Kladionica - vol. 2

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11

Foxx
Posts: 166
Joined: 11/01/2012 14:46

#47376 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Foxx »

@princ :thumbup:

Ma, nije toliko fazon u njegovom nacinu igre koliko u tom sistemu da sa malim ulogom trazis veliki dobitak.... To je po meni naisplativiji nacin na duzi period, izuzimajuci naravno prof. igranje sa singlovima i sl.

Evo sam sam primjer kako ne treba: ganjao jedno vrijeme deset parova, kvote oko 1.2-1.3 na pet maraka, dobitak oko 40-50 i ponekad ubadao i zivio u uvjerenju da sam u plusu. To je tralajo tako dok nisam otvorio racun na BHPlayu i nakon jednog zavrsenog 'uspjesnog' mjeseca skontao da sam u povelikom minusu ustvari :-) Problem je sto tim malim dobicima imas predstavu da nisi u minusu, a ustvari kad bi stavio cifre na papir- vjerovatno bi bio.

Imam i prijatelja koji ima neki svoj sistem, koji je meni iskreno bio preglup i nisam ga razumio: svaki dan 2-3 tiketa, osam parova, obicno fiksevi a ponekad odg i sl, kvote od 1.8-2.2, na markicu oko dvije-tri stoje na svakom. I tako, lagano, iz dana u dan, ceka kad ce se parovi poklopiti i kad ce mu uletiti... I naravno, bude katastrofa, bude padova na jednom, ali dosta cesto i dobitak. Kad kazem cesto, mislim mjesec dana otprilike... Naravno, nekad i vise puta u jednom mejsecu, a nekad bude i dva mjeseca suse. Ali, gledajuci godinu globalno: ima troskove od nekih 700-800 KM, za cije pokrivanje su mu potebna samo dva dobitaka godisnje. Neki dan smo pili kafu, kaze da je 9 puta dobio u 2014.... Sve je jasno! Dobar 2 milje, nije razradio para :mrgreen: :-) 8-)
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#47377 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Daryl Dixon »

.
Last edited by Daryl Dixon on 28/06/2016 21:05, edited 1 time in total.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#47378 Re: Kladionica - vol. 2

Post by todd_smith »

u zadnja 3-4 dana tipovao sam 10tak NBA ekipa i to sve favoriti bili ba, i svaka fula

tako da ako hoces ja ti mogu tipovati favorite, a ti igraj suprotno od toga :lol: :lol:
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#47379 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Daryl Dixon »

.
Last edited by Daryl Dixon on 28/06/2016 21:05, edited 1 time in total.
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#47380 Re: Kladionica - vol. 2

Post by pirmin »

Daryl Dixon wrote:NBA tonight suggestions? :-D
Boston manje od 105,5.
Po svoj mogucoj logici. Jedino OT.
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#47381 Re: Kladionica - vol. 2

Post by pirmin »

todd_smith wrote:u zadnja 3-4 dana tipovao sam 10tak NBA ekipa i to sve favoriti bili ba, i svaka fula

tako da ako hoces ja ti mogu tipovati favorite, a ti igraj suprotno od toga :lol: :lol:
Ja sinoc slozim CHI, WAS, GSW i OKL ...kvota 2,7, normalne pobjede...i predomislim se.
Rekoh suvise jednostavno, neko mora zakazati. :D
Pogledam ujutro a ono svi osim GSW vise od 9 razlike dobili. :-)
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#47382 Re: Kladionica - vol. 2

Post by nema me tamo »

E'o dva..

Bryant over, Lillard over i Irving






Sixers - Boston 2
Everton Qpr 1
Deportivo Elche 1x
Cleveland Orlando 1
Toronto Orlando 1


kv 4,99.
User avatar
Narkoman
Posts: 309
Joined: 23/01/2014 14:38

#47383 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Narkoman »

Narkoman wrote:večeras sam stavio posljednjih 20 KM na duncana over :run: uz sas X2 i okc 1X :run:
yebalo ti pola koša kosti glupe :evil:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#47384 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Tomahawk11 »

Eric Bledsoe 16,5 +

jer Goran Dragic najvjerovatnije ne igra veceras. Ko moze da ceka, nek saceka za vise informacija da bi bio siguran 100 %.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#47385 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Tomahawk11 »

INJURY REPORT: Duncan, Ginobili, Mills, Parker and Splitter will not play in tonight's game at Portland.
tarikBA
Posts: 1117
Joined: 29/05/2012 13:35

#47386 Re: Kladionica - vol. 2

Post by tarikBA »

Tomahawk11 wrote:
INJURY REPORT: Duncan, Ginobili, Mills, Parker and Splitter will not play in tonight's game at Portland.
baci nam jedan dobitni da prepisemo 5 parova
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#47387 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Tomahawk11 »

Dodaj Cleveland kp1.
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#47388 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Daryl Dixon »

.
Last edited by Daryl Dixon on 28/06/2016 21:05, edited 1 time in total.
User avatar
hodža
Posts: 4525
Joined: 28/07/2011 02:23
Location: Rajvosa

#47389 Re: Kladionica - vol. 2

Post by hodža »

od 62. minute čekam 3 kornera na evertonu :lol: :lol: :lol:

pogađate, ni jedan do sad :run:
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#47390 Re: Kladionica - vol. 2

Post by pirmin »

Zanimljiva ideja sistema kojeg je neko navodno na "Tipico" tipovao...

Image
Tirkiz
Posts: 1759
Joined: 16/11/2009 14:53

#47391 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Tirkiz »

hodža wrote:od 62. minute čekam 3 kornera na evertonu :lol: :lol: :lol:

pogađate, ni jedan do sad :run:
+ nijedan zuti karton :)
User avatar
hodža
Posts: 4525
Joined: 28/07/2011 02:23
Location: Rajvosa

#47392 Re: Kladionica - vol. 2

Post by hodža »

hodža wrote:Neces do veceras :kiss: :lol:

Standardni ponedjeljak, ocekujem 1/4 :skoljka:

http://i62.klix.com/29dics4.png

kao što rekoh..jedan povali opet :izet:

everton 1 a gosti 8 kornera :lol:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#47393 Re: Kladionica - vol. 2

Post by todd_smith »

everton draw no bet 1.20, sigurica opet proradila :kiss:
User avatar
LoveIsGone
Posts: 503
Joined: 09/12/2012 13:58
Location: Sarajevo

#47394 Re: Kladionica - vol. 2

Post by LoveIsGone »

User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#47395 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Daryl Dixon »

.
Last edited by Daryl Dixon on 28/06/2016 21:04, edited 1 time in total.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79566
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#47396 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Velkoski »

Image

lec gou
User avatar
Ljakan
Posts: 4684
Joined: 07/01/2014 09:48
Location: tuspas mene i sviju nas

#47397 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Ljakan »

Velkoski wrote:Image

lec gou
Jel ovo dobitni?Ako nije da dzaba ne bacam 2 marke
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79566
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#47398 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Velkoski »

50/50 šanse
User avatar
Ljakan
Posts: 4684
Joined: 07/01/2014 09:48
Location: tuspas mene i sviju nas

#47399 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Ljakan »

Ovaj mi je brajant vec suha na rivalu ga dali 24 vise manje,sjeba me u startu.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79566
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#47400 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Velkoski »

b2b tekma, on star, umoran, ne vjerujem da će igrat' nešto dugo.. al' haj ga znaj :D

26.5 mi je ipak puno
Post Reply