Jugonostalgija...

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Zviz
Posts: 4993
Joined: 19/08/2012 15:40
Location: Sarejevo / Gvineja-Bisau / Tokijo / Brisel / Kopenhagen / Guam

#476 Re: Jugonostalgija...

Post by Zviz »

Lajavikrelac wrote:
Zviz wrote:Pa naravno da je gamad a i govna isplivala na povrsinu poslje rata. Da nisu nebi ni stanje bilo toliko ocajno. Brate moze svak da sere koli zeli po Yugi, ali 90% je zivilo sasvim oki-doki zivot. Danas 10% uziva I uce se heklati dok ostali gledaju kako da pristede za Golf cvaj rezervnih dijelova. Vlada teorija zlatnih kasika, sta ces poceli pite da jedu kasikama.. Kad vidite pojedina face u Bih parlamentu tacno nekopcate zasto je kardioloska praksa preko puta parlamenta kad i onka u njemu niko nema srce.

Image

:-)
Oplakah :D :lol: :lol: :lol:
detroit-mercy
Posts: 16986
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#477 Re: Jugonostalgija...

Post by detroit-mercy »

madner wrote:Zato sto je Alijin brat bio veoma visoko u KPJu.

Kada se vidi veza koju je koristio da Aliji bude ok u zatvoru, to je tek cista komedija. :D
Sve je to pickin dim, sitnosicardzijski interesi kao i u svakom sistemu. Juga nikada nije formirala Jugo naciju i tu prestaje svo naprdjivanje. Cio period poslijeratne Juge su obiljezile svadje partijskih rukovodstava Srbije vs Hrvatska uz dodatak Slovenije. Jos tada je svako u principu derao na svoju stranu ali je to nekako guseno Titinim autoritetom i naravno Jugo verzijom diktature. Ovi mali koje niko u principu nije puno ni bendao su se drzali Juge ko slijepac plota dok je bitka vazda vodjena na relacij S-H. Cim je stega popustila vidili smo sta se desilo :( isti ljudi isti narodi, klanica. Osim ako nisu stigli Marsovci, mada ih ima i na ovom forumu koji zastupaju onu tezu kako su nas zavadili Vatikan, CIA, masoni, ljudi gusteri i sl
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#478 Re: Jugonostalgija...

Post by nosara »

Lajavikrelac wrote: Image

:-)

Mucke objede na racun najboljih sinova ove zemlje...

Image
User avatar
Domaci izdajnik
Posts: 7343
Joined: 18/07/2012 20:32
Location: Kod komšije uz rakijski kazan
Horoskop: Vodokotlić

#479 Re: Jugonostalgija...

Post by Domaci izdajnik »

detroit-mercy wrote:Sve je to pickin dim, sitnosicardzijski interesi kao i u svakom sistemu. Juga nikada nije formirala Jugo naciju i tu prestaje svo naprdjivanje. Cio period poslijeratne Juge su obiljezile svadje partijskih rukovodstava Srbije vs Hrvatska uz dodatak Slovenije. Jos tada je svako u principu derao na svoju stranu ali je to nekako guseno Titinim autoritetom i naravno Jugo verzijom diktature. Ovi mali koje niko u principu nije puno ni bendao su se drzali Juge ko slijepac plota dok je bitka vazda vodjena na relacij S-H. Cim je stega popustila vidili smo sta se desilo isti ljudi isti narodi, klanica. Osim ako nisu stigli Marsovci, mada ih ima i na ovom forumu koji zastupaju onu tezu kako su nas zavadili Vatikan, CIA, masoni, ljudi gusteri i sl
Navedi mi jednu državu u kojoj se rukovodstvo ne trve i svađa, bilo kapitalističku bilo monarhističku vladavinu. A to da raspad i sukob nije podstaknut sa strane je šuplja priča, dok neki nacionalno osviješteni nisu počeli da udaraju u talambase niko nikoga nije mrzio i prozivao po imenu, prezimenu, vjeri i sl, bar ne u mojoj okolini :oops:

Nosara :lol: :lol: :lol:
Last edited by Domaci izdajnik on 22/01/2015 15:06, edited 1 time in total.
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#480 Re: Jugonostalgija...

