Postoje standardi sto se tice brojeva, ne vjerujem da svako moze stavljati velicinu koju hoce. Doduse font postoji razlicit.Mustang1 wrote:Mora biti broj ali ne mora biti broj preko cijelih prsa
Dres reprezentacije BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
RepB
- Posts: 148
- Joined: 14/03/2014 10:21
#4726 Re: Dres reprezentacije BiH
-
Mustang1
- Posts: 29946
- Joined: 29/12/2010 17:31
#4727 Re: Dres reprezentacije BiH
Ma nema zmaja na kosarkaskim dresovima
- dakine
- Posts: 692
- Joined: 09/01/2013 13:26
- Location: strogi centar
- Altsa
- Posts: 9262
- Joined: 19/03/2004 18:31
#4729 Re: Dres reprezentacije BiH
Last edited by Altsa on 14/03/2014 15:09, edited 1 time in total.
-
RepB
- Posts: 148
- Joined: 14/03/2014 10:21
#4730 Re: Dres reprezentacije BiH
dakine wrote:



Last edited by RepB on 14/03/2014 15:06, edited 1 time in total.
-
Mustang1
- Posts: 29946
- Joined: 29/12/2010 17:31
#4731 Re: Dres reprezentacije BiH
Nista od tog .. Sareno isto kokoska a i ruzno 
- fosil
- Posts: 2478
- Joined: 14/12/2006 03:46
- Location: dje me naka nostalgija vuce...
#4732 Re: Dres reprezentacije BiH
Zmaja, Valtera i Sahat kulu naprijed, a 10 u pola sa dosta luka i kafu i casu vode na ledja.
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#4733 Re: Dres reprezentacije BiH
Joj lenta
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
- Tipizbih
- Posts: 5
- Joined: 14/03/2014 13:23
#4734 Re: Dres reprezentacije BiH
Samo da bude nešto jednostavno. Jedna do dvije boje max.
Čim se puno šara nije dobro.
Jedna boja sa malo kontrasta ili plavo bijela. Žuto previše podsjeća na Švedsku.
Čim se puno šara nije dobro.
Jedna boja sa malo kontrasta ili plavo bijela. Žuto previše podsjeća na Švedsku.
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#4735 Re: Dres reprezentacije BiH
a milije nek ide od vrata pa preko imena igraca...fosil wrote:Zmaja, Valtera i Sahat kulu naprijed, a 10 u pola sa dosta luka i kafu i casu vode na ledja.
- elmirčo
- Posts: 1264
- Joined: 27/02/2011 13:15
- Location: kamčatka
#4736 Re: Dres reprezentacije BiH
kafa s toplim mlijekom da budefosil wrote:Zmaja, Valtera i Sahat kulu naprijed, a 10 u pola sa dosta luka i kafu i casu vode na ledja.
-
Mustang1
- Posts: 29946
- Joined: 29/12/2010 17:31
#4737 Re: Dres reprezentacije BiH
Evo ga .. Iz prve ruke info .. Da se neko ne bi nasao uvrijedjen za svakoga po nesto !


- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#4738 Re: Dres reprezentacije BiH
Prelijepo još samo da ima roza ona je pravo borbena.Mustang1 wrote:Evo ga .. Iz prve ruke info .. Da se neko ne bi nasao uvrijedjen za svakoga po nesto !
Gdje ovo pravite da i ja svoju kombinaciju
-
RepB
- Posts: 148
- Joined: 14/03/2014 10:21
#4739 Re: Dres reprezentacije BiH
Ako ne razvalimo taj Adidas simulator, nista napravili nismo.Mustang1 wrote:Evo ga .. Iz prve ruke info .. Da se neko ne bi nasao uvrijedjen za svakoga po nesto !
Vec je krenuo stekati.
- limeni
- Posts: 2745
- Joined: 30/12/2007 00:39
#4740 Re: Dres reprezentacije BiH
ma bice nam dresovi kao kod grka..al daj sceri da te ago uzme
-
RepB
- Posts: 148
- Joined: 14/03/2014 10:21
#4741 Re: Dres reprezentacije BiH
O ukusima se ne raspravlja, samo to je stvarno odron. Krkanski, kao da je neki jodler design radio.JoseMujica wrote:spacek wrote:Sitijevac2011 wrote:E da vidimo koliko ce trebati "novinarima" da se prime na ovo
ja koliko se sjecam, davno je to neko ovdje postavio...i ispade da je to to...pa makar i zeza bila
ovo je stvarno lijeponeka bude barem blizu ovoga i biće odlično
-
Astrix
- Posts: 1898
- Joined: 30/09/2009 14:14
#4742 Re: Dres reprezentacije BiH
Bas je dobar dres, bas ono kulturan i jednostavan i ima sve sto mora imati nas dres, nista vise nista manje...
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#4743 Re: Dres reprezentacije BiH
Cak su i Sejdic i Finci ubrojani 
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
-
berba123
- Posts: 19
- Joined: 02/03/2014 02:08
#4744 Re: Dres reprezentacije BiH
Imam al ne znam kako da je postavim kaže nešto administracija ne dozvoljavaphillie wrote:Imas li gdje sliku, da vidimo, ja iskreno nisam mogao naci...berba123 wrote:Zmaj ima u pozadini na dresu košarkaške reprezentacije i ja mislim da odlično izgleda
Sent from my C6616 using Tapatalk
Sent from my C6616 using Tapatalk
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#4745 Re: Dres reprezentacije BiH
Sto neko rece mene cak i vise zanima deal sa Adidasom tj kol'ko smo "dobri"
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#4747 Re: Dres reprezentacije BiH
Nemamo "mi" nikakve veze s tim. Sve pare idu nazad u repku tj premije i hoteli i sranja i ostalima iz Saveza u dzep.insomnia78 wrote:Sto neko rece mene cak i vise zanima deal sa Adidasom tj kol'ko smo "dobri"
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#4748 Re: Dres reprezentacije BiH
ja Tito dragi kad krene prodaja....ima da se
adidas kad Prošnje navale
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#4749 Re: Dres reprezentacije BiH
Pa nisam ni mislio da meni dadnutodd_smith wrote:Nemamo "mi" nikakve veze s tim. Sve pare idu nazad u repku tj premije i hoteli i sranja i ostalima iz Saveza u dzep.insomnia78 wrote:Sto neko rece mene cak i vise zanima deal sa Adidasom tj kol'ko smo "dobri"
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#4750 Re: Dres reprezentacije BiH
phillie wrote:Imas li gdje sliku, da vidimo, ja iskreno nisam mogao naci...berba123 wrote:Zmaj ima u pozadini na dresu košarkaške reprezentacije i ja mislim da odlično izgleda
Sent from my C6616 using Tapatalk

Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk




