju hrvatskim gradovima kao Jajce naprimjer, a bosanske kraljeve i kraljice isto tako hrvatskim. Ide se tako daleko da se stećci nazivaju hrvatskim, iako ono malo stecaka na podrucju danasnje Hrvatske dokazuju Bosnu u nekadasnjim granicama. Bolest je to teska da se cak pas BH Tornjak naziva Bosansko-hrvatskim, iako je pasmina jos za vrijeme Yuge bila priznata kao bosanska autohtona pasmina. Kad sam lani vidio neke idiote kako pisu da je Bosančica hrvatsko pismo i da se zove HRVATSKA Bosančica, onda sam vidio da su ti ljudi postali veci mitomani, ludaci i lazovi od Srba i da nema lijeka. Bolest, bolest, bolest :izet:
Podsjetio bi te da svake godine imaš ono simbolično predavanje sablje Osmanlijama od strane Bošnjaka.

Da se ne lažemo svi vladari Bosne su bili Hrvati i vi ne jebete 2 posto vladare Bosne, ja to poštujem i to je meni ok. Šta tebi znači Katarina, Hrvatinići ili Stjepan? Kladim se i da podržavaš ubijanje kraljeva Bosne.


Ja osobno Turke ne podnosim, smatram da su uništili Bosnu a za tebe povijest počinje sa njihovim dolaskom i povijest Bosne ti ne znači ništa, Meni znači Eto ovo predavanje sablje je za mene bolest a to što se vi deklarirate Bošnjacima mene ne zanima. Ljiljani su prekrasna zastava
Last edited by Imperatore on 05/03/2017 11:16, edited 1 time in total.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#4754 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

kockakockica wrote:
Imperatore wrote:Kada je to HDZ uvodio segregaciju u škole? Upravo ste vi u našim hrvatskim sredinama tražili 2 škole da bi to kasnije nazivali apartheidom po Sarajevu, ironija je da ste tražili 2 i u Republici Srpskoj ali su vam Srbi odbili. Te propagande se ni Gebbels nebi posramio.
Isto se odnosi i na kanal na hrvatskom jeziku i vaše uporno gaženje Hrvata i opravdavanje istoga nakon čega dolazi reakcija.

Fašizam? BiH je država u kojoj je Kaplan heroj svim intelektualcima iz Sarajeva, nacional socijalistima i ovim desnim koji naginju tim Arapima i tu negdje su Hrvati

BiH gradove nazivaju hrvatskim gradovima kao Jajce naprimjer, a bosanske kraljeve i kraljice isto tako hrvatskim. Ide se tako daleko da se stećci nazivaju hrvatskim, iako ono malo stecaka na podrucju danasnje Hrvatske dokazuju Bosnu u nekadasnjim granicama. Bolest je to teska da se cak pas BH Tornjak naziva Bosansko-hrvatskim, iako je pasmina jos za vrijeme Yuge bila priznata kao bosanska autohtona pasmina. Kad sam lani vidio neke idiote kako pisu da je Bosančica hrvatsko pismo i da se zove HRVATSKA Bosančica, onda sam vidio da su ti ljudi postali veci mitomani, ludaci i lazovi od Srba i da nema lijeka. Bolest, bolest, bolest :izet:
To sto oni u zadnje vrjeme rade i pousavaju je bolest za koju jos nema adekvatnog naziva za dijagnozu
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#4755 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

Odakle sada turke ubacujes u svo ovo ??C
Drzi se teme ....
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#4756 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by spreca »

Imperatore wrote: Podsjetio bi te da svake godine imaš ono simbolično predavanje sablje Osmanlijama od strane Bošnjaka.

Da se ne lažemo svi vladari Bosne su bili Hrvati i vi ne jebete 2 posto vladare Bosne, ja to poštujem i to je meni ok. Šta tebi znači Katarina, Hrvatinići ili Stjepan? Kladim se i da podržavaš ubijanje kraljeva Bosne.


