Kladionica - vol. 2
Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11
- PriNc_ba
- Posts: 5924
- Joined: 07/08/2009 12:28
#47101 Re: Kladionica - vol. 2
ovaj new york treba istupiti iz lige fkt... pa oni meda ne mogu drugoj postavi spursa bez ucesca glavnih igraca
neka presele u evropu ili juznu ameriku i nek se gombaju... bacaci cigli obicni... koji majmuni sviju mi... valjda stoudemire udje mada ode ovo u blowout jebo im treca cetvrtina mater 38-21 hahahaha a primili za poluvrijeme 56
svasta... amari zabio 8 na poluvremenu i to je to 
- kucniljubimac
- Posts: 700
- Joined: 05/01/2014 02:02
#47102 Re: Kladionica - vol. 2
Moze li GS do pobjede?
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#47103 Re: Kladionica - vol. 2
Može i hoce.
Može li Denver?
Može li Denver?
- kucniljubimac
- Posts: 700
- Joined: 05/01/2014 02:02
#47104 Re: Kladionica - vol. 2
Može i hoce.nema me tamo wrote:
Može li Denver?
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#47105 Re: Kladionica - vol. 2
nema me tamo wrote:Šarlot - Boston 1
Denver - Miami 1
Indiana - Clippers 2.
Nakon uspješne lige prvaka, ubo se i NBA.
Konacno nakon 15 tak dana sam uvezao 3 dana zaredom..
Al' pošto sam to upravo rekao na ovoj temi, ocekujem katastrofalna 4 dana.
Ljubimac.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#47106 Re: Kladionica - vol. 2
Boshshupak
Portland
Portland
- suadfor
- Posts: 521
- Joined: 05/07/2012 22:40
#47107 Re: Kladionica - vol. 2
ima li para veceras u el? kakva sigurica na kvotu jedno 50? 
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#47108 Re: Kladionica - vol. 2
Ja koristim ovo i 90% su u pravusuadfor wrote:ima li para veceras u el? kakva sigurica na kvotu jedno 50?
http://www.prosoccer.gr/
- suadfor
- Posts: 521
- Joined: 05/07/2012 22:40
#47109 Re: Kladionica - vol. 2
dankemO k3 wrote:Ja koristim ovo i 90% su u pravusuadfor wrote:ima li para veceras u el? kakva sigurica na kvotu jedno 50?
http://www.prosoccer.gr/
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#47110 Re: Kladionica - vol. 2
büdde:)suadfor wrote:dankemO k3 wrote:Ja koristim ovo i 90% su u pravusuadfor wrote:ima li para veceras u el? kakva sigurica na kvotu jedno 50?
http://www.prosoccer.gr/
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#47111 Re: Kladionica - vol. 2
EL se igra samo na golove, odbrane suplje svima
- ganjeta
- Posts: 9542
- Joined: 09/03/2010 02:36
- Location: Joint Union
#47112 Re: Kladionica - vol. 2
nema me tamo wrote:Šarlot - Boston 1
Denver - Miami 1
Indiana - Clippers 2.
Ja dodam još Bogdanović manje i P.Pirce manje, i prođem nešto sitno, nakon što sam pogino na lp.
Ovo nema na ponudi u premieru ovih Iranaca što počinju sad 12:30 h ?
EDIT: Ima prenijelo me...
Last edited by ganjeta on 11/12/2014 12:19, edited 1 time in total.
- PriNc_ba
- Posts: 5924
- Joined: 07/08/2009 12:28
#47113 Re: Kladionica - vol. 2
pa majku mu jebem jest inter obezbjedio prolaz dalje al 3.10 na njih dvica... ovakav omjer kvota bude kad igraju protiv rome jbt ili nekog od ekipa iz top 5 italije
ovo cu morati pokusati iskoristiti veceras 
- Impavidus
- Posts: 1594
- Joined: 28/01/2010 18:15
#47114 Re: Kladionica - vol. 2
Subota: http://pokit.org/get/?6d99260cb38c48096 ... 8ff064.jpg
Srijeda: http://pokit.org/get/?1b8c337fbec8462b7 ... dbff40.jpg
Majku vam Rimsku.
Srijeda: http://pokit.org/get/?1b8c337fbec8462b7 ... dbff40.jpg
Majku vam Rimsku.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#47115 Re: Kladionica - vol. 2
Ih, sta ja imam tih od subote do danas sto me po jedan povalio....al eto nesto se i prolazi, pa sutim. Kad stane, onda cu da zajaucem

