Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post Reply
kockakockica
Posts: 1706
Joined: 25/01/2017 14:47

#4726 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by kockakockica »

Kolinda wrote:Kako bolestan moraš biti da bi sebi uzeo za pravo nekome nametati kako bi se on trebao izjašnjavati...

Ja se bas pitam kakvi bolesnici su to kad Bosnjake nazivaju Muslimanima sa velikim M, bosanski jezik nazivaju "bosnjacki", Armiju BiH nazivaju takozvanom, nasu drzavu zovu nakaradnom tvorevinom i takozvanom. Ismijavaju Srebrenicu, Ahmice i ostale zlocine. Pljuju i psuju, islam i naseg reisa Kavazovica i tako dalje, itd. Da, ima ih nekoliko stotina hiljada i vele da su Hrvati.

Evo ih ovdje, a samo jedini Bog zna gdje se jos skupljaju.

https://www.facebook.com/--- NO LINKS ---/ Hrvatska Republika Herceg-Bosna | Facebook

Hercegbosna
Dnevnikba
Poskokinfo itd

Opaka bolest :izet:
Ripicipi
Posts: 4171
Joined: 11/01/2007 21:55
Location: BiH, a vi???

#4727 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Ripicipi »

kockakockica wrote:
Kolinda wrote:Kako bolestan moraš biti da bi sebi uzeo za pravo nekome nametati kako bi se on trebao izjašnjavati...

Ja se bas pitam kakvi bolesnici su to kad Bosnjake nazivaju Muslimanima sa velikim M, bosanski jezik nazivaju "bosnjacki", Armiju BiH nazivaju takozvanom, nasu drzavu zovu nakaradnom tvorevinom i takozvanom. Ismijavaju Srebrenicu, Ahmice i ostale zlocine. Pljuju i psuju, islam i naseg reisa Kavazovica i tako dalje, itd. Da, ima ih nekoliko stotina hiljada i vele da su Hrvati.

Evo ih ovdje, a samo jedini Bog zna gdje se jos skupljaju.

https://www.facebook.com/--- NO LINKS ---/ Hrvatska Republika Herceg-Bosna | Facebook

Hercegbosna
Dnevnikba
Poskokinfo itd

Opaka bolest :izet:
Znaci nisi nista bolji/la od tih istih.
kockakockica
Posts: 1706
Joined: 25/01/2017 14:47

#4728 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by kockakockica »

Ripicipi wrote:
kockakockica wrote:
Kolinda wrote:Kako bolestan moraš biti da bi sebi uzeo za pravo nekome nametati kako bi se on trebao izjašnjavati...

Ja se bas pitam kakvi bolesnici su to kad Bosnjake nazivaju Muslimanima sa velikim M, bosanski jezik nazivaju "bosnjacki", Armiju BiH nazivaju takozvanom, nasu drzavu zovu nakaradnom tvorevinom i takozvanom. Ismijavaju Srebrenicu, Ahmice i ostale zlocine. Pljuju i psuju, islam i naseg reisa Kavazovica i tako dalje, itd. Da, ima ih nekoliko stotina hiljada i vele da su Hrvati.

Evo ih ovdje, a samo jedini Bog zna gdje se jos skupljaju.

https://www.facebook.com/--- NO LINKS ---/ Hrvatska Republika Herceg-Bosna | Facebook

Hercegbosna
Dnevnikba
Poskokinfo itd

Opaka bolest :izet:
Znaci nisi nista bolji/la od tih istih.

Ja ne ismijavam nicije zrtve, ne zovem hrvatski jezik namjerno drugim imenom. Ne ponizavam drzavu Hrvatsku, ne zovem zovem nikoga takozvanim, a posebno ne pljujem po necijim poglavarima i vjeri. No, neke stvari se ne mogu objasniti i napisati. Ode se fino na mjesta koja sam napisao pa se covjek uvjeri da tu nije govora o pojedincima, vec je to jedno kolektivno ludilo stotina hiljada ljudi. :izet:
User avatar
Artest
Posts: 3942
Joined: 12/05/2012 17:04

#4729 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Artest »

