Gledate seriju - preporučite je
Moderator: _BataZiv_0809
-
AthleticHeart
- Posts: 29
- Joined: 25/07/2013 16:35
#4701 Re: Gledate seriju - preporucite je
Evo ovo je lista serija koje sam ja gledala koje su po mom mišljenju definitivno najbolje:
1. Game Of Thrones 3 sezone(prgledala sam sve tri sezone i izčekujem četvurtu koja izlazi 2014)
2. The Walking Death 3 sezone( također sam pregledala sve tri, četvrta sezona izlazi u oktobru ove godine, jedva čekam )
3. Homeland 2 sezone( pregledala, mislim da bi trebala izaći treća u septembru ove godine)
4. Breaking Bad 5 sezona (pregledala, peta sezona je posljednja ali je podijeljena na 2 dijela prvi dio sam pregledala a drugi
dio izlazi 11. augusta ove godine. Aaaaaa tako bilizuuuu, jedva čekam!!!!!)
1. Game Of Thrones 3 sezone(prgledala sam sve tri sezone i izčekujem četvurtu koja izlazi 2014)
2. The Walking Death 3 sezone( također sam pregledala sve tri, četvrta sezona izlazi u oktobru ove godine, jedva čekam )
3. Homeland 2 sezone( pregledala, mislim da bi trebala izaći treća u septembru ove godine)
4. Breaking Bad 5 sezona (pregledala, peta sezona je posljednja ali je podijeljena na 2 dijela prvi dio sam pregledala a drugi
dio izlazi 11. augusta ove godine. Aaaaaa tako bilizuuuu, jedva čekam!!!!!)
-
omar little
- Posts: 17401
- Joined: 14/03/2008 21:14
#4702 Re: Gledate seriju - preporucite je
ubise me ovi producenti luther-a sa po samo ceitiri epizode po sezoni. argh!
- eol
- Posts: 20
- Joined: 08/01/2013 15:30
- Location: Nan Elmoth, Beleriand
#4703 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ne znam je li je neko ranije naveo ali pogledajte Orphan Black.
Serija je tako gledljiva da sam oborio rekord u brzini pregledanja cijele sezone (deset epizoda).
Ovaj format najviše volim jer je kvalitet koncentrisan na malom prostoru.
http://www.imdb.com/title/tt2234222/
Kanadska serija a prikazuje je BBC America što je samo po sebi neki dokaz kvalitete.
Ne znam kako ranije nisam čuo za nju a izgleda da su je i izbori za Emmy nagradu zaobišli...Zašto pojma nemam možda zato što su Kanađani pa Ameri štite medijski prostor.
Glavna glumica razvaljuje.
Serija je tako gledljiva da sam oborio rekord u brzini pregledanja cijele sezone (deset epizoda).
Ovaj format najviše volim jer je kvalitet koncentrisan na malom prostoru.
http://www.imdb.com/title/tt2234222/
Kanadska serija a prikazuje je BBC America što je samo po sebi neki dokaz kvalitete.
Ne znam kako ranije nisam čuo za nju a izgleda da su je i izbori za Emmy nagradu zaobišli...Zašto pojma nemam možda zato što su Kanađani pa Ameri štite medijski prostor.
Glavna glumica razvaljuje.
- purgatorio
- Posts: 1095
- Joined: 05/11/2012 09:45
- Location: Velika Kladuša
#4704 Re: Gledate seriju - preporucite je
http://www.imdb.com/title/tt0118437/?ref_=sr_1
Gdje bih mogao naci english .srt za The Practice? Sve sam pretrazio, jednostavno nema?
Gdje bih mogao naci english .srt za The Practice? Sve sam pretrazio, jednostavno nema?
- vee-jay
- Posts: 9881
- Joined: 22/06/2004 20:50
- Location: --- nisam vise ovdje ---
#4705 Re: Gledate seriju - preporucite je
naredni put cekati da se sve zavrse pa na komadomar little wrote:ubise me ovi producenti luther-a sa po samo ceitiri epizode po sezoni. argh!
-
BJB
- Posts: 4599
- Joined: 16/10/2010 17:17
- Location: California
#4706 Re: Gledate seriju - preporucite je
Death in Paradise, odgledala dvije sezone, vidim pustaju je na FOXCrime-u.


