SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
Nepass
Posts: 1903
Joined: 11/09/2015 16:44

#4726 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Nepass »

Hocu da kazem zovu za svako auto, sumnjam da je neko sa fiestom iz '96 neki guzonja.

Jucer u nedzaricima idem ulicom kad dva policajca iz klade :) odmah sam se sjetio forumasa.
Presao od careve do starackog i samo vidio ta dva policajca :D
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#4727 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by basicm »

Ja sam zvao policiju zbog neke kante, i oni provjerili vlasnika, nazvali je, i rekli joj izvini se ljudima i skloni ovo auto. Nece da pisu osim kad moraju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#4728 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

Evo ih opet pišu sve ispred pošte u Kovačićima

Poslato sa radnog mjesta...
mirzet87sa
Posts: 3274
Joined: 08/05/2013 04:23

#4729 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mirzet87sa »

Uvijek tu i pisu, svako dan/dva/tri al parkira se opet. Ista stvar u onim bocnim ulicama kod josipa vancasa, zaboravi kako se zovu, svaki dan se pisu kazne svaki dan se parkira. Imam osjecaj sve isti vise ljudi.
User avatar
Better Man
Posts: 18730
Joined: 01/10/2006 20:10

#4730 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Better Man »

mirzet87sa wrote:Uvijek tu i pisu, svako dan/dva/tri al parkira se opet. Ista stvar u onim bocnim ulicama kod josipa vancasa, zaboravi kako se zovu, svaki dan se pisu kazne svaki dan se parkira. Imam osjecaj sve isti vise ljudi.
To ti je u Alekse Šantića. Lijeva strana je zabranjeno parkiranje i ima znak, a desna je ok. Redovno oni pišu tu ljudima, ali ljudi i dalje to rade.
almir_tz
Posts: 497
Joined: 04/05/2010 10:51

#4731 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by almir_tz »

Koga ovo uhapsiše u Elektroprivredi?
mario001
Posts: 2200
Joined: 26/09/2015 22:38

#4732 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mario001 »

almir_tz wrote:Koga ovo uhapsiše u Elektroprivredi?
Dzananovica, izvrsnog direktora
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#4734 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

hapse ih oni sto su takodjer dali pare da se zaposle
skini jednoh da uzjase drugi da krade
lakrdija
User avatar
Freamon Lester
Posts: 3398
Joined: 06/09/2014 01:18

#4735 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Freamon Lester »

vješalica wrote:hapse ih oni sto su takodjer dali pare da se zaposle
skini jednoh da uzjase drugi da krade
lakrdija
Znaci treba ostaviti ovoga sto krade?
kB27
Posts: 2954
Joined: 17/02/2016 17:46

#4736 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by kB27 »

O'zone wrote:Evo ih opet pišu sve ispred pošte u Kovačićima

Poslato sa radnog mjesta...
Nek malo pišu i taksiste koji tu u blizini stoje na trotoaru, iako im je napravljen poprilično veliki taksi štand. Pa izlazak na cestu preko trotoara, direktno preko pješačkog. Govna.
mirzet87sa
Posts: 3274
Joined: 08/05/2013 04:23

#4737 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mirzet87sa »

Bila bi blokada grada u roku 2h 8-) :D
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#4738 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

Freamon Lester wrote:
vješalica wrote:hapse ih oni sto su takodjer dali pare da se zaposle
skini jednoh da uzjase drugi da krade
lakrdija
Znaci treba ostaviti ovoga sto krade?
gdje to piše? nemoj izmišljati
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#4740 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by insomnia78 »

Ma lupaju kakva zolja
zdruzdjo
Posts: 5921
Joined: 16/08/2009 00:27

#4742 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zdruzdjo »

Nesto je kumulativno.
Ako je zolja moralo se pucati radi sigurnosti sa bar 100-150 metara.
A sa sa te udaljenosti pogoditi u stub koji je precnika nekih 30-ak cm, moze neko ko je pravo dobro izvjezban za pucanje iz istog.
Preko te udaljenosti ne vjerujem da bi moglo se to uraditi bez ozbiljne vjezbe sa ovim. Ne vjerujem da neko ima na lageru 10-ak zolja da ispali da bi se izvjezbao.
I jos jedna stavka je to da sigurno neko ne bi razvlacio zolju u sred dana. STo ce reci noc. a opet tu dolazimo do stavke preciznosti.
direstraits0078
Posts: 5231
Joined: 22/12/2011 14:41

#4743 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by direstraits0078 »

Ovo gore nije kumulativno.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#4744 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by insomnia78 »

a tek nakon detaljne istrage i vještačenja bit će poznato o kakvom oružju ili eksplozivnoj napravi se točno radi.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#4745 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by insomnia78 »

Neko u komentarima reče, dje je Mamić da ovog prodamo ISIL-U :D
zdruzdjo
Posts: 5921
Joined: 16/08/2009 00:27

#4746 Re: RE: Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zdruzdjo »

direstraits0078 wrote:Ovo gore nije kumulativno.
Mozda. Meni sad na slici oko zaparase one zice koje bi u kumulativnom slucaju nestale usljed visoke temperature.
Nekako mi vise izvaljen materijal nego istopljen. Ali tu dolazi u igru i vrsta materijala i ponasanje pri udaru neceg kumultivnog. Ali zice su [emoji53]

Sad mi skroz cudno.
Obzirom da sam u vojsci bio u artiljeriji, jos mi pada na pamet par orudja sa kojima bi se ovo moglo ali nekako sumnjam u "privatno" posjedovanje nekog od tih. I upotrebu za tako "sitan" cilj.
User avatar
oldtajmer
Posts: 5439
Joined: 13/04/2013 09:43
Location: Royston Vasey/Ronim ispod leda

#4748 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by oldtajmer »

Image
fakat moze li iko preispitat rad ovih tuzilaca ili su oni apsolutno nedodirljivi,ocito je i sav ovaj kriminal uz pokroviteljstvo Dalide B. jer da nije tako vjerovatno bi radila na uklanjanju ovakvih tuzilaca
ili ja mozda grijesim,pa su ovo sasvim ispravni postupci kada prije izadjes iz pritvora nego sto te zatvore :?
User avatar
Prpa.ba
Posts: 15269
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#4749 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Prpa.ba »

Tuzitelji su tu da zastite kriminalce i ocuvaju atmosferu straha i pravne nesigurnosti medju gradjanima.
zdruzdjo
Posts: 5921
Joined: 16/08/2009 00:27

#4750 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zdruzdjo »

Ama stvara se privid opste svakodnevne nesigurnosti da bi se skrenula paznja sa vecih stvari koje se desavaju oko nas a koje bi izazvale sigurno neke vece reakcije. Tebi je veci belaj misliti kako ce ti djete ici u skolu nego sto je misliti o tome sto te neko pljacka kroz npr pdv, kroz korupciju, kroz silne namete na "nesto".....
Post Reply