Dres reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply

Koja marka za novi BH dress????

Poll ended at 31/07/2009 23:13

Umbro
17
9%
Le qoc sportif
17
9%
Hummel
4
2%
Nike
46
24%
Adidas
59
30%
Puma
26
13%
Kappa
12
6%
Lotto
2
1%
Legea
6
3%
Reebok
5
3%
 
Total votes: 194

User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#4701 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by kamen spoticanja »

burek_in_space wrote:Hoce li to, komichari?
a i dres nam je dobar pravo...adidas rules :D
dobro ba bureche pusti nas malo :razz:
User avatar
Tipizbih
Posts: 5
Joined: 14/03/2014 13:23

#4702 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Tipizbih »

Evo kakve bi ja volio:
Crni bi bio originalan i poseban.

Image
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#4703 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by 5 0 5 »

samo nemoj taj broj naprijed. nema potrebe.
HomeArt
Posts: 2076
Joined: 02/09/2004 13:33
Location: Hrasno Hill :)

#4704 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by HomeArt »

505sCrtom wrote:samo nemoj taj broj naprijed. nema potrebe.

I bez kragnica!
Mustang1
Posts: 29946
Joined: 29/12/2010 17:31

#4705 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Mustang1 »

Dosta sto nam je legea uvaljivala one ogromne brojeve ovaj sad hoce i brojeve preko cijelih prsa :D
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#4706 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by 5 0 5 »

HomeArt wrote:
505sCrtom wrote:samo nemoj taj broj naprijed. nema potrebe.

I bez kragnica!
treba onaj heklani trokut staviti, sto ide preko televizije.
Crvena Tifoza
Posts: 11775
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#4707 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Crvena Tifoza »

todd_smith wrote:Ne znam u cemu je problem, sam je rekao ili odijelo ili trenerska oprema, jer je ipak trener.

Kada je neka velika utakmica uvijek je u odijelu, zaista ne vidim u cemu frka, siguran sam da ce SP u odijelu biti cijelo vrijeme ;-)

Trener je nije maneken, da je samo u odijelu, pricali bi kako samo gleda sta ce obuci a ne kako ce trenirati :roll:
Pa i Pellegrini se cesto pojavi na utakmicama u dukserici pa nikom nista. Ali ipak shvacam zahtjeve nasih navijaca da se selektor treba picnuti za tekme, jer je reprezentacija svih nas, pa cak i ove metro gay populacije. :D
User avatar
Tipizbih
Posts: 5
Joined: 14/03/2014 13:23

#4708 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Tipizbih »

Bez broja i bez kragne:

Image
Sitijevac2011
Posts: 249
Joined: 12/01/2011 13:03

#4709 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Sitijevac2011 »

Broj MORA po pravilima Fife.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#4710 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by 5 0 5 »

Sitijevac2011 wrote:Broj MORA po pravilima Fife.
naprijed?
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#4711 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by JoseMujica »

spacek wrote:
Sitijevac2011 wrote:E da vidimo koliko ce trebati "novinarima" da se prime na ovo :D

ja koliko se sjecam, davno je to neko ovdje postavio...i ispade da je to to...pa makar i zeza bila :D

Image

ovo je stvarno lijepo :thumbup: neka bude barem blizu ovoga i biće odlično
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#4712 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by 5 0 5 »

JoseMujica wrote: ovo je stvarno lijepo :thumbup: neka bude barem blizu ovoga i biće odlično
chelsea-chelsea
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#4713 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by JoseMujica »

RepB wrote:
Sitijevac2011 wrote:Ja vjerujem da ce Adidas uraditi to kako treba i da nam nece uvaliti genericki dres, ovo sto sam ja napravio je prepravka Chelsea dresa od prosle sezone cini mi se. Imajmo vjere u Daslere :)
Adidas nece birati boje, Adidas nece izabirati kombinaciju boja, Adidas daje samo kroj, a kad se takvi ugovori prave, onda klijent bira sta i kako.