Lincoln-Burrows wrote:A imamo i hercegovačke katolike.
Imamo.

http://kovceg.tripod.com/pokatolicena_z ... govina.htm
User avatar
Artest
Posts: 3942
Joined: 12/05/2012 17:04

#4730 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Artest »

Sacir majorizira pokatolicenu nejac


Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#4731 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

kockakockica wrote:
Hafis wrote:
wonkaw wrote:@ Hafiz
jarane ti si puk'o, gubis se, idi malo prosetaj... udahni malo dubokim plucima da ti mozak proradi, gubis daske...
Čini ti se. Radim nešto malo kompliciranije, pa malo odahnem ovdje.
Ako te netko bude pitao, da mu znaš reći: ja dnevno zaboravim stvari koliko deset ovih prašinara zajedno neće naučiti za cijeli život. Pa opet ih uvažavam, jer Gospod je imao neki svoj plan čim ih je takvim stvorio.


Nisi ti dobar majstore. Haluciniras zestoko, uz mitomaniju koju ste preuzeli od vase brace po krvi bosanskih pravoslavaca, jos vam se prividja, umisljate neke stvari, a ima i nekih meni nepoznatih pojava. Pojma nemam ko ti je taj Alea :roll:
Dobar si. vidim razumiješ se u kršćanske religije i to će ti znanje biti više nego neophodno u budućnosti. i drago mi je da se educiraš.

E sad, veliš ne znaš što je ''alea''. Dobro, izraz je latinski i vjerojatno ti ga ni hodža u mejtefu ne bi znao prevesti, a ni tvoj učo na zanatu.
I ne vjerujem da si učio onu staru narodnu koju je izgovorio hazretli Omer paša Latas prelazeći rijeku Spreču u donjem toku: Alea iacta est!
Kocka stručnjače. Kocka.
kockakockica
Posts: 1706
Joined: 25/01/2017 14:47

#4732 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by kockakockica »

Nisi ti dobar majstore. Haluciniras zestoko, uz mitomaniju koju ste preuzeli od vase brace po krvi bosanskih pravoslavaca, jos vam se prividja, umisljate neke stvari, a ima i nekih meni nepoznatih pojava. Pojma nemam ko ti je taj Alea :roll:
Dobar si. vidim razumiješ se u kršćanske religije i to će ti znanje biti više nego neophodno u budućnosti. i drago mi je da se educiraš.

E sad, veliš ne znaš što je ''alea''. Dobro, izraz je latinski i vjerojatno ti ga ni hodža u mejtefu ne bi znao prevesti, a ni tvoj učo na zanatu.
I ne vjerujem da si učio onu staru narodnu koju je izgovorio hazretli Omer paša Latas prelazeći rijeku Spreču u donjem toku: Alea iacta est!
Kocka stručnjače. Kocka.



E moj zemljace. Sto se tice onog pozamasnog gore, e to, moram zato, jer valja mi aBd kad dodje vrijeme unucima pricati o narodima koji su nestali, a bili nekad na nasim prostorima :mrgreen:
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#4733 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Hafis »

kockakockica wrote:
Nisi ti dobar majstore. Haluciniras zestoko, uz mitomaniju koju ste preuzeli od vase brace po krvi bosanskih pravoslavaca, jos vam se prividja, umisljate neke stvari, a ima i nekih meni nepoznatih pojava. Pojma nemam ko ti je taj Alea :roll:
Dobar si. vidim razumiješ se u kršćanske religije i to će ti znanje biti više nego neophodno u budućnosti. i drago mi je da se educiraš.

E sad, veliš ne znaš što je ''alea''. Dobro, izraz je latinski i vjerojatno ti ga ni hodža u mejtefu ne bi znao prevesti, a ni tvoj učo na zanatu.
I ne vjerujem da si učio onu staru narodnu koju je izgovorio hazretli Omer paša Latas prelazeći rijeku Spreču u donjem toku: Alea iacta est!
Kocka stručnjače. Kocka.



E moj zemljace. Sto se tice onog pozamasnog gore, e to, moram zato, jer valja mi aBd kad dodje vrijeme unucima pricati o narodima koji su nestali, a bili nekad na nasim prostorima :mrgreen:
Misliš o Ilirima. Kažu da su Albanci njihovi potomci. Mada ja nevjerujem.

