Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#4726 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by karanana »

e haj da se odmah dogovorimo za spoiler pravila....
dakle epizoda je u nedjelju. neko ce mozda gledati u noci sa nedjelje na ponedjeljak, neko ce gledati u ponedjeljak ujutro ili tokom dana. ja recimo necu moci gledati najranije do ponedjeljka oko 23. a posto sam citao da ce se vec u prvoj epizodi svasta shokantno desiti, haj molim vas da se nista konkretno ne komentarise recimo do srijede.
ustvari mozda bi bilo najbolje ne dolazit na temu dok se ne pogleda.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#4727 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by nema me tamo »

Nedjelja navece u koliko sati?

Znaci mi s balkana cemo uredno gledat kao i sav normalan svijet?
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#4728 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by todd_smith »

karanana ja se ionako uz tebe uzdam da ces ovu sezonu zabiljeziti minutu i sekundu tacno gdje se svaki zenski guz i sisa pojavi, da ne trosim vrijeme bezvze gledajuci gluposti nego da samo premotam
mali_balon
Posts: 14564
Joined: 12/09/2012 09:57

#4729 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by mali_balon »

Da se samo citiram, vidim ima ih koji se brinu za spojlere i tako to. A ko nije na telemahu nek ne ulazi na temu :D
mali_balon wrote:
Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Report this post
Quote

Unread postby Telemach » 10/04/2015 11:49
Želimo vas obavijestiti da će, 13.04. tekuće godine, u periodu od 19:15 – 21:30 h, kompanija Telemach otključati HBO kanal za sve svoje korisnike.
Razlog jeste prva epizoda nove (pete) sezone serije Igra prijestolja.
Nadamo se da ćete uživati.

Vaš Telemach,
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#4730 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by karanana »

todd_smith wrote:karanana ja se ionako uz tebe uzdam da ces ovu sezonu zabiljeziti minutu i sekundu tacno gdje se svaki zenski guz i sisa pojavi, da ne trosim vrijeme bezvze gledajuci gluposti nego da samo premotam
evo listam zabiljeske, da li je moja evidencija tacna, nije li se u cetvrtoj sezoni taj dio dobrih stvari u seriji drasticno smanjio?
otkako se littlefinger dao u politiku i zapostavio svoj biznis, ponuda guzova i sisa je otanjchala.
Last edited by karanana on 10/04/2015 23:52, edited 1 time in total.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#4731 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by todd_smith »

karanana wrote:
todd_smith wrote:karanana ja se ionako uz tebe uzdam da ces ovu sezonu zabiljeziti minutu i sekundu tacno gdje se svaki zenski guz i sisa pojavi, da ne trosim vrijeme bezvze gledajuci gluposti nego da samo premotam
evo listam zabiljeske, da li je moja evidencija tacna, nije li se u cetvrtoj sezoni taj dio dobrih stvari u seriji drasticno smanjio?
jedna dojka Cersei je vrijedna 10 obicnih kurava
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#4732 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by nema me tamo »

mali_balon wrote:Da se samo citiram, vidim ima ih koji se brinu za spojlere i tako to. A ko nije na telemahu nek ne ulazi na temu :D
mali_balon wrote:
Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Report this post
Quote

Unread postby Telemach » 10/04/2015 11:49
Želimo vas obavijestiti da će, 13.04. tekuće godine, u periodu od 19:15 – 21:30 h, kompanija Telemach otključati HBO kanal za sve svoje korisnike.
Razlog jeste prva epizoda nove (pete) sezone serije Igra prijestolja.
Nadamo se da ćete uživati.

Vaš Telemach,

Znaci u Nedjelju u 7 i 15 je premijera ove nove sezone na HBO?
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#4733 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by karanana »

13.4. je ponedjeljak. do tada ce epizoda vec biti dostupna i na torentu tako da telemachovci ne dobijaju nikakvu ekskluzivu sa ovim.
omar little
Posts: 17417
Joined: 14/03/2008 21:14

#4734 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by omar little »

nemojte brate ulazit, sta cete ovdje ako niste gledali? masa ljudi ce skinut i pogledati, ima nas i sto gledamo u original vrijeme, ne mozemo mi sutiti i ne raspravljati. ako se nesto sokantno desi ja volim popricati s ljudima o tome.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#4735 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by nema me tamo »

karanana wrote:13.4. je ponedjeljak. do tada ce epizoda vec biti dostupna i na torentu tako da telemachovci ne dobijaju nikakvu ekskluzivu sa ovim.

Znaci ista stvar kao i s True Detective navece premijera sutradan kod nas..
Dakle nikakva ekskluziva, al' meni licno je savršena satnica..