Mislim radi se o multimilijunskom projektu, prodati ce tonu dresova, nadam se da Begic i co iz NFSBIH nisu bili toliko drski i bezobrazni da su on i ekipa iz NFSBIH sve to slagali, a da nisu pozvali strucne osobe da to sve odrade.

Po meni, zuta treba svakako napolje, cak je i na novom logu NFSBIH treba potamniti. A sto se tice plave, cak je i na zvanicnoj zastavi tamno plava i nije losa moze se od nje finih stvari kombinirati. Sto znaci ona drecava i jeftina plava, ne znam otkud se ona pojavila. Mora da je Usanovic birao.
Ušanovićev izbor se završava na postotku i miješanom mesu...za sve ostalo libo ga tuki
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#4714 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by insomnia78 »

Ne mogu vjerovati da neko onog "zmaja" sa kosarkaskog dresa smatra lijepim


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#4715 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by JoseMujica »

pa dobro može se i zmajček ugraditi nešto kao vodeni žig u potki dresa.....faktički da se i ne vidi dok se dobro ne zagledaš


dosta reprezentaciaj ima te neke paterne na dresovima, malo manje ili više naglašene, kao dio personalizacije opreme


bilo bi jedino njesra da ga stave onako ofirno, pa da nam dresovi izgledaju ko jakuza tetovaže
Last edited by JoseMujica on 14/03/2014 14:26, edited 1 time in total.
groove
Posts: 4644
Joined: 13/10/2007 08:18

#4716 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by groove »

insomnia78 wrote:Ne mogu vjerovati da neko onog "zmaja" sa kosarkaskog dresa smatra lijepim


Envoyé de mon iPhone à l'aide de Tapatalk
jos ovdje govore da navijaci trebaju glasati na fb kako treba novi dres izgledati :D
Sitijevac2011
Posts: 249
Joined: 12/01/2011 13:03

#4717 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Sitijevac2011 »

505sCrtom wrote:
Sitijevac2011 wrote:Broj MORA po pravilima Fife.
naprijed?
Da. Ima taj clan u pravilniku za WC2014
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#4718 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by phillie »

Ja se ne sjecam da kosarkasi na svojim dresovima imaju zmaja...ne racunam one navijacke rekvizite. evo gledam slike sa EP u Sloveniji, ali zmaja ne vidim...
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#4719 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by JoseMujica »

u pravu si phili nema zmaja na dresovima već imaju navijačke majice i rekviziti sa zmajevima
User avatar
Altsa
Posts: 9262
Joined: 19/03/2004 18:31

#4720 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Altsa »

Tipizbih wrote:Evo kakve bi ja volio:
Crni bi bio originalan i poseban.

Image
umjesto crne treba žuta varijanta
RepB
Posts: 148
Joined: 14/03/2014 10:21

#4721 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by RepB »

Tipizbih wrote:Bez broja i bez kragne:

Image
I ova kombinacija nije losa.

http://www.miadidas.com/k/O50BqA==

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Mustang1
Posts: 29946
Joined: 29/12/2010 17:31

#4722 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by Mustang1 »

Mora biti broj ali ne mora biti broj preko cijelih prsa :D
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#4723 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by phillie »

Ma "dzaba krecite" vec ima dizajn :D
berba123
Posts: 19
Joined: 02/03/2014 02:08

#4724 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by berba123 »

Zmaj ima u pozadini na dresu košarkaške reprezentacije i ja mislim da odlično izgleda

Sent from my C6616 using Tapatalk
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#4725 Re: Dres reprezentacije BiH

Post by phillie »

berba123 wrote:Zmaj ima u pozadini na dresu košarkaške reprezentacije i ja mislim da odlično izgleda

Sent from my C6616 using Tapatalk
Imas li gdje sliku, da vidimo, ja iskreno nisam mogao naci...
Post Reply