Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#4751 Re: Hayat

Post by Nisrin »

User avatar
campa_xxx
Posts: 4082
Joined: 23/11/2007 22:04
Location: Metropola

#4752 Re: Hayat

Post by campa_xxx »

Dug prema poreskoj upravi na dan 31.12.2012....

"HAYAT" DOO, VOGOŠĆA, SARAJEVO

465.093,30 (glavnica)
156.841,53 (kamata)

621.934,83 (ukupno)
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#4753 Re: Hayat

Post by MOSALJOZE »

campa_xxx wrote:Dug prema poreskoj upravi na dan 31.12.2012....

"HAYAT" DOO, VOGOŠĆA, SARAJEVO

465.093,30 (glavnica)
156.841,53 (kamata)

621.934,83 (ukupno)
E to njih ebe druze sudija
User avatar
plain vanilla
Posts: 70227
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#4754 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

campa_xxx wrote:Dug prema poreskoj upravi na dan 31.12.2012....

"HAYAT" DOO, VOGOŠĆA, SARAJEVO

465.093,30 (glavnica)
156.841,53 (kamata)

621.934,83 (ukupno)
zato glasajte, ljubi Kadra :mrgreen:
User avatar
charrrmed
Posts: 1003
Joined: 08/06/2009 13:37

#4755 Re: Hayat

Post by charrrmed »

:lol: predobro
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#4756 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

Ne kontam sto se ljudi toliko pale na to 'ljubi Kadra'? Nidje veze. :roll:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70227
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#4757 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

dusa_raskopuša wrote:Ne kontam sto se ljudi toliko pale na to 'ljubi Kadra'? Nidje veze. :roll:
Ko se pali?

Ziri njemu namjerno daje sto nize ocjene jer zna da ce ljudi vise glasati za njega... Prosle sedmice je imao najvise glasova, a to sigurno nije jer je najbolji

ali dok je ovaca bit ce i vune
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#4758 Re: Hayat

Post by WildRedRose »

plain vanilla wrote:
dusa_raskopuša wrote:Ne kontam sto se ljudi toliko pale na to 'ljubi Kadra'? Nidje veze. :roll:
Ko se pali?

Ziri njemu namjerno daje sto nize ocjene jer zna da ce ljudi vise glasati za njega... Prosle sedmice je imao najvise glasova, a to sigurno nije jer je najbolji

ali dok je ovaca bit ce i vune
ja se 'palim' ... ljubi nas Kadra :roll: :D :run:
Mustang1
Posts: 29902
Joined: 29/12/2010 17:31

#4759 Re: Hayat

Post by Mustang1 »

Koliko se jako palis ? :lol:
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#4760 Re: Hayat

Post by WildRedRose »

Bubalo1 wrote:Koliko se jako palis ? :lol:
bubalo, stavila sam unutar navodnika :D nije bukvalno :lol: :D
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#4761 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

A vala ni'e ni 'zgodno momce'. :lol: Jedino sto ima lijep kez, i nista vise. :mrgreen:
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#4762 Re: Hayat

Post by WildRedRose »

ma meni je postao 'drag' jer je nekakav iskren, neiskvaren... i bez dlake na jeziku... :roll: :D
User avatar
Logovan
Posts: 102722
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4763 Re: Hayat

Post by Logovan »

plain vanilla wrote: Ziri njemu namjerno daje sto nize ocjene jer zna da ce ljudi vise glasati za njega... Prosle sedmice je imao najvise glasova, a to sigurno nije jer je najbolji
Čuj namjerno mu daju niže ocjene :-) a inače se eto glasa samo za one najbolje. :skoljka:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70227
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#4764 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

_terminaš_ wrote:
plain vanilla wrote: Ziri njemu namjerno daje sto nize ocjene jer zna da ce ljudi vise glasati za njega... Prosle sedmice je imao najvise glasova, a to sigurno nije jer je najbolji
Čuj namjerno mu daju niže ocjene :-) a inače se eto glasa samo za one najbolje. :skoljka:
pa jel to on najbolji pa ima najvise glasova?

glasa se za sve, ali on ima najvise glasova..i sto dobija nize ocjene, ima vise glasaca :wink:
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#4765 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