Nego, kontam da danas Macabi uzima Cedevitu. Jesu ih u gostima iznenadili, ali sumnjam da mogu ponoviti ono sto su u Izraelu odigrali i dva puta dobiti Macabi.
Nego, kontam da danas Macabi uzima Cedevitu. Jesu ih u gostima iznenadili, ali sumnjam da mogu ponoviti ono sto su u Izraelu odigrali i dva puta dobiti Macabi.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#47116 Re: Kladionica - vol. 2
Ne kontam sto radite ovo gdje natrpate 10 ekipa
zar nije pametnije uzeti 100KM i 1-2 zicera staviti

zar nije pametnije uzeti 100KM i 1-2 zicera staviti
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#47117 Re: Kladionica - vol. 2
Jeste....samo sto bi svi radije uzeli 100 KM sa 1,00 KMtodd_smith wrote:Ne kontam sto radite ovo gdje natrpate 10 ekipa
zar nije pametnije uzeti 100KM i 1-2 zicera staviti![]()
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#47118 Re: Kladionica - vol. 2
pa potrosis 100KM sve po 1KM tako sto te 1 oboriTomahawk11 wrote:Jeste....samo sto bi svi radije uzeli 100 KM sa 1,00 KMtodd_smith wrote:Ne kontam sto radite ovo gdje natrpate 10 ekipa
zar nije pametnije uzeti 100KM i 1-2 zicera staviti![]()
Ovako neka dobijes 10-15KM na 100 opet je sigurica, jeste sad ono ne postoji nesto kao zicer na kladionici, ali evo recimo Chelsea vs Hull, stavis 100, dobijes 15 nazad.
Ovako ces natrpati svega, staviti 1KM da dobijes 100 i onda te Roma zavali
- PriNc_ba
- Posts: 5924
- Joined: 07/08/2009 12:28
#47119 Re: Kladionica - vol. 2
rokanje 2+ danas ide
nek nas ispostuju u zadnjem kolu sa 24 od 24 i ja zadovoljan 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#47120 Re: Kladionica - vol. 2
Ti ko da u banci radistodd_smith wrote:pa potrosis 100KM sve po 1KM tako sto te 1 oboriTomahawk11 wrote:Jeste....samo sto bi svi radije uzeli 100 KM sa 1,00 KMtodd_smith wrote:Ne kontam sto radite ovo gdje natrpate 10 ekipa
zar nije pametnije uzeti 100KM i 1-2 zicera staviti![]()
Ovako neka dobijes 10-15KM na 100 opet je sigurica, jeste sad ono ne postoji nesto kao zicer na kladionici, ali evo recimo Chelsea vs Hull, stavis 100, dobijes 15 nazad.
Ovako ces natrpati svega, staviti 1KM da dobijes 100 i onda te Roma zavali
Nije malo 15 %, slazem se, samo sto prosjecan kladionicar ne razmislja tako.
- dinooh
- Posts: 5303
- Joined: 16/09/2011 17:10
- Location: XXX
#47121 Re: Kladionica - vol. 2
Prosjecnom kladionicraju je cejf skinuti kvotu iznad 5, a ne te od 1,1.
A u potpunosti se slazem sa tim. Bolje 10% na dan nego ovako.
A u potpunosti se slazem sa tim. Bolje 10% na dan nego ovako.
- Ljakan
- Posts: 4684
- Joined: 07/01/2014 09:48
- Location: tuspas mene i sviju nas
#47122 Re: Kladionica - vol. 2
Ma vala prosjecnom kladionicaru je cejf kad dobije bilo sta da ima za igrat dalje a te kvote manje vise,samo nek se dobija. 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#47123 Re: Kladionica - vol. 2
Casna kockarskaLjakan wrote:Ma vala prosjecnom kladionicaru je cejf kad dobije bilo sta da ima za igrat dalje a te kvote manje vise,samo nek se dobija.
- Ljakan
- Posts: 4684
- Joined: 07/01/2014 09:48
- Location: tuspas mene i sviju nas
#47124 Re: Kladionica - vol. 2
Sluzimo kladionici 


-
lucker
- Posts: 39
- Joined: 21/07/2014 10:31
#47125 Re: Kladionica - vol. 2
U premieru kad podneses zahtjev za isplatom jel mozes odmah otic po pare il moras cekat do sutra?
