Ih, blago njemu sto je tek kod cika Donalda to spoznaoGOLFER wrote:just principe wrote:pa da, znaci nije kao sto je standardizirano, nasi su sve umanjili u skladu sa cijenama
A sto vi slabo citate, fino covjek objasni da je tak u McD-u spoznao sta znaci ''sitan al dinamitan''
McDonalds
- Rosebud_
- Posts: 345
- Joined: 18/04/2011 21:10
- Location: We're gonna need a bigger boat.
#476 Re: McDonalds
- Jack Be Nimble
- Posts: 11653
- Joined: 15/01/2010 18:31
#478 Re: McDonalds
Prica o turistima stoji, jer ko zeli da hoda po malim ulicama i trazi nesto domace da je jeftino a dobro neka izvoli. Ko ne vjeruje domacinu hvala bogu ima McD, KFC, BKG, TB, Subw itd.
-
mig
- Posts: 6934
- Joined: 18/05/2010 10:37
#479 Re: McDonalds
Mogu se jesti cevapi 3 obroka dnevno 80 godina, stvar izbora....ZoeZoe wrote:Ništa bez ćevapa:)))
- just principe
- Posts: 4349
- Joined: 28/03/2011 21:31
- Location: ANTIklix
- Contact:
#480 Re: McDonalds
koliko je najjeftiniji proizvod, jel oko 2 KM ili lazu lopovi 
- Edin H.
- Posts: 53542
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#481 Re: McDonalds
Skeniraj, pa ga postavi, neka ovi iz sarajevo-x-a naprave pricu kako su slagali za pokloneEllinor wrote:U onoj gužvi nisam mogao da se okrenem, a kamoli šta drugo.
Imam i sad račun otkucan u 09:59 (čak minut prije zvaničnog otvaranja).
-
saxaholics
- Posts: 11
- Joined: 14/06/2011 22:25
#482 Re: McDonalds
Ja sam nekad mislio da sve u MC sadrzi svinjetinu pa sam samo cisto pilece sendvice tamanio.GOLFER wrote:Meni je McD u hrvatskoj jako dobro sluzio da jedem jer imam problema inace sa hranom u krscanskim zemljama... Ne jedem svinjetinu, pa mi je McD koliko toliko bio siguran... Ista situacija bi bila kad odem i u druge zemlje, osim ako ne nadjem nekog turcina ili albanca sto radi sa hranomBloo wrote:da, ali isto tako kad odes u zemlju cija ti hrana ne odgovara, a zelis da jeftino jedes 7znaci ne po restoranima sa evropskom kuhinjom) prvo sto ti padne na pamet je MC, KFC...daj samo neki prepoznatljivi junk
- mrtva kokoš
- Posts: 12222
- Joined: 13/01/2009 19:46
- Location: komuna
#483 Re: McDonalds
ma nece, sarajevo-x u talu sa mekom, svaki dan po jedan afirmativni clanak o njimaEdin H. wrote:Skeniraj, pa ga postavi, neka ovi iz sarajevo-x-a naprave pricu kako su slagali za pokloneEllinor wrote:U onoj gužvi nisam mogao da se okrenem, a kamoli šta drugo.
Imam i sad račun otkucan u 09:59 (čak minut prije zvaničnog otvaranja).
- mrtva kokoš
- Posts: 12222
- Joined: 13/01/2009 19:46
- Location: komuna
#484 Re: McDonalds
nego ima li sladoleda i ostalih zezancija, je l` iko ukro cjenovnik 
- Op3r4t0r
- Posts: 1795
- Joined: 11/06/2004 16:25
#485 Re: McDonalds
Niti sam neki zaljubljenik u meki niti sam protiv njega, odem s vremena na vrijeme i najcesce narucujem specijalne menije koji se mjenjaju s vremena na vrijeme jer su mi oni standardni dosadni, medjutim ono sto meni smeta kod mekija sto radnici i pored sve obuke koju valjda imaju apsolutno nemaju pojma sta prodaju, krenuvsi od najobicnijeg prodavaca pa do nekih meki sefica, kad se pojavi neki specijalni meni s njim najcesce i dodje neka nova sosa, i sad moje standardno pitanje je da li u sosi ima luka jer ne podnosim luk, medjutim nikad ne znaju, izmedju ostalog.
