Kladionica - vol. 2

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11

todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#47126 Re: Kladionica - vol. 2

Post by todd_smith »

dinooh wrote:Prosjecnom kladionicraju je cejf skinuti kvotu iznad 5, a ne te od 1,1.
A u potpunosti se slazem sa tim. Bolje 10% na dan nego ovako.
pa ja sam evo, recimo ne kladim se, ali ja poceo da iz zabave drzim neki skor

imam ta "ulaganja" od 2-3KM za vise ekipa, i sada sam u plusu za nekih 20KM u 7 dana

Dok sam u plusu 78KM na ovo po jedna ekipa, visok ulog

Znaci haman 10KM po danu, dok ovdje cekas da pogodis jednom 5-6-7 ekipa da bi te vratilo iz minusa

Doduse jeste znatno veci minus kada fulis 1 zicer taj, nego ove grupe, ali vise puta ces pogoditi zicer nego ovo sto navaljas
User avatar
Ljakan
Posts: 4684
Joined: 07/01/2014 09:48
Location: tuspas mene i sviju nas

#47127 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Ljakan »

lucker wrote:U premieru kad podneses zahtjev za isplatom jel mozes odmah otic po pare il moras cekat do sutra?
mozes odmah
User avatar
Zeljoooo
Posts: 877
Joined: 02/11/2014 17:27

#47128 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Zeljoooo »

todd_smith wrote:
dinooh wrote:Prosjecnom kladionicraju je cejf skinuti kvotu iznad 5, a ne te od 1,1.
A u potpunosti se slazem sa tim. Bolje 10% na dan nego ovako.
pa ja sam evo, recimo ne kladim se, ali ja poceo da iz zabave drzim neki skor

imam ta "ulaganja" od 2-3KM za vise ekipa, i sada sam u plusu za nekih 20KM u 7 dana

Dok sam u plusu 78KM na ovo po jedna ekipa, visok ulog

Znaci haman 10KM po danu, dok ovdje cekas da pogodis jednom 5-6-7 ekipa da bi te vratilo iz minusa

Doduse jeste znatno veci minus kada fulis 1 zicer taj, nego ove grupe, ali vise puta ces pogoditi zicer nego ovo sto navaljas

Zelen si ti jos :oops:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#47129 Re: Kladionica - vol. 2

Post by todd_smith »

Zeljoooo wrote:
todd_smith wrote:
dinooh wrote:Prosjecnom kladionicraju je cejf skinuti kvotu iznad 5, a ne te od 1,1.
A u potpunosti se slazem sa tim. Bolje 10% na dan nego ovako.
pa ja sam evo, recimo ne kladim se, ali ja poceo da iz zabave drzim neki skor

imam ta "ulaganja" od 2-3KM za vise ekipa, i sada sam u plusu za nekih 20KM u 7 dana

Dok sam u plusu 78KM na ovo po jedna ekipa, visok ulog

Znaci haman 10KM po danu, dok ovdje cekas da pogodis jednom 5-6-7 ekipa da bi te vratilo iz minusa

Doduse jeste znatno veci minus kada fulis 1 zicer taj, nego ove grupe, ali vise puta ces pogoditi zicer nego ovo sto navaljas

Zelen si ti jos :oops:
ma boli me k, ne ulazem ne gubim pare, doduse i ne osvajam ih, ali ne smeta mi :mrgreen:
User avatar
Reuf-Refko
Posts: 332
Joined: 10/01/2014 10:14

#47130 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Reuf-Refko »

Tomahawk11 wrote:Boshshupak :oops:
Portland :lol:
haj tomo sta kukas opet si dobio petobanku...pokazi sta si dobio :)
valjda mi sto smo pali trebamo kukat... :roll:
User avatar
Reuf-Refko
Posts: 332
Joined: 10/01/2014 10:14

#47131 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Reuf-Refko »

lucker wrote:U premieru kad podneses zahtjev za isplatom jel mozes odmah otic po pare il moras cekat do sutra?
ne znamo. niko od nas nikad nije dobio tako da... :-?
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#47132 Re: Kladionica - vol. 2

Post by phillie »

Reuf-Refko wrote:
lucker wrote:U premieru kad podneses zahtjev za isplatom jel mozes odmah otic po pare il moras cekat do sutra?
ne znamo. niko od nas nikad nije dobio tako da... :-?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

mozes odmah...samo u onoj poslovnici u kojoj zatrazis isplatu i upisi sebi onaj "kod" za isplatu i broj clanske...
User avatar
aCme
Posts: 4542
Joined: 23/04/2010 01:06

#47133 Re: Kladionica - vol. 2

Post by aCme »

Danas odigrati na favorite i dobit keš :mrgreen:

