Dres reprezentacije BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#4751 Re: Dres reprezentacije BiH
Na pijaci kod Mehage već uveliko ide prodaja
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#4752 Re: Dres reprezentacije BiH
Pa kada gledas da je Savez fudbala citave Bosne i Hercegovine, a oni samo sebi u dzep onda nema MI u bilo kojem smislu. Nas fudbal nista to ne vidi.insomnia78 wrote:Pa nisam ni mislio da meni dadnutodd_smith wrote:Nemamo "mi" nikakve veze s tim. Sve pare idu nazad u repku tj premije i hoteli i sranja i ostalima iz Saveza u dzep.insomnia78 wrote:Sto neko rece mene cak i vise zanima deal sa Adidasom tj kol'ko smo "dobri"
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
-
spacek
- Posts: 620
- Joined: 02/02/2012 23:55
#4753 Re: Dres reprezentacije BiH
...
Last edited by spacek on 23/04/2016 12:35, edited 1 time in total.
- bosanceros_
- Posts: 241
- Joined: 24/12/2012 19:13
#4754 Re: Dres reprezentacije BiH
ooo jel me nema 3/4 dana na internetu odmah nesto novo,ni manje ni vise nego Adidas
moje su zelje bile puma,al kad se @kurcimo@ nej je to onda adidas
puno pobjeda da bude u njima pa kako prodjemo za ostalo

moje su zelje bile puma,al kad se @kurcimo@ nej je to onda adidas
puno pobjeda da bude u njima pa kako prodjemo za ostalo
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#4755 Re: Dres reprezentacije BiH
spacek wrote:nisamo mogao da ne odolim
ma dobar je ljudi svaki, samo da ne bude prešareno....držat se kombinacije bijela-plava u dvije osnovne verzije...eventualno treću garnituru mogu u kojoj god hoće boji
što se kvaliteta tiče adidas je to i najbitnije svjetska marka biće svugdje dostupan našim ljudima......samo skontajte da do unazad godinu dana nismo od ovih smetljara iz Ledžee niđe mogli kupit dresa nego na pijaci
- sinuhe
- Posts: 12587
- Joined: 03/06/2011 11:33
#4756 Re: Dres reprezentacije BiH
Dobar onaj sareni. Kao bosanski cilim.
- Inter1908
- Posts: 682
- Joined: 02/12/2013 22:59
- Location: curva nord
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#4758 Re: Dres reprezentacije BiH
Meni ova plavo zuta bas svedski izgleda 
-
Rob_Atl
- Posts: 6008
- Joined: 27/12/2010 06:09
- Location: Atlanta
#4759 Re: Dres reprezentacije BiH
ako ne oborimo adidas.com ili fifa.com nismo nista postigli 
- Inter1908
- Posts: 682
- Joined: 02/12/2013 22:59
- Location: curva nord
#4760 Re: Dres reprezentacije BiH
Ebga to su nase boje 
- Teletubbies
- Posts: 574
- Joined: 23/01/2014 10:55
#4761 Re: Dres reprezentacije BiH
Jebo mater pa ni na LEGEI nam nisu bili ovakvi brojevi (jes lijepo kad govoriš o LEGEI u prošlom vremenuspacek wrote:nisamo mogao da ne odolim
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#4762 Re: Dres reprezentacije BiH
Rob_Atl wrote:ako ne oborimo adidas.com ili fifa.com nismo nista postigli
- House
- Posts: 51394
- Joined: 17/03/2010 15:36
#4763 Re: Dres reprezentacije BiH
Joj kad narucim dres Dzeksona
techfit ovo ono
- Teletubbies
- Posts: 574
- Joined: 23/01/2014 10:55
#4764 Re: Dres reprezentacije BiH
Džeko prije Vršajevića?House wrote:Joj kad narucim dres Dzeksonatechfit ovo ono
- House
- Posts: 51394
- Joined: 17/03/2010 15:36
#4765 Re: Dres reprezentacije BiH
sexy i jednostavno od mene
- Teletubbies
- Posts: 574
- Joined: 23/01/2014 10:55
#4766 Re: Dres reprezentacije BiH
Dosad najbolji po meniHouse wrote:
sexy i jednostavno od mene
- Logovan
- Posts: 102823
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4768 Re: Dres reprezentacije BiH
Ma odličan dres.
- Kinaski
- Posts: 7634
- Joined: 08/05/2011 22:52
#4769 Re: Dres reprezentacije BiH
Ma to su genericki dresovi. Za male repke I klubove tipa egipat
nama ce napravit poseban dizajn dresa. Ne trudite se vise . Ps jebala vas zuta, moze okovratnik ali zlatne boje za zlatnu generaciju
-
RepB
- Posts: 148
- Joined: 14/03/2014 10:21
#4770 Re: Dres reprezentacije BiH
Mislis ova zlatna boja?Kinaski wrote:Ma to su genericki dresovi. Za male repke I klubove tipa egipatnama ce napravit poseban dizajn dresa. Ne trudite se vise . Ps jebala vas zuta, moze okovratnik ali zlatne boje za zlatnu generaciju





Last edited by RepB on 14/03/2014 17:11, edited 1 time in total.
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#4771 Re: Dres reprezentacije BiH
Ne svidja mi se ova bijela na sorcu
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
- Jazzy.ba
- Posts: 2061
- Joined: 26/04/2012 00:43
#4772 Re: Dres reprezentacije BiH
Nema se tu šta polemisati.


- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#4773 Re: Dres reprezentacije BiH
Samo ukinuti ove brojeve naprjed
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
-
RepB
- Posts: 148
- Joined: 14/03/2014 10:21
#4774 Re: Dres reprezentacije BiH
A svidja li ti se ovako?insomnia78 wrote:Ne svidja mi se ova bijela na sorcu
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk

-
Sitijevac2011
- Posts: 249
- Joined: 12/01/2011 13:03
#4775 Re: Dres reprezentacije BiH
6.5 The number on the front of the shirt must be positioned at chest level. Theinsomnia78 wrote:Samo ukinuti ove brojeve naprjed
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
size of the number must be between 10cm and 15cm in height.
Opet ponavljam MORA biti broj naprijed.
