Kladionica - vol. 2
Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11
- duminjo
- Posts: 20189
- Joined: 03/09/2011 12:43
- Location: Sarajevo
#47026 Re: Kladionica - vol. 2
Columbus 1X
Tampa 5+
Portland kp2
N Orleans 1/1
4.08
Tampa 5+
Portland kp2
N Orleans 1/1
4.08
- PriNc_ba
- Posts: 5924
- Joined: 07/08/2009 12:28
#47027 Re: Kladionica - vol. 2
mamicu premieru za online kladjenje 
izbise mi bruku para na olimpijakosu ccc
sad se nadam da cemi preko nba vratiti
izbise mi bruku para na olimpijakosu ccc
sad se nadam da cemi preko nba vratiti
- Muskarac From Odakle
- Posts: 396
- Joined: 11/11/2014 00:41
- Location: Kod mene
#47028 Re: Kladionica - vol. 2
dabogda premijer ikad live uvede
- hodža
- Posts: 4525
- Joined: 28/07/2011 02:23
- Location: Rajvosa
#47029 Re: Kladionica - vol. 2
ma nek ne uvode...kuću ću prokockati

dok ima na računu ja igram, bez kontrole
lijepi listići iz kladare

dok ima na računu ja igram, bez kontrole
lijepi listići iz kladare
-
BAD_BLUE_BOY
- Posts: 153
- Joined: 08/08/2007 20:35
#47030 Re: Kladionica - vol. 2
L.James under
K.Durant under
Nowitzki under
B.Knight under
K.Durant under
Nowitzki under
B.Knight under
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#47031 Re: Kladionica - vol. 2
.
Last edited by Daryl Dixon on 28/06/2016 20:58, edited 1 time in total.
- duminjo
- Posts: 20189
- Joined: 03/09/2011 12:43
- Location: Sarajevo
#47032 Re: Kladionica - vol. 2
Čitav dan jučer frka i okasnim na sve. Kuci tek oko 23h dodjem i ovo razradim za 2 min. Normalno, ne uplatim jer sam okasnio al hajd napišem onako, igramo se, pogadjamo i prodje glat kvota 4.duminjo wrote:Columbus 1X
Tampa 5+
Portland kp2
N Orleans 1/1
4.08
Večeras kad uzmem i fino razradim uz kafu za sat i vise uz tabele, kome treba kome ne treba, ko je u formi i ko nije. Padam sigurno
Preksinoc na jednom Mirza na granici za 99 KM (uplata 7) a na drugom jebeni grčki pnatrakikos za 109 KM (uplata 2 KM)
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#47033 Re: Kladionica - vol. 2
Danasnji moj listic.


- Impavidus
- Posts: 1594
- Joined: 28/01/2010 18:15
#47034 Re: Kladionica - vol. 2
Dirk preko i M. Gasol under sinoć oboriše tiket.
Novi dan nova nafaka, moji neki prijedlozi za danas:
Roma-City 2+, 3+, pm3, oba daju.
Barsa-PSG - Isto kao roma, plus pm1.
Treba vidjeti ko ce biti sudije za kartone. Onako na prvu APOEL više žutih od Ajaxa, PSG više od Barselone, Maribor više od Šalke-a.
Novi dan nova nafaka, moji neki prijedlozi za danas:
Roma-City 2+, 3+, pm3, oba daju.
Barsa-PSG - Isto kao roma, plus pm1.
Treba vidjeti ko ce biti sudije za kartone. Onako na prvu APOEL više žutih od Ajaxa, PSG više od Barselone, Maribor više od Šalke-a.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#47035 Re: Kladionica - vol. 2
Taj Gasol je supak prve klase. Kad treba preko, on nece ni da suta, nego uzme glumiti playa, a kad mu dodje Chandler, onda se on nafura i da 30Impavidus wrote:Dirk preko i M. Gasol under sinoć oboriše tiket.
Novi dan nova nafaka, moji neki prijedlozi za danas:
Roma-City 2+, 3+, pm3, oba daju.
Barsa-PSG - Isto kao roma, plus pm1.
Treba vidjeti ko ce biti sudije za kartone. Onako na prvu APOEL više žutih od Ajaxa, PSG više od Barselone, Maribor više od Šalke-a.
A Dirk je sinoc ocajno sutao. Ne moze vise ni on drzati konstantu.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#47036 Re: Kladionica - vol. 2