Ja osobno Turke ne podnosim, smatram da su uništili Bosnu a za tebe povijest počinje sa njihovim dolaskom i povijest Bosne ti ne znači ništa, Meni znači Eto ovo predavanje sablje je za mene bolest a to što se vi deklarirate Bošnjacima mene ne zanima. Ljiljani su prekrasna zastava
de se dogovorite sa srbima......mozda cete se dogovoriti bar da su popola......ali mi cemo uvijek znati da je to cijela laz
Imperatore
Posts: 35
Joined: 24/02/2017 23:40

#4757 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Imperatore »

mO k3 wrote:Odakle sada turke ubacujes u svo ovo ??C
Drzi se teme ....
Počeo je sa apartheidom sa te 2 škole da bi se prebacio na svojatanje i povijest, samo sam odgovorio što mene vrijeđa.

Meni je predavanje npr te sablje gadljivo ali ne komentiram to i ne vrijeđam Bošnjake. Vi imate svoje, mi imamo svoje
kockakockica
Posts: 1706
Joined: 25/01/2017 14:47

#4758 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by kockakockica »

Imperatore wrote:
kockakockica wrote:
Imperatore wrote:Kada je to HDZ uvodio segregaciju u škole? Upravo ste vi u našim hrvatskim sredinama tražili 2 škole da bi to kasnije nazivali apartheidom po Sarajevu, ironija je da ste tražili 2 i u Republici Srpskoj ali su vam Srbi odbili. Te propagande se ni Gebbels nebi posramio.
Isto se odnosi i na kanal na hrvatskom jeziku i vaše uporno gaženje Hrvata i opravdavanje istoga nakon čega dolazi reakcija.

Fašizam? BiH je država u kojoj je Kaplan heroj svim intelektualcima iz Sarajeva, nacional socijalistima i ovim desnim koji naginju tim Arapima i tu negdje su Hrvati

BiH gradove nazivaju hrvatskim gradovima kao Jajce naprimjer, a bosanske kraljeve i kraljice isto tako hrvatskim. Ide se tako daleko da se stećci nazivaju hrvatskim, iako ono malo stecaka na podrucju danasnje Hrvatske dokazuju Bosnu u nekadasnjim granicama. Bolest je to teska da se cak pas BH Tornjak naziva Bosansko-hrvatskim, iako je pasmina jos za vrijeme Yuge bila priznata kao bosanska autohtona pasmina. Kad sam lani vidio neke idiote kako pisu da je Bosančica hrvatsko pismo i da se zove HRVATSKA Bosančica, onda sam vidio da su ti ljudi postali veci mitomani, ludaci i lazovi od Srba i da nema lijeka. Bolest, bolest, bolest :izet:
Podsjetio bi te da svake godine imaš ono simbolično predavanje sablje Osmanlijama od strane Bošnjaka.

Da se ne lažemo svi vladari Bosne su bili Hrvati i vi ne jebete 2 posto vladare Bosne, ja to poštujem i to je meni ok. Šta tebi znači Katarina, Hrvatinići ili Stjepan? Kladim se i da podržavaš ubijanje kraljeva Bosne.


Ja osobno Turke ne podnosim, smatram da su uništili Bosnu a za tebe povijest počinje sa njihovim dolaskom i povijest Bosne ti ne znači ništa, Meni znači Eto ovo predavanje sablje je za mene bolest a to što se vi deklarirate Bošnjacima mene ne zanima. Ljiljani su prekrasna zastava

Bolest :izet: :izet: :izet: :izet: :izet:


Hrvatski historičar Dr.sc Neven Budak gostujući u emisiji "Treća povijest" razbio je mit koji su velikohrvatski historičari u 19. i 20.st stvorili o bosanskom kralju Tvrtku I kao hrvatskom vladaru koji nije OSVAJAO hrvatske prostore već ih je eto oslobađao od ugarske čizme. Dr.Budak je sasvim jasan Tvrtko I je BOSANSKI vladar koji je vojnim osvajanjem i nasiljem proširio SVOJU JEDINU DRŽAVU BOSNU na čitavu Dalmaciju i otoke, za kralja Tvrtka Hrvatska kao država ne postoji, postoje samo dalmatinski gradovi koje Bosna strateški treba radi svojih planova širenja.


