Kladionica - vol. 2

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11

Foxx
Posts: 166
Joined: 11/01/2012 14:46

#47426 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Foxx »

todd_smith wrote:
Foxx wrote:Posto je vikend gotov, jel mozda vrijeme da malo raspravimo taktike, strategije, navike igranja od kojih ste imali koristi? Neki generalni savjet bi nam svima dobro dosao. 8-)
velik ulog na sitne kvote, neces puno zaraditi ali jbga stabilna zarada

nadjes svaki dan po kvotu 1.10 ili 1.20, uplatis 100KM, dobijes 10-20KM nazad, na kraju sedmice si dobar haman 100KM
Ja sam misljenja da je ovo najgori moguci oblik kladjenja... Yebiga, izvini, ali tako je.
Nista, ali bas nista nije sigurno. Bio sam svjedok kad je covjek uplatio 10 000 eura na jednoj online kladionici i ispusio. Naime, Hajduk je slavio 100 godina postojanja i na krcati Poljud je dosla Slavia iz Praga da odigra prijateljsku utakmicu. Ustvari, utakmice je bila vise revijalna jer je i Ibricic zaigrao za Hajduk iako je davno vec otisao. I jedna strana kladionica, valjda misleci da je u pitanju obicna prijateljska je dala da Hajduk daje gol solidnih 1.15... Ipak je njihov rodjendan, slavljenicka atmosfera itd. I covjek mislio da je veci mangup od njih i zategne sve sto je imao na Hajduk dg, nadajuci se da ce zaraditi najlaksih 1500 eura u zivotu... Rezultat: 0:2 :run: Ode sve u tri pm.

Da ne spominjem jos milion takvih slucajeva, evo nedavno kad su rezerve Newcastlea u Kupu pobjedili prvu ekipu Citya.... Ja vjerujem da je lova u vecim kvotama i upornosti u igranju istih :thumbup:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#47427 Re: Kladionica - vol. 2

Post by todd_smith »

Foxx wrote:
todd_smith wrote:
Foxx wrote:Posto je vikend gotov, jel mozda vrijeme da malo raspravimo taktike, strategije, navike igranja od kojih ste imali koristi? Neki generalni savjet bi nam svima dobro dosao. 8-)
velik ulog na sitne kvote, neces puno zaraditi ali jbga stabilna zarada

nadjes svaki dan po kvotu 1.10 ili 1.20, uplatis 100KM, dobijes 10-20KM nazad, na kraju sedmice si dobar haman 100KM
Ja sam misljenja da je ovo najgori moguci oblik kladjenja... Yebiga, izvini, ali tako je.
Nista, ali bas nista nije sigurno. Bio sam svjedok kad je covjek uplatio 10 000 eura na jednoj online kladionici i ispusio. Naime, Hajduk je slavio 100 godina postojanja i na krcati Poljud je dosla Slavia iz Praga da odigra prijateljsku utakmicu. Ustvari, utakmice je bila vise revijalna jer je i Ibricic zaigrao za Hajduk iako je davno vec otisao. I jedna strana kladionica, valjda misleci da je u pitanju obicna prijateljska je dala da Hajduk daje gol solidnih 1.15... Ipak je njihov rodjendan, slavljenicka atmosfera itd. I covjek mislio da je veci mangup od njih i zategne sve sto je imao na Hajduk dg, nadajuci se da ce zaraditi najlaksih 1500 eura u zivotu... Rezultat: 0:2 :run: Ode sve u tri pm.

Da ne spominjem jos milion takvih slucajeva, evo nedavno kad su rezerve Newcastlea u Kupu pobjedili prvu ekipu Citya.... Ja vjerujem da je lova u vecim kvotama i upornosti u igranju istih :thumbup:
zlatno pravilo kladionice:

NIKADA ali NIKADA ne igraj prijateljske utakmice ali NIKADA :mrgreen:
User avatar
duminjo
Posts: 20189
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#47428 Re: Kladionica - vol. 2

Post by duminjo »

