ja samo znam da nista ne znammO k3 wrote:Todd po starom nista se nije promjenuo :)uvijek pametniji.... poz toddTomahawk11 wrote:@todd, hljeba ti ne mudrujImamo viska para pa ih bacamo, zato ne igramo da bismo dobili. Ovo nam je inace hobi, ubijamo vrijeme na poslu i kad smo kuci i tako.
I ovi su ispali, kad se vodimo tom logikom, logicno je da bar ide neki mijesani sastav, on ubacio kamaru anonimusa.
Ovaj za OKC i Houston....dobio je ako je igrao konacnicu na rakete.
Kladionica - vol. 2
Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#47201 Re: Kladionica - vol. 2
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#47203 Re: Kladionica - vol. 2
Nisi mi sjeo ja se našalio , izvinjavam se ako sam te uvrijediotodd_smith wrote:ja samo znam da nista ne znammO k3 wrote:Todd po starom nista se nije promjenuo :)uvijek pametniji.... poz toddTomahawk11 wrote:@todd, hljeba ti ne mudrujImamo viska para pa ih bacamo, zato ne igramo da bismo dobili. Ovo nam je inace hobi, ubijamo vrijeme na poslu i kad smo kuci i tako.
I ovi su ispali, kad se vodimo tom logikom, logicno je da bar ide neki mijesani sastav, on ubacio kamaru anonimusa.
Ovaj za OKC i Houston....dobio je ako je igrao konacnicu na rakete.halali brate sto ti sjedoh na muku
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#47204 Re: Kladionica - vol. 2
jesi, itekako. Mislim da ti jedino mogu oprostiti ako Real i lyon veceras uzmumO k3 wrote: Nisi mi sjeo ja se našalio , izvinjavam se ako sam te uvrijedio
-
lucker
- Posts: 39
- Joined: 21/07/2014 10:31
#47205 Re: Kladionica - vol. 2
treba probat Unics K - Zalgiris 2 3.7
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#47206 Re: Kladionica - vol. 2
amintodd_smith wrote:jesi, itekako. Mislim da ti jedino mogu oprostiti ako Real i lyon veceras uzmumO k3 wrote: Nisi mi sjeo ja se našalio , izvinjavam se ako sam te uvrijedio![]()
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#47207 Re: Kladionica - vol. 2
KOBE PREKO
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#47208 Re: Kladionica - vol. 2
Todd
druf bas cu i ja staviti sada 2 na madrid , i sta sam vidio da su oni uvijek igrali vise od 3,5 gola zadnje tri tekme
Za lion jebeno...
Za lion jebeno...
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#47209 Re: Kladionica - vol. 2
Meni je vise madrid jeben, jer su igrali LP ove sedmice, sumnjam da ce jak sastav izbaciti. Mozda i Jese da zabije.mO k3 wrote:Todddruf bas cu i ja staviti sada 2 na madrid , i sta sam vidio da su oni uvijek igrali vise od 3,5 gola zadnje tri tekme
Za lion jebeno...
Lyon 2. na tabeli kod kuce skor 8-0-1, protiv 19. Caena koji u gostima ima 2-4-3. Doduse Francuska je to, isto kao Bundes sve je moguce.
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#47210 Re: Kladionica - vol. 2
Kvota 2 na madrid u gostima i golova vise od 3,5 pa puno srecetodd_smith wrote:Meni je vise madrid jeben, jer su igrali LP ove sedmice, sumnjam da ce jak sastav izbaciti. Mozda i Jese da zabije.mO k3 wrote:Todddruf bas cu i ja staviti sada 2 na madrid , i sta sam vidio da su oni uvijek igrali vise od 3,5 gola zadnje tri tekme
Za lion jebeno...
Lyon 2. na tabeli kod kuce skor 8-0-1, protiv 19. Caena koji u gostima ima 2-4-3. Doduse Francuska je to, isto kao Bundes sve je moguce.
Jesam ti pricao da me juce everton zezno
- hodža
- Posts: 4525
- Joined: 28/07/2011 02:23
- Location: Rajvosa
#47211 Re: Kladionica - vol. 2
Selam za tomu


- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#47212 Re: Kladionica - vol. 2
http://www.prosoccer.gr/en/2014/12/socc ... 12-12.htmlmO k3 wrote:Kvota 2 na madrid u gostima i golova vise od 3,5 pa puno srecetodd_smith wrote:Meni je vise madrid jeben, jer su igrali LP ove sedmice, sumnjam da ce jak sastav izbaciti. Mozda i Jese da zabije.mO k3 wrote:Todddruf bas cu i ja staviti sada 2 na madrid , i sta sam vidio da su oni uvijek igrali vise od 3,5 gola zadnje tri tekme
Za lion jebeno...