To se dvoje prirodno optimiziralo. Oni njemu daju niske ocjene jer lik ne 'na da pjeva. Druga stvar je sto ljudi glasaju za nj'. :lol:
Last edited by dusa_raskopuša on 19/02/2013 21:42, edited 1 time in total.
User avatar
lijan
Posts: 375
Joined: 13/06/2008 22:32
Location: Sarajevo

#4766 Re: Hayat

Post by lijan »

dusa_raskopuša wrote:Ne kontam sto se ljudi toliko pale na to 'ljubi Kadra'? Nidje veze. :roll:
Kadra se sprda sa Hayatovim show :D zbog toga ga raja gotivi , nije kao ostali da samo obori glavu i kaze hvala ziriju...iako su ga opomenuli da ce ga izbaciti ako nastavi da odgovara ziriju...on opet na svoj nacin daje do znanja da ih handri :D Glasnim uzvikom na kraju pjesme Ljubi Kadra :dance: Fikret Hodzic je mnogo nervozan i nema kontrolu nad sobom....Ammar iako izgleda kao derpe, mnogo je bolji covijek od njega 8-)

User avatar
Logovan
Posts: 102722
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4767 Re: Hayat

Post by Logovan »

plain vanilla wrote:
pa jel to on najbolji pa ima najvise glasova?

glasa se za sve, ali on ima najvise glasova..i sto dobija nize ocjene, ima vise glasaca :wink:
Ne znam da li je najbolji jer ne pratim ali glasovi ne moraju ništa značiti. Po komentarima ne zna da pjeva ali zato skuplja glasove samo tako.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70227
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#4768 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

_terminaš_ wrote:
plain vanilla wrote:
pa jel to on najbolji pa ima najvise glasova?

glasa se za sve, ali on ima najvise glasova..i sto dobija nize ocjene, ima vise glasaca :wink:
Ne znam da li je najbolji jer ne pratim ali glasovi ne moraju ništa značiti. Po komentarima ne zna da pjeva ali zato skuplja glasove samo tako.
pa o tome i govorim
a Hayat zaradjuje na tome
User avatar
karanana
Posts: 50761
Joined: 26/02/2004 00:00

#4769 Re: Hayat

Post by karanana »

malac me pravo nervira.
ali neeema teoretske sanse da on ispadne do finala.
User avatar
charrrmed
Posts: 1003
Joined: 08/06/2009 13:37

#4770 Re: Hayat

Post by charrrmed »

karanana wrote:malac me pravo nervira.
ali neeema teoretske sanse da on ispadne do finala.
Slazem se. Nema sanse da ispadne (nazalost) a dokaz tome je i ova tema. Ovo je vec deseti put da se o njemu prica, i ne samo ovdje, generalno govoreci, niti jedan se kandidat ne spominje koliko on.
User avatar
krava
Posts: 914
Joined: 14/04/2002 00:00
Location: Sarajevo

#4771 Re: Hayat

Post by krava »

pathyeshme
Posts: 1118
Joined: 05/06/2012 01:07

#4772 Re: Hayat

Post by pathyeshme »

krava wrote:http://www.youtube.com/watch?v=cnOuAX1zUMo

najbolji!!! daleko!
A mene nervira, pederast je.
Mustang1
Posts: 29902
Joined: 29/12/2010 17:31

#4773 Re: Hayat

Post by Mustang1 »

Bio je OK na pocetku ali sada vise lici na transvestita kakvog nego na muskarca .. A i ja se oblacim svakako i nemam nista protiv toga ali sto je puno puno je :D
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#4774 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

K'o da je bitno kako se oblaci, sve dok dobro pjeva i sve dok nije prljav i poderan. Zato, ne serite. :roll:
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#4775 Re: Hayat

Post by Not My Idea »

gledala sam show u petak. baska je show :mrgreen:

Maid je bez konkurencije najbolji. Pobjedit nece, nema sanse
fino pjeva i onaj s repom, nije los.
onaj Denial ...bezveze, samo sto ne crkne dok pjeva. eto kao simpatican je momcic, pa curice glasaju.
ona Azra me prepala s onim obrvama
a Kadra... :lol: cuj Ljubi Kadra... :( :-)
Post Reply