Kladionica - vol. 2
Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11
- dinooh
- Posts: 5303
- Joined: 16/09/2011 17:10
- Location: XXX
#47226 Re: Kladionica - vol. 2
Hoffenheim 5+, penal, Meier 
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#47227 Re: Kladionica - vol. 2
Ljubimac.
[/quote]
Ispratio sam te ovaj nba
daj jos
padoh glupi celtic x2 gdjetoimaa[/quote]
Veceras cu evo past na Evertonu..
Uplatio sam na petobu Sakramento i Oklahomu pa šta bude..[/quote]
1x 1, 70 oba Bravo Todde za Roketse.
Trenutno na + 320 od njih, al' još nekih 200 treba da se izravnamo za padanje na 1 paru 10 dana.
Hofenhajm, Lyon i Real prva 3.
Ispratio sam te ovaj nba
padoh glupi celtic x2 gdjetoimaa[/quote]
Veceras cu evo past na Evertonu..
Uplatio sam na petobu Sakramento i Oklahomu pa šta bude..[/quote]
1x 1, 70 oba Bravo Todde za Roketse.
Trenutno na + 320 od njih, al' još nekih 200 treba da se izravnamo za padanje na 1 paru 10 dana.
Hofenhajm, Lyon i Real prva 3.
- LoveIsGone
- Posts: 503
- Joined: 09/12/2012 13:58
- Location: Sarajevo
#47228 Re: Kladionica - vol. 2
haha prodje Lacazette u šestoj minuti
- hodža
- Posts: 4525
- Joined: 28/07/2011 02:23
- Location: Rajvosa
-
noviclan
- Posts: 15028
- Joined: 31/10/2013 06:48
#47230 Re: Kladionica - vol. 2
pa jebao ovaj francuz picku mame svoje dva penalla a niti jedan zuti a da ne govorim o crvenim i naravno od 3,5 bude tri kartona
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#47231 Re: Kladionica - vol. 2
1x 1, 70 oba Bravo Todde za Roketse.
Trenutno na + 320 od njih, al' još nekih 200 treba da se izravnamo za padanje na 1 paru 10 dana.
Hofenhajm, Lyon i Real prva 3.[/quote]
+ 160 je tu.
Sve cu da im uzmem!
Trenutno na + 320 od njih, al' još nekih 200 treba da se izravnamo za padanje na 1 paru 10 dana.
Hofenhajm, Lyon i Real prva 3.[/quote]
+ 160 je tu.
Sve cu da im uzmem!
-
noviclan
- Posts: 15028
- Joined: 31/10/2013 06:48
#47232 Re: Kladionica - vol. 2
e moj benzema posto si i ti ko ovaj gore pomenuti postupi po naredjenju
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#47233 Re: Kladionica - vol. 2
Moke nadam se da si me poslusao za Real i Lyon 
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#47234 Re: Kladionica - vol. 2
bas gledam da ti se javim... nisam lijon ali sam real drug 15 euro rokno sada imam 29 na racunu ....todd_smith wrote:Moke nadam se da si me poslusao za Real i Lyon
Sutra cu da idem na "siguricu" dva para razmislicu koje... sta ti predlazes i molim te argumentacija
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#47235 Re: Kladionica - vol. 2
Schalke kvota 1.80 i 3+ golova u derbiju uvijek bude puno golova
Bayer- gladbach tu je moguce puno golova
Bayer- gladbach tu je moguce puno golova
- hodža
- Posts: 4525
- Joined: 28/07/2011 02:23
- Location: Rajvosa
#47236 Re: Kladionica - vol. 2
Augsburg-Bajern XmO k3 wrote: Sutra cu da idem na "siguricu" dva para razmislicu koje... sta ti predlazes i molim te argumentacija
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#47237 Re: Kladionica - vol. 2
e to je vruci krompir.... to ne diramhodža wrote:Augsburg-Bajern XmO k3 wrote: Sutra cu da idem na "siguricu" dva para razmislicu koje... sta ti predlazes i molim te argumentacija
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#47238 Re: Kladionica - vol. 2
