Mahune (buranija) nije za zrela zrna odnosno za kuhanje, jednostavno samo njihova mahuna se jede (nemam pojma zašto), ono mahuna što ostane slučajno/namjerno sazori, osuši se i ostavi za sjeme( umotati u papir i odložiti gdje nema vlage). Ima razlike u vrstama mahuna (buranije), od "mesnatosti", količine roda, dužine odmetanja itd. Ja sam ih znala sijati po dvije -tri vrste tražeći najbolju, najukusniju i kad sam je našla, samo nju sijem, ostavim nekoliko boljih mahuna da sazore i imam sjeme za iduću godinu.
@safran, kod tebe je veselo. Životinjice su ti pravo nestašne.
Moje paprike cvjetavaju. Ima li nešto što bih im trebala raditi? Nešto sam čitala oko svođenja na granu, dvije, ili šta već.
Paradajz je zdrav, cvjetava, suprug ga je povezao, a ja sam iskoristila pokošenu travu i malčovala ga (prvi put).












