X FACTOR Adria
Moderator: anex
- Afanasi_94
- Posts: 2349
- Joined: 21/06/2013 00:19
- Location: Са.
#476 Re: X FACTOR Adria
I ovaj Milan je bio fin al ga Čola skroz poklopio 
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#477 Re: X FACTOR Adria
Gledam i ne znam ko me više nervira, Čola ili MaidAfanasi_94 wrote:Joj što me nervira ovaj Čola aaaP308 wrote:Maid:
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#478 Re: X FACTOR Adria
Ne znam jeste li čitali, ali opasno se zaoštrilo na relaciji Kristina Kovač - Željko Joksimović.
Naime, Kristina je na svom twitteru napisala onom Danijelu Kajmakoskom da "iako mu je Željko mentor, to ne mijenja ništa u tome da ga ona voli" bla bla. Željko je njoj oštro odgovorio da to ne može napisati normalna žena, i uz to je napao da je propala muzičarka i tako to.
Onda ga je Kristina tako sačekala na voleju, da je to prestrašno.
Naime, Kristina je na svom twitteru napisala onom Danijelu Kajmakoskom da "iako mu je Željko mentor, to ne mijenja ništa u tome da ga ona voli" bla bla. Željko je njoj oštro odgovorio da to ne može napisati normalna žena, i uz to je napao da je propala muzičarka i tako to.
Onda ga je Kristina tako sačekala na voleju, da je to prestrašno.
- guber90
- Posts: 1982
- Joined: 23/08/2010 15:54
#479 Re: X FACTOR Adria
Ma to je tipicno za emisije ovog tipa, uvijek imas u ziriju dvoje koji se kao ne podnose medjusobnoIt_is_a_Leclerc wrote:Ne znam jeste li čitali, ali opasno se zaoštrilo na relaciji Kristina Kovač - Željko Joksimović.
Naime, Kristina je na svom twitteru napisala onom Danijelu Kajmakoskom da "iako mu je Željko mentor, to ne mijenja ništa u tome da ga ona voli" bla bla. Željko je njoj oštro odgovorio da to ne može napisati normalna žena, i uz to je napao da je propala muzičarka i tako to.
Onda ga je Kristina tako sačekala na voleju, da je to prestrašno.
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#480 Re: X FACTOR Adria
Ok. Jesu se i na Toni i Anđa klali, ali ovo je fakat prešlo granice nekog potkusurivanja i preraslo u vrijeđanje.guber90 wrote:Ma to je tipicno za emisije ovog tipa, uvijek imas u ziriju dvoje koji se kao ne podnose medjusobnoIt_is_a_Leclerc wrote:Ne znam jeste li čitali, ali opasno se zaoštrilo na relaciji Kristina Kovač - Željko Joksimović.
Naime, Kristina je na svom twitteru napisala onom Danijelu Kajmakoskom da "iako mu je Željko mentor, to ne mijenja ništa u tome da ga ona voli" bla bla. Željko je njoj oštro odgovorio da to ne može napisati normalna žena, i uz to je napao da je propala muzičarka i tako to.
Onda ga je Kristina tako sačekala na voleju, da je to prestrašno., dok je bilo ono Hrvatska trazi zvijezdu naprimjer, Toni Cetinski se nije mogao sa onom kovrdjavom, imena se ne mogu da sjetim i imas takvih tonu primjera, sve je to za gledanost ja bih rekao i reklamiranje po netu, koje je objektivno potrebnije Kristini Kovač, nego li Željku, barem nekako po meni kako to vidim, a opet na kraju krajeva oni ne bi trebali biti bitni ni 5% u ovoj prici.
- guber90
- Posts: 1982
- Joined: 23/08/2010 15:54
#481 Re: X FACTOR Adria
A neki odluce dici to na nivo iznadIt_is_a_Leclerc wrote:Ok. Jesu se i na Toni i Anđa klali, ali ovo je fakat prešlo granice nekog potkusurivanja i preraslo u vrijeđanje.guber90 wrote:Ma to je tipicno za emisije ovog tipa, uvijek imas u ziriju dvoje koji se kao ne podnose medjusobnoIt_is_a_Leclerc wrote:Ne znam jeste li čitali, ali opasno se zaoštrilo na relaciji Kristina Kovač - Željko Joksimović.