https://www.youtube.com/watch?v=PDrx0a2Gx5M
kockakockica
Posts: 1706
Joined: 25/01/2017 14:47

#4759 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by kockakockica »

Bolest, sizofrenija, mitomanija, potvora, prevara, kradja, podmetanje, otimanje, izmisljanje bosanskih katolika= BOLEST :izet: :izet: :izet: :izet: :izet: :D


Ovim se odjavljujem sa ove teme :izet:
Imperatore
Posts: 35
Joined: 24/02/2017 23:40

#4760 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Imperatore »

spreca wrote:
Imperatore wrote: Podsjetio bi te da svake godine imaš ono simbolično predavanje sablje Osmanlijama od strane Bošnjaka.

Da se ne lažemo svi vladari Bosne su bili Hrvati i vi ne jebete 2 posto vladare Bosne, ja to poštujem i to je meni ok. Šta tebi znači Katarina, Hrvatinići ili Stjepan? Kladim se i da podržavaš ubijanje kraljeva Bosne.


Ja osobno Turke ne podnosim, smatram da su uništili Bosnu a za tebe povijest počinje sa njihovim dolaskom i povijest Bosne ti ne znači ništa, Meni znači Eto ovo predavanje sablje je za mene bolest a to što se vi deklarirate Bošnjacima mene ne zanima. Ljiljani su prekrasna zastava
de se dogovorite sa srbima......mozda cete se dogovoriti bar da su popola......ali mi cemo uvijek znati da je to cijela laz
Svi su bili Hrvati i odbili su biti kmetovi Arpadovićima.
Srbi se samo pozivaju na Tvrtka koji ih je okupirao i proglasio se njihovim kraljem.

Što se tiče srednjovjekovne Bosne na Bobovcu se vidi gdje je nastala Bosna i koji narod vrednjuje Bosnu. Ukoliko ne znaš, Bobovac ti je u 14 stoljeću bio sjedište bosanskih vladara još od vremena Stjepana II Kotromanića. Možeš slobodno doći nekad na obljetnicu.
Sad se slobodno prebacimo na drugu temu
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#4761 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

Alfons Kauders wrote:Da rezimiramo:

Kada HDZ uvodi segregaciju u skole, uci djecu da su Bosnjaci zapravo Arapi druge "teksture" lice.....
Ukenja ga i ti kume. Nisam ni čitao dalje.

Evo da i ja probam:
Kada SDA uvodi segregaciju u skole, uci djecu da su Hrvati zapravo pokatoličeni Bošnjaci koji su se prodali za ....bla bla bla
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#4762 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by LSD »

Krvavi bajram

14.februara (veljače) 1997 u Mostaru, na lokalitetu Liska park, linija koja dijeli grad Mostar- ubijen je Šefik Sulejmanović, a teško ranjeni Safet Radoš i Seid Maksumić, još 22 lica su ranjena.
Incident se dogodio je kada je nekoliko stotina Bošnjaka sa istočne strane Mostara krenulo da obiđe ratno groblje u Liska parku i oda poštu šehidima koji su na tom mjestu sahranjeni.
Posjeta grobljimana na najveći islamski praznik je inače tradicionalni običaj među muslimanima, pa je bilo teško zamisliti da će molitva za mrtve biti plaćena novim žrtvama.
Na ulazu u Liska park, ispred kolone bošnjaka ispriječili su se hrvatski policajci potpomognuti većom grupom naoružanih batinaša u civilu.
Nasnuli su na goluruke vjernike, nastala je gužva, a potom su odjeknuli hici, pa su se neželjeni "uljezi" u panici povukli sa krvavog poprišta, ostavivši hrvatske ekstremiste da istovremeno uživaju u svojoj karvenalskoj i šovinističkoj orgiji.
Naime, tog dana su na zapadnoj obali Mostara trajale karnevalske svečanosti, koje su muslimanski vjernici svojim, inače uredno najavljenim dolaskom, tobože skrnavili. A ko u maškare dirne - metke će gutati !

..................................................................