A inače, umjesto da ih dojiš tim šupljim trokutistanskim pričama, pametnije ti je utrošiti trud i vrijeme da dobiju kvalitetno obrazovanje, a ne da budu neškolovani kao ti.
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#4734 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Fudo387 »

Hafis wrote:
kockakockica wrote:
Nisi ti dobar majstore. Haluciniras zestoko, uz mitomaniju koju ste preuzeli od vase brace po krvi bosanskih pravoslavaca, jos vam se prividja, umisljate neke stvari, a ima i nekih meni nepoznatih pojava. Pojma nemam ko ti je taj Alea :roll:
Dobar si. vidim razumiješ se u kršćanske religije i to će ti znanje biti više nego neophodno u budućnosti. i drago mi je da se educiraš.

E sad, veliš ne znaš što je ''alea''. Dobro, izraz je latinski i vjerojatno ti ga ni hodža u mejtefu ne bi znao prevesti, a ni tvoj učo na zanatu.
I ne vjerujem da si učio onu staru narodnu koju je izgovorio hazretli Omer paša Latas prelazeći rijeku Spreču u donjem toku: Alea iacta est!
Kocka stručnjače. Kocka.



E moj zemljace. Sto se tice onog pozamasnog gore, e to, moram zato, jer valja mi aBd kad dodje vrijeme unucima pricati o narodima koji su nestali, a bili nekad na nasim prostorima :mrgreen:
Misliš o Ilirima. Kažu da su Albanci njihovi potomci. Mada ja nevjerujem.

A inače, umjesto da ih dojiš tim šupljim trokutistanskim pričama, pametnije ti je utrošiti trud i vrijeme da dobiju kvalitetno obrazovanje, a ne da budu neškolovani kao ti.
Sta je trokutistan?
kockakockica
Posts: 1706
Joined: 25/01/2017 14:47

#4735 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by kockakockica »

A inače, umjesto da ih dojiš tim šupljim trokutistanskim pričama, pametnije ti je utrošiti trud i vrijeme da dobiju kvalitetno obrazovanje, a ne da budu neškolovani kao ti.



:izet:


350.000 i brojimo :D
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#4736 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by LBVIEW »

Fudo387 wrote:
Sta je trokutistan?
U skutoriji kazu da je to ono sto ostane od Federacije nakon sto oni formiraju treci.
Bosnjake naravno niko nista nece pitati,genetski predodredeni poduzetnici,uljudbenici i mitteleropejci
su,naravno,u svakom pogleda superiorni-sve intelektualac do intelektualca poput ovog doktora. :lol:
emillio estevez
Posts: 2016
Joined: 27/05/2009 20:06
Location: http://www.klix.ba/vijesti/bih/rasema-h ... /120430110

#4737 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by emillio estevez »

LBVIEW wrote:
Fudo387 wrote:
Sta je trokutistan?
U skutoriji kazu da je to ono sto ostane od Federacije nakon sto oni formiraju treci.
Bosnjake naravno niko nista nece pitati,genetski predodredeni poduzetnici,uljudbenici i mitteleropejci
su,naravno,u svakom pogleda superiorni-sve intelektualac do intelektualca poput ovog doktora. :lol:
Sto je skutorija ?
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#4738 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

Da rezimiramo:

Kada HDZ uvodi segregaciju u skole, uci djecu da su Bosnjaci zapravo Arapi druge "teksture" lice, negira postojanje bosanskog jezika (institucionalno), naziva zastavu RBiH "muslimanskom ratnom zastavom" a zastavu UZP HRHB "zastavom hrvatskog naroda" u BiH, kada Bosnjake naziva m/Muslimanima, kada reisa Kavazovica optuzuje da je klao po Hercegovini (mada je zapravo bio otet od strane hrvatskih terorista i malo je falilo da on bude zaklan)...

To je sasvim ok, legitiman nacin politicke borbe - lagati je ok, vrijedjati je ok, jer Bosnjaci su niza rasa.

