http://www.imdb.com/title/tt2314792/?ref_=ttep_ep_tt
Gledate seriju - preporučite je
Moderator: _BataZiv_0809
-
registrovana onako
- Posts: 1109
- Joined: 26/05/2013 20:33
-
GoodTaste
- Posts: 817
- Joined: 04/04/2012 22:56
#4752 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ima li prevoda za Suits 4ta i 5ta epizoda ? Da su Ok sa padezima, da nije google translate ?
- guber90
- Posts: 1982
- Joined: 23/08/2010 15:54
#4753 Re: Gledate seriju - preporucite je
Za petu sigurno nema, danas je tek izasla, u 99% slucajeva barem se mora jedan, a cesto i vise dana cekati za prevod.GoodTaste wrote:Ima li prevoda za Suits 4ta i 5ta epizoda ? Da su Ok sa padezima, da nije google translate ?
Sto se tice cetvrte cini mi se da samo ima ovaj nekakav frljavi prevod i nista osim toga, tako da ukoliko ti engleski nije plaho zahrdjao ja bih preporucio engleske titlove i pojacaj malo, tako da mozes procitati onaj dio koji ne cujes kako treba, a inace morat ces cekati neku kvalitetniju obradu.
- chakany
- Posts: 3447
- Joined: 05/09/2010 14:05
#4754 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ti o novim serijama, a ja jedva izlazim na kraj sa ovim popisom serija koji imamregistrovana onako wrote:evo neka nova serija, nisam gledala jos![]()
http://www.imdb.com/title/tt2314792/?ref_=ttep_ep_tt
Ovo ljeto samo serije gledam, jer sam ih sve propustio tokom redovnog emitovanja.
Nema šta ne gledam, jer su dugo bile na čekanju
-
registrovana onako
- Posts: 1109
- Joined: 26/05/2013 20:33
#4755 Re: Gledate seriju - preporucite je
chakany wrote:Ti o novim serijama, a ja jedva izlazim na kraj sa ovim popisom serija koji imamregistrovana onako wrote:evo neka nova serija, nisam gledala jos![]()
http://www.imdb.com/title/tt2314792/?ref_=ttep_ep_tt![]()
Ovo ljeto samo serije gledam, jer sam ih sve propustio tokom redovnog emitovanja.
Nema šta ne gledam, jer su dugo bile na čekanju
pa gledaj cijeli dan, stici ces
- chakany
- Posts: 3447
- Joined: 05/09/2010 14:05
#4756 Re: Gledate seriju - preporucite je
Opet je sve na cekanju radi SFF-aregistrovana onako wrote:chakany wrote:Ti o novim serijama, a ja jedva izlazim na kraj sa ovim popisom serija koji imamregistrovana onako wrote:evo neka nova serija, nisam gledala jos![]()
http://www.imdb.com/title/tt2314792/?ref_=ttep_ep_tt![]()
Ovo ljeto samo serije gledam, jer sam ih sve propustio tokom redovnog emitovanja.
Nema šta ne gledam, jer su dugo bile na čekanju
pa gledaj cijeli dan, stici ces
Idem gledati filmove
-
deyan
- Posts: 231
- Joined: 09/01/2008 02:17
#4757 Re: Gledate seriju - preporucite je
+ "One milion" !ExNihilo wrote:@ciribiribelaa
Nije, bona, ova serija za tebe.Drži se ti izlizanih američkih safunjara koje su, po broju klišea, tek nešto zanimljivije od gledanja u plafon, a po umjetničkoj vrijednosti ravne koridi
![]()
![]()
Sad ozbiljno - Najmanje zadnjih 10 godina nema (ili ja ne znam da ima) serije koja je dala snažniju društvenu kritiku od Black Mirror. Naravno, ako osoba gleda seriju čisto da bi ubila vrijeme, upratila intrige među likovima, bacila drkicu ili se smijala imbecilima poput Barney Stinson-a tada su neminovna pitanja "Šta vi vidite u ovoj seriji?". E pa evo odgovor: Vidim sve ono što nema u serijama za kojima ti bališ po ovoj temi (i što je generalno postalo rijetkost u tv serijama) - poruku i inovativnost.
Put prema kome ovo dekadentno drustvo sigurno korača.
Vrhunska serija.
-
Modest Musorgski
- Posts: 1040
- Joined: 26/07/2012 20:08
#4758 Re: Gledate seriju - preporucite je
Kome se svidja humor tipa Reno 911 preporuka za Children Hospital sa Adult swim-a. Koma je
- Gentleman
- Posts: 206
- Joined: 09/07/2007 21:36
#4759 Re: Gledate seriju - preporucite je
http://www.all4divx.com/subtitles/The+P ... /English/1purgatorio wrote:http://www.imdb.com/title/tt0118437/?ref_=sr_1
Gdje bih mogao naci english .srt za The Practice? Sve sam pretrazio, jednostavno nema?
- Artest
- Posts: 3942
- Joined: 12/05/2012 17:04
#4761 Re: Gledate seriju - preporucite je
Skinuo sam Anibala. Ce da vidimo. Majsta Mads Mikkelsen je tu.
- PristavilaVoduZaKafu
- Posts: 1278
- Joined: 28/06/2013 16:45
#4762 Re: Gledate seriju - preporucite je
Meni je bilo tesko da se natjeram da pregledam do kraja sezone, jer je bilo nekoliko losih epizoda, al vrijedi gledati do krajaArtest wrote:Skinuo sam Anibala. Ce da vidimo. Majsta Mads Mikkelsen je tu.
- sarajlija80
- Posts: 2074
- Joined: 26/07/2013 10:37
#4763 Re: Gledate seriju - preporucite je
Raja jel ko gledo seriju Complete savages ,znali li neko link ili nesto slicno gdje se moze sikuti sve epizode ili gledati online .danke
- Bullet Tooth Tony
- Posts: 21032
- Joined: 06/09/2007 12:15
- Location: Carsija at naJt
-
el_pistolero071
- Posts: 16
- Joined: 17/04/2013 15:53
#4765 Re: Gledate seriju - preporucite je
Komedija
Archer - http://www.imdb.com/title/tt1486217/?ref_=sr_1
Cougar town - http://www.imdb.com/title/tt1441109/?ref_=fn_al_tt_1
Episodes - http://www.imdb.com/title/tt1582350/?ref_=sr_1
Modern Family - http://www.imdb.com/title/tt1442437/?ref_=sr_1
Shameless (US) - http://www.imdb.com/title/tt1586680/?ref_=sr_1
Drama
The Wire - http://www.imdb.com/title/tt0306414/?ref_=fn_al_tt_1
Boardwalk Empire - http://www.imdb.com/title/tt0979432/?ref_=fn_al_tt_1
Neko kakvu preporuku kriminalnog žanra ?
Archer - http://www.imdb.com/title/tt1486217/?ref_=sr_1
Cougar town - http://www.imdb.com/title/tt1441109/?ref_=fn_al_tt_1
Episodes - http://www.imdb.com/title/tt1582350/?ref_=sr_1
Modern Family - http://www.imdb.com/title/tt1442437/?ref_=sr_1
Shameless (US) - http://www.imdb.com/title/tt1586680/?ref_=sr_1
Drama
The Wire - http://www.imdb.com/title/tt0306414/?ref_=fn_al_tt_1
Boardwalk Empire - http://www.imdb.com/title/tt0979432/?ref_=fn_al_tt_1
Neko kakvu preporuku kriminalnog žanra ?
- Saian
- Posts: 16070
- Joined: 08/04/2004 21:50
#4766 Re: Gledate seriju - preporucite je
Modest Musorgski wrote:Kome se svidja humor tipa Reno 911 preporuka za Children Hospital sa Adult swim-a. Koma je
gledao sam par, jako, al jako blesavo
Evo i pitalica