Naime, Kristina je na svom twitteru napisala onom Danijelu Kajmakoskom da "iako mu je Željko mentor, to ne mijenja ništa u tome da ga ona voli" bla bla. Željko je njoj oštro odgovorio da to ne može napisati normalna žena, i uz to je napao da je propala muzičarka i tako to.
Onda ga je Kristina tako sačekala na voleju, da je to prestrašno., dok je bilo ono Hrvatska trazi zvijezdu naprimjer, Toni Cetinski se nije mogao sa onom kovrdjavom, imena se ne mogu da sjetim i imas takvih tonu primjera, sve je to za gledanost ja bih rekao i reklamiranje po netu, koje je objektivno potrebnije Kristini Kovač, nego li Željku, barem nekako po meni kako to vidim, a opet na kraju krajeva oni ne bi trebali biti bitni ni 5% u ovoj prici.
- Afanasi_94
- Posts: 2349
- Joined: 21/06/2013 00:19
- Location: Са.
#482 Re: X FACTOR Adria
Ko je prošao dalje iz ove grupe?
-
safran
- Posts: 2538
- Joined: 19/08/2006 22:25
#483 Re: X FACTOR Adria
Teodora, Uroš i Stefan (misim da se tako zove lik sa kačketom) sigurno a mislim i Lana Šojić - ostali mislim da nisu
Inače - u ovom turnusu ova grupa mi je bila najbolja.
Inače - u ovom turnusu ova grupa mi je bila najbolja.
-
safran
- Posts: 2538
- Joined: 19/08/2006 22:25
#484 Re: X FACTOR Adria
Možda nisi primijetio ali Ićkova nije bila ni u jednoj grupi što valjda znači da je odustala od takmičenja. Imajući u vidu da je uskoro kraj polugodišta ja sam iznenađena brojem srednjoškolaca koji su ostali u takmičenju.It_is_a_Leclerc wrote:Eto..Baš je savršena pjevačica... Vidim, proslavila se na BootcampuBetter Man wrote:
Nemaš ti pojma i zato bolje je nekad zašutit nego valjati gluposti. Makedonka kao što mnogi rekoše ne da je poderala show, već je ga je rasturila i dobro prodrmala, a tek joj je 15 godina! Zajebala je i samog Roberta Planta! Otpjevala je savršeno pjesmu koju pjeva muški glas! I cura je maksimalno simpatična i slatka, a to što ti i slični tebi imaju blago rečeno uvredljive zaključke na račun djevojke, vama na dušu. Dosta je bilo nakvih cmizdravih glupih pop pjesmuljaka, konačno se neko drznuo da otpjeva pravi Hard Rock Classic i to savršeno. Pored nje tu je svakako Ilma, koja sa svojih 13 godina pjeva kao da je odrasla i dobro iskusna pjevačica sa nekih 20 godina iskustva. Ostalo što sam nako poratio na YouTube je čisti prosjek i niko me nije impresionirao.
- krava
- Posts: 914
- Joined: 14/04/2002 00:00
- Location: Sarajevo
#485 Re: X FACTOR Adria
makedonka nije prosla drugu fazu bootcampa..a inace, to nema nikakve veze sa skolom, jer se ovo snimalo prije par mjeseci i to maksimalno 3-4 dana...safran wrote:Možda nisi primijetio ali Ićkova nije bila ni u jednoj grupi što valjda znači da je odustala od takmičenja. Imajući u vidu da je uskoro kraj polugodišta ja sam iznenađena brojem srednjoškolaca koji su ostali u takmičenju.It_is_a_Leclerc wrote:Eto..Baš je savršena pjevačica... Vidim, proslavila se na BootcampuBetter Man wrote:
Nemaš ti pojma i zato bolje je nekad zašutit nego valjati gluposti. Makedonka kao što mnogi rekoše ne da je poderala show, već je ga je rasturila i dobro prodrmala, a tek joj je 15 godina! Zajebala je i samog Roberta Planta! Otpjevala je savršeno pjesmu koju pjeva muški glas! I cura je maksimalno simpatična i slatka, a to što ti i slični tebi imaju blago rečeno uvredljive zaključke na račun djevojke, vama na dušu. Dosta je bilo nakvih cmizdravih glupih pop pjesmuljaka, konačno se neko drznuo da otpjeva pravi Hard Rock Classic i to savršeno. Pored nje tu je svakako Ilma, koja sa svojih 13 godina pjeva kao da je odrasla i dobro iskusna pjevačica sa nekih 20 godina iskustva. Ostalo što sam nako poratio na YouTube je čisti prosjek i niko me nije impresionirao.