Kada neko s druge strane uzvrati na slican nacin, i to na jebenom forumu, ne sa pozicije politicke vlasti - onda to nije ok, jer je to dokaz "ugrozbe" hrvatskog naroda od strane ISIL-ovaca, te povod za kmechanje i prizivanje vojne intervencije NATO saveza. Kada oni nekog nazovu "muslimanom" to je ok, a kada njih neko nazove "katolicima" - to je dokaz balijske netrpeljivosti.

Prijateljska poruka Hrvatima Bosne i Hercegovine, odnosno simpatizerima HDZ-a (posto su vec priznali da nema pluralizma i da imaju samo HDZ - naravno i za to krive nas):

Ukoliko hocete da vas se postuje u ovakvim diskusijama, onda se ne mozete postaviti na taj nacin. Jebiga jednostavno ne mozete, jer ne vidim zasto ocekujete da ljudi koje ocito mrzite iz dna duse, kojim radite o glavi, o kojim lazete skoro kao Srbi, iz nekog razloga postuju osjecanja Hrvata u BiH? Odabrali ste put konfrontacije, poricanja ratnih zlocina, saradnje sa Beogradom i Moskvom. Koristite se lazima, uvredama, opstrukcijama, nasiljem.

A s druge strane po defaultu ocekujete fair play? Koliko je racionalno ocekivati bilo kakve konstruktivne odnose na takvim temeljima? Jer zao mi je, ja tu ne vidim prostor za kompromis i dobrosusjedske odnose.
kockakockica
Posts: 1706
Joined: 25/01/2017 14:47

#4739 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by kockakockica »

Alfons Kauders wrote:Da rezimiramo:

Kada HDZ uvodi segregaciju u skole, uci djecu da su Bosnjaci zapravo Arapi druge "teksture" lice, negira postojanje bosanskog jezika (institucionalno), naziva zastavu RBiH "muslimanskom ratnom zastavom" a zastavu UZP HRHB "zastavom hrvatskog naroda" u BiH, kada Bosnjake naziva m/Muslimanima, kada reisa Kavazovica optuzuje da je klao po Hercegovini (mada je zapravo bio otet od strane hrvatskih terorista i malo je falilo da on bude zaklan)...

To je sasvim ok, legitiman nacin politicke borbe - lagati je ok, vrijedjati je ok, jer Bosnjaci su niza rasa.

Kada neko s druge strane uzvrati na slican nacin, i to na jebenom forumu, ne sa pozicije politicke vlasti - onda to nije ok, jer je to dokaz "ugrozbe" hrvatskog naroda od strane ISIL-ovaca, te povod za kmechanje i prizivanje vojne intervencije NATO saveza. Kada oni nekog nazovu "muslimanom" to je ok, a kada njih neko nazove "katolicima" - to je dokaz balijske netrpeljivosti.

Prijateljska poruka Hrvatima Bosne i Hercegovine, odnosno simpatizerima HDZ-a (posto su vec priznali da nema pluralizma i da imaju samo HDZ - naravno i za to krive nas):

Ukoliko hocete da vas se postuje u ovakvim diskusijama, onda se ne mozete postaviti na taj nacin. Jebiga jednostavno ne mozete, jer ne vidim zasto ocekujete da ljudi koje ocito mrzite iz dna duse, kojim radite o glavi, o kojim lazete skoro kao Srbi, iz nekog razloga postuju osjecanja Hrvata u BiH? Odabrali ste put konfrontacije, poricanja ratnih zlocina, saradnje sa Beogradom i Moskvom. Koristite se lazima, uvredama, opstrukcijama, nasiljem.

A s druge strane po defaultu ocekujete fair play? Koliko je racionalno ocekivati bilo kakve konstruktivne odnose na takvim temeljima? Jer zao mi je, ja tu ne vidim prostor za kompromis i dobrosusjedske odnose.