I true detective sam prvo gledao na tvu sutradan pa tek onda preko neta..
User avatar
Riddle
Posts: 8505
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#4736 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Riddle »

Kako ovo vrijeme leti covjece :lol:

Pomijesani su mi osjecaji pred pocetak ove sezone. Drago mi je sto se serija vraca, sigurno ce biti nekoliko super trenutaka, sjajnih nastupa i finih prizora. S druge strane, citajuci razne najave, glumacke postave, gledajuci trailere i sta sve ne, vidi se da sve vise stvari mijenjaju, naprimjer nema nekoliko vaznih likova ili za koje sam bar ja mislio da su vazni. Njihovo odsustvo strasno mijenja pricu ako ih planiraju predstaviti kasnije ili jos gore, mozda nikako nece biti prikazani, jer su nebitni za nastavak price. Ovo drugo bi bila bas katastrofa. Za neke od njih sam imao bas velika ocekivanja. Mislim, znao sam da ce do ovog doci jednog dana, ali ipak nije svejedno.

Hehe odusevljen sam koga su odabrali za Dorana. Kunem se da sam na ovog glumca pomislio kad sam razmisljao o postavi. Za njegovog tjelohranitelja sam prizeljkivao onog Dotorea iz Spartacusa. :D
User avatar
AleksoMKD
Posts: 8158
Joined: 01/03/2012 15:03
Location: Tamo gdje vjecno sunce sja

#4737 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by AleksoMKD »

Vrlo interesantno. Marksisticki osvrt i predvidjanja za GoT i epsku fantaziju uopste.

http://www.theguardian.com/tv-and-radio ... revolution
User avatar
moon_walker_90
Posts: 2905
Joined: 21/12/2012 18:16
Location: Ćućurak

#4738 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by moon_walker_90 »

Zdravo svima,jel ima negdje da se pogleda recap sezona prethodnih ali da traju malo duže? I da li ima online da se pogleda HBO da se isprati sa nedelje na ponedeljak premijera ?
shandrprcSA
Posts: 10219
Joined: 23/02/2013 08:16

#4739 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by shandrprcSA »

u koliko sati je na hbo?
User avatar
moon_walker_90
Posts: 2905
Joined: 21/12/2012 18:16
Location: Ćućurak

#4740 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by moon_walker_90 »

u 3 ujutro,tako im bar pise na stranici HBO adria
shandrprcSA
Posts: 10219
Joined: 23/02/2013 08:16

#4741 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by shandrprcSA »

torrent onda... hvala
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#4742 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by todd_smith »

Cekali ste godinu dana, dan dva vas nece ubiti
User avatar
I am Happy
Posts: 10216
Joined: 25/04/2011 14:19
Location: Profil/Postavke. Vracam avatar koji mi klix redovno izbrise

#4743 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by I am Happy »

Ja sam je sinoc poceo gledati, po prvi put naravno :D

Jeste fin osjecaj kada ne moras cekati epizodu po epizodu :D :D
User avatar
SanskiBiser
Posts: 9154
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#4744 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by SanskiBiser »

Prve 4 epizode sezone 5 su "procurile" na torentima jutros. :D Čeka se reakcija HBO. :lol:
vade_mecum
Posts: 2300
Joined: 16/08/2009 09:34

#4745 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by vade_mecum »

AleksoMKD wrote:Vrlo interesantno. Marksisticki osvrt i predvidjanja za GoT i epsku fantaziju uopste.

http://www.theguardian.com/tv-and-radio ... revolution
:thumbup: super clanak, bas sam se fino nasmijao :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66020
Joined: 03/08/2010 19:04

#4746 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

moon_walker_90 wrote:Zdravo svima,jel ima negdje da se pogleda recap sezona prethodnih ali da traju malo duže? I da li ima online da se pogleda HBO da se isprati sa nedelje na ponedeljak premijera ?

imas na netu sve i jednu epizodu ove serije
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#4747 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by ćiribiribela »

Ljudi, na kickassu imate prve 4 epizode pete sezone. :D
User avatar
shmizlica
Posts: 57892
Joined: 18/11/2010 14:35
Location: u oku posmatrača

#4748 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by shmizlica »

ćiribiribela wrote:Ljudi, na kickassu imate prve 4 epizode pete sezone. :D
:shock:
User avatar
Radar71
Posts: 7594
Joined: 21/07/2010 15:43

#4749 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Radar71 »

ćiribiribela wrote:Ljudi, na kickassu imate prve 4 epizode pete sezone. :D
neka zajebancija ili?
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#4750 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by ćiribiribela »

shmizlica wrote:
ćiribiribela wrote:Ljudi, na kickassu imate prve 4 epizode pete sezone. :D
:shock:

Image

Nikakva zajebancija.
Post Reply