Jucer u nedzaricima idem ulicom kad dva policajca iz klade
Presao od careve do starackog i samo vidio ta dva policajca
To ti je u Alekse Šantića. Lijeva strana je zabranjeno parkiranje i ima znak, a desna je ok. Redovno oni pišu tu ljudima, ali ljudi i dalje to rade.mirzet87sa wrote:Uvijek tu i pisu, svako dan/dva/tri al parkira se opet. Ista stvar u onim bocnim ulicama kod josipa vancasa, zaboravi kako se zovu, svaki dan se pisu kazne svaki dan se parkira. Imam osjecaj sve isti vise ljudi.
Dzananovica, izvrsnog direktoraalmir_tz wrote:Koga ovo uhapsiše u Elektroprivredi?
Znaci treba ostaviti ovoga sto krade?vješalica wrote:hapse ih oni sto su takodjer dali pare da se zaposle
skini jednoh da uzjase drugi da krade
lakrdija
Nek malo pišu i taksiste koji tu u blizini stoje na trotoaru, iako im je napravljen poprilično veliki taksi štand. Pa izlazak na cestu preko trotoara, direktno preko pješačkog. Govna.O'zone wrote:Evo ih opet pišu sve ispred pošte u Kovačićima
Poslato sa radnog mjesta...
gdje to piše? nemoj izmišljatiFreamon Lester wrote:Znaci treba ostaviti ovoga sto krade?vješalica wrote:hapse ih oni sto su takodjer dali pare da se zaposle
skini jednoh da uzjase drugi da krade
lakrdija
Nesto je kumulativno.
Mozda. Meni sad na slici oko zaparase one zice koje bi u kumulativnom slucaju nestale usljed visoke temperature.direstraits0078 wrote:Ovo gore nije kumulativno.