Ja nisam za te uplate 100KM na jedan par i kvotu 1.20. Treba onda zaredati bas pet dobitnih pa da bi mogo jednom pasti i opet na nuli. Smjesno :mrgreen: treba se ipak dnevno na JEDAN TIKET taviti tri il četiri para sa ovim ziheraskim kvotama i da ukupna kvota bude oko 2. Ja sam izabrao kvote koje sam napisao jer kontam i iz iskustva znam da tako nešto uglavnom prodjem.
1.20 i 1.15 se mogu naci ziceri za fudbal u super ponudi sa dvoznakom.
1.30 može NBA konačni pobjednik ili NHL dvoznak a ovaj NHL dvoznak može i 1.20. Uglavnom prolazi. Bitno istaći za NHL je da treba preskakati par koji se u premijeru nalazi u premijer ponudi. Jebali mater stvarno često postave par onako na prvu siguran, favorita domaćina i neke levate goste a mi laici pojma nemamo ili se neki igrači odmaraju za neku utakmicu ili nešto tamo sto oni fakat znaju pa cesto bude zamka taj par u PP. I za ostali hokej u PP isto vazi.
1.10 i 1.15 uglavnom igram neke zicere kao sto je bajern večeras ili neki NBA lupam klivlend-bruklin kp1 :lol:

Ovako u sedam dana, ko ne može proći 4 puta nek igra zbroj golova, kartone, kornere...neki drugi vrag.
Meni ne idu ni kartoni ni korneti ni golovi ni strijelci, mada nista od navedenog nisam forsiro al sam znao pasti cesto pravo bezveze na 2+ pa mi to sve nekako na sreću vuče. Nekome lezi jedno, nekome drugo, nekome treće. Ove zicere sedmicno padnem jednom ili dva puta najviše al zine guzica i sav plus ode na uplate od 5 ili 10 KM na kvote oko 20, kontam valjda ono malo brze da se dignem i ishod se zna.

Imam neku kao razradjenu taktiku sa ovim a cilj je pogoditi pet dana od ponedjeljka do petka i napraviti plus izmedju 200 i 250KM i onda tih 200KM uplatiti na kvotu 10 za subotu-nedjelju. Nije malo za pogoditi al nije ni para mala... Vidjecemo :mrgreen:
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#47429 Re: Kladionica - vol. 2

Post by pirmin »

mO k3 wrote:
pirmin wrote:Zanimljiva ideja sistema kojeg je neko navodno na "Tipico" tipovao...

Image
Izvini na mome neznanju meres mi ovo objasniti hvOla unaprijed
Sistem 3/14
Prelazi poluvrijeme/kraj
Tri utakmice, dvije sa pet ishoda, treca sa cetri.
Nasao je dvije sa najmasnijim prelazima 1/2 i 2/1 i tako sa 25 uloga digao 10000.

Edit: ali ipak nesto ne stima!
Zasto 100*0,25?
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#47430 Re: Kladionica - vol. 2

Post by todd_smith »

duminjo wrote:Ja nisam za te uplate 100KM na jedan par i kvotu 1.20. Treba onda zaredati bas pet dobitnih pa da bi mogo jednom pasti i opet na nuli. Smjesno :mrgreen: treba se ipak dnevno na JEDAN TIKET taviti tri il četiri para sa ovim ziheraskim kvotama i da ukupna kvota bude oko 2. Ja sam izabrao kvote koje sam napisao jer kontam i iz iskustva znam da tako nešto uglavnom prodjem.
1.20 i 1.15 se mogu naci ziceri za fudbal u super ponudi sa dvoznakom.
1.30 može NBA konačni pobjednik ili NHL dvoznak a ovaj NHL dvoznak može i 1.20. Uglavnom prolazi. Bitno istaći za NHL je da treba preskakati par koji se u premijeru nalazi u premijer ponudi. Jebali mater stvarno često postave par onako na prvu siguran, favorita domaćina i neke levate goste a mi laici pojma nemamo ili se neki igrači odmaraju za neku utakmicu ili nešto tamo sto oni fakat znaju pa cesto bude zamka taj par u PP. I za ostali hokej u PP isto vazi.
1.10 i 1.15 uglavnom igram neke zicere kao sto je bajern večeras ili neki NBA lupam klivlend-bruklin kp1 :lol:

Ovako u sedam dana, ko ne može proći 4 puta nek igra zbroj golova, kartone, kornere...neki drugi vrag.
Meni ne idu ni kartoni ni korneti ni golovi ni strijelci, mada nista od navedenog nisam forsiro al sam znao pasti cesto pravo bezveze na 2+ pa mi to sve nekako na sreću vuče. Nekome lezi jedno, nekome drugo, nekome treće. Ove zicere sedmicno padnem jednom ili dva puta najviše al zine guzica i sav plus ode na uplate od 5 ili 10 KM na kvote oko 20, kontam valjda ono malo brze da se dignem i ishod se zna.