Fašizam najgore vrste. Kad se malo iznerviraju otkrivaju se jedan po jedan, pa pogledaj ovog diskutanta Hafisa kako nas veselo smjesti u "trokutistan". Dok se ovdje ponekad omakne, na drugim forumima pokazuju ogromnu mrznju i pozivaju na protjerivanje Bosnjaka, vesele se nad strasnim zlocinima i genocidom javno. Tragedija je da su to 99% glasaci i pratioci HDZ-a, sto znaci da ljudi koji tako razmisljaju ima 200.000 i vise, ne radi se o pojedincima. Ti ljudi su danas u vlasti, na funkcijama i direktno uticu na zivote gradjana BiH. U nekoliko kantona u Ustavu bosanski jezik nazivaju bosnjacki, i javno vele da to ne kane promjeniti. Sjetimo se samo kako su u Mostaru minirali spomenik Armiji BiH prije nekoliko godina, pale zastave na drzavnim institucijama, napadaju antifasiste po Mostaru i Kravicama, napadaju turiste iz islamskih zemalja. Na svakih 100 metara se postavljaju krizevi, pa cak i po skolama tamo gdje su bosnjacka djeca. Na utakmicama su svastike, velicanje zlocina i zastave koje slave iste. Ima masa primjera, ali koliko je uopce smisleno navoditi ih kad je to svima nama poznato, ali se zbog nekog mira u kuci ne govori i pise o tome. Oni su debelo zagrezli u teski oblik fašizma i šovinizma, ufurani u neku mitomaniju, nadmoc i posebnu rasu. Predvodnik svih tih radnji je HDZ, a sta ocekivati od ljudi kojima su Kordic i ekipa primjeri i heroji. Bolest je uznapredovala
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#4740 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

Alfons Kauders wrote:Da rezimiramo:

Kada HDZ uvodi segregaciju u skole, uci djecu da su Bosnjaci zapravo Arapi druge "teksture" lice, negira postojanje bosanskog jezika (institucionalno), naziva zastavu RBiH "muslimanskom ratnom zastavom" a zastavu UZP HRHB "zastavom hrvatskog naroda" u BiH, kada Bosnjake naziva m/Muslimanima, kada reisa Kavazovica optuzuje da je klao po Hercegovini (mada je zapravo bio otet od strane hrvatskih terorista i malo je falilo da on bude zaklan)...

To je sasvim ok, legitiman nacin politicke borbe - lagati je ok, vrijedjati je ok, jer Bosnjaci su niza rasa.

Kada neko s druge strane uzvrati na slican nacin, i to na jebenom forumu, ne sa pozicije politicke vlasti - onda to nije ok, jer je to dokaz "ugrozbe" hrvatskog naroda od strane ISIL-ovaca, te povod za kmechanje i prizivanje vojne intervencije NATO saveza. Kada oni nekog nazovu "muslimanom" to je ok, a kada njih neko nazove "katolicima" - to je dokaz balijske netrpeljivosti.

Prijateljska poruka Hrvatima Bosne i Hercegovine, odnosno simpatizerima HDZ-a (posto su vec priznali da nema pluralizma i da imaju samo HDZ - naravno i za to krive nas):

Ukoliko hocete da vas se postuje u ovakvim diskusijama, onda se ne mozete postaviti na taj nacin. Jebiga jednostavno ne mozete, jer ne vidim zasto ocekujete da ljudi koje ocito mrzite iz dna duse, kojim radite o glavi, o kojim lazete skoro kao Srbi, iz nekog razloga postuju osjecanja Hrvata u BiH? Odabrali ste put konfrontacije, poricanja ratnih zlocina, saradnje sa Beogradom i Moskvom. Koristite se lazima, uvredama, opstrukcijama, nasiljem.

A s druge strane po defaultu ocekujete fair play? Koliko je racionalno ocekivati bilo kakve konstruktivne odnose na takvim temeljima? Jer zao mi je, ja tu ne vidim prostor za kompromis i dobrosusjedske odnose.
:thumbup:
nece ti jaran moci "procitati" mada ce on koristiti drugi webrowser :mrgreen:
Imperatore
Posts: 35
Joined: 24/02/2017 23:40

#4741 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Imperatore »

Kada je to HDZ uvodio segregaciju u škole? Upravo ste vi u našim hrvatskim sredinama tražili 2 škole da bi to kasnije nazivali apartheidom po Sarajevu, ironija je da ste tražili 2 i u Republici Srpskoj ali su vam Srbi odbili. Te propagande se ni Gebbels nebi posramio.
Isto se odnosi i na kanal na hrvatskom jeziku i vaše uporno gaženje Hrvata i opravdavanje istoga nakon čega dolazi reakcija.

