Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#47376 Re: Pitamo Mehanicare ?
Makar za Renault imaš izbora majstora u Sa
-
Naslovnica
- Posts: 35422
- Joined: 20/03/2013 15:38
#47377 Re: Pitamo Mehanicare ?
Poslao jučer dopis inspekciji u IS, zovu jutros iz servisa, veoma ljubazna gospođa, da dovezem sutra ujutro automobil i da šef servisa uradi što treba, uključujući i optiku.corave okice wrote: ↑24/06/2023 20:07 @Naslovnica jesi sta rjesio sa turbotrade, popravise li?
Bio danas kod Aldina, skroz druga stvar u pitanju, kakvo brusenje diskova i takvi bakraci...a nije klinjo neki sto se uci...![]()
Baš ljuta žena, bila na godišnjem, izvinjava se, čini mi se da je bila iskrena u onome što je pričala.
Svjesna je problema koje imaju sa klincima.
Siguran sam da nisu jedini koji imaju takvih problema sa nezainteresiranim klincima koji samo drndaju po mobitelima, a za posao ih boli Q.

-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#47378 Re: Pitamo Mehanicare ?
Mozete li mi preporuciti gdje da dopunim klimu. Nesto mi utanjila. Jutros isao u dva neka servisa kazu nemaju tog plina sto ide kod mene. Neki 1234 plin.
-
Naslovnica
- Posts: 35422
- Joined: 20/03/2013 15:38
#47379 Re: Pitamo Mehanicare ?
Vidi kod Aldina u Hadžićima ako ima plin i termin, i ako ti nije daleko.
Stvarno urađeno skroz korektno + prava dezinfekcija ozonom.
Halal svake marke.
- konektovan
- Posts: 51388
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#47380 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ma ovo sa majstorima, treba bas imati dobre zivce,..al' bas dobre... 
-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#47381 Re: Pitamo Mehanicare ?
@Al'din Imas li tog 1234 plina 
- emotivac
- Posts: 1612
- Joined: 01/03/2013 14:24
#47382 Re: Pitamo Mehanicare ?
Uuuuuu, taj plin je haos skup

-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#47383 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ma ebat ga. Koliko da je 
- Optimist
- Posts: 15519
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
-
preludezalude
- Posts: 7008
- Joined: 07/03/2012 00:09
#47385 Re: Pitamo Mehanicare ?
Navodno 100 g - 100 KM
-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#47386 Re: Pitamo Mehanicare ?
Moze izgleda i ovaj jeftiniji. Jebo ekologiju 
- kabal1337
- Posts: 13443
- Joined: 11/02/2012 21:08
#47387 Re: Pitamo Mehanicare ?
toliko su ljubazni da su se tek oglasili nakon inspekcije...Naslovnica wrote: ↑27/06/2023 09:03Poslao jučer dopis inspekciji u IS, zovu jutros iz servisa, veoma ljubazna gospođa, da dovezem sutra ujutro automobil i da šef servisa uradi što treba, uključujući i optiku.corave okice wrote: ↑24/06/2023 20:07 @Naslovnica jesi sta rjesio sa turbotrade, popravise li?
Bio danas kod Aldina, skroz druga stvar u pitanju, kakvo brusenje diskova i takvi bakraci...a nije klinjo neki sto se uci...![]()
Baš ljuta žena, bila na godišnjem, izvinjava se, čini mi se da je bila iskrena u onome što je pričala.
Svjesna je problema koje imaju sa klincima.
Siguran sam da nisu jedini koji imaju takvih problema sa nezainteresiranim klincima koji samo drndaju po mobitelima, a za posao ih boli Q.
![]()
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#47388 Re: Pitamo Mehanicare ?
Cuj 100g 100 km, znači treba ti za pun sistem cca 4 joje 
-
profatr
- Posts: 508
- Joined: 23/07/2016 07:01
#47389 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ja sam na qashqaiju 2015.g. prije četiri godine izbacio taj skupi plin i napunio normalnim. Radi sve pet i prema riječima tog majstora svaki kompresor može raditi sa oba plina samo je važno da se ne miješaju.