Post by madner »

detroit-mercy wrote:
madner wrote:Zato sto je Alijin brat bio veoma visoko u KPJu.

Kada se vidi veza koju je koristio da Aliji bude ok u zatvoru, to je tek cista komedija. :D
Sve je to pickin dim, sitnosicardzijski interesi kao i u svakom sistemu. Juga nikada nije formirala Jugo naciju i tu prestaje svo naprdjivanje. Cio period poslijeratne Juge su obiljezile svadje partijskih rukovodstava Srbije vs Hrvatska uz dodatak Slovenije. Jos tada je svako u principu derao na svoju stranu ali je to nekako guseno Titinim autoritetom i naravno Jugo verzijom diktature. Ovi mali koje niko u principu nije puno ni bendao su se drzali Juge ko slijepac plota dok je bitka vazda vodjena na relacij S-H. Cim je stega popustila vidili smo sta se desilo :( isti ljudi isti narodi, klanica. Osim ako nisu stigli Marsovci, mada ih ima i na ovom forumu koji zastupaju onu tezu kako su nas zavadili Vatikan, CIA, masoni, ljudi gusteri i sl
Tacno, teza je bila da umjesto forsiranje jedne nacije, a partizani su u prvom redu bili jugosloveni, treba maksimalno popustiti nacionalizmima kako ne bi imali razlog da se osjecaju neugodno.
Nesto slicno kao Britanci sa Skotima.

Spektakularno je propao pokusaj, no treba biti realan i reci da su Srbi ispali idioti sa ciljevima. Velika Srbija, cak i da je uspjela bi bila slabija drzava od Jugoslavije. Ovi idealisti nisu mogli zamisliti da ce neko biti tako glup. :D
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#481 Re: Jugonostalgija...

Post by nosara »

detroit-mercy wrote:
madner wrote:Zato sto je Alijin brat bio veoma visoko u KPJu.

Kada se vidi veza koju je koristio da Aliji bude ok u zatvoru, to je tek cista komedija. :D
Sve je to pickin dim, sitnosicardzijski interesi kao i u svakom sistemu. Juga nikada nije formirala Jugo naciju i tu prestaje svo naprdjivanje. Cio period poslijeratne Juge su obiljezile svadje partijskih rukovodstava Srbije vs Hrvatska uz dodatak Slovenije. Jos tada je svako u principu derao na svoju stranu ali je to nekako guseno Titinim autoritetom i naravno Jugo verzijom diktature. Ovi mali koje niko u principu nije puno ni bendao su se drzali Juge ko slijepac plota dok je bitka vazda vodjena na relacij S-H. Cim je stega popustila vidili smo sta se desilo :( isti ljudi isti narodi, klanica. Osim ako nisu stigli Marsovci, mada ih ima i na ovom forumu koji zastupaju onu tezu kako su nas zavadili Vatikan, CIA, masoni, ljudi gusteri i sl
Netocno... Ko je htio mogao se opredijelit za nacionalnost "Jugosloven"... E, sad, sto se to nije primilo, to je drugo pitanje... I ja bih "Jugoslovenizam" utjerao silom, ali Tito nije bio siledzija...

Rat je domaci proizvod, bez daljnjeg, ali jebeni zapad je imao sve mehanizme da ga sprijeci... SVE...! Rusa nije bilo na mapi... Dakle, nisu nas oni zavadili, ali jesu nas pustili da se pokoljemo... Da nije bilo klanja, nikad se ne bi definitivno raspali, a to ovim pedercicima iz brisela i vasingtona nije bas pasalo... Mislili su da ce nas lakse adaptirat rasturene... :D
Last edited by nosara on 22/01/2015 15:12, edited 1 time in total.
detroit-mercy
Posts: 16986
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#482 Re: Jugonostalgija...

