žk2 tžk2 pa i ck2
Kladionica - vol. 2
Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11
- dinooh
- Posts: 5303
- Joined: 16/09/2011 17:10
- Location: XXX
#47301 Re: Kladionica - vol. 2
Ne znam kako bi bilo manje zutih kad Celta igra
žk2 tžk2 pa i ck2
žk2 tžk2 pa i ck2
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#47302 Re: Kladionica - vol. 2
Sta cemo za ostale?Tomahawk11 wrote:Bogme se igralo po 2,00pirmin wrote:Kakav zicer je GSW 1.9
Hornetsi -3.5 i Grizlis -10.5 , sta mislis?
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#47303 Re: Kladionica - vol. 2
Hornetsi mogu. Grizliji igraju sa ovim jadama, sixerse slabo ko natambura 10+ razlike u gostima, a ni grizlijima nije mane odigrati tvrdu utakmicu, tako da ja to ne bih. Realno je da ih samelju, kako hoces.pirmin wrote:Sta cemo za ostale?Tomahawk11 wrote:Bogme se igralo po 2,00pirmin wrote:Kakav zicer je GSW 1.9
Hornetsi -3.5 i Grizlis -10.5 , sta mislis?
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#47304 Re: Kladionica - vol. 2
Treba mi jos jedna 1.8-1.9Tomahawk11 wrote: Hornetsi mogu. Grizliji igraju sa ovim jadama, sixerse slabo ko natambura 10+ razlike u gostima, a ni grizlijima nije mane odigrati tvrdu utakmicu, tako da ja to ne bih. Realno je da ih samelju, kako hoces.
Onda mozda ATL -3.5?
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#47305 Re: Kladionica - vol. 2
Moze Atlanta. Mada kazu da se Vucevic vraca veceras za Orlando, ali svejedno bi ih trebali uzeti.pirmin wrote:Treba mi jos jedna 1.8-1.9Tomahawk11 wrote: Hornetsi mogu. Grizliji igraju sa ovim jadama, sixerse slabo ko natambura 10+ razlike u gostima, a ni grizlijima nije mane odigrati tvrdu utakmicu, tako da ja to ne bih. Realno je da ih samelju, kako hoces.![]()
Onda mozda ATL -3.5?
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#47306 Re: Kladionica - vol. 2
Marseille
PSG
United
Juve
Celtic
Kvota 10x
PSG
United
Juve
Celtic
Kvota 10x
- PriNc_ba
- Posts: 5924
- Joined: 07/08/2009 12:28
#47307 Re: Kladionica - vol. 2
ariza ispod 15,5
grifin preko 23,5
bogdanovic preko 9.5
sretno
grifin preko 23,5
bogdanovic preko 9.5
sretno
- Zeljoooo
- Posts: 877
- Joined: 02/11/2014 17:27
#47308 Re: Kladionica - vol. 2
Sto mislite da ce Bruklin izgubiti?
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
- duminjo
- Posts: 20189
- Joined: 03/09/2011 12:43
- Location: Sarajevo
#47310 Re: Kladionica - vol. 2
Oj dana i govana. Kad sam igrao na početku sezone hendikepe X, svi dobivali sa vise razlike. Danas sve sto sam igri hendikepe, svi skoro jedan razlike, uglavnom 1:0 ili izgube
Samo je jedan bio za malo a ostalo ko s kruške
Washington - Tampa 5+
vankuver - rendzersi 5+
Toronto - Detroit 1X
Fila - Memfis 2
Huston - Denver kp1
4,42
Washington - Tampa 6+
Vankuver - rendzersi h1
Toronto - Detroit 1/1
Indiana - portland h2 (2.5) pobjeda gosta vise od 2 razlike
Sarlota - brukLJin h2 (3.5) gost ne gubi vise od 3 razlike
66,60
Biće washington - Tampa 2:2 i zdravo oba
Igral mirza večeras?
