Kladionica - vol. 2

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11

todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#47201 Re: Kladionica - vol. 2

Post by todd_smith »

mO k3 wrote:
Tomahawk11 wrote:@todd, hljeba ti ne mudruj 8-) Imamo viska para pa ih bacamo, zato ne igramo da bismo dobili. Ovo nam je inace hobi, ubijamo vrijeme na poslu i kad smo kuci i tako.
I ovi su ispali, kad se vodimo tom logikom, logicno je da bar ide neki mijesani sastav, on ubacio kamaru anonimusa.
Ovaj za OKC i Houston....dobio je ako je igrao konacnicu na rakete.
Todd po starom nista se nije promjenuo :)uvijek pametniji.... poz todd :mrgreen:
ja samo znam da nista ne znam :mrgreen: halali brate sto ti sjedoh na muku :mrgreen:
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#47202 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Partijaner »

Image
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#47203 Re: Kladionica - vol. 2

Post by mO k3 »

todd_smith wrote:
mO k3 wrote:
Tomahawk11 wrote:@todd, hljeba ti ne mudruj 8-) Imamo viska para pa ih bacamo, zato ne igramo da bismo dobili. Ovo nam je inace hobi, ubijamo vrijeme na poslu i kad smo kuci i tako.
I ovi su ispali, kad se vodimo tom logikom, logicno je da bar ide neki mijesani sastav, on ubacio kamaru anonimusa.
Ovaj za OKC i Houston....dobio je ako je igrao konacnicu na rakete.
Todd po starom nista se nije promjenuo :)uvijek pametniji.... poz todd :mrgreen:
ja samo znam da nista ne znam :mrgreen: halali brate sto ti sjedoh na muku :mrgreen:
Nisi mi sjeo ja se našalio , izvinjavam se ako sam te uvrijedio :)
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#47204 Re: Kladionica - vol. 2

Post by todd_smith »

mO k3 wrote: Nisi mi sjeo ja se našalio , izvinjavam se ako sam te uvrijedio :)
jesi, itekako. Mislim da ti jedino mogu oprostiti ako Real i lyon veceras uzmu :oops: :mrgreen:
lucker
Posts: 39
Joined: 21/07/2014 10:31

#47205 Re: Kladionica - vol. 2

Post by lucker »

treba probat Unics K - Zalgiris 2 3.7
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#47206 Re: Kladionica - vol. 2

Post by mO k3 »

todd_smith wrote:
mO k3 wrote: Nisi mi sjeo ja se našalio , izvinjavam se ako sam te uvrijedio :)
jesi, itekako. Mislim da ti jedino mogu oprostiti ako Real i lyon veceras uzmu :oops: :mrgreen:
amin :)
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#47207 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Velkoski »

KOBE PREKO
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#47208 Re: Kladionica - vol. 2

Post by mO k3 »

Todd :) druf bas cu i ja staviti sada 2 na madrid , i sta sam vidio da su oni uvijek igrali vise od 3,5 gola zadnje tri tekme
Za lion jebeno...
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#47209 Re: Kladionica - vol. 2

Post by todd_smith »

mO k3 wrote:Todd :) druf bas cu i ja staviti sada 2 na madrid , i sta sam vidio da su oni uvijek igrali vise od 3,5 gola zadnje tri tekme
Za lion jebeno...
Meni je vise madrid jeben, jer su igrali LP ove sedmice, sumnjam da ce jak sastav izbaciti. Mozda i Jese da zabije.

Lyon 2. na tabeli kod kuce skor 8-0-1, protiv 19. Caena koji u gostima ima 2-4-3. Doduse Francuska je to, isto kao Bundes sve je moguce.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#47210 Re: Kladionica - vol. 2

Post by mO k3 »

todd_smith wrote:
mO k3 wrote:Todd :) druf bas cu i ja staviti sada 2 na madrid , i sta sam vidio da su oni uvijek igrali vise od 3,5 gola zadnje tri tekme
Za lion jebeno...
Meni je vise madrid jeben, jer su igrali LP ove sedmice, sumnjam da ce jak sastav izbaciti. Mozda i Jese da zabije.

Lyon 2. na tabeli kod kuce skor 8-0-1, protiv 19. Caena koji u gostima ima 2-4-3. Doduse Francuska je to, isto kao Bundes sve je moguce.
Kvota 2 na madrid u gostima i golova vise od 3,5 pa puno srece
Jesam ti pricao da me juce everton zezno :)
User avatar
hodža
Posts: 4525
Joined: 28/07/2011 02:23
Location: Rajvosa

#47211 Re: Kladionica - vol. 2

Post by hodža »

Selam za tomu :mrgreen:


Image
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#47212 Re: Kladionica - vol. 2

Post by mO k3 »

mO k3 wrote:
todd_smith wrote:
mO k3 wrote:Todd :) druf bas cu i ja staviti sada 2 na madrid , i sta sam vidio da su oni uvijek igrali vise od 3,5 gola zadnje tri tekme
Za lion jebeno...
Meni je vise madrid jeben, jer su igrali LP ove sedmice, sumnjam da ce jak sastav izbaciti. Mozda i Jese da zabije.