Fašizam? BiH je država u kojoj je Kaplan heroj svim intelektualcima iz Sarajeva, nacional socijalistima i ovim desnim koji naginju tim Arapima i tu negdje su Hrvati
Last edited by Imperatore on 05/03/2017 10:36, edited 1 time in total.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#4742 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

Imperatore wrote:Kada je to HDZ uvodio segregaciju u škole? Upravo ste vi u našim hrvatskim sredinama tražili 2 škole da bi to kasnije nazivali apartheidom po Sarajevu, ironija je da ste tražili 2 i u Republici Srpskoj ali su vam Srbi odbili. Te propagande se ni Gebbels nebi posramio, te vaše propagande.
Isto se odnosi i na kanal na hrvatskom jeziku i vaše uporno gaženje Hrvata i opravdavanje istoga nakon čega dolazi reakcija.

Fašizam? BiH je država u kojoj je Kaplan heroj svim intelektualcima iz Sarajeva, nacional socijalistima i ovim desnim koji naginju tim Arapima i tu negdje su Hrvati
lazes ponovo..... nista drug siroko ti bolje ne pase ti u bih imas maticu ,imas hr pasos trazi svoju srecu negdje drugdje kada ti je toliko lose u bih
Imperatore
Posts: 35
Joined: 24/02/2017 23:40

#4743 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Imperatore »

mO k3 wrote:
Imperatore wrote:Kada je to HDZ uvodio segregaciju u škole? Upravo ste vi u našim hrvatskim sredinama tražili 2 škole da bi to kasnije nazivali apartheidom po Sarajevu, ironija je da ste tražili 2 i u Republici Srpskoj ali su vam Srbi odbili. Te propagande se ni Gebbels nebi posramio, te vaše propagande.
Isto se odnosi i na kanal na hrvatskom jeziku i vaše uporno gaženje Hrvata i opravdavanje istoga nakon čega dolazi reakcija.

Fašizam? BiH je država u kojoj je Kaplan heroj svim intelektualcima iz Sarajeva, nacional socijalistima i ovim desnim koji naginju tim Arapima i tu negdje su Hrvati
lazes ponovo..... nista drug siroko ti bolje ne pase ti u bih imas maticu ,imas hr pasos trazi svoju srecu negdje drugdje kada ti je toliko lose u bih
Šta točno lažem? SDA i Bošnjaci u hrvatskim sredinama žele učiti svoju povijest i biti odvojeni od Hrvata na što su i Hrvati pristali, hoćeš da citiram Bošnjake koji su sami tvrdili da im smeta šahovnica na svjedozbi ili?

Gadi mi se kad preko djece pokušavate vrtit tu propagandu.

Meni loše u BiH? Druže ja sam svoj na svome, koliko vidim više tebi smeta BiH nego meni! Meni smeta samo Sarajevo, nije ti to BiH
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#4744 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

Imperatore wrote:
mO k3 wrote:
Imperatore wrote:Kada je to HDZ uvodio segregaciju u škole? Upravo ste vi u našim hrvatskim sredinama tražili 2 škole da bi to kasnije nazivali apartheidom po Sarajevu, ironija je da ste tražili 2 i u Republici Srpskoj ali su vam Srbi odbili. Te propagande se ni Gebbels nebi posramio, te vaše propagande.
Isto se odnosi i na kanal na hrvatskom jeziku i vaše uporno gaženje Hrvata i opravdavanje istoga nakon čega dolazi reakcija.

Fašizam? BiH je država u kojoj je Kaplan heroj svim intelektualcima iz Sarajeva, nacional socijalistima i ovim desnim koji naginju tim Arapima i tu negdje su Hrvati
lazes ponovo..... nista drug siroko ti bolje ne pase ti u bih imas maticu ,imas hr pasos trazi svoju srecu negdje drugdje kada ti je toliko lose u bih
Šta točno lažem? SDA i Bošnjaci u hrvatskim sredinama žele učiti svoju povijest i biti odvojeni od Hrvata na što su i Hrvati pristali, hoćeš da citiram Bošnjake koji su sami tvrdili da im smeta šahovnica na svjedozbi ili?