-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#47390 Re: Pitamo Mehanicare ?
Mogu li im prodati ako je sta ostalo tog skupog
Ma nemam pojma koji je i kod mene u sistemu. Auto kupio prosle godine. Ko je sta punio i dopunjavao u proslosti pojma nemam. Uglavnom taj skupi je bio kada je iz fabrike izasao
Procitah raznih iskustava, pa i onih gdje su ljudima punili sa jeftinijim plinom, a naplacivali skuplji.
Ma nemam pojma koji je i kod mene u sistemu. Auto kupio prosle godine. Ko je sta punio i dopunjavao u proslosti pojma nemam. Uglavnom taj skupi je bio kada je iz fabrike izasao
Procitah raznih iskustava, pa i onih gdje su ljudima punili sa jeftinijim plinom, a naplacivali skuplji.
-
Naslovnica
- Posts: 35422
- Joined: 20/03/2013 15:38
#47391 Re: Pitamo Mehanicare ?
Bila teta na godišnjem, nisu je obavijestili, ovo-ono...kabal1337 wrote: ↑27/06/2023 18:08toliko su ljubazni da su se tek oglasili nakon inspekcije...Naslovnica wrote: ↑27/06/2023 09:03
Poslao jučer dopis inspekciji u IS, zovu jutros iz servisa, veoma ljubazna gospođa, da dovezem sutra ujutro automobil i da šef servisa uradi što treba, uključujući i optiku.
Baš ljuta žena, bila na godišnjem, izvinjava se, čini mi se da je bila iskrena u onome što je pričala.
Svjesna je problema koje imaju sa klincima.
Siguran sam da nisu jedini koji imaju takvih problema sa nezainteresiranim klincima koji samo drndaju po mobitelima, a za posao ih boli Q.
![]()
![]()
Godišnji my ass!
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
-
Al'din
- Posts: 1649
- Joined: 06/03/2011 21:43
- Location: https://maps.app.goo.gl/D8HtdgLyMDYMm8x5A
- Contact:
-
preludezalude
- Posts: 7008
- Joined: 07/03/2012 00:09
-
preludezalude
- Posts: 7008
- Joined: 07/03/2012 00:09
-
Al'din
- Posts: 1649
- Joined: 06/03/2011 21:43
- Location: https://maps.app.goo.gl/D8HtdgLyMDYMm8x5A
- Contact:
#47396 Re: Pitamo Mehanicare ?
Moze jeftinija varijanta, ne predstavlja nikakav problem. I u pravu si za prikljucke.preludezalude wrote: ↑28/06/2023 02:01Navodno da moze, nisam siguran. Ali mislim da nisu isti prikljucci za spajanje aparata. Aldin bi to trebao znati.
Last edited by Al'din on 30/06/2023 02:28, edited 1 time in total.
- kabal1337
- Posts: 13443
- Joined: 11/02/2012 21:08
#47398 Re: Pitamo Mehanicare ?
jedu li barem ispostovali to sto su napisali u mailu?
-
Naslovnica
- Posts: 35422
- Joined: 20/03/2013 15:38
- canvra888
- Posts: 9172
- Joined: 09/07/2021 15:03
#47400 Re: Pitamo Mehanicare ?
Od roditelja Opel Corsa D 2011. 1.2b XER, prešla originalnih 143 000 km, da li bi se trebao lanac mijenjati? U servisnoj naravno ništa ne piše glede toga jer nije ni predviđena zamjena, ali s obzirom da je simplex, trebalo bi to eventualno promijeniti.
Ja sam osluškivao na prvim paljenjima ujutro, ne čuje se da zvekeće, mada ne znam koliko je sigurno pouzdati se u to da će početi davati zvukove kad dođe vrijeme zamjene, znalo je ljudima pucati i bez toga.
Šta vi kontate?
Ja sam osluškivao na prvim paljenjima ujutro, ne čuje se da zvekeće, mada ne znam koliko je sigurno pouzdati se u to da će početi davati zvukove kad dođe vrijeme zamjene, znalo je ljudima pucati i bez toga.
Šta vi kontate?