Samo je jedan bio za malo a ostalo ko s kruške
Washington - Tampa 5+
vankuver - rendzersi 5+
Toronto - Detroit 1X
Fila - Memfis 2
Huston - Denver kp1
4,42
Washington - Tampa 6+
Vankuver - rendzersi h1
Toronto - Detroit 1/1
Indiana - portland h2 (2.5) pobjeda gosta vise od 2 razlike
Sarlota - brukLJin h2 (3.5) gost ne gubi vise od 3 razlike
66,60
Biće washington - Tampa 2:2 i zdravo oba
Igral mirza večeras?
- Narkoman
- Posts: 309
- Joined: 23/01/2014 14:38
#47311 Re: Kladionica - vol. 2
čekam još jeffersona 20+ .. jel može preći ili da kontriram? 
-
tarikBA
- Posts: 1117
- Joined: 29/05/2012 13:35
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#47313 Re: Kladionica - vol. 2
Ja vazdan udaram dvicu, evo i sto imam listica sve je dvica, a napravim se pametan i stavim over GSW i et....nesrece, ostalo sve ko i kod tebe.
-
tarikBA
- Posts: 1117
- Joined: 29/05/2012 13:35
#47314 Re: Kladionica - vol. 2
ja levat nisam uplatio ......Tomahawk11 wrote:Ja vazdan udaram dvicu, evo i sto imam listica sve je dvica, a napravim se pametan i stavim over GSW i et....nesrece, ostalo sve ko i kod tebe.
- hodža
- Posts: 4525
- Joined: 28/07/2011 02:23
- Location: Rajvosa
#47315 Re: Kladionica - vol. 2
što piješ kad ti škodi
ne sikiraj se, da si uplatio ne bi prošlo garant
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#47316 Re: Kladionica - vol. 2
.
Last edited by Daryl Dixon on 28/06/2016 20:54, edited 1 time in total.
- alphonse kauders
- Posts: 2774
- Joined: 12/10/2004 22:10
- Location: def: a place of settlement, activity, or residence
#47317 Re: Kladionica - vol. 2
Hajmo Orlando +3,5 1
Charlotte 1
A.Jefferson - over
Mil - LAC 2
Charlotte 1
A.Jefferson - over
Mil - LAC 2
-
tarikBA
- Posts: 1117
- Joined: 29/05/2012 13:35
#47318 Re: Kladionica - vol. 2
hodža wrote:![]()
![]()
![]()
što piješ kad ti škodi![]()
ne sikiraj se, da si uplatio ne bi prošlo garant
hole provokatoru stari
- hodža
- Posts: 4525
- Joined: 28/07/2011 02:23
- Location: Rajvosa
- LoveIsGone
- Posts: 503
- Joined: 09/12/2012 13:58
- Location: Sarajevo
#47321 Re: Kladionica - vol. 2
grob ga jebo šta me tjera da budalaštine i strijelce igram..a opet da nisam pratio rezultat kad bi vidio da su 4 zabili konto bi da je Alexis bar jedan utrpo... jbbbbbg neće ni na silu.. al nema veze, vratiću im ovu patnju
[img=http://s28.postimg.org/ue8e27e3t/sanchez.jpg]
[img=http://s28.postimg.org/ue8e27e3t/sanchez.jpg]
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#47323 Re: Kladionica - vol. 2
Koliko sam lospirmin wrote:Sta cemo za ostale?Tomahawk11 wrote:Bogme se igralo po 2,00pirmin wrote:Kakav zicer je GSW 1.9
Hornetsi -3.5 i Grizlis -10.5 , sta mislis?
-
noviclan
- Posts: 15028
- Joined: 31/10/2013 06:48
- Ljakan
- Posts: 4684
- Joined: 07/01/2014 09:48
- Location: tuspas mene i sviju nas
#47325 Re: Kladionica - vol. 2

More li ovo danas proci?