Gadi mi se kad preko djece pokušavate vrtit tu propagandu.

Meni loše u BiH? Druže ja sam svoj na svome, koliko vidim više tebi smeta BiH nego meni! Meni smeta samo Sarajevo, nije ti to BiH
i ponovo lazes.....
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#4745 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

Imperatore wrote:Kada je to HDZ uvodio segregaciju u škole? Upravo ste vi u našim hrvatskim sredinama tražili 2 škole da bi to kasnije nazivali apartheidom po Sarajevu, ironija je da ste tražili 2 i u Republici Srpskoj ali su vam Srbi odbili. Te propagande se ni Gebbels nebi posramio.
Isto se odnosi i na kanal na hrvatskom jeziku i vaše uporno gaženje Hrvata i opravdavanje istoga nakon čega dolazi reakcija.

Fašizam? BiH je država u kojoj je Kaplan heroj svim intelektualcima iz Sarajeva, nacional socijalistima i ovim desnim koji naginju tim Arapima i tu negdje su Hrvati
Bla bla bla, da ne citam bezveze, jer sam slicne stavove i spinove cuo i ranije. Bezbroj puta.

Kako bilo, ja iskreno ne vidim razlog da se zalite? Odabrali ste Srbe i zalite se njima. Idite fino na svoje "legitimne" forume i tamo pricajte sami sa sobom, i s bracom Srbima.

S nama vise nemate nista i stvarno mi nije jasno zasto i pokusavate. Gubljenje vremena. Bolje se fokusirajte na lokalna pitanja, odnose sa Srbima i Rusima. Od 2018, a nasoj strani necete imati sugovornike poput Bakira. Mada se iskreno nadam da ce Dodik ostati u igri, ni to nije sigurno. Doduse, nije sigurno ni da ce Bakir dobiti nogu, jer ga Sarajevo suvise voli.

Dakle, sretno vam bilo i cujemo se za 5-6 godina (ukoliko se predomislite).

U medjuvremenu, samo stavljati na ignore. :)
Imperatore
Posts: 35
Joined: 24/02/2017 23:40

#4746 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Imperatore »

Hoćeš da citiram ove iz SDA? Doslovno sami tvrde to oko šahovnica i zbog toga nisu ni željeli ići u iste škole sa Hrvatima i da im smeta cijeli program i školstvo Hrvata.

To je naravno gadljivo kao i kupljenje političkih poena u Sarajevu na račun djece iako je to isto Sarajevo djecu i odvojilo. Naravno da nisu krivi djeca i roditelji, nemaju tu baš nekog izbora.

Krivi su oni kao i ovi na ovoj temi, koji pokušavaju gaziti Hrvate sa ovakvim stavovima iako su tu Hrvati najmanje krivi.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#4747 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by mO k3 »

Imperatore wrote:Hoćeš da citiram ove iz SDA? Doslovno sami tvrde to oko šahovnica i zbog toga nisu ni željeli ići u iste škole sa Hrvatima i da im smeta cijeli program i školstvo Hrvata.

To je naravno gadljivo kao i kupljenje političkih poena u Sarajevu na račun djece iako je to isto Sarajevo djecu i odvojilo. Naravno da nisu krivi djeca i roditelji, nemaju tu baš nekog izbora.

Krivi su oni kao i ovi na ovoj temi, koji pokušavaju gaziti Hrvate sa ovakvim stavovima iako su tu Hrvati najmanje krivi.
u pravu si krivi su bosnjaci ....
emillio estevez
Posts: 2016
Joined: 27/05/2009 20:06
Location: http://www.klix.ba/vijesti/bih/rasema-h ... /120430110

#4748 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by emillio estevez »

mO k3 wrote:
Imperatore wrote:Hoćeš da citiram ove iz SDA? Doslovno sami tvrde to oko šahovnica i zbog toga nisu ni željeli ići u iste škole sa Hrvatima i da im smeta cijeli program i školstvo Hrvata.

