X FACTOR Adria

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Afanasi_94
Posts: 2349
Joined: 21/06/2013 00:19
Location: Са.

#476 Re: X FACTOR Adria

Post by Afanasi_94 »

I ovaj Milan je bio fin al ga Čola skroz poklopio :-)
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#477 Re: X FACTOR Adria

Post by cyprus »

Afanasi_94 wrote:
P308 wrote:Maid:

Joj što me nervira ovaj Čola aaa :twisted:
Gledam i ne znam ko me više nervira, Čola ili Maid :oops: Hajd dobro, Maid bar nije ispo direktni šupak :mrgreen:
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#478 Re: X FACTOR Adria

Post by It_is_a_Leclerc »

Ne znam jeste li čitali, ali opasno se zaoštrilo na relaciji Kristina Kovač - Željko Joksimović.

Naime, Kristina je na svom twitteru napisala onom Danijelu Kajmakoskom da "iako mu je Željko mentor, to ne mijenja ništa u tome da ga ona voli" bla bla. Željko je njoj oštro odgovorio da to ne može napisati normalna žena, i uz to je napao da je propala muzičarka i tako to.
Onda ga je Kristina tako sačekala na voleju, da je to prestrašno.
User avatar
guber90
Posts: 1982
Joined: 23/08/2010 15:54

#479 Re: X FACTOR Adria

Post by guber90 »

It_is_a_Leclerc wrote:Ne znam jeste li čitali, ali opasno se zaoštrilo na relaciji Kristina Kovač - Željko Joksimović.

Naime, Kristina je na svom twitteru napisala onom Danijelu Kajmakoskom da "iako mu je Željko mentor, to ne mijenja ništa u tome da ga ona voli" bla bla. Željko je njoj oštro odgovorio da to ne može napisati normalna žena, i uz to je napao da je propala muzičarka i tako to.
Onda ga je Kristina tako sačekala na voleju, da je to prestrašno.
Ma to je tipicno za emisije ovog tipa, uvijek imas u ziriju dvoje koji se kao ne podnose medjusobno :D, dok je bilo ono Hrvatska trazi zvijezdu naprimjer, Toni Cetinski se nije mogao sa onom kovrdjavom, imena se ne mogu da sjetim i imas takvih tonu primjera, sve je to za gledanost ja bih rekao i reklamiranje po netu, koje je objektivno potrebnije Kristini Kovač, nego li Željku, barem nekako po meni kako to vidim, a opet na kraju krajeva oni ne bi trebali biti bitni ni 5% u ovoj prici.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#480 Re: X FACTOR Adria

Post by It_is_a_Leclerc »

guber90 wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Ne znam jeste li čitali, ali opasno se zaoštrilo na relaciji Kristina Kovač - Željko Joksimović.

Naime, Kristina je na svom twitteru napisala onom Danijelu Kajmakoskom da "iako mu je Željko mentor, to ne mijenja ništa u tome da ga ona voli" bla bla. Željko je njoj oštro odgovorio da to ne može napisati normalna žena, i uz to je napao da je propala muzičarka i tako to.
Onda ga je Kristina tako sačekala na voleju, da je to prestrašno.
Ma to je tipicno za emisije ovog tipa, uvijek imas u ziriju dvoje koji se kao ne podnose medjusobno :D, dok je bilo ono Hrvatska trazi zvijezdu naprimjer, Toni Cetinski se nije mogao sa onom kovrdjavom, imena se ne mogu da sjetim i imas takvih tonu primjera, sve je to za gledanost ja bih rekao i reklamiranje po netu, koje je objektivno potrebnije Kristini Kovač, nego li Željku, barem nekako po meni kako to vidim, a opet na kraju krajeva oni ne bi trebali biti bitni ni 5% u ovoj prici.
Ok. Jesu se i na Toni i Anđa klali, ali ovo je fakat prešlo granice nekog potkusurivanja i preraslo u vrijeđanje.
User avatar
guber90
Posts: 1982
Joined: 23/08/2010 15:54

#481 Re: X FACTOR Adria

Post by guber90 »

It_is_a_Leclerc wrote:
guber90 wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Ne znam jeste li čitali, ali opasno se zaoštrilo na relaciji Kristina Kovač - Željko Joksimović.

