Fahrin formalni ulazak u politiku - miniSTAR nebezbednosti

Post Reply
User avatar
nikad_vise
Posts: 2015
Joined: 20/09/2010 22:35

#4751 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by nikad_vise »

505sCrtom wrote:
nikad_vise wrote:
505sCrtom wrote:@никад_висе:

:D :? :lol: :-D :? :-? :zzzz: :lol: :cry: :zzzz: :D
dodje to tako kad pijes one bobe sa crvenom zvijezdom na njoj :D iliti ga pentagram :D
nek gdje ti je taj diler ajd baci broj :D

Извини, мислио сам да ћеш се снаћи с обзиром да користиш ове смајлије на крају сваке реченице. Знам да је то у Прибоју на Лиму много популарно међу вама Србима муслиманске вероисповести.

Што се тиче боба са четири С (пардон, звездом пентаграмом) то најбоље потражи од својих земљака. Они су много способни у трговини такве робе. Алахиманет.
aha..jos jedan od akademika koji gura ideju o sandzaklijama..i normalno da cu se na kraju svake recenice smijati jer ovakvi postovi jednostavno i jesu za smijanje :D mislim procitati ovu tvoju hrpu gluposti i uzeti za ozbiljno bi bilo stetno po zdravlje..

sto se pak tice sandzaklija to je dio bosnjackog naroda koji trenutno zivi van bih i svaki pripadnik sandzaklija mi je drag isto kao i bosnjak u BIH..
User avatar
nikad_vise
Posts: 2015
Joined: 20/09/2010 22:35

#4752 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by nikad_vise »

ultima_palabra wrote:
nikad_vise wrote:ma daj ultima ozbiljno pricamo pa nije valjda plan bio da ga ispali SDS,da ga ispali HDZ90,da udje u koaliciju s mesarom i uvazenim zastitnikom haskog osudjenika ako su ocekivanja biraca bila ovo,jos tome dodati koaliciju sa SDA koja je najveci krivac svega ovoga, onda ce sigurno uraditi nesto samo neznam sta i koliko dobro za nas
ja pak mislim da je se walter malo zajebao..dobio je podrsku glasaca u BIH,hrvatski SDP je ga simpatisao,vjerovatno je imao i simpatije medju odredjenim EU krugovima al ovim je sve uprskao a fahro ko fahro,znas onu "dogovorili smo se da cemo se dogovarati" bas mi naupade da je skoro i knjizicu iz avaza povukao mogao bi se u kakvo ministarstvo uhljebit uhar je koja hiljada na racun

p.s.zaboravi onog ahbaba sto izda mesara i ne glasa za sdp-ovog kondidata za dom naroda i to je valjda po planu bilo meni je stvarno zlatko naivno odigrao sve ovo..neznam zasto HDZ90 ne ponudi veci dio kolaca i neka ih uvuce u ovu sadasnju koaliciju i nebi se zajebavali bezze..
Šta znači ispalio ga SDS i HDZ 90... koliko znam da su razgovarali sa svima i onda ponudili Platformu onima koji se slažu sa njom... Federalne vlade će biti, ako neće 90tka uvijek se može nagurati Hrvata iz DNZ-a :D
Kakva mu je finansijska situacija za uhar je Fahri i marka sa vidikovca 8-)
Da vidimo dalje, hrvatski SDP, krugovi EU...nebitno totalno...
Pa kad je toliko zajebao, što su onda svi na nogama i deru se na sav glas, osim SDP i SDA... najveća pobjeda SDP-a je što je regrutovao nove probosanske snage... eno Dodik i Čović se zaklinju u državu :-D
ma znas i sam da to u politici ne funkcionise bas tako..mislim da je svima jasno da je SDP isao na to da snsd i hdz bih baci u opoziciju al su ih dodik i covic zajebali vjerovatno ponudivsi vise..platforma je zbir zahtjeva svih ovih stranaka sto su sad u koaliciji a ne SDP-a ako sam ja dobro razumio..i ta platforma je nastala prije par dana na bazi zahtjeva svih partnera u koaliciji..
podrska hrvatskog sdp-a i eu je bitna naravno..ukoliko zelimo da hrvatsko stanovnistvo sdp bih ne gleda kao neko strano tijelo vec kao istinsku socijalisticku partiju..jer ipak ako imas i podrsku njihovog sdp-a za svoj program u samom narodu ce to imati drugacijeg odjeka..
sto se tice deranja ja ne vidim ko se dere..osim hrvatskih stranaka koje smatraju da su ostecene od strane sdp-a..sto se pak tice dodika njega hladno boli qrac i samo onako iz sprdancije baci koju saku rijeci na relaciji sdp-hdz 2x..samo prebacuje fokus sa RS-a na federaciju i aktuelizira svo ovo sranje kod nas a na miru je pocistio i bosnjacke i hrvatske predstavnike u vladi rs..dok ne nasi mozgovi svadjaju ko je koga zajebao covjek sve kadrove poreda ispred svog snsd-a..i zajeba ih sve..
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#4753 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by mO k3 »

