Najbolja pizza u SA?

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
brown.sugar
Posts: 1133
Joined: 09/09/2013 19:32
Location: I'm a female. :D

#476 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by brown.sugar »

Wiener. :thumbup:

+1 za Montanu. Trattoria Uno prije par godina bila odlicna, sad nista posebno. Je li pizzeria u Wisi jos uvijek radi, nisam bila jaaako dugo, a definitivno mi je bila najbolja u gradu.
Hedg
Posts: 871
Joined: 24/07/2012 03:27
Location: Sarajevo

#477 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Hedg »

najbolju pizzu imaju milfe
lajk
Posts: 2700
Joined: 01/06/2011 13:40
Location: Ilijaš

#478 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by lajk »

U2 najgori sir ! :zaraza:
GaRGa
Posts: 2831
Joined: 25/02/2009 15:00

#479 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by GaRGa »

lajk wrote:U2 najgori sir ! :zaraza:

jer nije sir nego "biljni zamjenski sir"
lajk
Posts: 2700
Joined: 01/06/2011 13:40
Location: Ilijaš

#480 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by lajk »

GaRGa wrote:
lajk wrote:U2 najgori sir ! :zaraza:

jer nije sir nego "biljni zamjenski sir"
Šta god da je meni se nije svidjelo :o ,čudan okus mada može biti do mene :oops:
User avatar
OldMayor
Posts: 2999
Joined: 30/10/2013 11:21

#481 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by OldMayor »

Ima eno kupiti tog sira u trznim centrima, kila ovako 4-5 KM. Sad zamislite kakav je to sir.

Ma ja tesko ikome vjerujem. Jer kad skontam, ako kupujem sastojke za picu, kvalitetan kecap, paradajz sos, 2-3 vrste sira, ne znam malo mesa, masline, pa ne moze me izaci ispod cenera, al nikako. A u ovim pojedinim picerijama pica 3 KM?! Pa jbt sad zamislite kakvo je to smece da izvinete, ako on za 3 KM napravi picu. :roll:
Alberich
Posts: 6
Joined: 21/04/2014 14:59
Contact:

#482 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Alberich »

Meni najbolje pizze su u Trattoria Uno, Barhani, Noovi, U2 (Kosevo).
Galija nikad vise! :run:
User avatar
stativa
Posts: 251
Joined: 27/06/2011 19:27
Location: Šeher

#483 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by stativa »

Mahir :D
User avatar
Kal El
Posts: 6290
Joined: 07/04/2013 21:49

#484 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Kal El »

Viza,U2...
Jeo sam u Veroni kad sam išao na ekskurziju,drama....skupa :mrgreen:
Jeste da je ovo o picerijama u SA ,ali najbolju pizzu koju sam ikad jeo je "Pizza Kebab" u Njemačkoj,
Fuzija pizze i donera ,mmmm:mrgreen:
User avatar
Haris033
Posts: 5097
Joined: 02/02/2005 07:07
Location: Sarajevo
Contact:

#485 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Haris033 »

Najbolje pizze u piceriji "LAV" - Alipašino polje :thumbup:
Hedg
Posts: 871
Joined: 24/07/2012 03:27
Location: Sarajevo

#486 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Hedg »

domaČa je najbolja
racionalista
Posts: 1484
Joined: 20/07/2012 20:40

#487 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by racionalista »

"Dalija" na Č. Vili imaju sasvim pristojnu pizzu
rizibizi
Posts: 1973
Joined: 28/11/2008 15:56
Location: Zanzibar City

#488 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by rizibizi »

Definitivno najbolja pica u zadnje vrijeme koju sam pojeo je kod Mahira. U Barbarosi na Grbavici zgrada shoppinga sam nekad pravo ukusne pice znao pojesti, nisam odavno nemaju dostave. Poslije Mahira i Barbarose, Montana ima OK picu, samo dostava isto na ledjima puza ali isplati se cekati. Ago malo je reci katastrofa, sos koji stavlja na picu isto corba iz graha od proslog petka. Dundee nije los ali pica preskupa. Uz Agu pica koju nikad necu zaboraviti je iz Fabrike na pofalicima meksikana na njoj ovako hrenovke, kukuruz neki sos i nista vise, ja bljutavije i neukusnije nikad nista pojeo nisam.
User avatar
OldMayor
Posts: 2999
Joined: 30/10/2013 11:21

#489 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by OldMayor »

Hedg wrote:domaČa je najbolja
:thumbup:

Upravo tako. Fino znam da kupim najkvalitetnije sastojke, sireve i udri.