Lyon 2. na tabeli kod kuce skor 8-0-1, protiv 19. Caena koji u gostima ima 2-4-3. Doduse Francuska je to, isto kao Bundes sve je moguce.
Jesam ti pricao da me juce everton zezno
Pogledaj ne izgleda lose ..
- Zeljoooo
- Posts: 877
- Joined: 02/11/2014 17:27
#47213 Re: Kladionica - vol. 2
Lyon 1
Fener 1
Leuven 1
Kvota: 3.80
Fener 1
Leuven 1
Kvota: 3.80
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#47214 Re: Kladionica - vol. 2
-JEli ba koliko si fulno juce?? koliko ih je palo ?hodža wrote:Selam za tomu![]()
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#47215 Re: Kladionica - vol. 2
gledao sam ovo jucer, ovdje te i everton zajeb`o
Hoffenhajm oba daju gol
Real
Lyon
Jese zabija
Pandurii
ovdje bi se nesto moglo kombinovati
ja samo naglasavam, ja ovo igram kao hobi, pogledam kvotu i koliko bi bilo da uplatim i u excel ubacim, niti gubim niti dobijam
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#47216 Re: Kladionica - vol. 2
jes jebo majku i everton .... ali izadjose biseri sa 3 ekipom hamantodd_smith wrote:gledao sam ovo jucer, ovdje te i everton zajeb`o![]()
Hoffenhajm oba daju gol
Real
Lyon
Jese zabija
Pandurii
ovdje bi se nesto moglo kombinovati
ja samo naglasavam, ja ovo igram kao hobi, pogledam kvotu i koliko bi bilo da uplatim i u excel ubacim, niti gubim niti dobijam
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#47217 Re: Kladionica - vol. 2
Zato ne treba igrati vise od 2 para
10x1.2=12 itd pedeset puta imas 10.000 euro ili KM
10x1.2=12 itd pedeset puta imas 10.000 euro ili KM
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#47218 Re: Kladionica - vol. 2
sinoc jaran uplatio kazemO k3 wrote:jes jebo majku i everton .... ali izadjose biseri sa 3 ekipom hamantodd_smith wrote:gledao sam ovo jucer, ovdje te i everton zajeb`o![]()
Hoffenhajm oba daju gol
Real
Lyon
Jese zabija
Pandurii
ovdje bi se nesto moglo kombinovati
ja samo naglasavam, ja ovo igram kao hobi, pogledam kvotu i koliko bi bilo da uplatim i u excel ubacim, niti gubim niti dobijam
Everton
Napoli
Sevilju
nakon utakmice sjebaaaaaan, ogromne pare bacio haman zaplakao kada je vidio kakav je sastav izasao Evertona
Jutros place i dalje, ali od srece kaze nisam ni vidio sta sam igrao nije Everton nego Wolfsburg
E to ti je nafaka
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#47219 Re: Kladionica - vol. 2
hahahha ,ali znao sam da ce izaci sa drugom ekipom i jos uz to mislim ma bice manje golova i znas i sam kako dalje
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#47220 Re: Kladionica - vol. 2
Alejkemuselam hodza
Evo malo Eurolige.
M.Bjelica 10,5 +
A. Nocioni 9,5 +
Nocas Dzafer ilitiga Big All ilitiga Al Jefferson - 20,5.
Evo malo Eurolige.
M.Bjelica 10,5 +
A. Nocioni 9,5 +
Nocas Dzafer ilitiga Big All ilitiga Al Jefferson - 20,5.
-
tarikBA
- Posts: 1117
- Joined: 29/05/2012 13:35
#47221 Re: Kladionica - vol. 2
pa dje ti je tih 10.000mO k3 wrote:Zato ne treba igrati vise od 2 para
10x1.2=12 itd pedeset puta imas 10.000 euro ili KM
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#47222 Re: Kladionica - vol. 2
Ma bjezi igrao sam ja sicu ovaj mjesec, dogurao do 65 KM i nisam imao zivaca poceo igrati rega parovetarikBA wrote:pa dje ti je tih 10.000mO k3 wrote:Zato ne treba igrati vise od 2 para
10x1.2=12 itd pedeset puta imas 10.000 euro ili KM
Treba imati zivaca i izbjeci potencijalne mine.
Evo dubl za sutra:
Chelsea 1,15
Barca 1,20
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#47223 Re: Kladionica - vol. 2
Celzi 2.5+ i Costa zabija
- Reuf-Refko
- Posts: 332
- Joined: 10/01/2014 10:14
#47224 Re: Kladionica - vol. 2
ja kad bi imao 10 000 euro nikad ne bi uplatio marke na kladu

-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#47225 Re: Kladionica - vol. 2
slazem seReuf-Refko wrote:ja kad bi imao 10 000 euro nikad ne bi uplatio marke na kladu![]()
![]()
otisao bih na rulet i igrao 13 crno