A ono sto me zivicira je to da kod specijalnih menija standardno dolazi i neki specijalni krompir, curly fries npr, uglavnom nikad ili skoro nikad obicni pomfrit, medjutim ako ne naglasis da hoces taj krompir iz nekog razloga uvijek i uvijek ti pokusaju utrpati pomfrit
, doduse nekad se desi da pitaju koji krompir hocu 
A ono sto me zivicira je to da kod specijalnih menija standardno dolazi i neki specijalni krompir, curly fries npr, uglavnom nikad ili skoro nikad obicni pomfrit, medjutim ako ne naglasis da hoces taj krompir iz nekog razloga uvijek i uvijek ti pokusaju utrpati pomfrit
- Jack Be Nimble
- Posts: 11653
- Joined: 15/01/2010 18:31
#486 Re: McDonalds
@operator zar ti stvarno ocekujes da radnici u fast food restoranima znaju sta serviraju. U bilo kojem restoranu, a pogotovo u fast food stoji pravilo, suti, trpi i sve sa osmjehom. Inace ces dobiti sos koji mozda ima luk ili ne, ali sigurno ima dodatni sastojak kao pljuvacka, sperma, dlake izmedju nogu itd. Jedno vrijeme (mjesec i po) sam radio u fast food restoranu, za vrijeme faxa bio konobar i svega se nagledao
- Op3r4t0r
- Posts: 1795
- Joined: 11/06/2004 16:25
#487 Re: McDonalds
Ma ono sto je najgore u svemu tome nije to da radnici ne znaju sta se nalazi u hrani, ima i onih ljubaznih koji rado pogledaju pakovanje, najgore je to sto i ne mogu nikako znati jer na pakovanju apsolutno nista ne stoji, vidio sam nekoliko pakovanja tih sosa, upakovani u neku kao alu kesu bez i jednog slova na pakovanju, ama bas nista, mogu staviti sta im volja.Jack Be Nimble wrote:@operator zar ti stvarno ocekujes da radnici u fast food restoranima znaju sta serviraju. U bilo kojem restoranu, a pogotovo u fast food stoji pravilo, suti, trpi i sve sa osmjehom. Inace ces dobiti sos koji mozda ima luk ili ne, ali sigurno ima dodatni sastojak kao pljuvacka, sperma, dlake izmedju nogu itd. Jedno vrijeme (mjesec i po) sam radio u fast food restoranu, za vrijeme faxa bio konobar i svega se nagledao
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79539
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#488 Re: McDonalds
citajuci ovu temu se moze zakljuciti da svi u sarajevu svaki dan jedu po nekim restoranima a sve se nema 
jedel' ko kad kuci ?
jedel' ko kad kuci ?
- Edin H.
- Posts: 53542
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#489 Re: McDonalds
Splinter wrote:ma nece, sarajevo-x u talu sa mekom, svaki dan po jedan afirmativni clanak o njimaEdin H. wrote:Skeniraj, pa ga postavi, neka ovi iz sarajevo-x-a naprave pricu kako su slagali za pokloneEllinor wrote:U onoj gužvi nisam mogao da se okrenem, a kamoli šta drugo.
Imam i sad račun otkucan u 09:59 (čak minut prije zvaničnog otvaranja).
![]()
- Toto
- Posts: 8193
- Joined: 21/04/2009 11:09
- Location: 38° 26′ 55″ N, 122° 42′ 17″ W
- Grijem se na: solarno
- Vozim: EJ
#490 Re: McDonalds
ama ja ne mrem skontat nikako da hamburger ima istu cijenu ko onaj fisecic pomfrita. U hamburgeru sedam svjetskih cuda: hamburger iz Hamburga, sir iz Kalifornije, salata iz Valonije, krastavci iz Andaluzije, so iz Salzburga, kifla iz Provanse, luk iz Niskozemske i sve kosta 2 Km a u onaj fisecic stanje omanji krompir i to 2 KM. U naske krompiraca sirotinjska hrana, cevape jedu bogovi i sad dosli ovi da nam se istovaraju u ceif i gastronomiju.
Imal ko da zna u cem je krompirava kvaka??
Imal ko da zna u cem je krompirava kvaka??
- respo
- Posts: 12675
- Joined: 15/08/2009 05:26
- Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-
#492 Re: McDonalds
jebote kakvi smo dobro nam je i ovako
kakvi ba turisti i prica o trazenju mcd
posebno zalosno je to sto to kaze turisticki radnik
svuda u svijetu turisticki radnici promicu domacu kulturu domace obicaje kuhinju itd itd
samo kod nas se hvale e mi imamo mcd kao da je unikatno jbt
e sad unaprijed da kazem sta ako turista ne vjeruje domacoj kuhinji
ode fino u market kupi sta zeli i napravi sendvic
oni bogatiji odu u restoran a niko normalan nece traziti mcd
kakvi ba turisti i prica o trazenju mcd
posebno zalosno je to sto to kaze turisticki radnik
svuda u svijetu turisticki radnici promicu domacu kulturu domace obicaje kuhinju itd itd
samo kod nas se hvale e mi imamo mcd kao da je unikatno jbt
e sad unaprijed da kazem sta ako turista ne vjeruje domacoj kuhinji
ode fino u market kupi sta zeli i napravi sendvic
oni bogatiji odu u restoran a niko normalan nece traziti mcd
-
3metra kabla
- Posts: 41
- Joined: 01/07/2011 11:21
#494 Re: McDonalds
Kome je malo jedan nek naruci 2 ili 17 il koliko vec moze pojest.ko nema para i kome je skupo ni to me nije briga a ni mccd.ljudi imaju proizvod prodaju ga po toj i toj cijeni.ako neko moue jeftinije a da ima profit izvoli otvori sam sebi i sve po 1km prodaji.