To je naravno gadljivo kao i kupljenje političkih poena u Sarajevu na račun djece iako je to isto Sarajevo djecu i odvojilo. Naravno da nisu krivi djeca i roditelji, nemaju tu baš nekog izbora.

Krivi su oni kao i ovi na ovoj temi, koji pokušavaju gaziti Hrvate sa ovakvim stavovima iako su tu Hrvati najmanje krivi.
u pravu si krivi su bosnjaci ....
Imperatore ,ima li dokkaza za tvoju tvrdnju?
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#4749 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by Alfons Kauders »

Imperatore wrote:Hoćeš da citiram ove iz SDA? Doslovno sami tvrde to oko šahovnica i zbog toga nisu ni željeli ići u iste škole sa Hrvatima i da im smeta cijeli program i školstvo Hrvata.

To je naravno gadljivo kao i kupljenje političkih poena u Sarajevu na račun djece iako je to isto Sarajevo djecu i odvojilo. Naravno da nisu krivi djeca i roditelji, nemaju tu baš nekog izbora.

Krivi su oni kao i ovi na ovoj temi, koji pokušavaju gaziti Hrvate sa ovakvim stavovima iako su tu Hrvati najmanje krivi.
Aha... :)

Smeta i meni sahovnica na zvanicnim dokumentima, jer grb HRHB nije obiljezje FBiH. Smeta mi i kriz u skolama, iz slicnih razloga. Smeta mi i kada slicna sranja prave Bosnjaci i Srbi, i uredno ih prozivam.

Ali eto, kada prozovem Hrvate zato sto ljudima uskracuju pravo na jezik, sto koriste obiljezja zlocinacke paradrzave i redaju krizeve gdje god stignu (sekularizam na nivou), to znaci da "gazim" Hrvate. Kad jebem mater Srbima i Bosnjacima radi identicnih stvari, i tad nekim cudom "gazim Hrvate".

Ako je to mjerilo, eto gazim vas i zaboli me kita. Sta cemo sad? Ja necu nista, jer me zaboli kita. Ti se zali Dodiku i Kolindi.

I ne gubi vrijeme na odgovor. Ides na ignore, odmah iza Hafisa. Nemam vremena niti volje da raspravljam s trollom.

Zbogom.
kockakockica
Posts: 1706
Joined: 25/01/2017 14:47

#4750 Re: Velikosrpska kuhinja sa HDZ-ovim specijalitetima

Post by kockakockica »

Imperatore wrote:Kada je to HDZ uvodio segregaciju u škole? Upravo ste vi u našim hrvatskim sredinama tražili 2 škole da bi to kasnije nazivali apartheidom po Sarajevu, ironija je da ste tražili 2 i u Republici Srpskoj ali su vam Srbi odbili. Te propagande se ni Gebbels nebi posramio.
Isto se odnosi i na kanal na hrvatskom jeziku i vaše uporno gaženje Hrvata i opravdavanje istoga nakon čega dolazi reakcija.

Fašizam? BiH je država u kojoj je Kaplan heroj svim intelektualcima iz Sarajeva, nacional socijalistima i ovim desnim koji naginju tim Arapima i tu negdje su Hrvati

BiH gradove nazivaju hrvatskim gradovima kao Jajce naprimjer, a bosanske kraljeve i kraljice isto tako hrvatskim. Ide se tako daleko da se stećci nazivaju hrvatskim, iako ono malo stecaka na podrucju danasnje Hrvatske dokazuju Bosnu u nekadasnjim granicama. Bolest je to teska da se cak pas BH Tornjak naziva Bosansko-hrvatskim, iako je pasmina jos za vrijeme Yuge bila priznata kao bosanska autohtona pasmina. Kad sam lani vidio neke idiote kako pisu da je Bosančica hrvatsko pismo i da se zove HRVATSKA Bosančica, onda sam vidio da su ti ljudi postali veci mitomani, ludaci i lazovi od Srba i da nema lijeka. Bolest, bolest, bolest :izet:
Post Reply