Post by detroit-mercy »

Lajavikrelac wrote:
detroit-mercy wrote:Sve je to pickin dim, sitnosicardzijski interesi kao i u svakom sistemu. Juga nikada nije formirala Jugo naciju i tu prestaje svo naprdjivanje. Cio period poslijeratne Juge su obiljezile svadje partijskih rukovodstava Srbije vs Hrvatska uz dodatak Slovenije. Jos tada je svako u principu derao na svoju stranu ali je to nekako guseno Titinim autoritetom i naravno Jugo verzijom diktature. Ovi mali koje niko u principu nije puno ni bendao su se drzali Juge ko slijepac plota dok je bitka vazda vodjena na relacij S-H. Cim je stega popustila vidili smo sta se desilo isti ljudi isti narodi, klanica. Osim ako nisu stigli Marsovci, mada ih ima i na ovom forumu koji zastupaju onu tezu kako su nas zavadili Vatikan, CIA, masoni, ljudi gusteri i sl
Navedi mi jednu državu u kojoj se rukovodstvo ne trve i svađa, bilo kapitalističku bilo monarhističku vladavinu. A to da raspad i sukob nije podstaknut sa strane je šuplja priča, dok neki nacionalno osviješteni nisu počeli da udaraju u talambase niko nikoga nije mrzio i prozivao po imenu, prezimenu, vjeri i sl, bar ne u mojoj okolini :oops:

Nosara :lol: :lol: :lol:
A tvoja okolina je reprezent cega, uzeo si suvise mali statisticki uzorak koji u principu ne predstavlja cjelinu ni u kom pogledu. Al hajde, nastavi guslati i dalje.
User avatar
Domaci izdajnik
Posts: 7343
Joined: 18/07/2012 20:32
Location: Kod komšije uz rakijski kazan
Horoskop: Vodokotlić

#483 Re: Jugonostalgija...

Post by Domaci izdajnik »

Koliko je nacionalizma i nacionalne netrpeljivosti bilo u Sarajevu 80-tih godina? Jel se raja separatisala na osnovu toga?
detroit-mercy
Posts: 16986
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#484 Re: Jugonostalgija...

Post by detroit-mercy »

nosara wrote:
detroit-mercy wrote:
madner wrote:Zato sto je Alijin brat bio veoma visoko u KPJu.

Kada se vidi veza koju je koristio da Aliji bude ok u zatvoru, to je tek cista komedija. :D
Sve je to pickin dim, sitnosicardzijski interesi kao i u svakom sistemu. Juga nikada nije formirala Jugo naciju i tu prestaje svo naprdjivanje. Cio period poslijeratne Juge su obiljezile svadje partijskih rukovodstava Srbije vs Hrvatska uz dodatak Slovenije. Jos tada je svako u principu derao na svoju stranu ali je to nekako guseno Titinim autoritetom i naravno Jugo verzijom diktature. Ovi mali koje niko u principu nije puno ni bendao su se drzali Juge ko slijepac plota dok je bitka vazda vodjena na relacij S-H. Cim je stega popustila vidili smo sta se desilo :( isti ljudi isti narodi, klanica. Osim ako nisu stigli Marsovci, mada ih ima i na ovom forumu koji zastupaju onu tezu kako su nas zavadili Vatikan, CIA, masoni, ljudi gusteri i sl
Netocno... Ko je htio mogao se opredijelit za nacionalnost "Jugosloven"... E, sad, sto se to nije primilo, to je drugo pitanje... I ja bih "Jugoslovenizam" utjerao silom, ali Tito nije bio siledzija...

Rat je domaci proizvod, bez daljnjeg, ali jebeni zapad je imao sve mehanizme da ga sprijeci... SVE...! Rusa nije bilo na mapi... Dakle, nisu nas oni zavadili, ali jesu nas pustili da se pokoljemo...
Nosara, ti si vec dao odgovor u ovoj recenici "Ko je htio mogao se opredijelit za nacionalnost "Jugosloven"... E, sad, sto se to nije primilo, to je drugo pitanje."
Znaci nismo formirali Jugo naciju nego smo fakticki bili skup nacionalnih drzava, poveznica nije bila tako jaka tako da je sve otislo u PM :skoljka: .
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#485 Re: Jugonostalgija...

Post by madner »

nosara wrote:
detroit-mercy wrote:
madner wrote:Zato sto je Alijin brat bio veoma visoko u KPJu.