Imam neku kao razradjenu taktiku sa ovim a cilj je pogoditi pet dana od ponedjeljka do petka i napraviti plus izmedju 200 i 250KM i onda tih 200KM uplatiti na kvotu 10 za subotu-nedjelju. Nije malo za pogoditi al nije ni para mala... Vidjecemo :mrgreen:
treba se samo umrijeti :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#47431 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Tomahawk11 »

cilj je pogoditi pet dana od ponedjeljka do petka i napraviti plus izmedju 200 i 250KM i onda tih 200KM uplatiti na kvotu 10 za subotu-nedjelju
Nisam jednom unistio tako dobitak od cijele sedmice. Sve sto dobijem od ponedeljka do petka pojede subota. U nedelju se kladim iz svog dzepa :lol: :oops:
Ta subota je prokleta jer ima milion utakmica i covjek se izgubi u svom tom ludilu i ishod se zna.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#47432 Re: Kladionica - vol. 2

Post by todd_smith »

sabur je najvazniji :mrgreen:
User avatar
duminjo
Posts: 20189
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#47433 Re: Kladionica - vol. 2

Post by duminjo »

Todu jesi to danas na pola viagre? :lol:

Toma. Probaj u subotu, na marku, odigrat tiket sa pet-sest parova, da bude kvota 10.
Meni najbolje 4 para za subotu i 2 para za nedjelju :mrgreen:

Previše je parova pa svi poletimo da igramo 10-20 tiketa. Hoćemo sve da odigrano. Ovako izvuces za čitav vikend na jednu veću uplatu 5-6 parova i živio :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#47434 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Tomahawk11 »

duminjo wrote:Todu jesi to danas na pola viagre? :lol:

Toma. Probaj u subotu, na marku, odigrat tiket sa pet-sest parova, da bude kvota 10.
Meni najbolje 4 para za subotu i 2 para za nedjelju :mrgreen:

Previše je parova pa svi poletimo da igramo 10-20 tiketa. Hoćemo sve da odigrano. Ovako izvuces za čitav vikend na jednu veću uplatu 5-6 parova i živio :lol:
Moj duminjo, sve sam probao vikendom - i ne ide! Ni naopako! Nedeljom ko nekad nesto i prodjem, a subota mogu samo izgubiti, ne pamtim kad sam dobio. Eto sad sam u subotu stela zesca i prvo padnem na onom GSW za 2 poena (Livingston fulio slobodna, ruke mu se osusile :oops: ), a onda me dotuce Charlota navece, iako sam samo nju cekao :lol: Cuda se desavaju subotom :? :-) Dobro, prije toga me otresao Schalke, pa sam se popravljo :oops: :mrgreen:
Eto juce konkretna ponuda, svega pomalo, pa covjek fino sve razmotri, izaberes fino i prodje se. Gledam veceras nema sta nema - bolje ni ne igrati nista :oops:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#47435 Re: Kladionica - vol. 2

Post by mO k3 »

haj moj listic danas


Hannover 96 - FC Augsburg (Wie viele Tore werden erzielt?)
Mehr als 3,5
?

FC Bayern München - SC Freiburg (3-Weg und Anzahl der Tore)
Team 1 gewinnt und es fallen mehr als 3,5 Tore
?

FC Barcelona - Huesca (3-Weg und Anzahl der Tore)
Team 1 gewinnt und es fallen mehr als 3,5 Tore
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#47436 Re: Kladionica - vol. 2

Post by todd_smith »

Bayern to win to nil (valjda da dobije bez primljenog gola) 1.70

Chelsea 1.60

Valencia 1.40

Barca 1.01

Real 1.10

Kvota dodje oko 5
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#47437 Re: Kladionica - vol. 2

Post by mO k3 »

todd_smith wrote:Bayern to win to nil (valjda da dobije bez primljenog gola) 1.70

Chelsea 1.60

Valencia 1.40

Barca 1.01

Real 1.10

Kvota dodje oko 5
kod mene kvota oko 11
puno srece nama :)
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#47438 Re: Kladionica - vol. 2

Post by todd_smith »

ovo tvoje sve 4+ golova?
User avatar
alphonse kauders
Posts: 2774
Joined: 12/10/2004 22:10
Location: def: a place of settlement, activity, or residence

