Hayat
Moderator: anex
- campa_xxx
- Posts: 4082
- Joined: 23/11/2007 22:04
- Location: Metropola
#4752 Re: Hayat
Dug prema poreskoj upravi na dan 31.12.2012....
"HAYAT" DOO, VOGOŠĆA, SARAJEVO
465.093,30 (glavnica)
156.841,53 (kamata)
621.934,83 (ukupno)
"HAYAT" DOO, VOGOŠĆA, SARAJEVO
465.093,30 (glavnica)
156.841,53 (kamata)
621.934,83 (ukupno)
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#4753 Re: Hayat
E to njih ebe druze sudijacampa_xxx wrote:Dug prema poreskoj upravi na dan 31.12.2012....
"HAYAT" DOO, VOGOŠĆA, SARAJEVO
465.093,30 (glavnica)
156.841,53 (kamata)
621.934,83 (ukupno)
- plain vanilla
- Posts: 70227
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#4754 Re: Hayat
zato glasajte, ljubi Kadracampa_xxx wrote:Dug prema poreskoj upravi na dan 31.12.2012....
"HAYAT" DOO, VOGOŠĆA, SARAJEVO
465.093,30 (glavnica)
156.841,53 (kamata)
621.934,83 (ukupno)
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#4756 Re: Hayat
Ne kontam sto se ljudi toliko pale na to 'ljubi Kadra'? Nidje veze. 
- plain vanilla
- Posts: 70227
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#4757 Re: Hayat
Ko se pali?dusa_raskopuša wrote:Ne kontam sto se ljudi toliko pale na to 'ljubi Kadra'? Nidje veze.
Ziri njemu namjerno daje sto nize ocjene jer zna da ce ljudi vise glasati za njega... Prosle sedmice je imao najvise glasova, a to sigurno nije jer je najbolji
ali dok je ovaca bit ce i vune
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
#4758 Re: Hayat
ja se 'palim' ... ljubi nas Kadraplain vanilla wrote:Ko se pali?dusa_raskopuša wrote:Ne kontam sto se ljudi toliko pale na to 'ljubi Kadra'? Nidje veze.
Ziri njemu namjerno daje sto nize ocjene jer zna da ce ljudi vise glasati za njega... Prosle sedmice je imao najvise glasova, a to sigurno nije jer je najbolji
ali dok je ovaca bit ce i vune
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
#4760 Re: Hayat
bubalo, stavila sam unutar navodnikaBubalo1 wrote:Koliko se jako palis ?
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#4761 Re: Hayat
A vala ni'e ni 'zgodno momce'.
Jedino sto ima lijep kez, i nista vise. 
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
#4762 Re: Hayat
ma meni je postao 'drag' jer je nekakav iskren, neiskvaren... i bez dlake na jeziku...

- Logovan
- Posts: 102722
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4763 Re: Hayat
Čuj namjerno mu daju niže ocjeneplain vanilla wrote: Ziri njemu namjerno daje sto nize ocjene jer zna da ce ljudi vise glasati za njega... Prosle sedmice je imao najvise glasova, a to sigurno nije jer je najbolji
- plain vanilla
- Posts: 70227
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#4764 Re: Hayat
pa jel to on najbolji pa ima najvise glasova?_terminaš_ wrote:Čuj namjerno mu daju niže ocjeneplain vanilla wrote: Ziri njemu namjerno daje sto nize ocjene jer zna da ce ljudi vise glasati za njega... Prosle sedmice je imao najvise glasova, a to sigurno nije jer je najboljia inače se eto glasa samo za one najbolje.
glasa se za sve, ali on ima najvise glasova..i sto dobija nize ocjene, ima vise glasaca
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#4765 Re: Hayat
To se dvoje prirodno optimiziralo. Oni njemu daju niske ocjene jer lik ne 'na da pjeva. Druga stvar je sto ljudi glasaju za nj'. 
Last edited by dusa_raskopuša on 19/02/2013 21:42, edited 1 time in total.
- lijan
- Posts: 375
- Joined: 13/06/2008 22:32
- Location: Sarajevo
#4766 Re: Hayat
Kadra se sprda sa Hayatovim showdusa_raskopuša wrote:Ne kontam sto se ljudi toliko pale na to 'ljubi Kadra'? Nidje veze.
- Logovan
- Posts: 102722
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4767 Re: Hayat
Ne znam da li je najbolji jer ne pratim ali glasovi ne moraju ništa značiti. Po komentarima ne zna da pjeva ali zato skuplja glasove samo tako.plain vanilla wrote:
pa jel to on najbolji pa ima najvise glasova?
glasa se za sve, ali on ima najvise glasova..i sto dobija nize ocjene, ima vise glasaca
- plain vanilla
- Posts: 70227
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#4768 Re: Hayat
pa o tome i govorim_terminaš_ wrote:Ne znam da li je najbolji jer ne pratim ali glasovi ne moraju ništa značiti. Po komentarima ne zna da pjeva ali zato skuplja glasove samo tako.plain vanilla wrote:
pa jel to on najbolji pa ima najvise glasova?
glasa se za sve, ali on ima najvise glasova..i sto dobija nize ocjene, ima vise glasaca
a Hayat zaradjuje na tome
- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#4769 Re: Hayat
malac me pravo nervira.
ali neeema teoretske sanse da on ispadne do finala.
ali neeema teoretske sanse da on ispadne do finala.
- charrrmed
- Posts: 1003
- Joined: 08/06/2009 13:37
#4770 Re: Hayat
Slazem se. Nema sanse da ispadne (nazalost) a dokaz tome je i ova tema. Ovo je vec deseti put da se o njemu prica, i ne samo ovdje, generalno govoreci, niti jedan se kandidat ne spominje koliko on.karanana wrote:malac me pravo nervira.
ali neeema teoretske sanse da on ispadne do finala.
- krava
- Posts: 914
- Joined: 14/04/2002 00:00
- Location: Sarajevo
-
pathyeshme
- Posts: 1118
- Joined: 05/06/2012 01:07
#4772 Re: Hayat
A mene nervira, pederast je.
-
Mustang1
- Posts: 29902
- Joined: 29/12/2010 17:31
#4773 Re: Hayat
Bio je OK na pocetku ali sada vise lici na transvestita kakvog nego na muskarca .. A i ja se oblacim svakako i nemam nista protiv toga ali sto je puno puno je 
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#4774 Re: Hayat
K'o da je bitno kako se oblaci, sve dok dobro pjeva i sve dok nije prljav i poderan. Zato, ne serite. 
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#4775 Re: Hayat
gledala sam show u petak. baska je show
Maid je bez konkurencije najbolji. Pobjedit nece, nema sanse
fino pjeva i onaj s repom, nije los.
onaj Denial ...bezveze, samo sto ne crkne dok pjeva. eto kao simpatican je momcic, pa curice glasaju.
ona Azra me prepala s onim obrvama
a Kadra...
cuj Ljubi Kadra...

Maid je bez konkurencije najbolji. Pobjedit nece, nema sanse
fino pjeva i onaj s repom, nije los.
onaj Denial ...bezveze, samo sto ne crkne dok pjeva. eto kao simpatican je momcic, pa curice glasaju.
ona Azra me prepala s onim obrvama
a Kadra...
