Puuuuuuuuu koja je koga bila baxuze....
Kladionica - vol. 2
Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
- PriNc_ba
- Posts: 5924
- Joined: 07/08/2009 12:28
#47327 Re: Kladionica - vol. 2
od nba definitivno moram malo pauzu napraviti. ne mogu more s broda da pogodim vec 4-5 dana
danas pregrst tekmi zanimljivih za "saso mange" sistem
morat ce se ispratiti svaka
ocekujem jedan prolaz aBd 
italija citava
englezi
gladbah
atletiko
sociedad
formula je sjebala situaciju
ne mozes vise od jednog strijelca na listic staviti
ko li im daje ove ideje jebo li ga otac 
danas pregrst tekmi zanimljivih za "saso mange" sistem
morat ce se ispratiti svaka
italija citava
englezi
gladbah
atletiko
sociedad
formula je sjebala situaciju
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#47328 Re: Kladionica - vol. 2
.
Last edited by Daryl Dixon on 28/06/2016 20:54, edited 1 time in total.
- Inter1908
- Posts: 682
- Joined: 02/12/2013 22:59
- Location: curva nord
#47329 Re: Kladionica - vol. 2
hajde jos crveni i 3 kornera
http://prntscr.com/5gq4mk
http://prntscr.com/5gq4mk
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#47330 Re: Kladionica - vol. 2
Napokon danas dobi na kladionici
Nirneberg celtic i psv prva poluvremena 2 1 1 na 11,30 dobitak 99
Nirneberg celtic i psv prva poluvremena 2 1 1 na 11,30 dobitak 99
- Zeljoooo
- Posts: 877
- Joined: 02/11/2014 17:27
#47331 Re: Kladionica - vol. 2
Bravo PSG svevam jebem.
- PriNc_ba
- Posts: 5924
- Joined: 07/08/2009 12:28
#47333 Re: Kladionica - vol. 2
izabrati trojicu za vracanje samopouzdanja
po meni lowry, curry, westbrook i durant idu preko
sad moram jednog izbaciti od njih trojice i da bude dobitna kombinacija 


-
groove
- Posts: 4644
- Joined: 13/10/2007 08:18
#47334 Re: Kladionica - vol. 2
ovi igraci psg-a kao da veceras prvi put igraju zajedno .Tirkiz wrote:ubi Guningamp ...
jos su imali 1 dan vise za odmor
- LoveIsGone
- Posts: 503
- Joined: 09/12/2012 13:58
- Location: Sarajevo
#47335 Re: Kladionica - vol. 2
over and over and over agaaaaain
- Narkoman
- Posts: 309
- Joined: 23/01/2014 14:38
#47336 Re: Kladionica - vol. 2
ono kad igraš da će marsej dat' go da bi se izvadio iz vanago
porto - benfica 3+ ili oba daju i 3+ .. po meni oba dolaze
porto - benfica 3+ ili oba daju i 3+ .. po meni oba dolaze
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79562
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#47337 Re: Kladionica - vol. 2
Prince, zašto Durant? Igra svaku tekmu oko 30 minuta i ovaj divljak Russ uzima sve šuteve ionako..

Mećem ovdje, pa šta Bog da
Nadam se da Davis neće nastupiti tunajt.

Mećem ovdje, pa šta Bog da
Nadam se da Davis neće nastupiti tunajt.
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#47338 Re: Kladionica - vol. 2
sa atleticom madrid zatvaram jos jedan katastrofalan vikend.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#47339 Re: Kladionica - vol. 2
Chicago kp2
Golden State kp2
San Antonio kp2
R. Anderson 15,5 +
P.Gasol 19,5+
Golden State kp2
San Antonio kp2
R. Anderson 15,5 +
P.Gasol 19,5+
-
noviclan
- Posts: 15028
- Joined: 31/10/2013 06:48
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#47341 Re: Kladionica - vol. 2
Danas znaci sve sto sam tipovao od recimo 15tak ekipa samo United, Celtic i Spursi preko 2.5 pogodio, ostalo sve fule
Ovo je razlog sto se ne kladim
Ovo je razlog sto se ne kladim
- hodža
- Posts: 4525
- Joined: 28/07/2011 02:23
- Location: Rajvosa
#47342 Re: Kladionica - vol. 2
Igraj samo konacan ishod ba, tu su pare
i to mrtve zicere
Kakvi golovi, korneri i ostale gluposti....

Kakvi golovi, korneri i ostale gluposti....
- Narkoman
- Posts: 309
- Joined: 23/01/2014 14:38
#47343 Re: Kladionica - vol. 2
večeras sam stavio posljednjih 20 KM na duncana over
uz sas X2 i okc 1X 
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#47344 Re: Kladionica - vol. 2
ma imao sam hiljadu nekih kombinacijahodža wrote:Igraj samo konacan ishod ba, tu su parei to mrtve zicere
![]()
Kakvi golovi, korneri i ostale gluposti....
United je bio zicer cisti i to bila ponuda na william hill kladionici ako uplatis na njih i zavrsi kao X, dobijes pare nazad, a nema sanse da je liverpool mogao uzeti, jos kvota bila 1.80, i ti ne igraj
-
Foxx
- Posts: 166
- Joined: 11/01/2012 14:46
#47345 Re: Kladionica - vol. 2
Posto je vikend gotov, jel mozda vrijeme da malo raspravimo taktike, strategije, navike igranja od kojih ste imali koristi? Neki generalni savjet bi nam svima dobro dosao. 
- Ljakan
- Posts: 4684
- Joined: 07/01/2014 09:48
- Location: tuspas mene i sviju nas
#47346 Re: Kladionica - vol. 2
Mislim da nam je vecini losa taktika igra se isto i logicno cesce se pada nego sto se prolazi.Znao sam vise puta dobit kad ne gledam ko sta igra nego po svom mada je i to u zadnje vrijeme lose.Sumnjam da iko ima dobitnu formulu za kladionice jer da je tako nebi ih bilo ovoliko.Para za singlove nemam ali mislim da se na taj nacin jedino moze hajrovat kako tako,sve preko 2-3 para je bingo,loto....
-
Tirkiz
- Posts: 1759
- Joined: 16/11/2009 14:53
#47347 Re: Kladionica - vol. 2
ne igraj kladionicu...to ti je najbolji savjet....statistika kaze da samo 0,5 % uplacenih tiketa je dobitno...e jedino ako se smatras da spadas u tih 0,5%Foxx wrote: Neki generalni savjet bi nam svima dobro dosao.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79562
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#47348 Re: Kladionica - vol. 2
Kakav smećar je Rose, jebem mu pleme 
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#47349 Re: Kladionica - vol. 2
.
Last edited by Daryl Dixon on 28/06/2016 20:54, edited 1 time in total.
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#47350 Re: Kladionica - vol. 2
.
Last edited by Daryl Dixon on 28/06/2016 20:54, edited 1 time in total.


