Dres reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply

Koja marka za novi BH dress????

Poll ended at 31/07/2009 23:13

Umbro
17
9%
Le qoc sportif
17
9%
Hummel
4
2%
Nike
46
24%
Adidas
59
30%
Puma
26
13%
Kappa
12
6%
Lotto
2
1%
Legea
6
3%
Reebok
5
3%
 
Total votes: 194

User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#4751 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by MOSALJOZE »

Na pijaci kod Mehage već uveliko ide prodaja
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#4752 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by todd_smith »

insomnia78 wrote:
todd_smith wrote:
insomnia78 wrote:Sto neko rece mene cak i vise zanima deal sa Adidasom tj kol'ko smo "dobri"


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Nemamo "mi" nikakve veze s tim. Sve pare idu nazad u repku tj premije i hoteli i sranja i ostalima iz Saveza u dzep.
Pa nisam ni mislio da meni dadnu


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Pa kada gledas da je Savez fudbala citave Bosne i Hercegovine, a oni samo sebi u dzep onda nema MI u bilo kojem smislu. Nas fudbal nista to ne vidi.
spacek
Posts: 620
Joined: 02/02/2012 23:55

#4753 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by spacek »

...
Last edited by spacek on 23/04/2016 12:35, edited 1 time in total.
User avatar
bosanceros_
Posts: 241
Joined: 24/12/2012 19:13

#4754 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by bosanceros_ »

ooo jel me nema 3/4 dana na internetu odmah nesto novo,ni manje ni vise nego Adidas :-) :-) :-) :D :D

moje su zelje bile puma,al kad se @kurcimo@ nej je to onda adidas :izet: :izet:
puno pobjeda da bude u njima pa kako prodjemo za ostalo :thumbup: :kiss: :kiss:
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#4755 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by JoseMujica »

spacek wrote:nisamo mogao da ne odolim

Image

Image

:lol: :lol: :lol: kupujem!

ma dobar je ljudi svaki, samo da ne bude prešareno....držat se kombinacije bijela-plava u dvije osnovne verzije...eventualno treću garnituru mogu u kojoj god hoće boji

što se kvaliteta tiče adidas je to i najbitnije svjetska marka biće svugdje dostupan našim ljudima......samo skontajte da do unazad godinu dana nismo od ovih smetljara iz Ledžee niđe mogli kupit dresa nego na pijaci :-)
User avatar
sinuhe
Posts: 12587
Joined: 03/06/2011 11:33

#4756 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by sinuhe »

Dobar onaj sareni. Kao bosanski cilim.
User avatar
Inter1908
Posts: 682
Joined: 02/12/2013 22:59
Location: curva nord

#4757 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Inter1908 »

User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#4758 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by phillie »

Meni ova plavo zuta bas svedski izgleda :oops:
Rob_Atl
Posts: 6008
Joined: 27/12/2010 06:09
Location: Atlanta

#4759 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Rob_Atl »

ako ne oborimo adidas.com ili fifa.com nismo nista postigli :D
User avatar
Inter1908
Posts: 682
Joined: 02/12/2013 22:59
Location: curva nord

#4760 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Inter1908 »

Ebga to su nase boje :D
User avatar
Teletubbies
Posts: 574
Joined: 23/01/2014 10:55

#4761 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Teletubbies »

spacek wrote:nisamo mogao da ne odolim

Image

Image
Jebo mater pa ni na LEGEI nam nisu bili ovakvi brojevi (jes lijepo kad govoriš o LEGEI u prošlom vremenu :D )
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#4762 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by JoseMujica »

Rob_Atl wrote:ako ne oborimo adidas.com ili fifa.com nismo nista postigli :D
:thumbup: ima da prekucamo FIFU prvi dan :D
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#4763 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by House »

Joj kad narucim dres Dzeksona :D techfit ovo ono
User avatar
Teletubbies
Posts: 574
Joined: 23/01/2014 10:55

#4764 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Teletubbies »

House wrote:Joj kad narucim dres Dzeksona :D techfit ovo ono
Džeko prije Vršajevića?
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#4765 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by House »

Image

sexy i jednostavno od mene :D
User avatar
Teletubbies
Posts: 574
Joined: 23/01/2014 10:55

#4766 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Teletubbies »

House wrote:Image

sexy i jednostavno od mene :D
Dosad najbolji po meni :thumbup:
AzRimiRzA
Posts: 311
Joined: 14/11/2011 23:44

#4767 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by AzRimiRzA »

Taman
User avatar
Logovan
Posts: 102823
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4768 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Logovan »

Ma odličan dres. :lol:
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#4769 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Kinaski »

Ma to su genericki dresovi. Za male repke I klubove tipa egipat :sad: nama ce napravit poseban dizajn dresa. Ne trudite se vise . Ps jebala vas zuta, moze okovratnik ali zlatne boje za zlatnu generaciju
RepB
Posts: 148
Joined: 14/03/2014 10:21

#4770 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by RepB »

Kinaski wrote:Ma to su genericki dresovi. Za male repke I klubove tipa egipat :sad: nama ce napravit poseban dizajn dresa. Ne trudite se vise . Ps jebala vas zuta, moze okovratnik ali zlatne boje za zlatnu generaciju
Mislis ova zlatna boja?

Image

Image

Image

Image

:D
Image
Last edited by RepB on 14/03/2014 17:11, edited 1 time in total.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#4771 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by insomnia78 »

Ne svidja mi se ova bijela na sorcu


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
User avatar
Jazzy.ba
Posts: 2061
Joined: 26/04/2012 00:43

#4772 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Jazzy.ba »

Nema se tu šta polemisati. :D

Image
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#4773 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by insomnia78 »

Samo ukinuti ove brojeve naprjed


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
RepB
Posts: 148
Joined: 14/03/2014 10:21

#4774 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by RepB »

insomnia78 wrote:Ne svidja mi se ova bijela na sorcu


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
A svidja li ti se ovako?

Image
Sitijevac2011
Posts: 249
Joined: 12/01/2011 13:03

#4775 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Sitijevac2011 »

insomnia78 wrote:Samo ukinuti ove brojeve naprjed


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
6.5 The number on the front of the shirt must be positioned at chest level. The
size of the number must be between 10cm and 15cm in height.

Opet ponavljam MORA biti broj naprijed.
Post Reply