Aha, znaci brat je prenio istinu. Jao Majo, neko ce te robijati kad izadjete odatle. Kad samo vide sta je radila.
Veliki Brat 2013
Moderator: anex
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#476 Re: Veliki Brat 2013
Ko je sad Slavko?
Aha, znaci brat je prenio istinu. Jao Majo, neko ce te robijati kad izadjete odatle. Kad samo vide sta je radila.
Aha, znaci brat je prenio istinu. Jao Majo, neko ce te robijati kad izadjete odatle. Kad samo vide sta je radila.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65950
- Joined: 03/08/2010 19:04
#477 Re: Veliki Brat 2013
izašao petrući iz kombija
- astrid
- Posts: 5243
- Joined: 06/04/2010 21:48
- Location: tu negdje
#478 Re: Veliki Brat 2013
Meni je Boban

-
arminem
- Posts: 100
- Joined: 17/02/2012 16:27
#479 Re: Veliki Brat 2013
http://balkansportlive.cc.cc/2013/03/b92.html Evo sad blizanci pricaju,maloprije Boban odrzao emotivan govor 
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#480 Re: Veliki Brat 2013
Onaj celavidusa_raskopuša wrote:Ko je sad Slavko?![]()
Aha, znaci brat je prenio istinu. Jao Majo, neko ce te robijati kad izadjete odatle. Kad samo vide sta je radila.
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#481 Re: Veliki Brat 2013
u tandemu sa Majom Volkastrid wrote:Meni je Boban![]()
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65950
- Joined: 03/08/2010 19:04
#482 Re: Veliki Brat 2013
Da..prema ovom clanku usao je u verbalni sukob sa Anetom, takmicarkom iz Makedonije.kakavdanakneiskustvu wrote:Ambrozija wrote:Sad citam naslov:
NOVI SKANDAL U VELIKOM BRATU! Slavko Labović: Makedonska nacija ne postoji, to je Tito izmislio!
opa,četalj se budi
Dobro je pa nema nikoga i BiH
gdje si to pročitao/la?
- dječak sa šibicama
- Posts: 51141
- Joined: 29/06/2011 23:39
#483 Re: Veliki Brat 2013
Ovo je 90% gluma.
Ko da oni nemaju pripreme i dogovore sa urednistvom i medjusobno, prije ulaska u kucu.
Kome treba 6-sedmicni sou a da ceka hoce li se zakuhati, sve je unaprijed sredjeno.
Ko da oni nemaju pripreme i dogovore sa urednistvom i medjusobno, prije ulaska u kucu.
Kome treba 6-sedmicni sou a da ceka hoce li se zakuhati, sve je unaprijed sredjeno.
- area51
- Posts: 4383
- Joined: 06/03/2013 13:00
#484 Re: Veliki Brat 2013
kakavdanakneiskustvu wrote:izašao petrući iz kombija
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65950
- Joined: 03/08/2010 19:04
#485 Re: Veliki Brat 2013
astrid wrote:Meni je Boban![]()
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#486 Re: Veliki Brat 2013
gledam live na b92 i boban mi je definitivno favorit, tako je lijepo pricao i koliko sam uspjela vidjeti zaista je dobar covjek
- area51
- Posts: 4383
- Joined: 06/03/2013 13:00
#487 Re: Veliki Brat 2013
Kad je petrući izašao iz kombija ?kakavdanakneiskustvu wrote:astrid wrote:Meni je Boban![]()
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65950
- Joined: 03/08/2010 19:04
#488 Re: Veliki Brat 2013
[quote="dječak sa šibicama"]Ovo je 90% gluma.
Ko da oni nemaju pripreme i dogovore sa urednistvom i medjusobno, prije ulaska u kucu.
Kome treba 6-sedmicni sou a da ceka hoce li se zakuhati, sve je unaprijed sredjeno.[/quote]
moguće,osim kod ave,ona je vjerovatno prirodno ovakva kakvu je gledamo
Ko da oni nemaju pripreme i dogovore sa urednistvom i medjusobno, prije ulaska u kucu.
