Veliki Brat 2013

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#476 Re: Veliki Brat 2013

Post by dusa_raskopuša »

Ko je sad Slavko? :lol:

Aha, znaci brat je prenio istinu. Jao Majo, neko ce te robijati kad izadjete odatle. Kad samo vide sta je radila. :lol:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65950
Joined: 03/08/2010 19:04

#477 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

izašao petrući iz kombija
User avatar
astrid
Posts: 5243
Joined: 06/04/2010 21:48
Location: tu negdje

#478 Re: Veliki Brat 2013

Post by astrid »

Meni je Boban :thumbup: :)
arminem
Posts: 100
Joined: 17/02/2012 16:27

#479 Re: Veliki Brat 2013

Post by arminem »

http://balkansportlive.cc.cc/2013/03/b92.html Evo sad blizanci pricaju,maloprije Boban odrzao emotivan govor :D
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#480 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

dusa_raskopuša wrote:Ko je sad Slavko? :lol:

Aha, znaci brat je prenio istinu. Jao Majo, neko ce te robijati kad izadjete odatle. Kad samo vide sta je radila. :lol:
Onaj celavi :D
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#481 Re: Veliki Brat 2013

Post by StupskaBitanga »

astrid wrote:Meni je Boban :thumbup: :)
u tandemu sa Majom Volk :thumbup:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65950
Joined: 03/08/2010 19:04

#482 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

kakavdanakneiskustvu wrote:
Ambrozija wrote:Sad citam naslov:

NOVI SKANDAL U VELIKOM BRATU! Slavko Labović: Makedonska nacija ne postoji, to je Tito izmislio!


opa,četalj se budi
Da..prema ovom clanku usao je u verbalni sukob sa Anetom, takmicarkom iz Makedonije.
Dobro je pa nema nikoga i BiH :D[/quote]


gdje si to pročitao/la?
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51141
Joined: 29/06/2011 23:39

#483 Re: Veliki Brat 2013

Post by dječak sa šibicama »

Ovo je 90% gluma.

Ko da oni nemaju pripreme i dogovore sa urednistvom i medjusobno, prije ulaska u kucu.

Kome treba 6-sedmicni sou a da ceka hoce li se zakuhati, sve je unaprijed sredjeno.
User avatar
area51
Posts: 4383
Joined: 06/03/2013 13:00

#484 Re: Veliki Brat 2013

Post by area51 »

kakavdanakneiskustvu wrote:izašao petrući iz kombija
:lol:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65950
Joined: 03/08/2010 19:04

#485 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

astrid wrote:Meni je Boban :thumbup: :)


:thumbup:
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#486 Re: Veliki Brat 2013

Post by VenomousV »

gledam live na b92 i boban mi je definitivno favorit, tako je lijepo pricao i koliko sam uspjela vidjeti zaista je dobar covjek
User avatar
area51
Posts: 4383
Joined: 06/03/2013 13:00

#487 Re: Veliki Brat 2013

Post by area51 »

kakavdanakneiskustvu wrote:
astrid wrote:Meni je Boban :thumbup: :)


:thumbup:
Kad je petrući izašao iz kombija ? :shock:
:lol:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65950
Joined: 03/08/2010 19:04

#488 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

[quote="dječak sa šibicama"]Ovo je 90% gluma.

Ko da oni nemaju pripreme i dogovore sa urednistvom i medjusobno, prije ulaska u kucu.

Kome treba 6-sedmicni sou a da ceka hoce li se zakuhati, sve je unaprijed sredjeno.[/quote]



moguće,osim kod ave,ona je vjerovatno prirodno ovakva kakvu je gledamo
Last edited by kakavdanakneiskustvu on 30/03/2013 23:35, edited 1 time in total.
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#489 Re: Veliki Brat 2013

Post by P308 »

kakavdanakneiskustvu wrote:

gdje si to pročitao/la?
I ja sam to procitao, evo ovdje: http://www.telegraf.rs/jetset/621230-no ... gram-video

A najsmijesnije je kad Ambroziju zovete u muskom rodu (bas je nadimak muzevan :D )

Inace fin dio teksta koji vrijedi kopirati iz tog clanka:
Čini se da su producenti, u želji da gledanost bude što veća, malo pogubili konce i da postoji mogućnost da, ukoliko neko ne bude izbačen i oštro kažnjen, stvar eskalira. Posebno je čudno to što je TV B92 (koji se uvek borio protiv govora mržnje) odlučila da toleriše ovakvo ponašanje i da dozvoli da u “Velikog brata” uđu nacionalno raspaljene osobe. Vrhunac je i neverovatna stvar da se u kući nalazi i Maja Nikolić, protiv koje je u toku sudski postupak zbog uvreda na račun Jeveja, izgovorenih upravo u jednom od rijalitija u kojima je učestvovala.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65950
Joined: 03/08/2010 19:04

#490 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

area51 wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
astrid wrote:Meni je Boban :thumbup: :)


:thumbup:
Kad je petrući izašao iz kombija ? :shock:
:lol:


ko zna,vidim ga na b92 sjedi u kući
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#491 Re: Veliki Brat 2013

Post by StupskaBitanga »

ala zavija leleeeeee
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51141
Joined: 29/06/2011 23:39

#492 Re: Veliki Brat 2013

Post by dječak sa šibicama »

Ma i Karabatka glumata, nemoguce je da neko bude onako blesav i glup.

Ona se ponasa ko retardirana.

Gluma, samo se cifre vrte u ocima.

To ne pobija cinjenicu da jeste poglupa.
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#493 Re: Veliki Brat 2013

Post by P308 »

Odakle vam b92, ima li taj program na MojaTV? Ja ne znam ni sta imam :D :-)
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#494 Re: Veliki Brat 2013

Post by StupskaBitanga »

Majo ušuti krvare mi uši
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51141
Joined: 29/06/2011 23:39

#495 Re: Veliki Brat 2013

Post by dječak sa šibicama »

Pa mozete i B92 i Pink i OBN gledati na netu, samo potrazis malo, puno je streamova.

Svi se drogiraju ovim glupostima :D
User avatar
astrid
Posts: 5243
Joined: 06/04/2010 21:48
Location: tu negdje

#496 Re: Veliki Brat 2013

Post by astrid »

P308 wrote:Odakle vam b92, ima li taj program na MojaTV? Ja ne znam ni sta imam :D :-)
http://balkansportlive.cc.cc/2013/03/b92.html
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#497 Re: Veliki Brat 2013

Post by dusa_raskopuša »

Aha, celavi. Zar ni'e mog'o nac' bolji nacin za upucavanje Aneti. :lol:


Otkud Petruci u kombiju? Sam us'o il' je u medjuvremenu post'o opozicija?
Last edited by dusa_raskopuša on 30/03/2013 23:39, edited 1 time in total.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#498 Re: Veliki Brat 2013

Post by StupskaBitanga »

Hvala B92 štoo je prekinuo ovo zavijanje
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#499 Re: Veliki Brat 2013

Post by P308 »

astrid wrote:
P308 wrote:Odakle vam b92, ima li taj program na MojaTV? Ja ne znam ni sta imam :D :-)
http://balkansportlive.cc.cc/2013/03/b92.html

Hvala ti
User avatar
astrid
Posts: 5243
Joined: 06/04/2010 21:48
Location: tu negdje

#500 Re: Veliki Brat 2013

Post by astrid »

kakavdanakneiskustvu wrote:ko zna,vidim ga na b92 sjedi u kući
Pala je vlada..nisu prosli zadatak..svi su nominovani osim opozicije :-)
Locked