#47439 Re: Kladionica - vol. 2

Post by alphonse kauders »

Sacramento - Oklahoma 2 1,35 (Sacramento promijenio trenera, Cousins se vraća tek u četvrtak, Westbrook i Durantula zdravi kod Oklahome)
New Orleans - Utah 1 1,35 ("Obrva" Davis je upitan, ali je upitan i Favors kod Utah-a, New Orleans je neki dan zamalo uzeo GS, tako da u normalnoj formi tesko da im se moze parirati kuci)
Brooklyn - Miami 1 1,50 (Miami nema najboljih igrača Bosha i Wade-a, jedina opasnost Deng, ali Brooklyn igra bolje zadnje dvije utakmice i trebali bi ovo uzeti);

Ukupno kvota 2,73...
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#47440 Re: Kladionica - vol. 2

Post by supercali »

ja odigram 2-3 para kvota oko 2 stavim do 100 i to je to i mogu reci da sam generalno u plusu
Foxx
Posts: 166
Joined: 11/01/2012 14:46

#47441 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Foxx »

Jedno vrijeme sam furao 3 prelaza sa X-a... Znaci X poluvrijeme, kraj ko ti se vise svidja, a nerijetko i tu nerijeseno. Na tri para je dobitak bio oko 100 KM i znao sam dosta cesto prolaziti.
User avatar
duminjo
Posts: 20189
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#47442 Re: Kladionica - vol. 2

Post by duminjo »

Tomahawk11 wrote:
duminjo wrote:Todu jesi to danas na pola viagre? :lol:

Toma. Probaj u subotu, na marku, odigrat tiket sa pet-sest parova, da bude kvota 10.
Meni najbolje 4 para za subotu i 2 para za nedjelju :mrgreen:

Previše je parova pa svi poletimo da igramo 10-20 tiketa. Hoćemo sve da odigrano. Ovako izvuces za čitav vikend na jednu veću uplatu 5-6 parova i živio :lol:
Moj duminjo, sve sam probao vikendom - i ne ide! Ni naopako! Nedeljom ko nekad nesto i prodjem, a subota mogu samo izgubiti, ne pamtim kad sam dobio. Eto sad sam u subotu stela zesca i prvo padnem na onom GSW za 2 poena (Livingston fulio slobodna, ruke mu se osusile :oops: ), a onda me dotuce Charlota navece, iako sam samo nju cekao :lol: Cuda se desavaju subotom :? :-) Dobro, prije toga me otresao Schalke, pa sam se popravljo :oops: :mrgreen:
Eto juce konkretna ponuda, svega pomalo, pa covjek fino sve razmotri, izaberes fino i prodje se. Gledam veceras nema sta nema - bolje ni ne igrati nista :oops:
Ti mene ne čitaš :lol: čitav vikend=jedan tiket. Subota dva dnevna para one utakmice od 15:00 do 22:00, dva noćna NBA i NHL i nedjelja dva para. Neka je prosjek kvota 1.50, ukupno je to 11.39 :mrgreen: bajpro :lol:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#47443 Re: Kladionica - vol. 2

Post by todd_smith »

duminjo daj kakav zicer za veceras da bacim hiljadarku na to
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#47444 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Tomahawk11 »

Mislis ovako @duminjo

Image

Evo, to je po tom receptu, ali....svjestan sam da je ovo puno parova. Pod okolnostima u kojima se igrala ova utakmica, opet bih igrao keca. Naravno, sa onom istom pameti, jer mi Charlatani imaju duzni i iz prethodnih sezona, te su do daljneg na crnoj listi :oops:

Dzabe mi filozofiramo, nasa disciplina traje par dana i onda se pretvaramo u all in igrace.
Evo, ja sam juce pametno igrao, pao neki sistem s ulogom 1,2345...nekom sicom, ostala tri prosao. Obzirom da je ponuda danas jaca nego juce, a ja se docepao ekstra love, sad se razradilo svega i svacega. Uglavnom, odlucio sam da podijelim bazu iz koje se izmixalo svega od 3-5 parova. Ako padnem, halalite :D

