Kladionica - vol. 2
Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#47277 Re: Kladionica - vol. 2
KuRtolonci
Gdje onaj sto kaze igraj zicere
Gdje onaj sto kaze igraj zicere
-
tarikBA
- Posts: 1117
- Joined: 29/05/2012 13:35
#47278 Re: Kladionica - vol. 2
joj barse jebo ga fes
- hodža
- Posts: 4525
- Joined: 28/07/2011 02:23
- Location: Rajvosa
#47279 Re: Kladionica - vol. 2
Tod zvani ziheras

- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#47280 Re: Kladionica - vol. 2
Radi tip ba za kladionicu. Dosao je da nam izmakne lovu sto mukom zaradimo na ovim zicerimahodža wrote:Tod zvani ziheras![]()
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#47281 Re: Kladionica - vol. 2
City i Chelsea ziceri, da si uplatio 100, dobijes nazad 170 i budes hadzija, a ne hodzahodža wrote:Tod zvani ziheras![]()
todd_smith wrote:bajern mi je suhveli ali eto cim sam to rekao bice 4-0 za njih garantmO k3 wrote:bas gledam da ti se javim... nisam lijon ali sam real drug 15 euro rokno sada imam 29 na racunu ....todd_smith wrote:Moke nadam se da si me poslusao za Real i Lyon
Sutra cu da idem na "siguricu" dva para razmislicu koje... sta ti predlazes i molim te argumentacija
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#47282 Re: Kladionica - vol. 2
eno ga igro na chelsea i cityTomahawk11 wrote:KuRtolonci![]()
Gdje onaj sto kaze igraj zicere
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#47283 Re: Kladionica - vol. 2
Sto ne rece za ovu Barcu da veze nemajutodd_smith wrote:eno ga igro na chelsea i cityTomahawk11 wrote:KuRtolonci![]()
Gdje onaj sto kaze igraj zicere
Ziceri 1. dan - zdra'o
Haj nisu neke pare.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#47284 Re: Kladionica - vol. 2
pa imao sam chelsea/city/barca/bayern i kontam kada su vec velike pare u pitanju bolje na ove engleze koji se takmice za 1. mjesto a 3 boda izmedju njih, logikaTomahawk11 wrote:Sto ne rece za ovu Barcu da veze nemajutodd_smith wrote:eno ga igro na chelsea i cityTomahawk11 wrote:KuRtolonci![]()
Gdje onaj sto kaze igraj zicere![]()
Ziceri 1. dan - zdra'o![]()
Haj nisu neke pare.
za sutra zicer United i Juve
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#47285 Re: Kladionica - vol. 2
Jes, samo sto hebe za City, konto sam da ce morati rezervnog golmana ubaciti da igra napadaca kad je krenulo
Yebo zicere, velike kvote rules
Yebo zicere, velike kvote rules
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#47286 Re: Kladionica - vol. 2
i to sto kazes, Burnely i Keln su danas bili pokloni praviTomahawk11 wrote:Jes, samo sto hebe za City, konto sam da ce morati rezervnog golmana ubaciti da igra napadaca kad je krenulo![]()
Yebo zicere, velike kvote rules
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#47287 Re: Kladionica - vol. 2
e ako hajduk ovo ispusti sa 3-0, a cini mi se da hoce, iduci put kad budem u splitu posrat cu im se na nekom od ulaza na poljud.
edit: cim napisah, ipak 4-2.
edit: cim napisah, ipak 4-2.
- permanentan
- Posts: 493
- Joined: 30/01/2008 14:11
#47288 Re: Kladionica - vol. 2
Na wifi mi se dosta rjedje desava, ali desi se ponekad.al-em wrote:Jel na wifiju ili 3g?permanentan wrote:Raja koristi li iko ovu premierovu android aplikaciju?
Ja od jucer isprobavam, i cesto mi se desava da ne mogu da se prijavim, izbacuje mi "Server trenutno nije dostupan, pokusajte ponovo"
Ovo mi se pravo cesto desava.
Meni na wifi nije pravio problem dosad, a na 3g nikad nisam uspio uci na racun, trazi mi azuriranje aplikacije.
Na 3g otprilike u 50% slucajeva uspijem uci.
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#47289 Re: Kladionica - vol. 2
Meni nekad zna pocesto samo izac iz aplikacije, samo sto krenem redat parove dva-tri puta mi se kao refreshuje i onda izadje i jebe mi zivce tako.permanentan wrote:Na wifi mi se dosta rjedje desava, ali desi se ponekad.al-em wrote:Jel na wifiju ili 3g?permanentan wrote:Raja koristi li iko ovu premierovu android aplikaciju?
Ja od jucer isprobavam, i cesto mi se desava da ne mogu da se prijavim, izbacuje mi "Server trenutno nije dostupan, pokusajte ponovo"
Ovo mi se pravo cesto desava.
Meni na wifi nije pravio problem dosad, a na 3g nikad nisam uspio uci na racun, trazi mi azuriranje aplikacije.
Na 3g otprilike u 50% slucajeva uspijem uci.
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#47290 Re: Kladionica - vol. 2
.
Last edited by Daryl Dixon on 28/06/2016 20:55, edited 1 time in total.
-
noviclan
- Posts: 15028
- Joined: 31/10/2013 06:48
#47291 Re: Kladionica - vol. 2
a jbg dobar tiket ubuduce jedan sa manje a jedan sa vise korneraDaryl Dixon wrote:Pas mater, još se dvoumim hoću li igrati LaCosta daje gol ili kornere i odigram kornere over![]()
![]()
-
Tirkiz
- Posts: 1759
- Joined: 16/11/2009 14:53
#47292 Re: Kladionica - vol. 2
nikad vise zidove i barsu na tiket


-
noviclan
- Posts: 15028
- Joined: 31/10/2013 06:48
-
noviclan
- Posts: 15028
- Joined: 31/10/2013 06:48
#47294 Re: Kladionica - vol. 2
ajde bre mainz gde su ti golovi pi.da vam materina
prince veceras malaga celta oplesti ono nase mislim "vase"
prince veceras malaga celta oplesti ono nase mislim "vase"
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#47296 Re: Kladionica - vol. 2
Kakav zicer je GSW 1.9 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#47297 Re: Kladionica - vol. 2
Bogme se igralo po 2,00pirmin wrote:Kakav zicer je GSW 1.9
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#47298 Re: Kladionica - vol. 2
Zato Curry trebao imat hladno 20 poena, al' on stao na 13 i sad samo pasove dijeli..pirmin wrote:Kakav zicer je GSW 1.9
A cetvrtu uopšte nece igrat i ko god je igrao pasce..
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#47299 Re: Kladionica - vol. 2
.
Last edited by Daryl Dixon on 28/06/2016 20:54, edited 1 time in total.
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#47300 Re: Kladionica - vol. 2
Veceras uplacujte na Malagu 1x, a Šarlot i Houston pobjede...