Naime, Kristina je na svom twitteru napisala onom Danijelu Kajmakoskom da "iako mu je Željko mentor, to ne mijenja ništa u tome da ga ona voli" bla bla. Željko je njoj oštro odgovorio da to ne može napisati normalna žena, i uz to je napao da je propala muzičarka i tako to.
Onda ga je Kristina tako sačekala na voleju, da je to prestrašno.
Ma to je tipicno za emisije ovog tipa, uvijek imas u ziriju dvoje koji se kao ne podnose medjusobno :D, dok je bilo ono Hrvatska trazi zvijezdu naprimjer, Toni Cetinski se nije mogao sa onom kovrdjavom, imena se ne mogu da sjetim i imas takvih tonu primjera, sve je to za gledanost ja bih rekao i reklamiranje po netu, koje je objektivno potrebnije Kristini Kovač, nego li Željku, barem nekako po meni kako to vidim, a opet na kraju krajeva oni ne bi trebali biti bitni ni 5% u ovoj prici.
Ok. Jesu se i na Toni i Anđa klali, ali ovo je fakat prešlo granice nekog potkusurivanja i preraslo u vrijeđanje.
A neki odluce dici to na nivo iznad :D.
User avatar
Afanasi_94
Posts: 2349
Joined: 21/06/2013 00:19
Location: Са.

#482 Re: X FACTOR Adria

Post by Afanasi_94 »



Ko je prošao dalje iz ove grupe? :D
safran
Posts: 2538
Joined: 19/08/2006 22:25

#483 Re: X FACTOR Adria

Post by safran »

Teodora, Uroš i Stefan (misim da se tako zove lik sa kačketom) sigurno a mislim i Lana Šojić - ostali mislim da nisu
Inače - u ovom turnusu ova grupa mi je bila najbolja.
safran
Posts: 2538
Joined: 19/08/2006 22:25

#484 Re: X FACTOR Adria

Post by safran »

It_is_a_Leclerc wrote:
Better Man wrote:
Nemaš ti pojma i zato bolje je nekad zašutit nego valjati gluposti. Makedonka kao što mnogi rekoše ne da je poderala show, već je ga je rasturila i dobro prodrmala, a tek joj je 15 godina! Zajebala je i samog Roberta Planta! Otpjevala je savršeno pjesmu koju pjeva muški glas! I cura je maksimalno simpatična i slatka, a to što ti i slični tebi imaju blago rečeno uvredljive zaključke na račun djevojke, vama na dušu. Dosta je bilo nakvih cmizdravih glupih pop pjesmuljaka, konačno se neko drznuo da otpjeva pravi Hard Rock Classic i to savršeno. Pored nje tu je svakako Ilma, koja sa svojih 13 godina pjeva kao da je odrasla i dobro iskusna pjevačica sa nekih 20 godina iskustva. Ostalo što sam nako poratio na YouTube je čisti prosjek i niko me nije impresionirao.
Eto..Baš je savršena pjevačica... Vidim, proslavila se na Bootcampu :lol:
Možda nisi primijetio ali Ićkova nije bila ni u jednoj grupi što valjda znači da je odustala od takmičenja. Imajući u vidu da je uskoro kraj polugodišta ja sam iznenađena brojem srednjoškolaca koji su ostali u takmičenju.
User avatar
krava
Posts: 914
Joined: 14/04/2002 00:00
Location: Sarajevo

#485 Re: X FACTOR Adria

Post by krava »

safran wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:
Better Man wrote:
Nemaš ti pojma i zato bolje je nekad zašutit nego valjati gluposti. Makedonka kao što mnogi rekoše ne da je poderala show, već je ga je rasturila i dobro prodrmala, a tek joj je 15 godina! Zajebala je i samog Roberta Planta! Otpjevala je savršeno pjesmu koju pjeva muški glas! I cura je maksimalno simpatična i slatka, a to što ti i slični tebi imaju blago rečeno uvredljive zaključke na račun djevojke, vama na dušu. Dosta je bilo nakvih cmizdravih glupih pop pjesmuljaka, konačno se neko drznuo da otpjeva pravi Hard Rock Classic i to savršeno. Pored nje tu je svakako Ilma, koja sa svojih 13 godina pjeva kao da je odrasla i dobro iskusna pjevačica sa nekih 20 godina iskustva. Ostalo što sam nako poratio na YouTube je čisti prosjek i niko me nije impresionirao.
Eto..Baš je savršena pjevačica... Vidim, proslavila se na Bootcampu :lol:
Možda nisi primijetio ali Ićkova nije bila ni u jednoj grupi što valjda znači da je odustala od takmičenja. Imajući u vidu da je uskoro kraj polugodišta ja sam iznenađena brojem srednjoškolaca koji su ostali u takmičenju.
makedonka nije prosla drugu fazu bootcampa..a inace, to nema nikakve veze sa skolom, jer se ovo snimalo prije par mjeseci i to maksimalno 3-4 dana...
boracha
Posts: 1353
Joined: 29/10/2006 05:18

