Gledate seriju - preporučite je

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#4726 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Pitarrr82 »

Melunator wrote:Ozbiljno razmisljam da pocnem pratit X-Files od pocetka. Svakako nisam gledao zadnjih par sezona.

Odgledao prosle godine zbog krize s novim serijama :mrgreen:



Nego, fin kraj 3. sezone "Falling Skies", dobro je sto se sprema i 4. sezona.
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#4727 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by House »

Završavam Sons of Anarchy 5 sezona

ludilo do serije :-)
Dr_dre
Posts: 728
Joined: 25/05/2013 01:07

#4728 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Dr_dre »

Imal neka serija slicna game of thrones ali da je zavrsila?
User avatar
le piaf
Posts: 420
Joined: 13/12/2006 23:25
Location: sarajevo

#4729 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by le piaf »

Dr_dre wrote:Imal neka serija slicna game of thrones ali da je zavrsila?
pa ne znam koliko je slicna ali ima krvi, sexa, i porodice se fajtaju medjusobno i plus jos Jeremy Irons glavna uloga :D
Tri sezone zasad. od mene 8/10

Image
Dr_dre
Posts: 728
Joined: 25/05/2013 01:07

#4730 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Dr_dre »

pa ne znam koliko je slicna ali ima krvi, sexa, i porodice se fajtaju medjusobno i plus jos Jeremy Irons glavna uloga :D
Tri sezone zasad. od mene 8/10
Tnx,al ako nije zavrsila ne gledam.
Ne treba mi sjebada ko za walking dead ili game of thrones.
:thumbup:
User avatar
Sanchez22
Posts: 1254
Joined: 23/08/2012 16:02

#4731 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Sanchez22 »

Trenutno samo Teen Wolf i Big bang theory,ne pocinjem vise sa 3,4 razlicite serije dnevno :lol:
Dr_dre
Posts: 728
Joined: 25/05/2013 01:07

#4732 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Dr_dre »

Trenutno samo Teen Wolf i Big bang theory,ne pocinjem vise sa 3,4 razlicite serije dnevno
:lol: :lol: :lol: :lol:
:thumbup:
User avatar
le piaf
Posts: 420
Joined: 13/12/2006 23:25
Location: sarajevo

#4733 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by le piaf »

Od mene preporuka i za:

Image
User avatar
chakany
Posts: 3447
Joined: 05/09/2010 14:05

#4734 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by chakany »

Ovo su serije koje gledam tokom ljetnih dana :

1.http://www.imdb.com/title/tt1606375/ Za moj ukus malo predugačke epizode, ali sve u svemu serija uopće nije loša.
2.http://www.imdb.com/title/tt1844923/ Simpatična serija iz Velike Britanije, zna me dobro nasmijati.
3.http://www.imdb.com/title/tt0866442/ Odlična serija iz HBO produkcije, topla preporuka. Uskoro bi trebala krenuti i četvrta sezona.
User avatar
Ajant
Posts: 268
Joined: 07/02/2011 21:00

#4735 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Ajant »

Dr_dre wrote:
pa ne znam koliko je slicna ali ima krvi, sexa, i porodice se fajtaju medjusobno i plus jos Jeremy Irons glavna uloga :D
Tri sezone zasad. od mene 8/10
Tnx,al ako nije zavrsila ne gledam.
Ne treba mi sjebada ko za walking dead ili game of thrones.
:thumbup:
Treća sezona je ujedno i zadnja :wink: . Iako se serija ne može porediti s GoT-om na bilo kojem nivou, pogotovo ne što se dinamike radnje tiče...
User avatar
mk ultra
Posts: 24034
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#4737 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by mk ultra »

Last edited by mk ultra on 07/08/2013 21:28, edited 1 time in total.
User avatar
guber90
Posts: 1982
Joined: 23/08/2010 15:54

#4738 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by guber90 »

mk ultra wrote:http://www.imdb.com/title/tt0810788/

nije losa :thumbup:
Zadnja sezona upravo ide :).
User avatar
mk ultra
Posts: 24034
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#4739 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by mk ultra »

guber90 wrote: Zadnja sezona upravo ide :).
baš gledam ove zadnje epizode, zakuhalo se pravo :mrgreen:
User avatar
guber90
Posts: 1982
Joined: 23/08/2010 15:54

#4740 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by guber90 »

mk ultra wrote:
guber90 wrote: Zadnja sezona upravo ide :).
baš gledam ove zadnje epizode, zakuhalo se pravo :mrgreen:
Jeste se zakuhalo i mislim da je dobro sto staju, bilo bi previse traziti nove neprijatelje za Michela, pa na kraju bi bio cijeli svijet protiv njega, da nadju nekog novog neprijatelja :D.
User avatar
dale cooper
Posts: 31379
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#4741 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by dale cooper »

Povratak!

HomeArt
Posts: 2076
Joined: 02/09/2004 13:33
Location: Hrasno Hill :)

#4743 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by HomeArt »

Pitarrr82 wrote:
Melunator wrote:Ozbiljno razmisljam da pocnem pratit X-Files od pocetka. Svakako nisam gledao zadnjih par sezona.

Odgledao prosle godine zbog krize s novim serijama :mrgreen:



Nego, fin kraj 3. sezone "Falling Skies", dobro je sto se sprema i 4. sezona.
Jel se meni samo učunilo da su dobili nove neptijatelje na kraju sezone? Novi lik one curice bi mogao biti zanimljiv.
User avatar
irac300
Posts: 9066
Joined: 18/07/2009 18:36

#4744 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by irac300 »

HomeArt wrote:
Pitarrr82 wrote:
Melunator wrote:Ozbiljno razmisljam da pocnem pratit X-Files od pocetka. Svakako nisam gledao zadnjih par sezona.

Odgledao prosle godine zbog krize s novim serijama :mrgreen:



Nego, fin kraj 3. sezone "Falling Skies", dobro je sto se sprema i 4. sezona.
Jel se meni samo učunilo da su dobili nove neptijatelje na kraju sezone? Novi lik one curice bi mogao biti zanimljiv.
Ma nisu neprijatelji, nego više tutori koje ljude smatraju inferiornim da bi im bili saveznici.
lik5
Posts: 176
Joined: 19/04/2013 12:10

#4746 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by lik5 »

http://www.imdb.com/media/rm1316985088/ ... f_=tt_ov_i

za sve ljubitelje dobrog starog britanskog humora.sa fantasticnim Ricky Gervais koji je tvorac odlicnog The Office ,Derek,Life s too short.
http://www.imdb.com/title/tt1641247/
http://www.imdb.com/title/tt2616280/
http://www.imdb.com/title/tt0386676/
uglavnom sve super serije sa dosta dobrog humora :thumbup:
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#4747 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Pitarrr82 »

@HomeArt i irac300

Pa mislim da jos nije skroz ni otkrivena njihova uloga, ono kao raja su :mrgreen: pa ti ga suknu do jaja :mrgreen: tako da moze ici u oba pravca a sto se male tice cim se rodila i kad sam vidio sta se desava pomislio sam da ce ona na kraju biti kljuc svega, barem mi to neko iskustvo sa Sci Fi serijama govori :mrgreen:
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#4748 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Pitarrr82 »

P.S. Jos malo... :mrgreen:






User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#4749 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by VenomousV »

dobro me napomenu da nisam jos ni drugu sezonu odgledala :-)
(mrsko mi se nakanit' jer mi se nes i ne svidja :roll: )
User avatar
guber90
Posts: 1982
Joined: 23/08/2010 15:54

#4750 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by guber90 »

Veceras pocinje Breaking Bad :D :-) .
Post Reply