Moderator, a nako prica... jes vidl'a moja ti...lmo wrote:a haj ba, pa sise se kupe sad' pa sad' ..đe će to bit sveCapajebo wrote: Znaci sve je do sisa. Ostalo ti je zanemarivo, a jedino si tu malo pomnije objasnio
Friendzone
Moderators: _BataZiv_0809, Euridika
- Capajebo
- Posts: 22031
- Joined: 15/03/2012 02:47
- Location: Berzakh bb
#476 Re: Friendzone
- lmo
- Posts: 7815
- Joined: 28/06/2012 17:53
- Location: volim sto sam ero s kamena i drace....ko poskok sto skace
#477 Re: Friendzone
eeeee, nije ni moderacija ko što je nekad bila 
- Xavier1
- Posts: 4043
- Joined: 08/07/2018 03:38
#478 Re: Friendzone
Nikad nisam cuo da je neko odbio curu koja mu se svidja zbog losih sisa. Svakako su kvalitetne prirodne sise rijetkost.lmo wrote:a haj ba, pa sise se kupe sad' pa sad' ..đe će to bit sveCapajebo wrote: Znaci sve je do sisa. Ostalo ti je zanemarivo, a jedino si tu malo pomnije objasnio
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#479 Re: Friendzone
To nije odgovor na moje pitanje.sheilak wrote:A cega se vise nagledas price ili djela? (r)Tomahawk11 wrote:respo, koje je bitnije, šta kaže ili šta radi?
Lovačkih priča.
- sheilak
- Posts: 17840
- Joined: 29/12/2006 21:44
- Location: kod njega
#480 Re: Friendzone
E vidis nadolazisTomahawk11 wrote:To nije odgovor na moje pitanje.sheilak wrote:A cega se vise nagledas price ili djela? (r)Tomahawk11 wrote:respo, koje je bitnije, šta kaže ili šta radi?
Lovačkih priča.
Ne znam ja sta si ti uradio ili radis je li lovacka ili nije al vrlo dobro znam kad mi kazes ne bi ja ja bi ovako onako ne bi to tako i sl
Sta radi je bitno kad je taj neko tvoj partner a kad je prica onda nije bitno ni jedno za mene kao posmatraca ustvari bitnija je prica jer onda tacno znam s kim pricam (r)
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#481 Re: Friendzone
Vi brkate pojmove. Kad vidis curu prvi put i ona te eskivira to nije frendzone
- sheilak
- Posts: 17840
- Joined: 29/12/2006 21:44
- Location: kod njega
#482 Re: Friendzone
Au revoir (r)insomnia78 wrote:Vi brkate pojmove. Kad vidis curu prvi put i ona te eskivira to nije frendzone
- Capajebo
- Posts: 22031
- Joined: 15/03/2012 02:47
- Location: Berzakh bb
#483 Re: Friendzone
To si ti pobrko nesto. To o cemu ti pricas ti se zove seeninsomnia78 wrote:Vi brkate pojmove. Kad vidis curu prvi put i ona te eskivira to nije frendzone
- Nastasia
- Posts: 3472
- Joined: 12/01/2018 13:44
#484 Re: Friendzone
insomnia78 wrote:Vi brkate pojmove. Kad vidis curu prvi put i ona te eskivira to nije frendzone
E nek se i ja sa tobom složim nekad
- Xavier1
- Posts: 4043
- Joined: 08/07/2018 03:38
#485 Re: Friendzone
Friendzone je kad se druzis cesto sa likom koji je zaljubljen u tebe. Ti Nastasijo sigurno imas barem jednog takvog kolegu na faksu.Nastasia wrote:insomnia78 wrote:Vi brkate pojmove. Kad vidis curu prvi put i ona te eskivira to nije frendzone
E nek se i ja sa tobom složim nekad
- Nastasia
- Posts: 3472
- Joined: 12/01/2018 13:44
#486 Re: Friendzone
Ne družim se sa kolegama sa faksa, radim pa izlazim samo na ispite.Xavier1 wrote:Friendzone je kad se druzis cesto sa likom koji je zaljubljen u tebe. Ti Nastasijo sigurno imas barem jednog takvog kolegu na faksu.Nastasia wrote:insomnia78 wrote:Vi brkate pojmove. Kad vidis curu prvi put i ona te eskivira to nije frendzone
E nek se i ja sa tobom složim nekad
- Nastasia
- Posts: 3472
- Joined: 12/01/2018 13:44
#487 Re: Friendzone
Ja sam imala prijatelja, negdje od 17-te do 23 godine. Ja nisam mogla da zamislim bolju osobu da mi bude prijatelj. Sve, sve, sve smo radili skupa. Slavili praznike, išli na odmore, pričali jedno drugom o svemu, upoznali porodice, njegova mama mene na maturu ispraćala
, borili se kroz život zajedno, nijednom od nas nije bilo lahko.
Stvarno, to nije bilo druženje, to je bilo prijateljstvo.