St. Etienne
Villarreal
Club Brugge
Celtic
Moenchengladbach
Salzburg

Poslije odigrati popravni :lol: :lol:
User avatar
BlueBlood
Posts: 5225
Joined: 20/06/2012 18:16
Location: JUG

#47134 Re: Kladionica - vol. 2

Post by BlueBlood »

Image

izbaciti uljeza
User avatar
hodža
Posts: 4525
Joined: 28/07/2011 02:23
Location: Rajvosa

#47135 Re: Kladionica - vol. 2

Post by hodža »

Haj tode ne pametuj i ne sjedaj nam na muku :)

Ide jedan sistem uskoro, da ti padne mrak na oci od broja parova :mrgreen:
User avatar
hodža
Posts: 4525
Joined: 28/07/2011 02:23
Location: Rajvosa

#47136 Re: Kladionica - vol. 2

Post by hodža »

todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#47137 Re: Kladionica - vol. 2

Post by todd_smith »

e jebi ga sad i ti :mrgreen:

neka je sa srecom
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#47138 Re: Kladionica - vol. 2

Post by mO k3 »

i ti ga pretjera ... :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#47139 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Tomahawk11 »

Mog'o si kafu popit' :oops:
Vako nista :skoljka:
User avatar
Kinesko prkno
Posts: 951
Joined: 04/12/2013 00:12

#47140 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Kinesko prkno »

Salzburg oba daju
asteras x2
totenhem 2
i opleti :thumbup:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#47141 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Tomahawk11 »

Reuf-Refko wrote:
Tomahawk11 wrote:Boshshupak :oops:
Portland :lol:
haj tomo sta kukas opet si dobio petobanku...pokazi sta si dobio :)
valjda mi sto smo pali trebamo kukat... :roll:
Ejs....sica je to sve. Dva naopaka dana i opet sam s rajom :oops:
User avatar
hodža
Posts: 4525
Joined: 28/07/2011 02:23
Location: Rajvosa

#47142 Re: Kladionica - vol. 2

Post by hodža »

Tomahawk11 wrote:
Mog'o si kafu popit' :oops:
Vako nista :skoljka:
U cemu je problem ?

Nisam treb'o fiksne stavljat ????

:mrgreen:
User avatar
hodža
Posts: 4525
Joined: 28/07/2011 02:23
Location: Rajvosa

#47143 Re: Kladionica - vol. 2

Post by hodža »

Duminjooooooooo jao plavke u vilijamsu u sopingu :shock: :shock: :shock: :kiss:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#47144 Re: Kladionica - vol. 2

Post by mO k3 »

Upravo sam nasao nesto pa ako moze da vam pmogne ova stranica

http://www.betoolio.com/de/soccer/Odds/ ... 2014121121
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#47145 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Tomahawk11 »

Ma jok, hole, puno parova :skoljka:
A i coek gore rece treba vise para, manje parova i dobitak siguran 8-)
Ne zna on da ovdje raja uglavnom igra neke penzionerske listice (ako izuzmemo duminja i jos par njih :mrgreen: )
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#47146 Re: Kladionica - vol. 2

Post by supercali »

Sinoc salke samo trebao dati jos 1 go za stoju
Prodjem dupla pobjeda ajaxa
Hendikep bilbao i prvo barca
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#47147 Re: Kladionica - vol. 2

Post by mO k3 »

Borussia Mönchengladbach - FC Zürich
3-Weg und Anzahl der Tore
Tipp: Team 1 gewinnt und es fallen mehr als 2,5 Tore 2.05
Everton FC - FC Krasnodar
3-Weg und Anzahl der Tore
Tipp: Team 1 gewinnt und es fallen mehr als 2,5 Tore 2.75
SSC Napoli - SK Slovan Bratislava
3-Weg und Anzahl der Tore
Tipp: Team 1 gewinnt und es fallen mehr als 2,5 Tore

sve domacini 1 i da ce biti preko 2.5 golova
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#47148 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Daryl Dixon »

.
Last edited by Daryl Dixon on 28/06/2016 20:57, edited 1 time in total.
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#47149 Re: Kladionica - vol. 2

Post by Daryl Dixon »

.
Last edited by Daryl Dixon on 28/06/2016 20:57, edited 1 time in total.
User avatar
nOrMaLaC
Posts: 1152
Joined: 27/07/2011 15:17
Location: BelaruS

#47150 Re: Kladionica - vol. 2

Post by nOrMaLaC »

Panatinajk - Estoril 1
Dnjepr Sent Etjen 2
Napoli Slovan Br. 1
Sevilja Rijeka 1
PAOK Gengam 1
Lil Volfsburg 2
Steaua Din. Kijev 1
Klub Briž Helsinki 1
PSV Dinamo M. 1


Pitanje: Ima li ovo šanse?? :D
Post Reply