Medijsku kampanju je otvorio gradonačelnik Mostara Ivan Prskalo, koji je muslimanske vjernike opisao kao "naoružane teroriste koji su bili krenuli prema Rondou gdje se održavao centralni skup maskenbala hrvatskog naroda s nakanom da izazovu veliki sukob. Tog trenutka su intervenirali naši policajci, a trojica su ranjena."

Kada laž postane cilj, a ne čak ni sredstvo onda se tragedija pretvara u komediju. To se desilo zagrebačkom Vjesniku.
Vjesnik: "U sukobima u Mostaru ubijana su dva hrvata i ranjeno 18 hrvatskih policajaca." (15.02.1997)

Slobodna Dalmacija je mostarske maškare uzdigla na nivo najvišeg državnog interesa: "Pripucavanje muslimanskih ekstremista u Mostaru upravo u vrijeme pridobijanja novih turista za ovo ljeto na Jadranu mnogo je više od puke provokacije."

Ništa manje smiješan nije ispao ni Večernji list, poznat po svom gotovo rasističkom stavu porema bošnjacima:
"Muslimani već danima nastoje izazvati sukob. Treba im kao alibi za vlastite neuspjehe, jer samo u napetom stanju mogu spriječiti prenošenje demonstracija iz Beograda u Sarajevo." (16.02.1997)
glockov kolac
Posts: 1454
Joined: 30/04/2011 15:53

#4763 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by glockov kolac »

Ovi se škutori previše druže s velikosrbima... Više ih ne možeš razlikovati
Imperatore
Posts: 35
Joined: 24/02/2017 23:40

#4764 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Imperatore »

OK, dakle tu su Hrvati sa Stjepanom i na Bobovcu pod zastavom HVO-a i Hrvatske Republike Herceg Bosne se slave vladari Bosne dok u Sarajevu se predaje Turcima simbolički sablja i slavi se dolazak Turaka.

Sam Mustafa Cerić tvrdi da povijest Bošnjaka dolazi sa Turcima, ok ima tu i "Bošnjaka" koji su iz Beograda, Crne Gore itd dok su Hrvati tu od stoljeća 7 i opet se pokušava udariti na Hrvate :D
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#4765 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

glockov kolac wrote:Ovi se škutori previše druže s velikosrbima... Više ih ne možeš razlikovati
tako je kume, sve je to isto. I Bošnjaci se previše druže s Turcima i Arapima i već je postao problem razlikovati ih.
Imperatore
Posts: 35
Joined: 24/02/2017 23:40

#4766 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Imperatore »

glockov kolac wrote:Ovi se škutori previše druže s velikosrbima... Više ih ne možeš razlikovati
Vi i Srbi ste dobrodošli na Bobovcu, upoznati ćemo vas sa srednjovjekovnom Bosnom
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#4767 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by LSD »

Hrvati sebe kao naciju (kao ni Srbi uostalom) nisu ni imenovali sve do polovine 19 stoljeća.
kockakockica
Posts: 1706
Joined: 25/01/2017 14:47

#4768 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by kockakockica »

Najjaca im je ova Hrvati od stoljeća sedmog!? Teletabisi ne znaju desifrovati termin nacija, vrijeme nastanka i razlog. :lol: :lol: :bih:
Imperatore
Posts: 35
Joined: 24/02/2017 23:40

#4769 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Imperatore »

LSD wrote:Hrvati sebe kao naciju (kao ni Srbi uostalom) nisu ni imenovali sve do polovine 19 stoljeća.
Stotinama godina na Bobovcu Hrvati imaju svoje slavlje na Bobovcu(čak i u vremenu Tita) i dan danas Hrvatice tamo nose crninu zbog Katarine a Muslimani to nikad nisu jebali. Uzjebali ste se tek ove godine valjda, ispalo da vam krademo mi povijest?

