Gledate seriju - preporučite je

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
GoodTaste
Posts: 817
Joined: 04/04/2012 22:56

#4752 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by GoodTaste »

Ima li prevoda za Suits 4ta i 5ta epizoda ? Da su Ok sa padezima, da nije google translate ?
User avatar
guber90
Posts: 1982
Joined: 23/08/2010 15:54

#4753 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by guber90 »

GoodTaste wrote:Ima li prevoda za Suits 4ta i 5ta epizoda ? Da su Ok sa padezima, da nije google translate ?
Za petu sigurno nema, danas je tek izasla, u 99% slucajeva barem se mora jedan, a cesto i vise dana cekati za prevod.

Sto se tice cetvrte cini mi se da samo ima ovaj nekakav frljavi prevod i nista osim toga, tako da ukoliko ti engleski nije plaho zahrdjao ja bih preporucio engleske titlove i pojacaj malo, tako da mozes procitati onaj dio koji ne cujes kako treba, a inace morat ces cekati neku kvalitetniju obradu.
User avatar
chakany
Posts: 3447
Joined: 05/09/2010 14:05

#4754 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by chakany »

registrovana onako wrote:evo neka nova serija, nisam gledala jos :D

http://www.imdb.com/title/tt2314792/?ref_=ttep_ep_tt
Ti o novim serijama, a ja jedva izlazim na kraj sa ovim popisom serija koji imam :lol:
Ovo ljeto samo serije gledam, jer sam ih sve propustio tokom redovnog emitovanja.
Nema šta ne gledam, jer su dugo bile na čekanju :lol:
registrovana onako
Posts: 1109
Joined: 26/05/2013 20:33

#4755 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by registrovana onako »

chakany wrote:
registrovana onako wrote:evo neka nova serija, nisam gledala jos :D

http://www.imdb.com/title/tt2314792/?ref_=ttep_ep_tt
Ti o novim serijama, a ja jedva izlazim na kraj sa ovim popisom serija koji imam :lol:
Ovo ljeto samo serije gledam, jer sam ih sve propustio tokom redovnog emitovanja.
Nema šta ne gledam, jer su dugo bile na čekanju :lol:

pa gledaj cijeli dan, stici ces :D
User avatar
chakany
Posts: 3447
Joined: 05/09/2010 14:05

#4756 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by chakany »

registrovana onako wrote:
chakany wrote:
registrovana onako wrote:evo neka nova serija, nisam gledala jos :D

http://www.imdb.com/title/tt2314792/?ref_=ttep_ep_tt
Ti o novim serijama, a ja jedva izlazim na kraj sa ovim popisom serija koji imam :lol:
Ovo ljeto samo serije gledam, jer sam ih sve propustio tokom redovnog emitovanja.
Nema šta ne gledam, jer su dugo bile na čekanju :lol:

pa gledaj cijeli dan, stici ces :D
Opet je sve na cekanju radi SFF-a :lol:
Idem gledati filmove :D
deyan
Posts: 231
Joined: 09/01/2008 02:17

#4757 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by deyan »

ExNihilo wrote:@ciribiribelaa


Nije, bona, ova serija za tebe. :D Drži se ti izlizanih američkih safunjara koje su, po broju klišea, tek nešto zanimljivije od gledanja u plafon, a po umjetničkoj vrijednosti ravne koridi :D :P

Sad ozbiljno - Najmanje zadnjih 10 godina nema (ili ja ne znam da ima) serije koja je dala snažniju društvenu kritiku od Black Mirror. Naravno, ako osoba gleda seriju čisto da bi ubila vrijeme, upratila intrige među likovima, bacila drkicu ili se smijala imbecilima poput Barney Stinson-a tada su neminovna pitanja "Šta vi vidite u ovoj seriji?". E pa evo odgovor: Vidim sve ono što nema u serijama za kojima ti bališ po ovoj temi (i što je generalno postalo rijetkost u tv serijama) - poruku i inovativnost.
+ "One milion" !
Put prema kome ovo dekadentno drustvo sigurno korača.
Vrhunska serija.
Modest Musorgski
Posts: 1040
Joined: 26/07/2012 20:08

#4758 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Modest Musorgski »

Kome se svidja humor tipa Reno 911 preporuka za Children Hospital sa Adult swim-a. Koma je
User avatar
Gentleman
Posts: 206
Joined: 09/07/2007 21:36

#4759 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Gentleman »

purgatorio wrote:http://www.imdb.com/title/tt0118437/?ref_=sr_1

Gdje bih mogao naci english .srt za The Practice? Sve sam pretrazio, jednostavno nema?
http://www.all4divx.com/subtitles/The+P ... /English/1 :D
User avatar
madFlava
Posts: 2143
Joined: 11/12/2009 13:41

#4760 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by madFlava »

Mad Men :thumbup: :thumbup:
User avatar
Artest
Posts: 3942
Joined: 12/05/2012 17:04

#4761 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Artest »

Skinuo sam Anibala. Ce da vidimo. Majsta Mads Mikkelsen je tu.
User avatar
PristavilaVoduZaKafu
Posts: 1278
Joined: 28/06/2013 16:45

#4762 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by PristavilaVoduZaKafu »