Image
User avatar
hodža
Posts: 4525
Joined: 28/07/2011 02:23
Location: Rajvosa

#47445 Re: Kladionica - vol. 2

Post by hodža »

hodža wrote:Hanover-Augsburg X

:D

i

Keln-Mainc X

;)
noviclan
Posts: 15031
Joined: 31/10/2013 06:48

#47446 Re: Kladionica - vol. 2

Post by noviclan »

sacekati 2:0 pa oplest dvicu

Image
noviclan
Posts: 15031
Joined: 31/10/2013 06:48

#47447 Re: Kladionica - vol. 2

Post by noviclan »

sere li kod Vas ovo govno od premiera
groove
Posts: 4644
Joined: 13/10/2007 08:18

#47448 Re: Kladionica - vol. 2

Post by groove »

pirmin wrote:
mO k3 wrote:
pirmin wrote:Zanimljiva ideja sistema kojeg je neko navodno na "Tipico" tipovao...

Image
Izvini na mome neznanju meres mi ovo objasniti hvOla unaprijed
Sistem 3/14
Prelazi poluvrijeme/kraj
Tri utakmice, dvije sa pet ishoda, treca sa cetri.
Nasao je dvije sa najmasnijim prelazima 1/2 i 2/1 i tako sa 25 uloga digao 10000.

Edit: ali ipak nesto ne stima!
Zasto 100*0,25?
od utakmica na listi je napravljeno 100 varijanti sa 3 utakmice i na svaku varijantu je ulozeno 0,25
noviclan
Posts: 15031
Joined: 31/10/2013 06:48

#47449 Re: Kladionica - vol. 2

Post by noviclan »

noviclan wrote:sere li kod Vas ovo govno od premiera
pa jebao im ronaldo sve na kamenu
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#47450 Re: Kladionica - vol. 2

Post by nema me tamo »

duminjo wrote:Ja nisam za te uplate 100KM na jedan par i kvotu 1.20. Treba onda zaredati bas pet dobitnih pa da bi mogo jednom pasti i opet na nuli. Smjesno :mrgreen: treba se ipak dnevno na JEDAN TIKET taviti tri il četiri para sa ovim ziheraskim kvotama i da ukupna kvota bude oko 2. Ja sam izabrao kvote koje sam napisao jer kontam i iz iskustva znam da tako nešto uglavnom prodjem.
1.20 i 1.15 se mogu naci ziceri za fudbal u super ponudi sa dvoznakom.
1.30 može NBA konačni pobjednik ili NHL dvoznak a ovaj NHL dvoznak može i 1.20. Uglavnom prolazi. Bitno istaći za NHL je da treba preskakati par koji se u premijeru nalazi u premijer ponudi. Jebali mater stvarno često postave par onako na prvu siguran, favorita domaćina i neke levate goste a mi laici pojma nemamo ili se neki igrači odmaraju za neku utakmicu ili nešto tamo sto oni fakat znaju pa cesto bude zamka taj par u PP. I za ostali hokej u PP isto vazi.
1.10 i 1.15 uglavnom igram neke zicere kao sto je bajern večeras ili neki NBA lupam klivlend-bruklin kp1 :lol:

Ovako u sedam dana, ko ne može proći 4 puta nek igra zbroj golova, kartone, kornere...neki drugi vrag.
Meni ne idu ni kartoni ni korneti ni golovi ni strijelci, mada nista od navedenog nisam forsiro al sam znao pasti cesto pravo bezveze na 2+ pa mi to sve nekako na sreću vuče. Nekome lezi jedno, nekome drugo, nekome treće. Ove zicere sedmicno padnem jednom ili dva puta najviše al zine guzica i sav plus ode na uplate od 5 ili 10 KM na kvote oko 20, kontam valjda ono malo brze da se dignem i ishod se zna.

Imam neku kao razradjenu taktiku sa ovim a cilj je pogoditi pet dana od ponedjeljka do petka i napraviti plus izmedju 200 i 250KM i onda tih 200KM uplatiti na kvotu 10 za subotu-nedjelju. Nije malo za pogoditi al nije ni para mala... Vidjecemo :mrgreen:

Imam i ja razgrađenu taktiku..

Posudit 100 dobit 200...

I onda kao trenutno u zadnjih 5 dana na plusu od 350 i ne brojim trošenje. :D

Zadnjih 5 dana 4 puta sam pogodio NBA po 3 para.

Veceras

Orleans 1

Dallas 2

Oklahoma 2

Brooklyn 1

kv 3,08

I upravo zbog svega napisanog ocekujem pad na 1 veceras, al' eto bar 3 imate sigurna para. :D
Post Reply