ah Lake Bell
-
Dr_dre
- Posts: 728
- Joined: 25/05/2013 01:07
-
bierkof
- Posts: 564
- Joined: 27/08/2005 14:51
#4768 Re: Gledate seriju - preporucite je
Jesam ja, pogledao mozda 4-5 epizoda. Ma ne moze da se gleda koliko je glupa...
Stvarno los SF, mnogo stvari i scena nemaju nikakvog smisla. Rupe u prici su kao ozonska rupa, rastu i rastu. A dijalog ako ga ima, je toliki klise da ti pokida i zadnji zivac u glavi.
Imas npr. tehnologiju svemirskih brodova, buducnosti, laser guns, force fields itd itd... a ljudi i dalje zive kao u Mad Max-u ili divljem zapadu. Loze se drva i voze se auta iz 50tih, ceste su zemljane, a saloni kao u spageti vesternima, i sve je prljavo.
osim toga univerzum serije je toliko mali i nista ne objasnjava.
PS
Ovo je mozda samo do mene, jer je meni poslije star trek-a svaki drugi SF bez veze
-
bierkof
- Posts: 564
- Joined: 27/08/2005 14:51
#4769 Re: Gledate seriju - preporucite je
Hvala ovima sto su preporucili Black Mirror i UTOPIA. Odavno nisam gledao nesto tako dobro.
PS
Where is Jessica Hyde?