Pravimo vlast sa Dodikom i bez SDP i SDA
Vlast u BiH mogu da formiraju SBB, SNSD, SDS, SBiH i dva HDZ-a. Zbog maksimalističkih zahteva Zlatka Lagumdžije i Sulejmana Tihića, zemlja je sve bliže definitivnom raspadu, a to ni na koji način nećemo dozvoliti
sta da covjek kaze na ovo.... radoncic je u stanju da prelazi preko mrtvih tijela samo da bi se dokopovo vlasti koja ljiga od covjeka...

nadam se novim izborima ubrzo
User avatar
nikad_vise
Posts: 2015
Joined: 20/09/2010 22:35

#4754 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by nikad_vise »

Ženski Dr.Med wrote:
Pravimo vlast sa Dodikom i bez SDP i SDA
Vlast u BiH mogu da formiraju SBB, SNSD, SDS, SBiH i dva HDZ-a. Zbog maksimalističkih zahteva Zlatka Lagumdžije i Sulejmana Tihića, zemlja je sve bliže definitivnom raspadu, a to ni na koji način nećemo dozvoliti
sta da covjek kaze na ovo.... radoncic je u stanju da prelazi preko mrtvih tijela samo da bi se dokopovo vlasti koja ljiga od covjeka...

nadam se novim izborima ubrzo
pa u neku ruku je i u pravu..oni koji treba da uzmu vlast u svoje ruke i zavrse ovu agoniju (suljo i zlaja) i izadju u susret dodik/cova ekipi uporno se kriju po misijim rupama i pricaju kako je izdaja formirati vlast sa ovim..a ako se vlast ne formira uslijedit ce blokada zemlje i normalno da ce sve vise sranja izlaziti na vidjelo..sad kad zlatko treba da pokaze svoju politicku mudrost i da ponudi bar neki argument ovim sto svrsavaju na njega da je dobar politicar on nije u sranju da se sastane sa dvojicom drvosjeca i sa njima izadje na kraj..svima je jasno kakvi su zahtjevi tih blokova i te zahtjeve ni jedan bosnjacki iliti probosanski politicar ne mora prihvatiti..ali treba otici razgovarati i pokazati svoje umijece u ovom zanatu koji obavlja..
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#4755 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by ultima_palabra »

http://www.sarajevo-x.com/bih/politika/ ... #komentari
Joj komentara na članak :lol: Da se moraju održati novi izbori Fahrica ne bi prag prešao...
D spešl van
Posts: 47
Joined: 30/11/2010 09:24

#4756 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by D spešl van »

šćepo bi i guze dao za malo vlasti..
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#4757 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by 5 0 5 »

nikad_vise wrote: aha..jos jedan od akademika koji gura ideju o sandzaklijama..i normalno da cu se na kraju svake recenice smijati jer ovakvi postovi jednostavno i jesu za smijanje :D mislim procitati ovu tvoju hrpu gluposti i uzeti za ozbiljno bi bilo stetno po zdravlje..

sto se pak tice sandzaklija to je dio bosnjackog naroda koji trenutno zivi van bih i svaki pripadnik sandzaklija mi je drag isto kao i bosnjak u BIH..