Kome treba 6-sedmicni sou a da ceka hoce li se zakuhati, sve je unaprijed sredjeno.[/quote]
moguće,osim kod ave,ona je vjerovatno prirodno ovakva kakvu je gledamo
Last edited by kakavdanakneiskustvu on 30/03/2013 23:35, edited 1 time in total.
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#489 Re: Veliki Brat 2013
I ja sam to procitao, evo ovdje: http://www.telegraf.rs/jetset/621230-no ... gram-videokakavdanakneiskustvu wrote:
gdje si to pročitao/la?
A najsmijesnije je kad Ambroziju zovete u muskom rodu (bas je nadimak muzevan
Inace fin dio teksta koji vrijedi kopirati iz tog clanka:
Čini se da su producenti, u želji da gledanost bude što veća, malo pogubili konce i da postoji mogućnost da, ukoliko neko ne bude izbačen i oštro kažnjen, stvar eskalira. Posebno je čudno to što je TV B92 (koji se uvek borio protiv govora mržnje) odlučila da toleriše ovakvo ponašanje i da dozvoli da u “Velikog brata” uđu nacionalno raspaljene osobe. Vrhunac je i neverovatna stvar da se u kući nalazi i Maja Nikolić, protiv koje je u toku sudski postupak zbog uvreda na račun Jeveja, izgovorenih upravo u jednom od rijalitija u kojima je učestvovala.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65950
- Joined: 03/08/2010 19:04
#490 Re: Veliki Brat 2013
area51 wrote:Kad je petrući izašao iz kombija ?kakavdanakneiskustvu wrote:astrid wrote:Meni je Boban![]()
![]()
ko zna,vidim ga na b92 sjedi u kući
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#491 Re: Veliki Brat 2013
ala zavija leleeeeee
- dječak sa šibicama
- Posts: 51141
- Joined: 29/06/2011 23:39
#492 Re: Veliki Brat 2013
Ma i Karabatka glumata, nemoguce je da neko bude onako blesav i glup.
Ona se ponasa ko retardirana.
Gluma, samo se cifre vrte u ocima.
To ne pobija cinjenicu da jeste poglupa.
Ona se ponasa ko retardirana.
Gluma, samo se cifre vrte u ocima.
To ne pobija cinjenicu da jeste poglupa.
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#493 Re: Veliki Brat 2013
Odakle vam b92, ima li taj program na MojaTV? Ja ne znam ni sta imam

-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#494 Re: Veliki Brat 2013
Majo ušuti krvare mi uši
- dječak sa šibicama
- Posts: 51141
- Joined: 29/06/2011 23:39
#495 Re: Veliki Brat 2013
Pa mozete i B92 i Pink i OBN gledati na netu, samo potrazis malo, puno je streamova.
Svi se drogiraju ovim glupostima
Svi se drogiraju ovim glupostima
- astrid
- Posts: 5243
- Joined: 06/04/2010 21:48
- Location: tu negdje
#496 Re: Veliki Brat 2013
http://balkansportlive.cc.cc/2013/03/b92.htmlP308 wrote:Odakle vam b92, ima li taj program na MojaTV? Ja ne znam ni sta imam![]()
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#497 Re: Veliki Brat 2013
Aha, celavi. Zar ni'e mog'o nac' bolji nacin za upucavanje Aneti. 
Otkud Petruci u kombiju? Sam us'o il' je u medjuvremenu post'o opozicija?
Otkud Petruci u kombiju? Sam us'o il' je u medjuvremenu post'o opozicija?
Last edited by dusa_raskopuša on 30/03/2013 23:39, edited 1 time in total.
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#498 Re: Veliki Brat 2013
Hvala B92 štoo je prekinuo ovo zavijanje
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#499 Re: Veliki Brat 2013
astrid wrote:http://balkansportlive.cc.cc/2013/03/b92.htmlP308 wrote:Odakle vam b92, ima li taj program na MojaTV? Ja ne znam ni sta imam![]()
Hvala ti
- astrid
- Posts: 5243
- Joined: 06/04/2010 21:48
- Location: tu negdje
#500 Re: Veliki Brat 2013
Pala je vlada..nisu prosli zadatak..svi su nominovani osim opozicijekakavdanakneiskustvu wrote:ko zna,vidim ga na b92 sjedi u kući