Lyon 2. na tabeli kod kuce skor 8-0-1, protiv 19. Caena koji u gostima ima 2-4-3. Doduse Francuska je to, isto kao Bundes sve je moguce.
Kvota 2 na madrid u gostima i golova vise od 3,5 pa puno srece
Jesam ti pricao da me juce everton zezno :)
http://www.prosoccer.gr/en/2014/12/socc ... 12-12.html
Pogledaj ne izgleda lose ..
User avatar
Zeljoooo
Posts: 877
Joined: 02/11/2014 17:27

#47213 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Zeljoooo »

Lyon 1
Fener 1
Leuven 1

Kvota: 3.80
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#47214 Re: Kladionica - vol. 2

Post by mO k3 »

hodža wrote:Selam za tomu :mrgreen:


Image
-JEli ba koliko si fulno juce?? koliko ih je palo ?
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#47215 Re: Kladionica - vol. 2

Post by todd_smith »

mO k3 wrote:[
http://www.prosoccer.gr/en/2014/12/socc ... 12-12.html
Pogledaj ne izgleda lose ..
gledao sam ovo jucer, ovdje te i everton zajeb`o :mrgreen:

Hoffenhajm oba daju gol
Real
Lyon
Jese zabija
Pandurii

ovdje bi se nesto moglo kombinovati

ja samo naglasavam, ja ovo igram kao hobi, pogledam kvotu i koliko bi bilo da uplatim i u excel ubacim, niti gubim niti dobijam :mrgreen:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#47216 Re: Kladionica - vol. 2

Post by mO k3 »

todd_smith wrote:
mO k3 wrote:[
http://www.prosoccer.gr/en/2014/12/socc ... 12-12.html
Pogledaj ne izgleda lose ..
gledao sam ovo jucer, ovdje te i everton zajeb`o :mrgreen:

Hoffenhajm oba daju gol
Real
Lyon
Jese zabija
Pandurii

ovdje bi se nesto moglo kombinovati

ja samo naglasavam, ja ovo igram kao hobi, pogledam kvotu i koliko bi bilo da uplatim i u excel ubacim, niti gubim niti dobijam :mrgreen:
jes jebo majku i everton .... ali izadjose biseri sa 3 ekipom haman
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#47217 Re: Kladionica - vol. 2

Post by mO k3 »

Zato ne treba igrati vise od 2 para
10x1.2=12 itd pedeset puta imas 10.000 euro ili KM :)
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#47218 Re: Kladionica - vol. 2

Post by todd_smith »

mO k3 wrote:
todd_smith wrote:
mO k3 wrote:[
http://www.prosoccer.gr/en/2014/12/socc ... 12-12.html
Pogledaj ne izgleda lose ..
gledao sam ovo jucer, ovdje te i everton zajeb`o :mrgreen:

Hoffenhajm oba daju gol
Real
Lyon
Jese zabija
Pandurii

ovdje bi se nesto moglo kombinovati

ja samo naglasavam, ja ovo igram kao hobi, pogledam kvotu i koliko bi bilo da uplatim i u excel ubacim, niti gubim niti dobijam :mrgreen:
jes jebo majku i everton .... ali izadjose biseri sa 3 ekipom haman
sinoc jaran uplatio kaze

Everton
Napoli
Sevilju

nakon utakmice sjebaaaaaan, ogromne pare bacio haman zaplakao kada je vidio kakav je sastav izasao Evertona

Jutros place i dalje, ali od srece kaze nisam ni vidio sta sam igrao nije Everton nego Wolfsburg


E to ti je nafaka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#47219 Re: Kladionica - vol. 2

Post by mO k3 »

hahahha ,ali znao sam da ce izaci sa drugom ekipom i jos uz to mislim ma bice manje golova i znas i sam kako dalje
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#47220 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Tomahawk11 »

Alejkemuselam hodza :D

Evo malo Eurolige.

M.Bjelica 10,5 +
A. Nocioni 9,5 +

Nocas Dzafer ilitiga Big All ilitiga Al Jefferson - 20,5.
tarikBA
Posts: 1117
Joined: 29/05/2012 13:35

#47221 Re: Kladionica - vol. 2

Post by tarikBA »

mO k3 wrote:Zato ne treba igrati vise od 2 para
10x1.2=12 itd pedeset puta imas 10.000 euro ili KM :)
pa dje ti je tih 10.000
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#47222 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Tomahawk11 »

tarikBA wrote:
mO k3 wrote:Zato ne treba igrati vise od 2 para
10x1.2=12 itd pedeset puta imas 10.000 euro ili KM :)
pa dje ti je tih 10.000
Ma bjezi igrao sam ja sicu ovaj mjesec, dogurao do 65 KM i nisam imao zivaca poceo igrati rega parove :mrgreen:
Treba imati zivaca i izbjeci potencijalne mine.

Evo dubl za sutra:

Chelsea 1,15
Barca 1,20
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#47223 Re: Kladionica - vol. 2

Post by todd_smith »

Celzi 2.5+ i Costa zabija
User avatar
Reuf-Refko
Posts: 332
Joined: 10/01/2014 10:14

#47224 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Reuf-Refko »

ja kad bi imao 10 000 euro nikad ne bi uplatio marke na kladu :lol: :lol: :lol:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#47225 Re: Kladionica - vol. 2

Post by todd_smith »

Reuf-Refko wrote:ja kad bi imao 10 000 euro nikad ne bi uplatio marke na kladu :lol: :lol: :lol:
slazem se

otisao bih na rulet i igrao 13 crno :mrgreen:
Post Reply