-
boracha
- Posts: 1353
- Joined: 29/10/2006 05:18
#486 Re: X FACTOR Adria
snimljene su i judges houses
- krava
- Posts: 914
- Joined: 14/04/2002 00:00
- Location: Sarajevo
#487 Re: X FACTOR Adria
da, tako je....znaci vec se zna ko je prosao u finale, a sto se moze i pogoditi ako se pogleda koje su takmicare producenti i scenaristi forsirali tokom svih ovih mjeseci..boracha wrote:snimljene su i judges houses
sto se tice blacenja maida, ako pogledamo nase bh kandidate, po meni, jedino on ima x factor....ne znam da li bi se ljudima vise svidjao da dodje sav skrusen, skroman, stidan, jadan? momak ima samopouzdanja, i to sa razlogom..
ilma i haris dobro pjevaju, to nije sporno, ali im nedostaje ono nesto...ilma je previse tetkasta i dosadna, a haris mi je dobar za djecjeg hora, a ne da bude neka zvijezda..
toliko:)
- kritichar
- Posts: 8678
- Joined: 17/10/2010 09:51
- Location: Sarajevo-x.com
#488 Re: X FACTOR Adria
Mislim da je Ilma najveći talenat, ali fali joj godina, nema ona zrelosti, neće pobijediti
malo mi je i teatralna, ali nadam se da je to zbog godina, kad odraste trebala bi biti bez konkurencije
Tamara mi je favorit, ko magnet je, ima oko sebe magnetno polje
malo mi je i teatralna, ali nadam se da je to zbog godina, kad odraste trebala bi biti bez konkurencije
Tamara mi je favorit, ko magnet je, ima oko sebe magnetno polje
-
Mustang1
- Posts: 29914
- Joined: 29/12/2010 17:31
#489 Re: X FACTOR Adria
Bas me zanimalo hoce li u svojim kucama fakat raditi to ali ocigledno da nece svi 
-
SSemir
- Posts: 4584
- Joined: 26/02/2009 08:42
#490 Re: X FACTOR Adria
oj boze. tipicni primjer glupace..pa tacno me sramota u njeno ime
http://youtu.be/VO63rzgp4AU?t=3m52s
http://youtu.be/VO63rzgp4AU?t=3m52s
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#491 Re: X FACTOR Adria
tacno me bilo stid gledat ovaj prilog.
od ovog glupana iz UK, do dijela kad su otisli u onaj restoran da ih ne bi ometali Kikijevi fanovi (!), pa do "Kikijeve" kuce (lol) i one takozvane voditeljice...dalje nisam mogla.
od ovog glupana iz UK, do dijela kad su otisli u onaj restoran da ih ne bi ometali Kikijevi fanovi (!), pa do "Kikijeve" kuce (lol) i one takozvane voditeljice...dalje nisam mogla.
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#492 Re: X FACTOR Adria
nervira me Pink, nikad nista ne pocinje na vrijeme 
-
NoaLada
- Posts: 143
- Joined: 11/02/2012 16:01
#493 Re: X FACTOR Adria
Nesto sumnjam da ce ikako prikazivati veceras... 
- ćiribiribela
- Posts: 14373
- Joined: 04/03/2013 02:53
- Location: Gotham
#494 Re: X FACTOR Adria
Kakao je ovaj pink retardiraaaaaaaaaan!!!
- Afanasi_94
- Posts: 2349
- Joined: 21/06/2013 00:19
- Location: Са.
#495 Re: X FACTOR Adria
Jebala ih Farma više 
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#496 Re: X FACTOR Adria
pa
ti farmu 
- ćiribiribela
- Posts: 14373
- Joined: 04/03/2013 02:53
- Location: Gotham
#497 Re: X FACTOR Adria
Hoce li biti ikako?
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#498 Re: X FACTOR Adria
glavni sponzori serijala
sponzori serijala
sponzori serijala x 1000000000000000000000
sponzori serijala
sponzori serijala x 1000000000000000000000
- ćiribiribela
- Posts: 14373
- Joined: 04/03/2013 02:53
- Location: Gotham
#499 Re: X FACTOR Adria
Jaooo metafore. 
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#500 Re: X FACTOR Adria
Vidi im kuca, a sve pjevaci nisu dovoljno placeni 