- CASUALE
- Posts: 130
- Joined: 01/06/2011 22:03
#495 Re: McDonalds
Ja sabana na klipu sa-x yt kanala,stid me sto zivim u ovoj drzavi.
FUJ!!
FUJ!!
- GAU8
- Posts: 9143
- Joined: 05/01/2011 09:18
#496 Re: McDonalds
sta je rec?CASUALE wrote:Ja sabana na klipu sa-x yt kanala,stid me sto zivim u ovoj drzavi.
FUJ!!
- AmADin_gospo
- Posts: 2202
- Joined: 14/05/2010 11:29
#497 Re: McDonalds
jutros sam otišao u McDonalds čisto informativno, haj ko velim "da i ja probam to sranje o kojem svi pričaju", u 9 sati, MEK poluprazan, uzmem sebi i kolegi po bigmack i razgulim u kancelariju, kad tamo imam šta vidjeti, olakšaše me za 9.60 KM za 2 sirotinjska "hamburgerčića"... haj što je malo, nego se kroz meso vidi, a ukus katastrofa. ne zaobilaze ga đaba sav pametan narod... mek... čisti marketing bez trunke kvaliteta... poslje toga, spustim se u Forino na po kile "MekBuređika" i najedem se ko čovjek.
mek me danas vidio 3 puta, prvi put, zadnji put i nikad više.
P.S. nek neko otvori fast food pored mekdonaldsa i pravi hamburger ko tale il ko trovač, ima da pare zgrne.
mek me danas vidio 3 puta, prvi put, zadnji put i nikad više.
P.S. nek neko otvori fast food pored mekdonaldsa i pravi hamburger ko tale il ko trovač, ima da pare zgrne.
-
Baudelaire
- Posts: 4772
- Joined: 13/04/2011 20:40
#498 Re: McDonalds
Svaka čast za ovo. Tako dobro objasnio stvar da je sva dalja rasprava bespredmetnaToto wrote:ama ja ne mrem skontat nikako da hamburger ima istu cijenu ko onaj fisecic pomfrita. U hamburgeru sedam svjetskih cuda: hamburger iz Hamburga, sir iz Kalifornije, salata iz Valonije, krastavci iz Andaluzije, so iz Salzburga, kifla iz Provanse, luk iz Niskozemske i sve kosta 2 Km a u onaj fisecic stanje omanji krompir i to 2 KM. U naske krompiraca sirotinjska hrana, cevape jedu bogovi i sad dosli ovi da nam se istovaraju u ceif i gastronomiju.
Imal ko da zna u cem je krompirava kvaka??
- just principe
- Posts: 4349
- Joined: 28/03/2011 21:31
- Location: ANTIklix
- Contact:
#499 Re: McDonalds
znaci minimun cvaja treba da bi se covjek normalno najeo , nema sta po nasem standardu,..ima se moze se
http://www.youtube.com/watch?v=-V64XYGaxf8
"cijene pristupacne"
"Mislim da je ovo jako vazno za nas mlade sto cemo imati priliku da svakodnevno posjecujemo jedno ovako mjesto"
ja sto se djabe iznervira
http://www.youtube.com/watch?v=-V64XYGaxf8
"cijene pristupacne"
"Mislim da je ovo jako vazno za nas mlade sto cemo imati priliku da svakodnevno posjecujemo jedno ovako mjesto"
ja sto se djabe iznervira
-
Irvinovo stado
- Posts: 293
- Joined: 04/06/2011 10:55
- Location: In the land of the Free
#500 Re: McDonalds
Ne treba ti cvaja, more i cener...just principe wrote:znaci minimun cvaja treba da bi se covjek normalno najeo , nema sta po nasem standardu,..ima se moze se![]()
http://www.youtube.com/watch?v=-V64XYGaxf8
![]()
"cijene pristupacne"![]()
"Mislim da je ovo jako vazno za nas mlade sto cemo imati priliku da svakodnevno posjecujemo jedno ovako mjesto"![]()
![]()
ja sto se djabe iznervira