Digli ste i spomenik Turčinu koji je ubio Hrvata Tomaševića i vi se pozivate na Bosnu itd? :D

Zamisli to jaraneee
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#4770 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by LSD »

Imperatore wrote:
LSD wrote:Hrvati sebe kao naciju (kao ni Srbi uostalom) nisu ni imenovali sve do polovine 19 stoljeća.
Stotinama godina na Bobovcu Hrvati imaju svoje slavlje na Bobovcu(čak i u vremenu Tita) i dan danas Hrvatice tamo nose crninu zbog Katarine a Muslimani to nikad nisu jebali. Uzjebali ste se tek ove godine valjda, ispalo da vam krademo mi povijest?

Digli ste i spomenik Turčinu koji je ubio Hrvata Tomaševića i vi se pozivate na Bosnu itd? :D

Zamisli to jaraneee
Činjenica je da Šešelj hrvate smatra "pokatoličenim srbima" kako ih već naziva, dakle srpskim dijelom naroda iz Like i sa Dinare koji se odmetnuo od izvornog srpsko-pravoslavnog nukleusa i prihvatio katoličanstvo. Tu tezu Šešelj precizno objašnava u svojoj knjizi.
Imperatore
Posts: 35
Joined: 24/02/2017 23:40

#4771 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Imperatore »

LSD wrote:
Imperatore wrote:
LSD wrote:Hrvati sebe kao naciju (kao ni Srbi uostalom) nisu ni imenovali sve do polovine 19 stoljeća.
Stotinama godina na Bobovcu Hrvati imaju svoje slavlje na Bobovcu(čak i u vremenu Tita) i dan danas Hrvatice tamo nose crninu zbog Katarine a Muslimani to nikad nisu jebali. Uzjebali ste se tek ove godine valjda, ispalo da vam krademo mi povijest?

Digli ste i spomenik Turčinu koji je ubio Hrvata Tomaševića i vi se pozivate na Bosnu itd? :D

Zamisli to jaraneee
Činjenica je da Šešelj hrvate smatra "pokatoličenim srbima" kako ih već naziva, dakle srpskim dijelom naroda iz Like i sa Dinare koji se odmetnuo od izvornog srpsko-pravoslavnog nukleusa i prihvatio katoličanstvo. Tu tezu Šešelj precizno objašnava u svojoj knjizi.
Šešelj je i sam Hrvat iz Hercegovine porijeklom ali to je nebitno, odakle si sad prebacio temu na Šešelja?
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#4772 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by LSD »

Pricamo o hrvatima, jer ovdje se izvlace neke nebuloze o 7 stoljeću :lol: :-) kada je na balkanu bilo mnogo više divljih životinja i vukova nego ljudi.
Last edited by LSD on 05/03/2017 11:53, edited 1 time in total.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#4773 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

Hafis, who is currently on your ignore list, made this post.
Display this post.
Imperatore, who is currently on your ignore list, made this post.
Display this post.
Odoh u prirodu.

Sretno.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#4774 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

LSD wrote:
Imperatore wrote:
LSD wrote:Hrvati sebe kao naciju (kao ni Srbi uostalom) nisu ni imenovali sve do polovine 19 stoljeća.
Stotinama godina na Bobovcu Hrvati imaju svoje slavlje na Bobovcu(čak i u vremenu Tita) i dan danas Hrvatice tamo nose crninu zbog Katarine a Muslimani to nikad nisu jebali. Uzjebali ste se tek ove godine valjda, ispalo da vam krademo mi povijest?

Digli ste i spomenik Turčinu koji je ubio Hrvata Tomaševića i vi se pozivate na Bosnu itd? :D

Zamisli to jaraneee
Činjenica je da Šešelj hrvate smatra "pokatoličenim srbima" kako ih već naziva, dakle srpskim dijelom naroda iz Like i sa Dinare koji se odmetnuo od izvornog srpsko-pravoslavnog nukleusa i prihvatio katoličanstvo. Tu tezu Šešelj precizno objašnava u svojoj knjizi.
Bogati kad je pročitaš pošalji mi je. Vratiću ti je ha je kopiram :thumbup:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#4775 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

Alfons Kauders wrote:
Hafis, who is currently on your ignore list, made this post.
Display this post.
Imperatore, who is currently on your ignore list, made this post.
Display this post.
Odoh u prirodu.

Sretno.
:) :lol:
Post Reply