Dres reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply

Koja marka za novi BH dress????

Poll ended at 31/07/2009 23:13

Umbro
17
9%
Le qoc sportif
17
9%
Hummel
4
2%
Nike
46
24%
Adidas
59
30%
Puma
26
13%
Kappa
12
6%
Lotto
2
1%
Legea
6
3%
Reebok
5
3%
 
Total votes: 194

RepB
Posts: 148
Joined: 14/03/2014 10:21

#4726 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by RepB »

Mustang1 wrote:Mora biti broj ali ne mora biti broj preko cijelih prsa :D
Postoje standardi sto se tice brojeva, ne vjerujem da svako moze stavljati velicinu koju hoce. Doduse font postoji razlicit.
Mustang1
Posts: 29946
Joined: 29/12/2010 17:31

#4727 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Mustang1 »

Ma nema zmaja na kosarkaskim dresovima
User avatar
dakine
Posts: 692
Joined: 09/01/2013 13:26
Location: strogi centar

#4728 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by dakine »

Image
Image
Image
User avatar
Altsa
Posts: 9262
Joined: 19/03/2004 18:31

#4729 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Altsa »

Last edited by Altsa on 14/03/2014 15:09, edited 1 time in total.
RepB
Posts: 148
Joined: 14/03/2014 10:21

#4730 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by RepB »

dakine wrote:Image
Image
Image
:D

Image

Image

Image
Last edited by RepB on 14/03/2014 15:06, edited 1 time in total.
Mustang1
Posts: 29946
Joined: 29/12/2010 17:31

#4731 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Mustang1 »

Nista od tog .. Sareno isto kokoska a i ruzno :D
User avatar
fosil
Posts: 2478
Joined: 14/12/2006 03:46
Location: dje me naka nostalgija vuce...

#4732 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by fosil »

Zmaja, Valtera i Sahat kulu naprijed, a 10 u pola sa dosta luka i kafu i casu vode na ledja.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#4733 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by insomnia78 »

Joj lenta


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
User avatar
Tipizbih
Posts: 5
Joined: 14/03/2014 13:23

#4734 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Tipizbih »

Samo da bude nešto jednostavno. Jedna do dvije boje max.
Čim se puno šara nije dobro.
Jedna boja sa malo kontrasta ili plavo bijela. Žuto previše podsjeća na Švedsku.
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#4735 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by phillie »

fosil wrote:Zmaja, Valtera i Sahat kulu naprijed, a 10 u pola sa dosta luka i kafu i casu vode na ledja.
a milije nek ide od vrata pa preko imena igraca...
User avatar
elmirčo
Posts: 1264
Joined: 27/02/2011 13:15
Location: kamčatka

#4736 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by elmirčo »

fosil wrote:Zmaja, Valtera i Sahat kulu naprijed, a 10 u pola sa dosta luka i kafu i casu vode na ledja.
kafa s toplim mlijekom da bude
Mustang1
Posts: 29946
Joined: 29/12/2010 17:31

#4737 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Mustang1 »

Evo ga .. Iz prve ruke info .. Da se neko ne bi nasao uvrijedjen za svakoga po nesto !

Image
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#4738 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by MOSALJOZE »

Mustang1 wrote:Evo ga .. Iz prve ruke info .. Da se neko ne bi nasao uvrijedjen za svakoga po nesto !

Image
Prelijepo još samo da ima roza ona je pravo borbena.
Gdje ovo pravite da i ja svoju kombinaciju
RepB
Posts: 148
Joined: 14/03/2014 10:21

#4739 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by RepB »

Mustang1 wrote:Evo ga .. Iz prve ruke info .. Da se neko ne bi nasao uvrijedjen za svakoga po nesto !

Image
Ako ne razvalimo taj Adidas simulator, nista napravili nismo. :mrgreen:

Vec je krenuo stekati.
User avatar
limeni
Posts: 2745
Joined: 30/12/2007 00:39

#4740 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by limeni »

ma bice nam dresovi kao kod grka..al daj sceri da te ago uzme
RepB
Posts: 148
Joined: 14/03/2014 10:21

#4741 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by RepB »

JoseMujica wrote:
spacek wrote:
Sitijevac2011 wrote:E da vidimo koliko ce trebati "novinarima" da se prime na ovo :D

ja koliko se sjecam, davno je to neko ovdje postavio...i ispade da je to to...pa makar i zeza bila :D

Image

ovo je stvarno lijepo :thumbup: neka bude barem blizu ovoga i biće odlično
O ukusima se ne raspravlja, samo to je stvarno odron. Krkanski, kao da je neki jodler design radio.
Astrix
Posts: 1898
Joined: 30/09/2009 14:14

#4742 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Astrix »

Bas je dobar dres, bas ono kulturan i jednostavan i ima sve sto mora imati nas dres, nista vise nista manje...
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#4743 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by insomnia78 »

Cak su i Sejdic i Finci ubrojani :D


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
berba123
Posts: 19
Joined: 02/03/2014 02:08

#4744 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by berba123 »

phillie wrote:
berba123 wrote:Zmaj ima u pozadini na dresu košarkaške reprezentacije i ja mislim da odlično izgleda

Sent from my C6616 using Tapatalk
Imas li gdje sliku, da vidimo, ja iskreno nisam mogao naci...
Imam al ne znam kako da je postavim kaže nešto administracija ne dozvoljava

Sent from my C6616 using Tapatalk
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#4745 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by insomnia78 »

Sto neko rece mene cak i vise zanima deal sa Adidasom tj kol'ko smo "dobri"


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#4746 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by MOSALJOZE »

todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#4747 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by todd_smith »

insomnia78 wrote:Sto neko rece mene cak i vise zanima deal sa Adidasom tj kol'ko smo "dobri"


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Nemamo "mi" nikakve veze s tim. Sve pare idu nazad u repku tj premije i hoteli i sranja i ostalima iz Saveza u dzep.
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#4748 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by JoseMujica »

ja Tito dragi kad krene prodaja....ima da se :shock: adidas kad Prošnje navale
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#4749 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by insomnia78 »

todd_smith wrote:
insomnia78 wrote:Sto neko rece mene cak i vise zanima deal sa Adidasom tj kol'ko smo "dobri"


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Nemamo "mi" nikakve veze s tim. Sve pare idu nazad u repku tj premije i hoteli i sranja i ostalima iz Saveza u dzep.
Pa nisam ni mislio da meni dadnu


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#4750 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by insomnia78 »

phillie wrote:
berba123 wrote:Zmaj ima u pozadini na dresu košarkaške reprezentacije i ja mislim da odlično izgleda

Sent from my C6616 using Tapatalk
Imas li gdje sliku, da vidimo, ja iskreno nisam mogao naci...
Image


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Post Reply