+1 za Montanu. Trattoria Uno prije par godina bila odlicna, sad nista posebno. Je li pizzeria u Wisi jos uvijek radi, nisam bila jaaako dugo, a definitivno mi je bila najbolja u gradu.
Najbolja pizza u SA?
- brown.sugar
- Posts: 1133
- Joined: 09/09/2013 19:32
- Location: I'm a female. :D
#476 Re: Najbolja pizza u SA?
Wiener.
+1 za Montanu. Trattoria Uno prije par godina bila odlicna, sad nista posebno. Je li pizzeria u Wisi jos uvijek radi, nisam bila jaaako dugo, a definitivno mi je bila najbolja u gradu.
+1 za Montanu. Trattoria Uno prije par godina bila odlicna, sad nista posebno. Je li pizzeria u Wisi jos uvijek radi, nisam bila jaaako dugo, a definitivno mi je bila najbolja u gradu.
-
Hedg
- Posts: 871
- Joined: 24/07/2012 03:27
- Location: Sarajevo
#477 Re: Najbolja pizza u SA?
najbolju pizzu imaju milfe
-
lajk
- Posts: 2700
- Joined: 01/06/2011 13:40
- Location: Ilijaš
#478 Re: Najbolja pizza u SA?
U2 najgori sir ! 
-
GaRGa
- Posts: 2831
- Joined: 25/02/2009 15:00
#479 Re: Najbolja pizza u SA?
lajk wrote:U2 najgori sir !
jer nije sir nego "biljni zamjenski sir"
-
lajk
- Posts: 2700
- Joined: 01/06/2011 13:40
- Location: Ilijaš
#480 Re: Najbolja pizza u SA?
Šta god da je meni se nije svidjeloGaRGa wrote:lajk wrote:U2 najgori sir !
jer nije sir nego "biljni zamjenski sir"
- OldMayor
- Posts: 2999
- Joined: 30/10/2013 11:21
#481 Re: Najbolja pizza u SA?
Ima eno kupiti tog sira u trznim centrima, kila ovako 4-5 KM. Sad zamislite kakav je to sir.
Ma ja tesko ikome vjerujem. Jer kad skontam, ako kupujem sastojke za picu, kvalitetan kecap, paradajz sos, 2-3 vrste sira, ne znam malo mesa, masline, pa ne moze me izaci ispod cenera, al nikako. A u ovim pojedinim picerijama pica 3 KM?! Pa jbt sad zamislite kakvo je to smece da izvinete, ako on za 3 KM napravi picu.
Ma ja tesko ikome vjerujem. Jer kad skontam, ako kupujem sastojke za picu, kvalitetan kecap, paradajz sos, 2-3 vrste sira, ne znam malo mesa, masline, pa ne moze me izaci ispod cenera, al nikako. A u ovim pojedinim picerijama pica 3 KM?! Pa jbt sad zamislite kakvo je to smece da izvinete, ako on za 3 KM napravi picu.
-
Alberich
- Posts: 6
- Joined: 21/04/2014 14:59
- Contact:
#482 Re: Najbolja pizza u SA?
Meni najbolje pizze su u Trattoria Uno, Barhani, Noovi, U2 (Kosevo).
Galija nikad vise!
Galija nikad vise!
- Kal El
- Posts: 6290
- Joined: 07/04/2013 21:49
#484 Re: Najbolja pizza u SA?
Viza,U2...
Jeo sam u Veroni kad sam išao na ekskurziju,drama....skupa
Jeste da je ovo o picerijama u SA ,ali najbolju pizzu koju sam ikad jeo je "Pizza Kebab" u Njemačkoj,
Fuzija pizze i donera ,mmmm:mrgreen:
Jeo sam u Veroni kad sam išao na ekskurziju,drama....skupa
Jeste da je ovo o picerijama u SA ,ali najbolju pizzu koju sam ikad jeo je "Pizza Kebab" u Njemačkoj,
Fuzija pizze i donera ,mmmm:mrgreen:
- Haris033
- Posts: 5097
- Joined: 02/02/2005 07:07
- Location: Sarajevo
- Contact:
#485 Re: Najbolja pizza u SA?
Najbolje pizze u piceriji "LAV" - Alipašino polje 
-
Hedg
- Posts: 871
- Joined: 24/07/2012 03:27
- Location: Sarajevo
#486 Re: Najbolja pizza u SA?
domaČa je najbolja
-
racionalista
- Posts: 1484
- Joined: 20/07/2012 20:40
#487 Re: Najbolja pizza u SA?
"Dalija" na Č. Vili imaju sasvim pristojnu pizzu
-
rizibizi
- Posts: 1973
- Joined: 28/11/2008 15:56
- Location: Zanzibar City
#488 Re: Najbolja pizza u SA?
