Game of ass (zabranjeni spoileri!)ferratilis wrote:Nisam dugo bio na ovoj temi, listam unazad par stranica, pa vi samo o guzicama glumica pričate jbt
Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Moderator: _BataZiv_0809
- Mali_Vuk
- Posts: 6289
- Joined: 26/09/2008 16:34
#4701 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
- IcedMFEarth
- Posts: 2634
- Joined: 15/08/2011 16:15
- Location: http://www.clixsense.com/?6843403
#4702 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Šta ćemo kad nema golotinje u seriji, moramo ovako 
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#4703 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Jel ovo u tzv. maratonu na HRT-u 2 neće biti treća sezona, ko prethodne dvije? 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66018
- Joined: 03/08/2010 19:04
#4704 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
cyprus wrote:Jel ovo u tzv. maratonu na HRT-u 2 neće biti treća sezona, ko prethodne dvije?
mozda zbog uskrsa nema
- shmizlica
- Posts: 57892
- Joined: 18/11/2010 14:35
- Location: u oku posmatrača
#4706 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
za naredni vikend najavljuju House of cards....vjerovatno nema - nema GOT-akakavdanakneiskustvu wrote:cyprus wrote:Jel ovo u tzv. maratonu na HRT-u 2 neće biti treća sezona, ko prethodne dvije?
mozda zbog uskrsa nema
- Truba
- Posts: 93847
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4707 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
mozda nisu otkupili
ljudi jos malo...ali izgubi se odusevljenje s ovim cekanjem
10 ep godisnje je stvarno malo
ljudi jos malo...ali izgubi se odusevljenje s ovim cekanjem
10 ep godisnje je stvarno malo
-
omar little
- Posts: 17412
- Joined: 14/03/2008 21:14
#4708 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
ja cu se ucrvat ziva vise
-
Juliuscezar
- Posts: 6717
- Joined: 11/05/2014 23:47
#4709 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ja sam poceo sanjati, ali fkt sanjam GoTomar little wrote:ja cu se ucrvat ziva vise
- Kal El
- Posts: 6292
- Joined: 07/04/2013 21:49
#4710 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ne znam da li je neko vec postavio,ali
- IcedMFEarth
- Posts: 2634
- Joined: 15/08/2011 16:15
- Location: http://www.clixsense.com/?6843403
#4711 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Haha odlično 
Sviđa mi se kako je ovo odradio, odlična gluma
Sviđa mi se kako je ovo odradio, odlična gluma
- AleksoMKD
- Posts: 8158
- Joined: 01/03/2012 15:03
- Location: Tamo gdje vjecno sunce sja
- banjaluka078
- Posts: 13205
- Joined: 16/01/2007 23:38
-
omar little
- Posts: 17412
- Joined: 14/03/2008 21:14
#4714 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
jebali ih ti tizeri, oci ce mi ispast
klikam ko debil, zaustavljam da vidim po sekunde imidza, bjezi 
- boogy
- Posts: 961
- Joined: 28/04/2005 13:02
#4715 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Upozorenje - ima puno spoilera za one koji nisu gledali prethodne 4 sezone.
-
mali_balon
- Posts: 14564
- Joined: 12/09/2012 09:57
#4716 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Report this post
Quote
Unread postby Telemach » 10/04/2015 11:49
Želimo vas obavijestiti da će, 13.04. tekuće godine, u periodu od 19:15 – 21:30 h, kompanija Telemach otključati HBO kanal za sve svoje korisnike.
Razlog jeste prva epizoda nove (pete) sezone serije Igra prijestolja.
Nadamo se da ćete uživati.
Vaš Telemach,
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66018
- Joined: 03/08/2010 19:04
#4719 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
moram pogledati zadnje dvije epizode prose sezone da se malo podsjetim zadnjih dogadjaja
- Reisova
- Posts: 1018
- Joined: 15/08/2011 16:28
#4721 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Nakon što je ubijen Rob Stark po meni je serija izgubila "ono nešto"AleksoMKD wrote:
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#4722 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Mozda mislis na Neda hahahaha
- Truba
- Posts: 93847
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#4723 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
tolko cekam da mi je svejedno u nedjelju hocel biti il ne
svejedno kogo bih jos cekati
a jedina serija koju odmah gledam kad izadje
svejedno kogo bih jos cekati
a jedina serija koju odmah gledam kad izadje
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#4724 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
U nedjelju u koliko sati je premijera?
Ocemo li mi s balkana gledati u isto vrijeme kao i svi?
Ocemo li mi s balkana gledati u isto vrijeme kao i svi?
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#4725 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
ma ja je necu vala ni gledati
cekat cu da sse zavrsi pa da mogu od prve do pete gledati kako treba, ako u medjuvremenu naletim na spojler kakav ko ih jebe
nisam ja budala da cekam godinu dana 10 epizoda i za mjesec dana dva sve to prodje da opet cekam godinu dana jbte
cekat cu da sse zavrsi pa da mogu od prve do pete gledati kako treba, ako u medjuvremenu naletim na spojler kakav ko ih jebe
nisam ja budala da cekam godinu dana 10 epizoda i za mjesec dana dva sve to prodje da opet cekam godinu dana jbte






