Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
PriNc_ba wrote:pa majku mu jebem jest inter obezbjedio prolaz dalje al 3.10 na njih dvica... ovakav omjer kvota bude kad igraju protiv rome jbt ili nekog od ekipa iz top 5 italije ovo cu morati pokusati iskoristiti veceras
@todd, hljeba ti ne mudruj Imamo viska para pa ih bacamo, zato ne igramo da bismo dobili. Ovo nam je inace hobi, ubijamo vrijeme na poslu i kad smo kuci i tako.
I ovi su ispali, kad se vodimo tom logikom, logicno je da bar ide neki mijesani sastav, on ubacio kamaru anonimusa.
Ovaj za OKC i Houston....dobio je ako je igrao konacnicu na rakete.
Tomahawk11 wrote:@todd, hljeba ti ne mudruj Imamo viska para pa ih bacamo, zato ne igramo da bismo dobili. Ovo nam je inace hobi, ubijamo vrijeme na poslu i kad smo kuci i tako.
I ovi su ispali, kad se vodimo tom logikom, logicno je da bar ide neki mijesani sastav, on ubacio kamaru anonimusa.
Ovaj za OKC i Houston....dobio je ako je igrao konacnicu na rakete.
Zadnjih par dana, tačnije bar 7 dana meni je baš ovako.. odigram tonu listića, strijelci lafo ovo ono, nacijepao sam se pravo ovih dana
sve crveno pa crveno.. ne može pod kožu više
Tomahawk11 wrote:@todd, hljeba ti ne mudruj Imamo viska para pa ih bacamo, zato ne igramo da bismo dobili. Ovo nam je inace hobi, ubijamo vrijeme na poslu i kad smo kuci i tako.
I ovi su ispali, kad se vodimo tom logikom, logicno je da bar ide neki mijesani sastav, on ubacio kamaru anonimusa.
Ovaj za OKC i Houston....dobio je ako je igrao konacnicu na rakete.
Todd po starom nista se nije promjenuo :)uvijek pametniji.... poz todd