Bos minus
patke iz anhajma kp2
Ako ce ti sta pomoci, veceras sam se za over dvoumio izmedju Aldridge-a i P.Gasola. Odabrao sam Gasola
Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11
mO k3 wrote:e to je vruci krompir.... to ne diramhodža wrote:Augsburg-Bajern XmO k3 wrote: Sutra cu da idem na "siguricu" dva para razmislicu koje... sta ti predlazes i molim te argumentacija
imamo isto osjecaj drughodža wrote:mO k3 wrote: e to je vruci krompir.... to ne diram
vjeruj meni
I to je garant neko drugi predlozio?Velkoski wrote:KOBE PREKO
Jel na wifiju ili 3g?permanentan wrote:Raja koristi li iko ovu premierovu android aplikaciju?
Ja od jucer isprobavam, i cesto mi se desava da ne mogu da se prijavim, izbacuje mi "Server trenutno nije dostupan, pokusajte ponovo"
Ovo mi se pravo cesto desava.
Jebli mater odigrat ce sezonu bez nerijesenehodža wrote:
Augsburg-Bajern X