Artest wrote:Skinuo sam Anibala. Ce da vidimo. Majsta Mads Mikkelsen je tu.
Meni je bilo tesko da se natjeram da pregledam do kraja sezone, jer je bilo nekoliko losih epizoda, al vrijedi gledati do kraja :D
User avatar
sarajlija80
Posts: 2074
Joined: 26/07/2013 10:37

#4763 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by sarajlija80 »

Raja jel ko gledo seriju Complete savages ,znali li neko link ili nesto slicno gdje se moze sikuti sve epizode ili gledati online .danke
User avatar
Bullet Tooth Tony
Posts: 21032
Joined: 06/09/2007 12:15
Location: Carsija at naJt

#4764 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Bullet Tooth Tony »

Image
User avatar
Saian
Posts: 16070
Joined: 08/04/2004 21:50

#4766 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Saian »

Modest Musorgski wrote:Kome se svidja humor tipa Reno 911 preporuka za Children Hospital sa Adult swim-a. Koma je

gledao sam par, jako, al jako blesavo :D, podrzavam ovaj proizvod i/ili uslugu :D

Evo i pitalica :D

Image
Image

ah Lake Bell
Dr_dre
Posts: 728
Joined: 25/05/2013 01:07

#4767 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Dr_dre »

bierkof
Posts: 564
Joined: 27/08/2005 14:51

#4768 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by bierkof »

Dr_dre wrote:Jel ko gledao ovu?

http://www.imdb.com/title/tt2189221/
Jesam ja, pogledao mozda 4-5 epizoda. Ma ne moze da se gleda koliko je glupa...
Stvarno los SF, mnogo stvari i scena nemaju nikakvog smisla. Rupe u prici su kao ozonska rupa, rastu i rastu. A dijalog ako ga ima, je toliki klise da ti pokida i zadnji zivac u glavi.

Imas npr. tehnologiju svemirskih brodova, buducnosti, laser guns, force fields itd itd... a ljudi i dalje zive kao u Mad Max-u ili divljem zapadu. Loze se drva i voze se auta iz 50tih, ceste su zemljane, a saloni kao u spageti vesternima, i sve je prljavo.
osim toga univerzum serije je toliko mali i nista ne objasnjava.

PS
Ovo je mozda samo do mene, jer je meni poslije star trek-a svaki drugi SF bez veze :D
bierkof
Posts: 564
Joined: 27/08/2005 14:51

#4769 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by bierkof »

Hvala ovima sto su preporucili Black Mirror i UTOPIA. Odavno nisam gledao nesto tako dobro.

PS
Where is Jessica Hyde? :D

Image
User avatar
Gentleman
Posts: 206
Joined: 09/07/2007 21:36

#4770 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Gentleman »

bierkof wrote:
Dr_dre wrote:Jel ko gledao ovu?

http://www.imdb.com/title/tt2189221/
Jesam ja, pogledao mozda 4-5 epizoda. Ma ne moze da se gleda koliko je glupa...
Stvarno los SF, mnogo stvari i scena nemaju nikakvog smisla. Rupe u prici su kao ozonska rupa, rastu i rastu. A dijalog ako ga ima, je toliki klise da ti pokida i zadnji zivac u glavi.

Imas npr. tehnologiju svemirskih brodova, buducnosti, laser guns, force fields itd itd... a ljudi i dalje zive kao u Mad Max-u ili divljem zapadu. Loze se drva i voze se auta iz 50tih, ceste su zemljane, a saloni kao u spageti vesternima, i sve je prljavo.
osim toga univerzum serije je toliko mali i nista ne objasnjava.

PS
Ovo je mozda samo do mene, jer je meni poslije star trek-a svaki drugi SF bez veze :D
Izgleda da je samo do tebe, serija je dobra.
Pogledaj pilot epizodu, i sve ces skontat
registrovana onako
Posts: 1109
Joined: 26/05/2013 20:33

#4771 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by registrovana onako »

Gentleman wrote:
bierkof wrote:
Dr_dre wrote:Jel ko gledao ovu?

http://www.imdb.com/title/tt2189221/
Jesam ja, pogledao mozda 4-5 epizoda. Ma ne moze da se gleda koliko je glupa...
Izgleda da je samo do tebe, serija je dobra.
Pogledaj pilot epizodu, i sve ces skontat
:D
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#4772 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by VenomousV »

ko ono gleda suits? :D

zarazila sam se :-)
Bodkin
Posts: 22543
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#4773 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Bodkin »

VenomousV wrote:ko ono gleda suits? :D

zarazila sam se :-)
ko ne gleda :D
User avatar
madFlava
Posts: 2143
Joined: 11/12/2009 13:41

#4774 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by madFlava »

VenomousV wrote:ko ono gleda suits? :D

zarazila sam se :-)

svi.
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#4775 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by KPNCTNJAH »

Ja pauziram ovu sezonu, ne znam zasto ali vise mi se ne gleda. Malo mi je Rachel propala, mozda je do toga :D
Ne znam sad sta da gledam. Osim ovih koje izlaze jednom sedmicno, imam jos Homeland, Chuck, Sons of Anarchy, Childrens Hospital itd. od prve epizode, pa jos kontam koju prvu da pocnem.

Luther mi je ostao jos tri epizode, solidna serija.

Edit: Skinuo prvu epizodu Chuck-a (zbog plavke iz Dextera :mrgreen: )
i odmah na pocetku vidim ovo :-)

Image
Last edited by KPNCTNJAH on 20/08/2013 01:39, edited 4 times in total.
Post Reply