Ovako po picerijama, ja ne znam. Svaki on onaj sastojak sa dobrom dozom kecapa, zacina prekrije. Na svemu se stedi, cast izuzecima, ali vecina gazdi prvo gleda profit. I jebo ti to kad ja znam da on meni nece stavit najkvalitetnije sto ima.

Eno po trznim centrima ima onaj sir za picu, ja mislim 3-4 KM kila. Ej...pa vi sad skontajte sta oni stavljaju. I to je dobro kad se istopi, zacini kecapom, majonezom...al onako sam sir sam probao, ej pa bolje mi je da sam saku zemlje progutao. Fuj.

Jos da imam kakvu kucu, pa ispred krusnu pec... :D Al moze i ovako...
rizibizi
Posts: 1973
Joined: 28/11/2008 15:56
Location: Zanzibar City

#490 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by rizibizi »

Slazem se za domaČu picu ali jedina mana sto tijesto treba znati organizovati i sto ne zivim u pekari pa da mi je pec umjesto rerne. Ko ima smisla za tijesta on je rahat, ja vise nikad kupovnu picu ne bih pojeo, ko sto sam i kupovnu pitu prestao jesti.
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#491 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by ladyblue18 »

Dobro, jes cinjenica da je domaca najbolja ali, uvijek ima ali :mrgreen: Domaca jeste najbolja kada gledamo sastojke ali po okusu kako god da je napravim nece biti ravna onoj kupovnoj, jer pec je pec
User avatar
mayab
Posts: 30840
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#492 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by mayab »

Koje je vase misljenje o picama u "Vapianu", meni one imaju totalno drugi ukus nego pica bilo gdje drugdje, i neki me pokusavaju ubijediti da je prava pica u Italiji upravo takva, a ja sirotan nikada nisam vidio Italije :D , i sta sada, jel sve ostale picerije rade pogresno , ili ovaj Vapiano nesto svoje protura!
O cijenama nećemo..
User avatar
otherside
Posts: 4922
Joined: 30/10/2004 00:32
Location: sarajevo

#493 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by otherside »

U vapianu stavljaju mozzarelu na pizzu. Sto se mene tice, pizza im je srednja zalost.

Sent from my Nokia Lumia using Tapatalk
User avatar
suadfor
Posts: 521
Joined: 05/07/2012 22:40

#494 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by suadfor »

panera :mrgreen:

samo sto je podaleko
tarikBA
Posts: 1117
Joined: 29/05/2012 13:35

#495 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by tarikBA »

suadfor wrote:panera :mrgreen:

samo sto je podaleko

:thumbup:
User avatar
rimac
Posts: 444
Joined: 22/09/2004 11:09

#496 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by rimac »

otherside wrote:U vapianu stavljaju mozzarelu na pizzu. Sto se mene tice, pizza im je srednja zalost.

Sent from my Nokia Lumia using Tapatalk
U Vapianu nedavno jeo najbolju pizzu koju sam pojeo Sarajevu. A pojeo sam ih dosta. Ni u Vapinau ranije ranije bila tako dobra.... Hvala ekuponima ode se ponekad.
GaRGa
Posts: 2831
Joined: 25/02/2009 15:00

#497 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by GaRGa »

rimac wrote:
otherside wrote:U vapianu stavljaju mozzarelu na pizzu. Sto se mene tice, pizza im je srednja zalost.

Sent from my Nokia Lumia using Tapatalk
U Vapianu nedavno jeo najbolju pizzu koju sam pojeo Sarajevu. A pojeo sam ih dosta. Ni u Vapinau ranije ranije bila tako dobra.... Hvala ekuponima ode se ponekad.

da ne znam pic majstora jos bi ti i povjerovao :shock:
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#498 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by VenomousV »

(radi mahalusa u meni) a sta ne valja sa pic majstorom? :D :D
GaRGa
Posts: 2831
Joined: 25/02/2009 15:00

#499 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by GaRGa »

VenomousV wrote:(radi mahalusa u meni) a sta ne valja sa pic majstorom? :D :D

ma extra momak al pica mu ne valja ;)
User avatar
Qler
Posts: 25828
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#500 Re: Najbolja pizza u SA?

Post by Qler »

Pizza noktarica :) jel :)
Post Reply