Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#4701 Re: Hayat

Post by WildRedRose »

anonimnaosoba wrote:što Kadra briznu u plač :D
jel to ispo 'mama ne da da te diiiiraaam' ???? :(
User avatar
tendzera
Posts: 27540
Joined: 28/08/2012 17:19

#4702 Re: Hayat

Post by tendzera »

WildRedRose wrote:
anonimnaosoba wrote:što Kadra briznu u plač :D
jel to ispo 'mama ne da da te diiiiraaam' ???? :(
Nije al' uskoro ce :lol:
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#4703 Re: Hayat

Post by WildRedRose »

ma neka ga, bas je cakan :)
User avatar
tendzera
Posts: 27540
Joined: 28/08/2012 17:19

#4704 Re: Hayat

Post by tendzera »

Ma drag je i meni,al hebu ga ocjene .
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#4705 Re: Hayat

Post by MOSALJOZE »

tendzera wrote:Ma drag je i meni,al hebu ga ocjene .
a ona plava sad mu dadne 3 sad 7 i kako je ono moguce da je razlika u 4 ocjene :x
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#4706 Re: Hayat

Post by WildRedRose »

ne da mu ona ana, krivo joj ... dusa, bas je fin :) :D
pathyeshme
Posts: 1118
Joined: 05/06/2012 01:07

#4707 Re: Hayat

Post by pathyeshme »

Realno, momak ne zna pjevati. Cakan je on i sve to, al' ako si se prijavio na šou u kome se pjeva onda bi trebao i znati pjevati... Kaže napunit će Koševo. Čime?
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#4708 Re: Hayat

Post by WildRedRose »

pathyeshme wrote:Realno, momak ne zna pjevati. Cakan je on i sve to, al' ako si se prijavio na šou u kome se pjeva onda bi trebao i znati pjevati... Kaže napunit će Koševo. Čime?
ne pratim show, ali sam par puta pogledala. ako izvlacimo realnost, ko od njih zna pjevati ? i ako ih ima da pjevaju solidno, REALNO, nece puniti kosevo samo glasom nego i izgledom, harizmom i sl. a vala , REALNO, ono sve ostalo je smlata do smlate, gluho bilo :-)
Last edited by WildRedRose on 09/02/2013 14:51, edited 1 time in total.
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#4709 Re: Hayat

Post by MOSALJOZE »

pathyeshme wrote:Realno, momak ne zna pjevati. Cakan je on i sve to, al' ako si se prijavio na šou u kome se pjeva onda bi trebao i znati pjevati... Kaže napunit će Koševo. Čime?
e pa vidiš naš narod je takav da ga neke izjave tipa te za koševo uvjere.Nije on mislio doslovno.Ne zna momak pjevat ali brate ima glasova strašno puno,a njima je marketing i glasovi najvazniji.Šta misliš da nece reci onim iz zirija dajte mu malo vece ocjene treba nam donosi dosta glasova
User avatar
tendzera
Posts: 27540
Joined: 28/08/2012 17:19

#4710 Re: Hayat

Post by tendzera »

Kadra mozda i nije neki pjevac,ali nije ni Azra,Tarik i Dino
pa o5 dobijaju mnogo bolje ocjene od njega :roll:
User avatar
la_roux
Posts: 131
Joined: 10/11/2012 23:04

#4711 Re: Hayat

Post by la_roux »

Šta je s ovim Redžepovićem, jel on sebe čuje?
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#4712 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

la_roux wrote:Šta je s ovim Redžepovićem, jel on sebe čuje?

Image

On kad pjeva isto k'o da auto vergla. Image

Jos mi hinjavo izgleda dBsisa. (da Bog sacuva i saklonim, amin) :lol:
User avatar
Logovan
Posts: 102750
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4713 Re: Hayat

Post by Logovan »

pathyeshme wrote:Realno, momak ne zna pjevati. Cakan je on i sve to, al' ako si se prijavio na šou u kome se pjeva onda bi trebao i znati pjevati... Kaže napunit će Koševo. Čime?
Ako bi se prijavljivali samo oni koji znaju pjevati, onda bi ih na ovakvim takmičenjima mogli prebrojati na prste jedne ruke.
neJbzid
Posts: 216
Joined: 22/08/2012 23:19
Location: tranzit....

#4714 Re: Hayat

Post by neJbzid »

jadano je ovo takmicenje...i ne znam koji je kurac onom profesoru ...fakat mi se zgadio kad je onom malom za sevdalinku se tovario...smrdi mi tu nesto na onu tamo stranu...trpe oni ali ako ne kazu na usta na guzicu ce...a profesor mi bas izgleda kao analni otvor...


pozz
User avatar
lijan
Posts: 375
Joined: 13/06/2008 22:32
Location: Sarajevo

#4715 Re: Hayat

Post by lijan »













User avatar
Logovan
Posts: 102750
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4716 Re: Hayat

Post by Logovan »

:lol: :lol: Zaplakao... :lol: :-) :skoljka:
User avatar
tendzera
Posts: 27540
Joined: 28/08/2012 17:19

#4717 Re: Hayat

Post by tendzera »

Armin Bijedic je sinoc objasnio neke stvari ;-)
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#4718 Re: Hayat

Post by MOSALJOZE »

tendzera wrote:Armin Bijedic je sinoc objasnio neke stvari ;-)
kao i uvijek :D
User avatar
anonimnaosoba
Posts: 2015
Joined: 05/01/2012 00:01
Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
Contact:

#4719 Re: Hayat

Post by anonimnaosoba »

ja Fikreta i dresa... :run:
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#4720 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

Kod nas se ovo ne radja. :cry:

Svaka mu cast.




Msm na operu, i na pocetak ovog klipa a ne na ovu pjesmu 'Ljubavi', sto je otpjev'o.
Mustang1
Posts: 29907
Joined: 29/12/2010 17:31

#4721 Re: Hayat

Post by Mustang1 »

Dobro se ova PROBILA na estradnom nebu :lol: :lol: :lol: :lol: I onda neko kaze nesto protiv Granda i da se samo skidaju :D :lol:

User avatar
Logovan
Posts: 102750
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#4722 Re: Hayat

Post by Logovan »

Uspjela je u životu, čestitam joj. :roll: :run:
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#4723 Re: Hayat

Post by WildRedRose »

Bubalo1 wrote:Dobro se ova PROBILA na estradnom nebu :lol: :lol: :lol: :lol: I onda neko kaze nesto protiv Granda i da se samo skidaju :D :lol:

:shock: :shock: :shock: krokodil mi je usao u usta koliko sam zinula, a ne muha !! Boze dragi, sve za pare :-) :-) :shock: :shock: :shock: :shock:
Mustang1
Posts: 29907
Joined: 29/12/2010 17:31

#4724 Re: Hayat

Post by Mustang1 »

Mislim ja ih razumijem apsolutno :D :oops: :oops: .. Pogotovo Deena :D On je oduvijek znao sta ovom nasem narodu treba da bi se pricalo o necemu .. Naso kuravu koja je isto spremna raditi .. Utalili se i boli ga briga jel pozitivno ili negativno pricaju o njemu .. Njemu je vazno da pricaju :D
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#4725 Re: Hayat

Post by MOSALJOZE »

_terminaš_ wrote:Uspjela je u životu, čestitam joj. :roll: :run:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tako je valjda jadna nije mogla kroz nauku,sport ili neku drugu oblast gdje moraš puno raditi da bi postigao svaka čast kazem
Post Reply