Chelsea jer su kod kuce protiv mrtvog HullamO k3 wrote:bas gledam da ti se javim... nisam lijon ali sam real drug 15 euro rokno sada imam 29 na racunu ....todd_smith wrote:Moke nadam se da si me poslusao za Real i Lyon
Sutra cu da idem na "siguricu" dva para razmislicu koje... sta ti predlazes i molim te argumentacija
A drugog ne znam vala Barca/valencia su glavni, bajern mi je suhveli ali eto cim sam to rekao bice 4-0 za njih garant
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#47239 Re: Kladionica - vol. 2
gledam ovu prosoccer stranicu i ima sutra podosta "sigurnih "
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#47240 Re: Kladionica - vol. 2
http://www.prosoccer.gr/en/2014/12/socc ... 12-13.htmltodd_smith wrote:Chelsea jer su kod kuce protiv mrtvog HullamO k3 wrote:bas gledam da ti se javim... nisam lijon ali sam real drug 15 euro rokno sada imam 29 na racunu ....todd_smith wrote:Moke nadam se da si me poslusao za Real i Lyon
Sutra cu da idem na "siguricu" dva para razmislicu koje... sta ti predlazes i molim te argumentacija
A drugog ne znam vala Barca/valencia su glavni, bajern mi je suhveli ali eto cim sam to rekao bice 4-0 za njih garant
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#47241 Re: Kladionica - vol. 2
.
Last edited by Daryl Dixon on 28/06/2016 20:56, edited 1 time in total.
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#47242 Re: Kladionica - vol. 2
to boliDaryl Dixon wrote:Trapani - HT 2:0 FT 2:2![]()
![]()
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#47243 Re: Kladionica - vol. 2
.
Last edited by Daryl Dixon on 28/06/2016 20:56, edited 1 time in total.
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#47244 Re: Kladionica - vol. 2
Leicester City - Manchester City kvota 2.05 na tim 2 i 2+ gola ..... u ovome trenutku za mene poklonjeno , vidjecemo sutra dok odspavam
FC Schalke 04 - 1. FC Köln kvota 2.8 na tim 1 i 2+ gola...
FC Schalke 04 - 1. FC Köln kvota 2.8 na tim 1 i 2+ gola...
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#47245 Re: Kladionica - vol. 2
Da igra Aguero pa hajd`mO k3 wrote:Leicester City - Manchester City kvota 2.05 na tim 2 i 2+ gola ..... u ovome trenutku za mene poklonjeno , vidjecemo sutra dok odspavam
FC Schalke 04 - 1. FC Köln kvota 2.8 na tim 1 i 2+ gola...
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#47246 Re: Kladionica - vol. 2
Da da u pravu si to mi je kasnije palo na umtodd_smith wrote:Da igra Aguero pa hajd`mO k3 wrote:Leicester City - Manchester City kvota 2.05 na tim 2 i 2+ gola ..... u ovome trenutku za mene poklonjeno , vidjecemo sutra dok odspavam
FC Schalke 04 - 1. FC Köln kvota 2.8 na tim 1 i 2+ gola...
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#47247 Re: Kladionica - vol. 2
.
Last edited by Daryl Dixon on 28/06/2016 20:56, edited 1 time in total.
- kucniljubimac
- Posts: 700
- Joined: 05/01/2014 02:02
#47248 Re: Kladionica - vol. 2
imam aldridza manje on za 5min ubaci 13 (od 15) 
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#47249 Re: Kladionica - vol. 2
Aldridge 21 od 28 portlandovih u prvoj cetvrtini. Ubi co'ek.
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#47250 Re: Kladionica - vol. 2
.
Last edited by Daryl Dixon on 28/06/2016 20:56, edited 1 time in total.

