Šta trenutno čitate?
Moderator: Chloe
- Bellydancesuperstar
- Posts: 406
- Joined: 18/04/2011 11:29
#4751 Re: Šta trenutno čitate?
Trenutno jednu jakoo dosadnu knjigu za fax. 
-
funeral blues
- Posts: 1839
- Joined: 08/02/2011 11:15
#4752 Re: Šta trenutno čitate?
Obnavljam gradivo


- sadmire
- Posts: 2401
- Joined: 28/01/2008 15:38
- Location: zemlja galebova
#4753 Re: Šta trenutno čitate?
Kvaka 22, stvarno je luda prica, dobro je to neko ranije primijetio!? cesto me podsjeca na teatar apsurda, al je uzivancija citati je! Volim ironiju kojom se pisac cesto sluzi, to je bas moja vrsta humora.
- sadmire
- Posts: 2401
- Joined: 28/01/2008 15:38
- Location: zemlja galebova
#4754 Re: Šta trenutno čitate?
citao sam recenziju, izgleda da je skroz drugaciji od Pjesme divljih ptica, koju sam uzeo da citam paralelno sa Kvakom 22. Cini mi se ok, citljiva je, mada zasad ne mogu potvrditi da je u rangu sa Tvrdjavom i Dervisom kako je to neko ranije rekao.nekoeko wrote:Novi roman Enesa Karića - Jevrejsko groblje![]()
- konrad
- Posts: 724
- Joined: 27/03/2009 18:39
#4756 Re: Šta trenutno čitate?
Emir Kusturica - Smrt je neprovjerna glasina
-
Eborg
- Posts: 10629
- Joined: 20/09/2006 20:58
- Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
#4757 Re: Šta trenutno čitate?
Valja li čemu ili je ono njegovo standardno kvazifilozofsko trabunjanje a la Zijah Sokolović?konrad wrote:Emir Kusturica - Smrt je neprovjerna glasina
- kritichar
- Posts: 8678
- Joined: 17/10/2010 09:51
- Location: Sarajevo-x.com
#4758 Re: Šta trenutno čitate?
NJETOČKA NJEZVANOVA-DOSTOJEVSKI
- konrad
- Posts: 724
- Joined: 27/03/2009 18:39
#4759 Re: Šta trenutno čitate?
Pocetak knjige me jako podsjeca na film Otac na sluzbenom putu. Vidi se odakle je crpio ideje za taj film.Eborg wrote:Valja li čemu ili je ono njegovo standardno kvazifilozofsko trabunjanje a la Zijah Sokolović?konrad wrote:Emir Kusturica - Smrt je neprovjerna glasina
Za pocetak obecava u smislu presjeka jednog vremena zivota u Sarajevu.
-
Sarajevski_Marlboro
- Posts: 7686
- Joined: 01/05/2010 11:41
#4760 Re: Šta trenutno čitate?
Trenutno ne čitam i trošim vrijeme na gluposti. 
- Eleonora
- Posts: 1323
- Joined: 06/04/2008 14:05
#4761 Re: Šta trenutno čitate?
Sarajevski_Marlboro wrote:Trenutno ne čitam i trošim vrijeme na gluposti.
-
Eborg
- Posts: 10629
- Joined: 20/09/2006 20:58
- Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
#4764 Re: Šta trenutno čitate?
Hvala!konrad wrote:Pocetak knjige me jako podsjeca na film Otac na sluzbenom putu. Vidi se odakle je crpio ideje za taj film.
Za pocetak obecava u smislu presjeka jednog vremena zivota u Sarajevu.
-
Pera Trta
- Posts: 5420
- Joined: 06/02/2009 00:20
- Location: Zabela kod Požarevca,rodnog mesta predsednika,njegova je zadužbina i njegova verna slika.
#4765 Re: Šta trenutno čitate?
Nije on crpio ništa, već je scenarista Abdulah Sidran "crpio" sjećanja iz vlastitog djetinjstva, kao što je za "Doli Bel" (čiji je "Otac" prequel) "crpio" iskustva iz svoje mladosti.Eborg wrote:Hvala!konrad wrote:Pocetak knjige me jako podsjeca na film Otac na sluzbenom putu. Vidi se odakle je crpio ideje za taj film.
Za pocetak obecava u smislu presjeka jednog vremena zivota u Sarajevu.Kada pročitaš do kraja napiši nam vrijedi li uzimati.
- Mannequin
- Posts: 1316
- Joined: 14/07/2009 14:50
- Location: FFM
#4766 Re: Šta trenutno čitate?
Pobjednik je sam, Paulo Koeljo
veceras pocela citati i skroz je zanimljivo i u Koeljovom stilu (:
veceras pocela citati i skroz je zanimljivo i u Koeljovom stilu (:
- Truba
- Posts: 93839
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4767 Re: Šta trenutno čitate?
ja bih koelja na lomaču 
inače ovo počeo

a knjigu sam kupio 3.2.2004

inače ovo počeo

a knjigu sam kupio 3.2.2004
- Mannequin
- Posts: 1316
- Joined: 14/07/2009 14:50
- Location: FFM
#4768 Re: Šta trenutno čitate?
Ma ja sam trenutno u fazonu gdje Koelja gotivim nenormalno
samo i u tebe se ta knjiga nacekala posteno da je pocnes citati
samo i u tebe se ta knjiga nacekala posteno da je pocnes citati
- Truba
- Posts: 93839
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4769 Re: Šta trenutno čitate?
bolje ti je da lupaš glavom od zid nego da čitaš tu neviđenu smlatu i lažnu umjetnost
ima knjiga koje čekaju od 1998. nije problem
ima knjiga koje čekaju od 1998. nije problem
- Eleonora
- Posts: 1323
- Joined: 06/04/2008 14:05
#4770 Re: Šta trenutno čitate?
A sta si ti @komi citao od Koelja?!komi wrote:bolje ti je da lupaš glavom od zid nego da čitaš tu neviđenu smlatu i lažnu umjetnost
ima knjiga koje čekaju od 1998. nije problem
- Truba
- Posts: 93839
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4771 Re: Šta trenutno čitate?
između 2 knjige od po 500 strana malo da odmorim oči dok vozim bajk


-
Envy
- Posts: 1366
- Joined: 05/06/2008 08:13
- Eleonora
- Posts: 1323
- Joined: 06/04/2008 14:05
#4774 Re: Šta trenutno čitate?
Ignore ignorarekomi wrote:između 2 knjige od po 500 strana malo da odmorim oči dok vozim bajk
![]()
![]()
![]()
Haj dobro.
- nacho_
- Posts: 754
- Joined: 21/02/2008 23:03
#4775 Re: Šta trenutno čitate?
Kako vojnik popravlja gramofon - Saša Stanišić 