Kada se vidi veza koju je koristio da Aliji bude ok u zatvoru, to je tek cista komedija. :D
Sve je to pickin dim, sitnosicardzijski interesi kao i u svakom sistemu. Juga nikada nije formirala Jugo naciju i tu prestaje svo naprdjivanje. Cio period poslijeratne Juge su obiljezile svadje partijskih rukovodstava Srbije vs Hrvatska uz dodatak Slovenije. Jos tada je svako u principu derao na svoju stranu ali je to nekako guseno Titinim autoritetom i naravno Jugo verzijom diktature. Ovi mali koje niko u principu nije puno ni bendao su se drzali Juge ko slijepac plota dok je bitka vazda vodjena na relacij S-H. Cim je stega popustila vidili smo sta se desilo :( isti ljudi isti narodi, klanica. Osim ako nisu stigli Marsovci, mada ih ima i na ovom forumu koji zastupaju onu tezu kako su nas zavadili Vatikan, CIA, masoni, ljudi gusteri i sl
Netocno... Ko je htio mogao se opredijelit za nacionalnost "Jugosloven"... E, sad, sto se to nije primilo, to je drugo pitanje... I ja bih "Jugoslovenizam" utjerao silom, ali Tito nije bio siledzija...

Rat je domaci proizvod, bez daljnjeg, ali jebeni zapad je imao sve mehanizme da ga sprijeci... SVE...! Rusa nije bilo na mapi... Dakle, nisu nas oni zavadili, ali jesu nas pustili da se pokoljemo... Da nije bilo klanja, nikad se ne bi definitivno raspali, a to ovim pedercicima iz brisela i vasingtona nije bas pasalo... Mislili su da ce nas lakse adaptirat rasturene... :D
Samo djeca i retardirane osobe ne snose odgovornost za svoje postupke.
detroit-mercy
Posts: 16986
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#486 Re: Jugonostalgija...

Post by detroit-mercy »

Lajavikrelac wrote:Koliko je nacionalizma i nacionalne netrpeljivosti bilo u Sarajevu 80-tih godina? Jel se raja separatisala na osnovu toga?
Bolje postavi pitanje koliko je nacionalizma bilo u Beogradu, Zagrebu, Lubljani. Sarajevo se i onako nije nista pitalo :mrgreen: .
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#487 Re: Jugonostalgija...

Post by nosara »

Lajavikrelac wrote: Navedi mi jednu državu u kojoj se rukovodstvo ne trve i svađa, bilo kapitalističku bilo monarhističku vladavinu. A to da raspad i sukob nije podstaknut sa strane je šuplja priča, dok neki nacionalno osviješteni nisu počeli da udaraju u talambase niko nikoga nije mrzio i prozivao po imenu, prezimenu, vjeri i sl, bar ne u mojoj okolini :oops:

Nosara :lol: :lol: :lol:
Oni su samo gojili nase ustasocetnike i kad se ukazala prilika poslali ih nazad u zemlju...

Sami smo krivi, kako god okrenes... Budale...

Zato zivimo ko psi... Sve se placa, glupost najvise, poglavito kolektivna...
Last edited by nosara on 22/01/2015 15:20, edited 1 time in total.
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#488 Re: Jugonostalgija...

Post by nosara »

.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#489 Re: Jugonostalgija...

Post by Banksy »

Lajavikrelac wrote:Koliko je nacionalizma i nacionalne netrpeljivosti bilo u Sarajevu 80-tih godina? Jel se raja separatisala na osnovu toga?
Koga briga, beogradski tenkovi su već bili zakićeni cvijećem, a noževi naoštreni. Sve da smo svezagrljeni igrali Kozaračko 24/7 pokolj nas ne bi mimoišao.
User avatar
Domaci izdajnik
Posts: 7343
Joined: 18/07/2012 20:32
Location: Kod komšije uz rakijski kazan
Horoskop: Vodokotlić

#490 Re: Jugonostalgija...

Post by Domaci izdajnik »

Zakićeni cvijećem 1991. kad je sve otišlo u krasni, govorim o periodu prije 1988. i Slobinih "reformi".
User avatar
Ali Kemal
Posts: 2060
Joined: 04/01/2012 18:49

#491 Re: Jugonostalgija...

