Popusices na najsigurnijem .... Blage samo brate previše tinOrMaLaC wrote:Panatinajk - Estoril 1
Dnjepr Sent Etjen 2
Napoli Slovan Br. 1
Sevilja Rijeka 1
PAOK Gengam 1
Lil Volfsburg 2
Steaua Din. Kijev 1
Klub Briž Helsinki 1
PSV Dinamo M. 1
Pitanje: Ima li ovo šanse??
Kladionica - vol. 2
Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#47151 Re: Kladionica - vol. 2
- hodža
- Posts: 4525
- Joined: 28/07/2011 02:23
- Location: Rajvosa
#47152 Re: Kladionica - vol. 2
ma niiiijeTomahawk11 wrote:Ma jok, hole, puno parova![]()
A i coek gore rece treba vise para, manje parova i dobitak siguran![]()
Ne zna on da ovdje raja uglavnom igra neke penzionerske listice (ako izuzmemo duminja i jos par njih)
zna tod, eno ga krstari azurnom obalom od para sa kladare, pa uletio na forum samo da nas posavjetuje
'ta će duminjo
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#47153 Re: Kladionica - vol. 2
hodža wrote:ma niiiijeTomahawk11 wrote:Ma jok, hole, puno parova![]()
A i coek gore rece treba vise para, manje parova i dobitak siguran![]()
Ne zna on da ovdje raja uglavnom igra neke penzionerske listice (ako izuzmemo duminja i jos par njih)
mjera ba
zna tod, eno ga krstari azurnom obalom od para sa kladare, pa uletio na forum samo da nas posavjetuje![]()
![]()
'ta će duminjokad sam ja feslije dupl'o on nije znao šta je hendikep
- nOrMaLaC
- Posts: 1152
- Joined: 27/07/2011 15:17
- Location: BelaruS
#47154 Re: Kladionica - vol. 2
Dnjepr ili Steaua ili pak Rijeka, tu padammO k3 wrote:Popusices na najsigurnijem .... Blage samo brate previše tinOrMaLaC wrote:Panatinajk - Estoril 1
Dnjepr Sent Etjen 2
Napoli Slovan Br. 1
Sevilja Rijeka 1
PAOK Gengam 1
Lil Volfsburg 2
Steaua Din. Kijev 1
Klub Briž Helsinki 1
PSV Dinamo M. 1
Pitanje: Ima li ovo šanse??
- Ljakan
- Posts: 4684
- Joined: 07/01/2014 09:48
- Location: tuspas mene i sviju nas
#47155 Re: Kladionica - vol. 2
sentetjen je legendaran svih 5 ikseva a sto nebi danas bio sesti? 
- nOrMaLaC
- Posts: 1152
- Joined: 27/07/2011 15:17
- Location: BelaruS
#47156 Re: Kladionica - vol. 2
Ljakan wrote:sentetjen je legendaran svih 5 ikseva a sto nebi danas bio sesti?
Jezik pregrizo
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#47157 Re: Kladionica - vol. 2
Onda ne chininOrMaLaC wrote:Dnjepr ili Steaua ili pak Rijeka, tu padammO k3 wrote:Popusices na najsigurnijem .... Blage samo brate previše tinOrMaLaC wrote:Panatinajk - Estoril 1
Dnjepr Sent Etjen 2
Napoli Slovan Br. 1
Sevilja Rijeka 1
PAOK Gengam 1
Lil Volfsburg 2
Steaua Din. Kijev 1
Klub Briž Helsinki 1
PSV Dinamo M. 1
Pitanje: Ima li ovo šanse??
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#47159 Re: Kladionica - vol. 2
igras everton i napoli i eto sutra toplog obrokaTomahawk11 wrote:Ma jok, hole, puno parova![]()
A i coek gore rece treba vise para, manje parova i dobitak siguran![]()
Ne zna on da ovdje raja uglavnom igra neke penzionerske listice (ako izuzmemo duminja i jos par njih)
- hodža
- Posts: 4525
- Joined: 28/07/2011 02:23
- Location: Rajvosa
#47160 Re: Kladionica - vol. 2
E nije mi jasno nikako....sve rijeseno u grupi, nikakvih nedoumica nema i obje tekme 0-0
Pa igrajte za raju jbo vas otac
Pa igrajte za raju jbo vas otac
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#47161 Re: Kladionica - vol. 2
Yebo ga Zurich, ne mogu meda, treba jedan gol, al haman mrka kapa 
-
noviclan
- Posts: 15024
- Joined: 31/10/2013 06:48
- Impavidus
- Posts: 1594
- Joined: 28/01/2010 18:15
#47163 Re: Kladionica - vol. 2
Hajde Đedoviću konju Bavarski, okean ne bi pogodio.
- Zeljoooo
- Posts: 877
- Joined: 02/11/2014 17:27
#47164 Re: Kladionica - vol. 2
Eno Dinamo Z. - Celtic 7+ 
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#47165 Re: Kladionica - vol. 2
ode cenertarikBA wrote:cener na celtic
-
noviclan
- Posts: 15024
- Joined: 31/10/2013 06:48
-
noviclan
- Posts: 15024
- Joined: 31/10/2013 06:48
#47167 Re: Kladionica - vol. 2
e sad taj cener na rijekutodd_smith wrote:ode cenertarikBA wrote:cener na celtic
- kucniljubimac
- Posts: 700
- Joined: 05/01/2014 02:02
#47168 Re: Kladionica - vol. 2
Ispratio sam te ovaj nbanema me tamo wrote:nema me tamo wrote:Šarlot - Boston 1
Denver - Miami 1
Indiana - Clippers 2.
Nakon uspješne lige prvaka, ubo se i NBA.
Konacno nakon 15 tak dana sam uvezao 3 dana zaredom..
Al' pošto sam to upravo rekao na ovoj temi, ocekujem katastrofalna 4 dana.
Ljubimac.
padoh glupi celtic x2 gdjetoimaa
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#47169 Re: Kladionica - vol. 2
Cavsi i Kingsi veceras?
- Narkoman
- Posts: 309
- Joined: 23/01/2014 14:38
#47170 Re: Kladionica - vol. 2
igrajupirmin wrote:Cavsi i Kingsi veceras?
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#47171 Re: Kladionica - vol. 2
Uzimaju?Narkoman wrote:igrajupirmin wrote:Cavsi i Kingsi veceras?![]()
OKL-CLE
SAC-HOU
- Impavidus
- Posts: 1594
- Joined: 28/01/2010 18:15
#47172 Re: Kladionica - vol. 2
Bayern 95 poena, ali zato Đedović man of the match 2 points, daBogda više nijednog ne zabio do kraja karijere. Čim to za želju navija, ne može to valjat.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#47173 Re: Kladionica - vol. 2
ode i taj cenernoviclan wrote:e sad taj cener na rijekutodd_smith wrote:ode cenertarikBA wrote:cener na celtic
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#47174 Re: Kladionica - vol. 2
LeBron upitan, Oklahoma kompletna, pala kvotapirmin wrote:Uzimaju?Narkoman wrote:igrajupirmin wrote:Cavsi i Kingsi veceras?![]()
![]()
OKL-CLE
SAC-HOU
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#47175 Re: Kladionica - vol. 2
Hajde Napoli jos dva, Fiorentina jos jedan i Everton jos dva. 