Što se tiče Srba muslimanske vjeroispovjesti - (tako piše u pasošu Republike Srbije), čiji su oni državljani (u našem narodu popularno, Sandžaklije) oni već žive u BiH u velikom broju (kao doseljenici), i to je uredu. Zato, ne razumijem zašto kažeš "trenutno". Puno ih već živi ovdje, a oni koji su ostali u Srbiji i Crnoj Gori, ti nisu nikad ni bili Bosanci (možda jesu Bošnjaci, od '93), ali to opet nema veze sa državom Bosnom i Hercegovinom.
Što se tiče smajlija, Ti si taj koji ih koristi u svakoj rečenici, što opet, meni govori da se u oskudici bosanskih riječi, pokušavaš artikulisati mišljenje sitnim animiranim crtežima. Ili nisi ozbiljan u (političkoj) raspravi ili si nepismen. E sad, druga je stvar što su "Bošnjaci" podrijeklom iz Raške oblasti (popularno Sandžak) u BiH poznati i po tome što se vole baviti trgovinom droge, ljudi i velikim i malim kriminalom. Ima i onih koji pošteno zarađuju svoj hljeb, ali Radončić Fahrudin, popularno Šćepo to sigurno nije. Neko ko dođe u ratom razrušenu siromašnu zemlju i za par godina postane veoma bogat čovjek ili je jako sposoban u onome što radi (novinar sa srednjom likovnom) ili je lopov.
A uz to, Bosanci su jako merhametli narod, zar ne. Fino smo ugostili protjerane (ratom) Srbe iz Hrvatske i otjerane (ekonomski) Srbe iz Srbije. Pa eto, čak mogu biti i predsjednici naše nam države, prekrajati je i govoriti nam šta je za nas najbolje. To je samo plus za Bosance, valjda. Ne?

P.S. Što god mislio o Lagumdžiji (i SDP-u), Ti, ja, bilo ko, za njega nikad nisam čuo da je srpski čovjek (popularno KOSovac) i da radi na rasturanju države. Pa ni Radončić ga nikad nije tako nazvao, ni SDA, ni bilo ko drugi. A za Radončića, pa kad znaš samo činjenicu da se druži (i posluje) sa Keljmendijem, sve Ti se samo kaže. (Ako imaš mozak i isti koristiš). Ili, da Ti prevedem na tvoj jezik: :-) :D :zzzz: :?
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#4758 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by mO k3 »

ultima_palabra wrote:http://www.sarajevo-x.com/bih/politika/ ... #komentari
Joj komentara na članak :lol: Da se moraju održati novi izbori Fahrica ne bi prag prešao...
i ja sam ubjedjenj da bi bi izgubio dosta glasova...
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#4759 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by 5 0 5 »

Ženski Dr.Med wrote:
ultima_palabra wrote:http://www.sarajevo-x.com/bih/politika/ ... #komentari
Joj komentara na članak :lol: Da se moraju održati novi izbori Fahrica ne bi prag prešao...
i ja sam ubjedjenj da bi bi izgubio dosta glasova...
Ja nisam, što je najcrnje.
User avatar
nikad_vise
Posts: 2015
Joined: 20/09/2010 22:35

#4760 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by nikad_vise »

505sCrtom wrote: P.S. Što god mislio o Lagumdžiji (i SDP-u), Ti, ja, bilo ko, za njega nikad nisam čuo da je srpski čovjek (popularno KOSovac) i da radi na rasturanju države. Pa ni Radončić ga nikad nije tako nazvao, ni SDA, ni bilo ko drugi. A za Radončića, pa kad znaš samo činjenicu da se druži (i posluje) sa Keljmendijem, sve Ti se samo kaže. (Ako imaš mozak i isti koristiš). Ili, da Ti prevedem na tvoj jezik: :-) :D :zzzz: :?
:lol: :lol:
ovi su mi najdrazi..pa ta tvoja kvazi socijaldemokratija se predstavlja kao pravni nasljednik komunisticke partije (bar kad im zasvrbi nesto kad treba para),kao recimo imovine,pa tekovina oslobodilackog rata,pa dizete spomenike tim junacima i slicno..i vasi prethodnici na koje se i ponosite su i osnovali sve te sluzbe tipa udba,kos i slicno.. :lol: po toj logici fahro treba da vam je najpreci jer je covjek od povjerenja :skoljka:
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#4761 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by 5 0 5 »

@nikad_vise:

:lol: :zzzz: 8) :? :shock: :D :skoljka: :arrow:
User avatar
enko 1964
Posts: 1391
Joined: 11/02/2010 10:45
Grijem se na: južnu interkonekciju

#4762 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by enko 1964 »

..."Da li će SBB biti deo vlasti?
- Još nismo definitivno odlučili da li ćemo biti vlast ili konstruktivna opozicija.
Koliko su tačne informacije da će SBB, zajedno sa Strankom za BiH Harisa Silajdžića, pristupiti koaliciji u kojoj se nalaze SNSD, SDS i dva HDZ-a.
- U poslednje vreme nisam imao direktnih kontakata s Harisom Silajdžićem, ali smatram da i njegova stranka, kao i SBB, prvenstveno misli na interese ove zemlje. Nismo vođeni mišlju o raspodeli funkcija, resora i ministarstava, već smo iskreno zabrinuti za sudbinu BiH."...


