jel to ispo 'mama ne da da te diiiiraaam' ????anonimnaosoba wrote:što Kadra briznu u plač
Hayat
Moderator: anex
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
#4701 Re: Hayat
- tendzera
- Posts: 27540
- Joined: 28/08/2012 17:19
#4702 Re: Hayat
Nije al' uskoro ceWildRedRose wrote:jel to ispo 'mama ne da da te diiiiraaam' ????anonimnaosoba wrote:što Kadra briznu u plač
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
#4703 Re: Hayat
ma neka ga, bas je cakan 
- tendzera
- Posts: 27540
- Joined: 28/08/2012 17:19
#4704 Re: Hayat
Ma drag je i meni,al hebu ga ocjene .
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#4705 Re: Hayat
a ona plava sad mu dadne 3 sad 7 i kako je ono moguce da je razlika u 4 ocjenetendzera wrote:Ma drag je i meni,al hebu ga ocjene .
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
#4706 Re: Hayat
ne da mu ona ana, krivo joj ... dusa, bas je fin

-
pathyeshme
- Posts: 1118
- Joined: 05/06/2012 01:07
#4707 Re: Hayat
Realno, momak ne zna pjevati. Cakan je on i sve to, al' ako si se prijavio na šou u kome se pjeva onda bi trebao i znati pjevati... Kaže napunit će Koševo. Čime?
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
#4708 Re: Hayat
ne pratim show, ali sam par puta pogledala. ako izvlacimo realnost, ko od njih zna pjevati ? i ako ih ima da pjevaju solidno, REALNO, nece puniti kosevo samo glasom nego i izgledom, harizmom i sl. a vala , REALNO, ono sve ostalo je smlata do smlate, gluho bilopathyeshme wrote:Realno, momak ne zna pjevati. Cakan je on i sve to, al' ako si se prijavio na šou u kome se pjeva onda bi trebao i znati pjevati... Kaže napunit će Koševo. Čime?
Last edited by WildRedRose on 09/02/2013 14:51, edited 1 time in total.
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#4709 Re: Hayat
e pa vidiš naš narod je takav da ga neke izjave tipa te za koševo uvjere.Nije on mislio doslovno.Ne zna momak pjevat ali brate ima glasova strašno puno,a njima je marketing i glasovi najvazniji.Šta misliš da nece reci onim iz zirija dajte mu malo vece ocjene treba nam donosi dosta glasovapathyeshme wrote:Realno, momak ne zna pjevati. Cakan je on i sve to, al' ako si se prijavio na šou u kome se pjeva onda bi trebao i znati pjevati... Kaže napunit će Koševo. Čime?
- tendzera
- Posts: 27540
- Joined: 28/08/2012 17:19
#4710 Re: Hayat
Kadra mozda i nije neki pjevac,ali nije ni Azra,Tarik i Dino
pa o5 dobijaju mnogo bolje ocjene od njega
pa o5 dobijaju mnogo bolje ocjene od njega
- la_roux
- Posts: 131
- Joined: 10/11/2012 23:04
#4711 Re: Hayat
Šta je s ovim Redžepovićem, jel on sebe čuje?
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#4712 Re: Hayat
la_roux wrote:Šta je s ovim Redžepovićem, jel on sebe čuje?
On kad pjeva isto k'o da auto vergla.
Jos mi hinjavo izgleda dBsisa. (da Bog sacuva i saklonim, amin)
- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4713 Re: Hayat
Ako bi se prijavljivali samo oni koji znaju pjevati, onda bi ih na ovakvim takmičenjima mogli prebrojati na prste jedne ruke.pathyeshme wrote:Realno, momak ne zna pjevati. Cakan je on i sve to, al' ako si se prijavio na šou u kome se pjeva onda bi trebao i znati pjevati... Kaže napunit će Koševo. Čime?
-
neJbzid
- Posts: 216
- Joined: 22/08/2012 23:19
- Location: tranzit....
#4714 Re: Hayat
jadano je ovo takmicenje...i ne znam koji je kurac onom profesoru ...fakat mi se zgadio kad je onom malom za sevdalinku se tovario...smrdi mi tu nesto na onu tamo stranu...trpe oni ali ako ne kazu na usta na guzicu ce...a profesor mi bas izgleda kao analni otvor...
pozz
pozz
- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4716 Re: Hayat
- tendzera
- Posts: 27540
- Joined: 28/08/2012 17:19
#4717 Re: Hayat
Armin Bijedic je sinoc objasnio neke stvari 
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#4718 Re: Hayat
kao i uvijektendzera wrote:Armin Bijedic je sinoc objasnio neke stvari
- anonimnaosoba
- Posts: 2015
- Joined: 05/01/2012 00:01
- Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
- Contact:
#4719 Re: Hayat
ja Fikreta i dresa... 
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#4720 Re: Hayat
Kod nas se ovo ne radja.
Svaka mu cast.
Msm na operu, i na pocetak ovog klipa a ne na ovu pjesmu 'Ljubavi', sto je otpjev'o.
Svaka mu cast.
Msm na operu, i na pocetak ovog klipa a ne na ovu pjesmu 'Ljubavi', sto je otpjev'o.
-
Mustang1
- Posts: 29907
- Joined: 29/12/2010 17:31
#4721 Re: Hayat
Dobro se ova PROBILA na estradnom nebu
I onda neko kaze nesto protiv Granda i da se samo skidaju
- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#4722 Re: Hayat
Uspjela je u životu, čestitam joj.

- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
#4723 Re: Hayat
Bubalo1 wrote:Dobro se ova PROBILA na estradnom nebu![]()
![]()
![]()
I onda neko kaze nesto protiv Granda i da se samo skidaju
![]()
![]()
-
Mustang1
- Posts: 29907
- Joined: 29/12/2010 17:31
#4724 Re: Hayat
Mislim ja ih razumijem apsolutno
.. Pogotovo Deena
On je oduvijek znao sta ovom nasem narodu treba da bi se pricalo o necemu .. Naso kuravu koja je isto spremna raditi .. Utalili se i boli ga briga jel pozitivno ili negativno pricaju o njemu .. Njemu je vazno da pricaju 
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#4725 Re: Hayat
_terminaš_ wrote:Uspjela je u životu, čestitam joj.![]()
Tako je valjda jadna nije mogla kroz nauku,sport ili neku drugu oblast gdje moraš puno raditi da bi postigao svaka čast kazem