Post by Ali Kemal »

Lajavikrelac wrote:Koliko je nacionalizma i nacionalne netrpeljivosti bilo u Sarajevu 80-tih godina? Jel se raja separatisala na osnovu toga?
Pocelo je krajem 80-tih, kada je pocela druga kriza oko Kosova.
Posilje prve krize na Kosovu krajem sedamdesetih, pocetkom osamdesetih sve je bilo ok, svi su bili protiv toga, onda je krajem osamdesetih Kosovo iskoristeno za medjunacionalni obracun i raja se pocela pomalo diferencirat, kako su politicari raspirivali.
Manje vise, pitanje Kosova je unistilo Jugoslaviju. Albanci su ipak potpuno drugaciji narod, jezicki nerazumljivi, i kada je njihov broj dostigao kriticnu masu bilo je gotovo. Objektivno ne vidim da se moglo tu vise politicki dati Albancima. Npr njihov predstavnik Sinan Hasani je bio predsjednik predsjednistva SFRJ, itd.
Znaci generalno su Srbi bili protiv Albanskog separatizma, a Hrvati i Bosnjaci su poceli lagano da podrzavaju Albance, i tako je pocela ta separacija medju rajom i onda dodjose nacionalne stranke, popovi i hodze i adio pameti.
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#492 Re: Jugonostalgija...

Post by madner »

Jah, nije im se moglo vise dati.
Republjika se mogla dati.

No to na stranu, Kosovo je od Srbije tretirano kao kolonija. Daleko daleko najnizi standard zivota u exJu, koji se upravo Srbima odbio od glavu. Migracija Srba + visok natalitet.
detroit-mercy
Posts: 16986
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#493 Re: Jugonostalgija...

Post by detroit-mercy »

Ali Kemal wrote:
Lajavikrelac wrote:Koliko je nacionalizma i nacionalne netrpeljivosti bilo u Sarajevu 80-tih godina? Jel se raja separatisala na osnovu toga?
Pocelo je krajem 80-tih, kada je pocela druga kriza oko Kosova.
Posilje prve krize na Kosovu krajem sedamdesetih, pocetkom osamdesetih sve je bilo ok, svi su bili protiv toga, onda je krajem osamdesetih Kosovo iskoristeno za medjunacionalni obracun i raja se pocela pomalo diferencirat, kako su politicari raspirivali.
Manje vise, pitanje Kosova je unistilo Jugoslaviju. Albanci su ipak potpuno drugaciji narod, jezicki nerazumljivi, i kada je njihov broj dostigao kriticnu masu bilo je gotovo. Objektivno ne vidim da se moglo tu vise politicki dati Albancima. Npr njihov predstavnik Sinan Hasani je bio predsjednik predsjednistva SFRJ, itd.
Znaci generalno su Srbi bili protiv Albanskog separatizma, a Hrvati i Bosnjaci su poceli lagano da podrzavaju Albance, i tako je pocela ta separacija medju rajom i onda dodjose nacionalne stranke, popovi i hodze i adio pameti.
Wrong, Kosovo je samo dodalo malo ulja na vatru pravi odgovor lezi na relaciji S-H :mrgreen: .
I naravno opet da podvuce on sto je Nosara vec rekao, Jugoslovenstvo se nije primilo :skoljka: .
Sve ostalo je trla baba lan.
Btw, na ovom forumu se diskutuje o proslom ratu pa se ne moze postici konsenzus o istom, jedni tvrde agresija, drugi gradjanski, treci mijesaju Zapad i da ne nabrajam. Mi nemamo konsenzusa o osnovnim stvarima iz istorije, kao postici o necemu drugom.
detroit-mercy
Posts: 16986
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#494 Re: Jugonostalgija...

Post by detroit-mercy »

madner wrote:Jah, nije im se moglo vise dati.
Republjika se mogla dati.