Baš ga je sinoć prosralo da ne fula ništa.
-
FreakyStyley
- Posts: 5334
- Joined: 25/03/2008 08:52
- Location: Zenica
#47037 Re: Kladionica - vol. 2
Sta sam vam reko.FreakyStyley wrote:Nesto sto prolazi haman cijelu sezonu: Liverpul oba go.Oni hrabriji mogu i pm3.
- hodža
- Posts: 4525
- Joined: 28/07/2011 02:23
- Location: Rajvosa
#47038 Re: Kladionica - vol. 2
Barsa oba daju
Roma 1
Celzi 1
Bilbao 1
Roma 1
Celzi 1
Bilbao 1
- Impavidus
- Posts: 1594
- Joined: 28/01/2010 18:15
#47039 Re: Kladionica - vol. 2
A šta ćemo za one hrabrije?FreakyStyley wrote:Sta sam vam reko.FreakyStyley wrote:Nesto sto prolazi haman cijelu sezonu: Liverpul oba go.Oni hrabriji mogu i pm3.
-
FreakyStyley
- Posts: 5334
- Joined: 25/03/2008 08:52
- Location: Zenica
#47040 Re: Kladionica - vol. 2
Nema ovdje takvih, oni su na poslu, ovdje su kladionicari.Impavidus wrote:A šta ćemo za one hrabrije?FreakyStyley wrote:Sta sam vam reko.FreakyStyley wrote:Nesto sto prolazi haman cijelu sezonu: Liverpul oba go.Oni hrabriji mogu i pm3.
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#47041 Re: Kladionica - vol. 2
Ono kad vidis da je stvarno vrijeme da ostavis ovo go.vno od kladjenja

Poselamite ko uspita....

Poselamite ko uspita....
- duminjo
- Posts: 20189
- Joined: 03/09/2011 12:43
- Location: Sarajevo
#47042 Re: Kladionica - vol. 2
City - Roma vise žutih u drugom pol 1.60
Maribor - salke 3+ 1.70
Porto - shaktar manje od 4 žuta 1.80
Celzi - Sporting X2 2.10
Sarlota - Boston gost ne gubi vise od 7 razlike 1.35
Minesota - portland 2/2 1.35
San Antonio - n.y. 1/1 1.35
25.30
Puno mi parova a sve bi trebalo doći. Možda uplatim ovako, možda nešto izbacim. Vidjecu još do večeras. Ako ne budem imao vremena, sve cu
Maribor - salke 3+ 1.70
Porto - shaktar manje od 4 žuta 1.80
Celzi - Sporting X2 2.10
Sarlota - Boston gost ne gubi vise od 7 razlike 1.35
Minesota - portland 2/2 1.35
San Antonio - n.y. 1/1 1.35
25.30
Puno mi parova a sve bi trebalo doći. Možda uplatim ovako, možda nešto izbacim. Vidjecu još do večeras. Ako ne budem imao vremena, sve cu
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#47043 Re: Kladionica - vol. 2
Bilbao - Bate = 3+ golova / Bilbao uzima
Barca - PSG = 2+ golova / Barca uzima
Maribor - Salke = Maribor uzima
Porto - Sahtar = X
Barca - PSG = 2+ golova / Barca uzima
Maribor - Salke = Maribor uzima
Porto - Sahtar = X
- Ljakan
- Posts: 4684
- Joined: 07/01/2014 09:48
- Location: tuspas mene i sviju nas
#47044 Re: Kladionica - vol. 2
I mene porto nekako najvise na x vuce a salke opet mislim svabe su to mariboru je i ovo do sad bio vrhunac,kvaliteta i ostalo je sigurno na strani salke-ta 
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#47045 Re: Kladionica - vol. 2
.
Last edited by Daryl Dixon on 28/06/2016 20:58, edited 1 time in total.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#47046 Re: Kladionica - vol. 2
Pa maribor vise jer im trebaju bodovi, mislim trebaju i salkeu, ali kod njih 1-1 izvukose, i Chelsea su 2 boda otkinuli kod kuce. Nikad ne znas.Ljakan wrote:I mene porto nekako najvise na x vuce a salke opet mislim svabe su to mariboru je i ovo do sad bio vrhunac,kvaliteta i ostalo je sigurno na strani salke-ta
A Sahtar i Porto, ko Juve i Atletico, ne treba im pobjeda kako god okrenu zavrsit ce 1. porto 2. sahtar
- dinooh
- Posts: 5303
- Joined: 16/09/2011 17:10
- Location: XXX
#47047 Re: Kladionica - vol. 2
Vidi izbrisali pol sa vise zutih Roma. A i granica je povelika da bi se igralo vise zutih. Joj sta nam zicer usraseduminjo wrote:City - Roma vise žutih u drugom pol 1.60
Maribor - salke 3+ 1.70
Porto - shaktar manje od 4 žuta 1.80
Celzi - Sporting X2 2.10
Sarlota - Boston gost ne gubi vise od 7 razlike 1.35
Minesota - portland 2/2 1.35
San Antonio - n.y. 1/1 1.35
25.30
Puno mi parova a sve bi trebalo doći. Možda uplatim ovako, možda nešto izbacim. Vidjecu još do večeras. Ako ne budem imao vremena, sve cu
- duminjo
- Posts: 20189
- Joined: 03/09/2011 12:43
- Location: Sarajevo
#47048 Re: Kladionica - vol. 2
Ja u bet lajvu igram i nisu obrisali Romu i siti, poluvrijeme sa više žutih. U sport plusu je 1.45 da ce bit vise u drugom a u bet lajvu 1.60
- dinooh
- Posts: 5303
- Joined: 16/09/2011 17:10
- Location: XXX
#47049 Re: Kladionica - vol. 2
Tim sa vise kornera, Sporting 5,80. Vrijedi pokusati. Ako neko treba napadati, onda je to Sporting
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51

