Senaid Memić - ALL ABOUT

Post Reply
User avatar
Truba
Posts: 93824
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#476 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Truba »

maloprije smo na blankomatu bili
kod mene blanko kod njega garant punko

lik je ko hercegovac 1998. e toliko kasni sa svojim seljaklukom
jos nije prosao renesansu a prosipe neke vjerske pojmove na mobitel vjerujwm da pojma nema sta priča
pasat karavan vozi nije neato bijesan doduse ja ni boje auta ne razlikujem a ne njihovu cijenu i moc
mudrac2
Posts: 994
Joined: 29/01/2015 13:00

#477 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by mudrac2 »

Nebi bilo loše napraviti anketu načelnik-najsirovina u kantonu sarajevo. nominujem memića.
User avatar
_Reds_
Posts: 9475
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#478 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by _Reds_ »

Divan urbicid na terminalu.
mudrac2
Posts: 994
Joined: 29/01/2015 13:00

#479 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by mudrac2 »

_Reds_ wrote:Divan urbicid na terminalu.
niko još jedan gril tamo ispred ksc-a. Bezbeli još jedan memićev kriminalac.
User avatar
Admir_1984
Posts: 7641
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#480 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Admir_1984 »

ako misliš na onaj pored parkinga to je od memnuna nune hadžića, provjeren sda kadar, bokser koji ima stopostotan skor na domačem terenu,a u goste izgleda nije nikada išao :roll:
mudrac2
Posts: 994
Joined: 29/01/2015 13:00

#481 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by mudrac2 »

Admir_1984 wrote:ako misliš na onaj pored parkinga to je od memnuna nune hadžića, provjeren sda kadar, bokser koji ima stopostotan skor na domačem terenu,a u goste izgleda nije nikada išao :roll:
da, to je ta birtija. ilidža je školski primjer sprege vlasti i kriminalaca.
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#482 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by JoseMujica »

ne Ilidža je pravi primjer dometa SDA i materijalnih i duhovnih
User avatar
_Reds_
Posts: 9475
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#483 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by _Reds_ »

to i dizanje u nebesa prostora preko puta hrasnicke stanice
User avatar
Admir_1984
Posts: 7641
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#484 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Admir_1984 »

na koje prostore misliš :?
irconbih
Posts: 538
Joined: 28/04/2008 19:25
Location: Ilidža

#485 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by irconbih »

Admir_1984 wrote:na koje prostore misliš :?
Ichicken?
User avatar
_Reds_
Posts: 9475
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#486 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by _Reds_ »

irconbih wrote:
Admir_1984 wrote:na koje prostore misliš :?
Ichicken?
iznad kladionice i toga, malo jedan pa i drugi sprat
mudrac2
Posts: 994
Joined: 29/01/2015 13:00

#487 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by mudrac2 »

_Reds_ wrote:
irconbih wrote:
Admir_1984 wrote:na koje prostore misliš :?
Ichicken?
iznad kladionice i toga, malo jedan pa i drugi sprat
možda bude i treći, nebo je granica u korumpiranoj ilidži.
User avatar
Truba
Posts: 93824
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#488 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Truba »

ocemo li moci memu na lokalcu skinut???
sad ga vidjeh u grandu :mrgreen: mora da tu ima stancic cesto ga vidjam


iskreno ne znam ni ko su njegovi protivnici :mrgreen:
User avatar
Admir_1984
Posts: 7641
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#489 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Admir_1984 »

šuška se da kao nema podršku u lokalnom glavnom odboru, da će neko drugi biti kandidat za načelnika :roll:
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#490 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by MOSALJOZE »

Admir_1984 wrote:šuška se da kao nema podršku u lokalnom glavnom odboru, da će neko drugi biti kandidat za načelnika :roll:
Sumnjam da je tako,barem po onom sto ja cujem.Uvijek je bilo tijesno izmedju njega i Fikre,ali se uvijek odrzavao.
User avatar
Truba
Posts: 93824
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#491 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Truba »

kakv je sbb na Ilidži???
ja sam jos duhom u novom sarajevu
ovdje nemam pojma
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#492 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by MOSALJOZE »