I jednoga divnog sunčanog dana, sjedim ja u tramvaju, a moj najbolji prijatelj mi na viber piše kako se više ne možemo družiti, kako je on zaljubljen u mene, kako je oduvijek zaljubljen u mene, kako on zbog mene tapka u mjestu, kako zbog mene ne može da ima vezu ozbiljnu, kako se zbog mene nikad nije zaljubio u nekog drugog, kako zbog mene on nije sretan.
Od tad, mogu imati jarane, drugove, možemo ispijati kafe, možemo se dopisivati, zezati, izlaziti do besvijesti, ali ne vjerujem da ću ikad za nekog muškarca reći da mi je PRIJATELJ.
Stvarno, to nije bilo druženje, to je bilo prijateljstvo.
I jednoga divnog sunčanog dana, sjedim ja u tramvaju, a moj najbolji prijatelj mi na viber piše kako se više ne možemo družiti, kako je on zaljubljen u mene, kako je oduvijek zaljubljen u mene, kako on zbog mene tapka u mjestu, kako zbog mene ne može da ima vezu ozbiljnu, kako se zbog mene nikad nije zaljubio u nekog drugog, kako zbog mene on nije sretan.
Od tad, mogu imati jarane, drugove, možemo ispijati kafe, možemo se dopisivati, zezati, izlaziti do besvijesti, ali ne vjerujem da ću ikad za nekog muškarca reći da mi je PRIJATELJ.
- Xavier1
- Posts: 4043
- Joined: 08/07/2018 03:38
#488 Re: Friendzone
Predavanja? Vjezbe? To nista, samo se na ispitu pojavis i odes.Nastasia wrote: Ne družim se sa kolegama sa faksa, radim pa izlazim samo na ispite.
- Nastasia
- Posts: 3472
- Joined: 12/01/2018 13:44
#489 Re: Friendzone
Xavier1 wrote:Predavanja? Vjezbe? To nista, samo se na ispitu pojavis i odes.Nastasia wrote: Ne družim se sa kolegama sa faksa, radim pa izlazim samo na ispite.
Da.
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#490 Re: Friendzone
Cudo bi bilo da ti nisi. Nema situacije na dunjaluku da je ti sa svojih 24 nisi prezivila
- Nastasia
- Posts: 3472
- Joined: 12/01/2018 13:44
#491 Re: Friendzone
Takoeinsomnia78 wrote:Cudo bi bilo da ti nisi. Nema situacije na dunjaluku da je ti sa svojih 24 nisi prezivila
- Xavier1
- Posts: 4043
- Joined: 08/07/2018 03:38
#492 Re: Friendzone
Svasta. I to tehnicki faks. Izgleda danas fakultet ne moze zavrsiti samo ko ne zeli.Nastasia wrote:Xavier1 wrote:Predavanja? Vjezbe? To nista, samo se na ispitu pojavis i odes.Nastasia wrote: Ne družim se sa kolegama sa faksa, radim pa izlazim samo na ispite.
Da.
- Nastasia
- Posts: 3472
- Joined: 12/01/2018 13:44
#493 Re: Friendzone
Pa, ne znam šta impliciraš time, iako je OT, mogu ti reći da sam rijedak slučaj, ako ne i jedini na svom fakultetu.Xavier1 wrote: Svasta. I to tehnicki faks. Izgleda danas fakultet ne moze zavrsiti samo ko ne zeli.
Predavanja i vježbe su obavezni, (što znači da sam nekad i sa 85 bodova upisivala šesticu, jer nisam imala odslušan predmet, a imala sam super bodove, pa je profesorima bilo žao da me obore) neke predmete na kojima baš nisam mogla dobiti ocjenu sam odslušala, uklapajući se sa raznim grupama, tako da nigdje nisam išla dovoljno često da mogu ostvarit drugarstvo, poznanici, da, ovako popričaš na pauzi, ali ni sa kim se ne družim aktivno.
Mašinstvo danas može završiti neko ko želi da ga završi i ko je uporan i ako želiš da radiš i ideš na faks, moraš biti svjestan da ćeš duplo više vremena trebati posvetiti učenju, nego neko ko odsluša vježbe i kome se na licu mjesta rješe sve nedoumice. Ja uvijek ostavim ispite za septembar, uzmem pauzu na poslu mjesec dana i učim po 12-14 sati dnevno. Pa kol'ko položim. Da ne radim paralelno, vjerovatno bih ga dosad završila.
Ubiće te predrasude
- Humljanin
- Posts: 2491
- Joined: 07/10/2017 00:10
#494 Re: Friendzone
Prekrasno životno svjedoćanstvoNastasia wrote:Ja sam imala prijatelja, negdje od 17-te do 23 godine. Ja nisam mogla da zamislim bolju osobu da mi bude prijatelj. Sve, sve, sve smo radili skupa. Slavili praznike, išli na odmore, pričali jedno drugom o svemu, upoznali porodice, njegova mama mene na maturu ispraćala, borili se kroz život zajedno, nijednom od nas nije bilo lahko.
Stvarno, to nije bilo druženje, to je bilo prijateljstvo.