No to na stranu, Kosovo je od Srbije tretirano kao kolonija. Daleko daleko najnizi standard zivota u exJu, koji se upravo Srbima odbio od glavu. Migracija Srba + visok natalitet.
To ti tvrdis, pitaj prosjecnog Srbina pa ces vidjeti da je odgovor dijametralno suprotan tvome :skoljka:. U tome grmu lezi zec :mrgreen:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#495 Re: Jugonostalgija...

Post by Banksy »

Lajavikrelac wrote:
Banksy wrote:
Lajavikrelac wrote:Koliko je nacionalizma i nacionalne netrpeljivosti bilo u Sarajevu 80-tih godina? Jel se raja separatisala na osnovu toga?
Koga briga, beogradski tenkovi su već bili zakićeni cvijećem, a noževi naoštreni. Sve da smo svezagrljeni igrali Kozaračko 24/7 pokolj nas ne bi mimoišao.
Zakićeni cvijećem 1991. kad je sve otišlo u krasni, govorim o periodu prije 1988. i Slobinih "reformi".
I ja, naravno.
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#496 Re: Jugonostalgija...

Post by madner »

Naravno, sto se njih tice koljevku Srpstva su mrski i podmukli siptari oteli.

Lud narod, simpatican, ali lud.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#497 Re: Jugonostalgija...

Post by Banksy »

Nije što je (bio) lud, već što je na slobodi, a bez terapije. A mi na klupi pored.
Drinski
Posts: 6344
Joined: 25/03/2014 10:24

#498 Re: Jugonostalgija...

Post by Drinski »

A ima li nostalgije i za ORA-ma?
Mislim vjerovatno ima kod ovih koji cure tamo barili, ali niko od ovih mlađih koji sada pričaju o ljepotama titovog doba ne bi se uhvatio lopate, nego bi da se dive Titu a da drže ajfon u ruci.
jefferson
Posts: 14969
Joined: 28/08/2007 05:31
Location: U.S.A

#499 Re: Jugonostalgija...

Post by jefferson »

radostan dan wrote:
jefferson wrote: Jugoslovenska doktrina odbrane od vanjskog neprijatelja je uvijek bila okrenuta prema istoku, tj. SSSR. U slucaju hipotetickog rata, YU se uvijek smatrala saveznikom zapada u takvom ratu. Raspored snaga ex-JNA govori u prilog tome.
Takodje, doktrina je bila takva da JNA raspolaze sa dovoljno MTS-a da se SSSR i njegovi saveznici zadrze u Srbiji dok stanvnistvo i glavnina vojske ne predje u BiH, Crnu Goru i ostale planovite predjele. Zato su se bunkeri gradili u BiH jer je i ptica na grani znala da YU ne moze izdrzati frontalni napad SSSR-a ali moze kupiti vrijeme da se sacuva funkcionisanje vlade, vojske i osnvnih sistema jedne drzave.
Osim toga, JNA je bil sila, jer kada se u bivsoj drzavi dese zemljotresi i poplave vojska je to odmah rjesavala po kratkom postupku, znalo se ko sta radi, u Karlovcu su imao skolu inzinjerije gdje sus e skolovali ljudi za dvije stvari: inzinjerija u ratu i pomoc stanovnistvu u slucaju prirodnih nepogoda.
Proslog maja si imao priliku da vidis kako to danas izgleda!
otkud ti više snage da objašnjavaš da su jedan i jedan jednako dva?
zaludan posao, jer -
o nečemu lepom pričao sam slepom,
i sve svoje istine pevao sam gluvom..
.
Ma eto da se stupasim kada je u pitanju najednom JNA.
Inace najgore je sto nam se drzava vodi na ancin na koji ovih par forumasa diskutuje. Sve je "odokativna" metoda, niko nije procitao Magarece Godine a kamo li ensto ozbiljnije. Eto uhvatili se JNA, pa prenose svoje iskustvo sa video igrica.
Cek jos 10g pa kada ovi likovi se pocnu pitati za nesto.
prog321
Posts: 7052
Joined: 08/07/2014 21:03

#500 Re: Jugonostalgija...

Post by prog321 »

Banksy wrote:Nije što je (bio) lud, već što je na slobodi, a bez terapije. A mi na klupi pored.
:-D
Post Reply