PS
Where is Jessica Hyde?

- Gentleman
- Posts: 206
- Joined: 09/07/2007 21:36
#4770 Re: Gledate seriju - preporucite je
Izgleda da je samo do tebe, serija je dobra.bierkof wrote:Jesam ja, pogledao mozda 4-5 epizoda. Ma ne moze da se gleda koliko je glupa...
Stvarno los SF, mnogo stvari i scena nemaju nikakvog smisla. Rupe u prici su kao ozonska rupa, rastu i rastu. A dijalog ako ga ima, je toliki klise da ti pokida i zadnji zivac u glavi.
Imas npr. tehnologiju svemirskih brodova, buducnosti, laser guns, force fields itd itd... a ljudi i dalje zive kao u Mad Max-u ili divljem zapadu. Loze se drva i voze se auta iz 50tih, ceste su zemljane, a saloni kao u spageti vesternima, i sve je prljavo.
osim toga univerzum serije je toliko mali i nista ne objasnjava.
PS
Ovo je mozda samo do mene, jer je meni poslije star trek-a svaki drugi SF bez veze
Pogledaj pilot epizodu, i sve ces skontat
-
registrovana onako
- Posts: 1109
- Joined: 26/05/2013 20:33
#4771 Re: Gledate seriju - preporucite je
Gentleman wrote:Izgleda da je samo do tebe, serija je dobra.bierkof wrote:Jesam ja, pogledao mozda 4-5 epizoda. Ma ne moze da se gleda koliko je glupa...
Pogledaj pilot epizodu, i sve ces skontat
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#4772 Re: Gledate seriju - preporucite je
ko ono gleda suits? 
zarazila sam se
zarazila sam se
-
Bodkin
- Posts: 22543
- Joined: 03/09/2008 00:48
- Location: Overseas
#4773 Re: Gledate seriju - preporucite je
ko ne gledaVenomousV wrote:ko ono gleda suits?
zarazila sam se
- madFlava
- Posts: 2143
- Joined: 11/12/2009 13:41
#4774 Re: Gledate seriju - preporucite je
VenomousV wrote:ko ono gleda suits?
zarazila sam se
svi.
- KPNCTNJAH
- Posts: 12758
- Joined: 23/05/2008 00:42
#4775 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ja pauziram ovu sezonu, ne znam zasto ali vise mi se ne gleda. Malo mi je Rachel propala, mozda je do toga 
Ne znam sad sta da gledam. Osim ovih koje izlaze jednom sedmicno, imam jos Homeland, Chuck, Sons of Anarchy, Childrens Hospital itd. od prve epizode, pa jos kontam koju prvu da pocnem.
Luther mi je ostao jos tri epizode, solidna serija.
Edit: Skinuo prvu epizodu Chuck-a (zbog plavke iz Dextera
)
i odmah na pocetku vidim ovo

Ne znam sad sta da gledam. Osim ovih koje izlaze jednom sedmicno, imam jos Homeland, Chuck, Sons of Anarchy, Childrens Hospital itd. od prve epizode, pa jos kontam koju prvu da pocnem.
Luther mi je ostao jos tri epizode, solidna serija.
Edit: Skinuo prvu epizodu Chuck-a (zbog plavke iz Dextera
i odmah na pocetku vidim ovo

Last edited by KPNCTNJAH on 20/08/2013 01:39, edited 4 times in total.