S obzirom na broj Sandzaklija,kojih ima na Ilidzi tanak(ne bih da neko shvati da za sbb glasaji samo sandzaklije).
I ako Memic ostane bez podrske u sto sumnjam,sda ce ti opet uzeti tu skoro da nema dileme.Dobro znam koliko se Fikret trudio da Memic ne pobijedi(cak je i radio za jednu drugu stranku),ali nije uspjeo.Donekle je "ugasen pozar"ulaskom Fikreta u Vladu..vidjecemo
User avatar
Haris.ba
Posts: 35294
Joined: 08/09/2005 20:08

#493 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Haris.ba »

Memić pobjeđuje glat ako se desi slučaj sa prošlih izbora (desi se slučaj Mahmutović i ostali kandidati budu srednja žalost - a biće katastrofa).
A šanse da SDA bude sama većina u vijeću je minimalna. Opet će hajrovati iz strankica kroz koaliciju.

P.S.
Šta mislite ko je potpisao za onaj pristupni putić direktno sa najprometnije rasksrnice u državi (Stupska petlja) za onu visoku zgradu 2 metra od petlje? :D
User avatar
Thorgerson
Posts: 9904
Joined: 15/04/2015 11:26

#494 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Thorgerson »

Haris.ba wrote:Memić pobjeđuje glat ako se desi slučaj sa prošlih izbora (desi se slučaj Mahmutović i ostali kandidati budu srednja žalost - a biće katastrofa).
A šanse da SDA bude sama većina u vijeću je minimalna. Opet će hajrovati iz strankica kroz koaliciju.

P.S.
Šta mislite ko je potpisao za onaj pristupni putić direktno sa najprometnije rasksrnice u državi (Stupska petlja) za onu visoku zgradu 2 metra od petlje? :D
Zar ce zgrada imati pristup sa gornje strane, malo prije petlje?

Ma ono je lakrdija sta su uradili sa petljom i ko je dao dozvolu da se napravi zgradurina od 10+ spratova tik do petlje.

Samo me zanima kakvi bolidi ce ondje uzeti stan... :roll:
User avatar
Haris.ba
Posts: 35294
Joined: 08/09/2005 20:08

#495 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Haris.ba »

Već ima napravljen pristup, da li je "privremen" ne znam. Gdje će se budući stanari patiti kroz ulićice sa druge strane zgrade? Kad se bude nastavljala 12. transferzala sa dvije trake 2157. godine možda odjedanput bude napravljen i priključak sa izljevnim trakama.

Nije problem što je napravljena zgrada pored petlje (ništa gore nego bilo koja zgrada na glavnoj cesti - neko to voli). Kad su se kupovali stanovi u Tibrama na Stupu - ovo će otići ko halva. Problem je što je uopće napravljen prilaz zgradi direktno sa najprometnije raskrsnice u državi.
User avatar
Truba
Posts: 93824
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#496 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Truba »

ja sam čuo da to nije na prodaju :D
nego neki arap pravi svojim gostima mjesto za prespavati

ali logičnije je da arap oplodi novac prodajući nekom zgradu i da zduši
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#497 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by StupskaBitanga »

Ja to nije stambena već apartmanska zgrada za goste iz UAE-Kuvajta
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#498 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by mali_milojica »

Mislim da je zakonom propisano (ali nisam 100% ) samo dva mandata kao nacelnik opstine. Ako je Memi ovo drugi mandat,uzjahat ce neko drugi.
User avatar
Truba
Posts: 93824
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#499 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by Truba »

mudrac2
Posts: 994
Joined: 29/01/2015 13:00

#500 Re: Senaid Memić - ALL ABOUT

Post by mudrac2 »

mali_milojica wrote:Mislim da je zakonom propisano (ali nisam 100% ) samo dva mandata kao nacelnik opstine. Ako je Memi ovo drugi mandat,uzjahat ce neko drugi.
pitanje je da li se kao mandat računa ono malo što je jahao poslije smrti ćenanovića.

Kako god, mislim da će on nas jahati još 4g. Valja nanovo posaditi višnje. One iz druge sadnje masovno se posušile.
Post Reply