#486 Re: X FACTOR Adria

Post by boracha »

snimljene su i judges houses
User avatar
krava
Posts: 914
Joined: 14/04/2002 00:00
Location: Sarajevo

#487 Re: X FACTOR Adria

Post by krava »

boracha wrote:snimljene su i judges houses
da, tako je....znaci vec se zna ko je prosao u finale, a sto se moze i pogoditi ako se pogleda koje su takmicare producenti i scenaristi forsirali tokom svih ovih mjeseci..
sto se tice blacenja maida, ako pogledamo nase bh kandidate, po meni, jedino on ima x factor....ne znam da li bi se ljudima vise svidjao da dodje sav skrusen, skroman, stidan, jadan? momak ima samopouzdanja, i to sa razlogom..

ilma i haris dobro pjevaju, to nije sporno, ali im nedostaje ono nesto...ilma je previse tetkasta i dosadna, a haris mi je dobar za djecjeg hora, a ne da bude neka zvijezda..
toliko:)
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#488 Re: X FACTOR Adria

Post by kritichar »

Mislim da je Ilma najveći talenat, ali fali joj godina, nema ona zrelosti, neće pobijediti
malo mi je i teatralna, ali nadam se da je to zbog godina, kad odraste trebala bi biti bez konkurencije

Tamara mi je favorit, ko magnet je, ima oko sebe magnetno polje :D
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#489 Re: X FACTOR Adria

Post by Mustang1 »

Bas me zanimalo hoce li u svojim kucama fakat raditi to ali ocigledno da nece svi :D
SSemir
Posts: 4584
Joined: 26/02/2009 08:42

#490 Re: X FACTOR Adria

Post by SSemir »

oj boze. tipicni primjer glupace..pa tacno me sramota u njeno ime :-)
http://youtu.be/VO63rzgp4AU?t=3m52s
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#491 Re: X FACTOR Adria

Post by Not My Idea »

tacno me bilo stid gledat ovaj prilog.

od ovog glupana iz UK, do dijela kad su otisli u onaj restoran da ih ne bi ometali Kikijevi fanovi (!), pa do "Kikijeve" kuce (lol) i one takozvane voditeljice...dalje nisam mogla.
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#492 Re: X FACTOR Adria

Post by VenomousV »

nervira me Pink, nikad nista ne pocinje na vrijeme :-)
NoaLada
Posts: 143
Joined: 11/02/2012 16:01

#493 Re: X FACTOR Adria

Post by NoaLada »

Nesto sumnjam da ce ikako prikazivati veceras... :-?
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#494 Re: X FACTOR Adria

Post by ćiribiribela »

Kakao je ovaj pink retardiraaaaaaaaaan!!!
User avatar
Afanasi_94
Posts: 2349
Joined: 21/06/2013 00:19
Location: Са.

#495 Re: X FACTOR Adria

Post by Afanasi_94 »

Jebala ih Farma više :twisted:
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#496 Re: X FACTOR Adria

Post by VenomousV »

pa :izet: ti farmu :repetirana:
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#497 Re: X FACTOR Adria

Post by ćiribiribela »

Hoce li biti ikako?
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#498 Re: X FACTOR Adria

Post by VenomousV »

glavni sponzori serijala

sponzori serijala

sponzori serijala x 1000000000000000000000
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#499 Re: X FACTOR Adria

Post by ćiribiribela »

Jaooo metafore. :lol:
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#500 Re: X FACTOR Adria

Post by P308 »

Vidi im kuca, a sve pjevaci nisu dovoljno placeni :D
Post Reply