I jednoga divnog sunčanog dana, sjedim ja u tramvaju, a moj najbolji prijatelj mi na viber piše kako se više ne možemo družiti, kako je on zaljubljen u mene, kako je oduvijek zaljubljen u mene, kako on zbog mene tapka u mjestu, kako zbog mene ne može da ima vezu ozbiljnu, kako se zbog mene nikad nije zaljubio u nekog drugog, kako zbog mene on nije sretan.
Od tad, mogu imati jarane, drugove, možemo ispijati kafe, možemo se dopisivati, zezati, izlaziti do besvijesti, ali ne vjerujem da ću ikad za nekog muškarca reći da mi je PRIJATELJ.
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#495 Re: Friendzone
Tamam da ga pohvalim, a on zabi autogolcendlerbing wrote: eto maliboro, jesil se ti sad uvjerio
- mad_max_ba
- Posts: 26645
- Joined: 21/08/2015 12:42
- Location: Tamni Vilajet
#496 Re: Friendzone
Nezz ja sam svoju prijateljicu upoznao dosta ranije, skupa po mahali zjahali, skupa cure i momke fatali, zajedno se pomagali u nekim stvarima, štelili si šeme....Nastasia wrote:Ja sam imala prijatelja, negdje od 17-te do 23 godine. Ja nisam mogla da zamislim bolju osobu da mi bude prijatelj. Sve, sve, sve smo radili skupa. Slavili praznike, išli na odmore, pričali jedno drugom o svemu, upoznali porodice, njegova mama mene na maturu ispraćala, borili se kroz život zajedno, nijednom od nas nije bilo lahko.
Stvarno, to nije bilo druženje, to je bilo prijateljstvo.
I jednoga divnog sunčanog dana, sjedim ja u tramvaju, a moj najbolji prijatelj mi na viber piše kako se više ne možemo družiti, kako je on zaljubljen u mene, kako je oduvijek zaljubljen u mene, kako on zbog mene tapka u mjestu, kako zbog mene ne može da ima vezu ozbiljnu, kako se zbog mene nikad nije zaljubio u nekog drugog, kako zbog mene on nije sretan.
Od tad, mogu imati jarane, drugove, možemo ispijati kafe, možemo se dopisivati, zezati, izlaziti do besvijesti, ali ne vjerujem da ću ikad za nekog muškarca reći da mi je PRIJATELJ.
2000 se udala i odselila vanka.
Evo primjer od ove nedelje kad se mahala od nas orila od zajebancije ja njoj debelaaaaa ona meni seroooonjaaaaaaa.
Njen cojk mi je nista drugo do brat.....
Al jbg
Prema nekim ljudima nemre m ž prijateljstvo nikad...
- Nastasia
- Posts: 3472
- Joined: 12/01/2018 13:44
#497 Re: Friendzone
To je maxo jako lijepo, ali eto, nekad je jednostavno nemoguće.mad_max_ba wrote: Nezz ja sam svoju prijateljicu upoznao dosta ranije, skupa po mahali zjahali, skupa cure i momke fatali, zajedno se pomagali u nekim stvarima, štelili si šeme....
2000 se udala i odselila vanka.
Evo primjer od ove nedelje kad se mahala od nas orila od zajebancije ja njoj debelaaaaa ona meni seroooonjaaaaaaa.
Njen cojk mi je nista drugo do brat.....
Al jbg
Prema nekim ljudima nemre m ž prijateljstvo nikad...
Ne kažem da ne postoji m-ž prijateljstvo, samo kažem da sam se ja jednom razočarala i sumnjam da ću ikad više ostvariti toliko blizak odnos sa muškarcem.
- mad_max_ba
- Posts: 26645
- Joined: 21/08/2015 12:42
- Location: Tamni Vilajet
#498 Re: Friendzone
Ma neko je vec rekao... ne vjerujem da bi to tako bilo da smo se sreli nekada kasnije...
Ovako smo odrasli skupa, tako da....
Ovako smo odrasli skupa, tako da....
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#499 Re: Friendzone
nije me ni upoznao a već neće da se druži sa mnomMarlboroGold wrote:Tamam da ga pohvalim, a on zabi autogolcendlerbing wrote: eto maliboro, jesil se ti sad uvjerio
- Xavier1
- Posts: 4043
- Joined: 08/07/2018 03:38
#500 Re: Friendzone
Pa mislio sam da je obavezno prisustvo na predavanjima i vjezbama. Barem u odredjenom procentu. Tako da mi je cudno da moze bez. Ne znam o kakvim predrasudama pricas.
A taj prijatelj se vjerovatno vremenom zaljubio u tebe. Ako ste bili dugo vremena bas bliski onda je to normalna stvar. Nije rijetkost da prijateljstvo predje u ljubav. Izgleda samo da je on tebi bas ruzan dok se nikako ne mozes zamisliti sa njim.
A taj prijatelj se vjerovatno vremenom zaljubio u tebe. Ako ste bili dugo vremena bas bliski onda je to normalna stvar. Nije rijetkost da prijateljstvo predje u ljubav. Izgleda samo da je on tebi bas ruzan dok se nikako ne mozes zamisliti sa njim.