Grohotom se smijem, grohotom! :lol: :lol: :lol:
Sve ovo gore nagovori najveća politička kurva koja se pojavila u BiH od rata na ovamo. Nema političkog šupka koji je srao u ovoj zemlji a u kojeg se pomenuti niskoprofilni polit-novinar-utemeljitelj-graditelj-itd, nije uvukao. I sad ono kao nije " vođeno mišlju o raspodeli ". A godinama prelazi iz guzice u guzicu a da pri tom ni ne sapere nakupljeni smrad.
U jednom se slažemo, iskreno smo zabrinuti za sudbinu zemlje. Ja svoje, on svoje.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#4763 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by spreca »

enko 1964 wrote:..."Da li će SBB biti deo vlasti?
- Još nismo definitivno odlučili da li ćemo biti vlast ili konstruktivna opozicija.
Koliko su tačne informacije da će SBB, zajedno sa Strankom za BiH Harisa Silajdžića, pristupiti koaliciji u kojoj se nalaze SNSD, SDS i dva HDZ-a.
- U poslednje vreme nisam imao direktnih kontakata s Harisom Silajdžićem, ali smatram da i njegova stranka, kao i SBB, prvenstveno misli na interese ove zemlje. Nismo vođeni mišlju o raspodeli funkcija, resora i ministarstava, već smo iskreno zabrinuti za sudbinu BiH."...


Grohotom se smijem, grohotom! :lol: :lol: :lol:
Sve ovo gore nagovori najveća politička kurva koja se pojavila u BiH od rata na ovamo. Nema političkog šupka koji je srao u ovoj zemlji a u kojeg se pomenuti niskoprofilni polit-novinar-utemeljitelj-graditelj-itd, nije uvukao. I sad ono kao nije " vođeno mišlju o raspodeli ". A godinama prelazi iz guzice u guzicu a da pri tom ni ne sapere nakupljeni smrad.
U jednom se slažemo, iskreno smo zabrinuti za sudbinu zemlje. Ja svoje, on svoje.

samo nek se on ne brine ,od njegove brige moze nas glava zaboljeti ako vec ne boli a boli.Aj supka od covjeka

E moj enko skim mi zivimo i ko nam se gura u prvi saff
convict
Posts: 3519
Joined: 10/02/2008 01:20

#4764 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by convict »

.
Last edited by convict on 08/02/2014 14:42, edited 1 time in total.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#4765 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by StupskaBitanga »

convict wrote:
Ženski Dr.Med wrote:
ultima_palabra wrote:http://www.sarajevo-x.com/bih/politika/ ... #komentari
Joj komentara na članak :lol: Da se moraju održati novi izbori Fahrica ne bi prag prešao...
i ja sam ubjedjenj da bi bi izgubio dosta glasova...
Čak ni na Avazovom portalu ne stižu cenzurisati komentare i ocjene komentara protiv Fahre. Nije ni svjestan kakvu glupost pravi! Radončiću samo naprijed do konačnog poraza! :thumbup:
i uništenja
neki
Posts: 7954
Joined: 17/02/2005 07:57

#4766 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by neki »

veliki_fabio
Posts: 246
Joined: 22/12/2010 20:16

#4767 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by veliki_fabio »

fahro je jedini glas razuma medju bosnjacima covjek ispred svog vremena. nesto slicno poput djindjica.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#4768 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by ultima_palabra »

veliki_fabio wrote:fahro je jedini glas razuma medju bosnjacima covjek ispred svog vremena. nesto slicno poput djindjica.
Pa nemoj ga potcjenjivati, meni više baca na Churchilla recimo... pravi državnik, nepopustljiv kad su principi u pitanju, prijatelji ga cijene, a neprijatelji još više, itd...
veliki_fabio
Posts: 246
Joined: 22/12/2010 20:16

#4769 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by veliki_fabio »

samo se ti zajebavaj. fahro je vizionar.
User avatar
nikad_vise
Posts: 2015
Joined: 20/09/2010 22:35

#4770 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by nikad_vise »

enko 1964 wrote:..."Da li će SBB biti deo vlasti?
- Još nismo definitivno odlučili da li ćemo biti vlast ili konstruktivna opozicija.
Koliko su tačne informacije da će SBB, zajedno sa Strankom za BiH Harisa Silajdžića, pristupiti koaliciji u kojoj se nalaze SNSD, SDS i dva HDZ-a.
- U poslednje vreme nisam imao direktnih kontakata s Harisom Silajdžićem, ali smatram da i njegova stranka, kao i SBB, prvenstveno misli na interese ove zemlje. Nismo vođeni mišlju o raspodeli funkcija, resora i ministarstava, već smo iskreno zabrinuti za sudbinu BiH."...


