Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
todd_smith wrote:Ne znam u cemu je problem, sam je rekao ili odijelo ili trenerska oprema, jer je ipak trener.
Kada je neka velika utakmica uvijek je u odijelu, zaista ne vidim u cemu frka, siguran sam da ce SP u odijelu biti cijelo vrijeme
Trener je nije maneken, da je samo u odijelu, pricali bi kako samo gleda sta ce obuci a ne kako ce trenirati
Pa i Pellegrini se cesto pojavi na utakmicama u dukserici pa nikom nista. Ali ipak shvacam zahtjeve nasih navijaca da se selektor treba picnuti za tekme, jer je reprezentacija svih nas, pa cak i ove metro gay populacije.
Sitijevac2011 wrote:Ja vjerujem da ce Adidas uraditi to kako treba i da nam nece uvaliti genericki dres, ovo sto sam ja napravio je prepravka Chelsea dresa od prosle sezone cini mi se. Imajmo vjere u Daslere
Adidas nece birati boje, Adidas nece izabirati kombinaciju boja, Adidas daje samo kroj, a kad se takvi ugovori prave, onda klijent bira sta i kako.
Mislim radi se o multimilijunskom projektu, prodati ce tonu dresova, nadam se da Begic i co iz NFSBIH nisu bili toliko drski i bezobrazni da su on i ekipa iz NFSBIH sve to slagali, a da nisu pozvali strucne osobe da to sve odrade.
Po meni, zuta treba svakako napolje, cak je i na novom logu NFSBIH treba potamniti. A sto se tice plave, cak je i na zvanicnoj zastavi tamno plava i nije losa moze se od nje finih stvari kombinirati. Sto znaci ona drecava i jeftina plava, ne znam otkud se ona pojavila. Mora da je Usanovic birao.
Ušanovićev izbor se završava na postotku i miješanom mesu...za sve ostalo libo ga tuki
Ja se ne sjecam da kosarkasi na svojim dresovima imaju zmaja...ne racunam one navijacke rekvizite. evo gledam slike sa EP u Sloveniji, ali zmaja ne vidim...