Definitivno najbolja pica u zadnje vrijeme koju sam pojeo je kod Mahira. U Barbarosi na Grbavici zgrada shoppinga sam nekad pravo ukusne pice znao pojesti, nisam odavno nemaju dostave. Poslije Mahira i Barbarose, Montana ima OK picu, samo dostava isto na ledjima puza ali isplati se cekati. Ago malo je reci katastrofa, sos koji stavlja na picu isto corba iz graha od proslog petka. Dundee nije los ali pica preskupa. Uz Agu pica koju nikad necu zaboraviti je iz Fabrike na pofalicima meksikana na njoj ovako hrenovke, kukuruz neki sos i nista vise, ja bljutavije i neukusnije nikad nista pojeo nisam.
- OldMayor
- Posts: 2999
- Joined: 30/10/2013 11:21
#489 Re: Najbolja pizza u SA?
Hedg wrote:domaČa je najbolja
Upravo tako. Fino znam da kupim najkvalitetnije sastojke, sireve i udri.
Ovako po picerijama, ja ne znam. Svaki on onaj sastojak sa dobrom dozom kecapa, zacina prekrije. Na svemu se stedi, cast izuzecima, ali vecina gazdi prvo gleda profit. I jebo ti to kad ja znam da on meni nece stavit najkvalitetnije sto ima.
Eno po trznim centrima ima onaj sir za picu, ja mislim 3-4 KM kila. Ej...pa vi sad skontajte sta oni stavljaju. I to je dobro kad se istopi, zacini kecapom, majonezom...al onako sam sir sam probao, ej pa bolje mi je da sam saku zemlje progutao. Fuj.
Jos da imam kakvu kucu, pa ispred krusnu pec...
-
rizibizi
- Posts: 1973
- Joined: 28/11/2008 15:56
- Location: Zanzibar City
#490 Re: Najbolja pizza u SA?
Slazem se za domaČu picu ali jedina mana sto tijesto treba znati organizovati i sto ne zivim u pekari pa da mi je pec umjesto rerne. Ko ima smisla za tijesta on je rahat, ja vise nikad kupovnu picu ne bih pojeo, ko sto sam i kupovnu pitu prestao jesti.
- ladyblue18
- Posts: 22380
- Joined: 24/12/2006 22:57
- Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status
#491 Re: Najbolja pizza u SA?
Dobro, jes cinjenica da je domaca najbolja ali, uvijek ima ali
Domaca jeste najbolja kada gledamo sastojke ali po okusu kako god da je napravim nece biti ravna onoj kupovnoj, jer pec je pec
- mayab
- Posts: 30840
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
#492 Re: Najbolja pizza u SA?
Koje je vase misljenje o picama u "Vapianu", meni one imaju totalno drugi ukus nego pica bilo gdje drugdje, i neki me pokusavaju ubijediti da je prava pica u Italiji upravo takva, a ja sirotan nikada nisam vidio Italije
, i sta sada, jel sve ostale picerije rade pogresno , ili ovaj Vapiano nesto svoje protura!
O cijenama nećemo..
O cijenama nećemo..
- otherside
- Posts: 4922
- Joined: 30/10/2004 00:32
- Location: sarajevo
#493 Re: Najbolja pizza u SA?
U vapianu stavljaju mozzarelu na pizzu. Sto se mene tice, pizza im je srednja zalost.
Sent from my Nokia Lumia using Tapatalk
Sent from my Nokia Lumia using Tapatalk
- suadfor
- Posts: 521
- Joined: 05/07/2012 22:40
#494 Re: Najbolja pizza u SA?
panera 
samo sto je podaleko
samo sto je podaleko
-
tarikBA
- Posts: 1117
- Joined: 29/05/2012 13:35
#495 Re: Najbolja pizza u SA?
suadfor wrote:panera
samo sto je podaleko
- rimac
- Posts: 444
- Joined: 22/09/2004 11:09
#496 Re: Najbolja pizza u SA?
U Vapianu nedavno jeo najbolju pizzu koju sam pojeo Sarajevu. A pojeo sam ih dosta. Ni u Vapinau ranije ranije bila tako dobra.... Hvala ekuponima ode se ponekad.otherside wrote:U vapianu stavljaju mozzarelu na pizzu. Sto se mene tice, pizza im je srednja zalost.
Sent from my Nokia Lumia using Tapatalk
-
GaRGa
- Posts: 2831
- Joined: 25/02/2009 15:00
#497 Re: Najbolja pizza u SA?
rimac wrote:U Vapianu nedavno jeo najbolju pizzu koju sam pojeo Sarajevu. A pojeo sam ih dosta. Ni u Vapinau ranije ranije bila tako dobra.... Hvala ekuponima ode se ponekad.otherside wrote:U vapianu stavljaju mozzarelu na pizzu. Sto se mene tice, pizza im je srednja zalost.
Sent from my Nokia Lumia using Tapatalk
da ne znam pic majstora jos bi ti i povjerovao
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#498 Re: Najbolja pizza u SA?
(radi mahalusa u meni) a sta ne valja sa pic majstorom?

-
GaRGa
- Posts: 2831
- Joined: 25/02/2009 15:00
#499 Re: Najbolja pizza u SA?
VenomousV wrote:(radi mahalusa u meni) a sta ne valja sa pic majstorom?![]()
ma extra momak al pica mu ne valja
- Qler
- Posts: 25828
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#500 Re: Najbolja pizza u SA?
Pizza noktarica
jel 