Grohotom se smijem, grohotom! :lol: :lol: :lol:
Sve ovo gore nagovori najveća politička kurva koja se pojavila u BiH od rata na ovamo. Nema političkog šupka koji je srao u ovoj zemlji a u kojeg se pomenuti niskoprofilni polit-novinar-utemeljitelj-graditelj-itd, nije uvukao. I sad ono kao nije " vođeno mišlju o raspodeli ". A godinama prelazi iz guzice u guzicu a da pri tom ni ne sapere nakupljeni smrad.
U jednom se slažemo, iskreno smo zabrinuti za sudbinu zemlje. Ja svoje, on svoje.
idi ba nosaj kofere,nek te ne cekaju sefovi :)
ako iko nema pravo da prica o prodaji guzice onda je to socijalisticka "majka tereza" :run:
popajic
Posts: 5738
Joined: 16/07/2007 09:55
Location: Sarajevo

#4771 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by popajic »

ultima_palabra wrote:
veliki_fabio wrote:fahro je jedini glas razuma medju bosnjacima covjek ispred svog vremena. nesto slicno poput djindjica.
Pa nemoj ga potcjenjivati, meni više baca na Churchilla recimo... pravi državnik, nepopustljiv kad su principi u pitanju, prijatelji ga cijene, a neprijatelji još više, itd...
:D :thumbup:
Fahro jedini glas razuma medju Bosnjacima :-) Majko moja, kakav " kompliment" za Bosnjake !
User avatar
nikad_vise
Posts: 2015
Joined: 20/09/2010 22:35

#4772 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by nikad_vise »

ultima_palabra wrote:
veliki_fabio wrote:fahro je jedini glas razuma medju bosnjacima covjek ispred svog vremena. nesto slicno poput djindjica.
Pa nemoj ga potcjenjivati, meni više baca na Churchilla recimo... pravi državnik, nepopustljiv kad su principi u pitanju, prijatelji ga cijene, a neprijatelji još više, itd...
sve hucu da te pitam kako si mi ti od jutros? mi se ispricasmo a ne pita te ni za zdravlje :roll:
veliki_fabio wrote:samo se ti zajebavaj. fahro je vizionar.
fabio tako ti boga ne odmazi mi :mrgreen:
User avatar
nikad_vise
Posts: 2015
Joined: 20/09/2010 22:35

#4773 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by nikad_vise »

popajic wrote:
ultima_palabra wrote:
veliki_fabio wrote:fahro je jedini glas razuma medju bosnjacima covjek ispred svog vremena. nesto slicno poput djindjica.
Pa nemoj ga potcjenjivati, meni više baca na Churchilla recimo... pravi državnik, nepopustljiv kad su principi u pitanju, prijatelji ga cijene, a neprijatelji još više, itd...
:D :thumbup:
Fahro jedini glas razuma medju Bosnjacima :-) Majko moja, kakav " kompliment" za Bosnjake !
vec danima si neaktivan na ovoj temi nemoj da ti moram poceti pisat neopravdane :D ubuduce ti necu tolerisati ovakve stvari :x
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#4774 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by ultima_palabra »

nikad_vise wrote:sve hucu da te pitam kako si mi ti od jutros? mi se ispricasmo a ne pita te ni za zdravlje
Šućur Allahu, dobro je...malo se zima u kosti uvukla dok sam otišao da nešto obavim, al gura se nekako :) Evo naletih na dobar post od fabija, pa da i ja kažem svoje mišljenje ;-)
User avatar
nikad_vise
Posts: 2015
Joined: 20/09/2010 22:35

#4775 Re: Fahrin formalni ulazak u politiku

Post by nikad_vise »

ultima_palabra wrote:
nikad_vise wrote:sve hucu da te pitam kako si mi ti od jutros? mi se ispricasmo a ne pita te ni za zdravlje
Šućur Allahu, dobro je...malo se zima u kosti uvukla dok sam otišao da nešto obavim, al gura se nekako :) Evo naletih na dobar post od fabija, pa da i ja kažem svoje mišljenje ;-)
aha..bas mi je drago zbog tebe,i ja sam ev rucao pa valja mi opet na posao posto centrala mrzi nerad :D

ma fabio je jos uvijek nas velikosrpski podmladak..on tek treba da dobije sposobnost kamufliranja i bice za njega dobra fotelja kad konacno dobijemo svoj komad drzave :roll:
Post Reply