- ćiribiribela
- Posts: 14373
- Joined: 04/03/2013 02:53
- Location: Gotham
#4707 Re: Gledate seriju - preporucite je
Pocela gledati Homeland. 
- horion_bosona
- Posts: 2819
- Joined: 08/06/2005 10:20
- Artest
- Posts: 3942
- Joined: 12/05/2012 17:04
#4709 Re: Gledate seriju - preporucite je
Poceo pratit nesto za ljetnu razbibrigu. Proguto 4. sezone @Entouragea... Skoro da sam se nasmijao par puta.
-
omar little
- Posts: 17401
- Joined: 14/03/2008 21:14
#4710 Re: Gledate seriju - preporucite je
sto je najgore i jesam.vee-jay wrote:naredni put cekati da se sve zavrse pa na komadomar little wrote:ubise me ovi producenti luther-a sa po samo ceitiri epizode po sezoni. argh!
-
Muamer123
- Posts: 13
- Joined: 30/07/2013 00:10
#4711 Re: Gledate seriju - preporucite je
Sve pre
Last edited by Muamer123 on 01/08/2024 19:15, edited 1 time in total.
-
ofixaaal
- Posts: 85
- Joined: 18/10/2012 11:49
#4712 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ima li neko neki link koji radi od serije Gossip girl sezona 1 da imaju sve epizode. Trazim ev sat vremena nema nigdje da radi za svaku epizodu sezone 1. Ako neko zna neka javi pls
Hvala unaprijed
Hvala unaprijed
-
registrovana onako
- Posts: 1109
- Joined: 26/05/2013 20:33
#4713 Re: Gledate seriju - preporucite je
dobra skrozzomri wrote:
Shadow Line - Najbolji likovi u krimi-seriji s ovu stranu The Wire.
http://www.imdb.com/title/tt1701920/
![]()
![]()
![]()
baxul wrote:Utopia - britanska serija koja me iznenadila. Misteriozno, vrlo vrlo vrlo naslino, kvalitetno snimljeno.
IMDb link
Oficijelna stranica
za sad 9/10 od mene
vidim poznat mi lik
super je, u pocetku mi je djelovala spora, al zaboravis kroz par epizod, kad ono vec kraj
volim ovu blesavu tematiku
-
registrovana onako
- Posts: 1109
- Joined: 26/05/2013 20:33
#4714 Re: Gledate seriju - preporucite je
http://www.imdb.com/title/tt2232345/?ref_=tt_rec_tt
Hit and MIss - dobra
ali moguce da bi dijelom bila iritantna onima koji imaju "problem" sa transseksualcima
Hit and MIss - dobra
ali moguce da bi dijelom bila iritantna onima koji imaju "problem" sa transseksualcima
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#4715 Re: Gledate seriju - preporucite je
drago mi je da se još nekome sviđa. inače, po internetima gledam i jako je underratedregistrovana onako wrote:dobra skrozzomri wrote:
Shadow Line - Najbolji likovi u krimi-seriji s ovu stranu The Wire.
http://www.imdb.com/title/tt1701920/
![]()
![]()
![]()
![]()
prekosutra kreće još jedan mogući biser. riječ je o seriji Southcliffe, scenarista i kreator je Toni Grisoni poznat po Red Riding trilogiji o kojoj imam samo riječi hvale. Channel 4 produkcija, znači gotovo da nema fule. o čemu se radi saznajmo iz trailera
- PriNc_ba
- Posts: 5924
- Joined: 07/08/2009 12:28
- Šveđanin
- Posts: 5649
- Joined: 13/06/2013 00:19
#4717 Re: Gledate seriju - preporucite je
Orange Is the New Black (2013– )
http://www.imdb.com/title/tt2372162/

http://www.imdb.com/title/tt2372162/
Netflix nastavlja širiti ponudu svog originalnog programa, a sljedeća na redu je njihova prva vlastita komedija, Orange is the New Black. Autorica je Jenji Kohan, koja je pred desetak godina Showtimeu pomogla razviti svoj polusatni komedijski program. Radi se o adaptaciji istoimenog romana, o zaručenoj ženi koja završava u zatvor zbog povezanosti sa njenom bivšom djevojkom, dilericom droge. U glavnoj ulozi je uglavnom nepoznata Taylor Schilling, koja je pred četiri godine imala glavnu ulogu u zaboravljenoj i otkazanoj NBC-jevoj medicinskoj drami Mercy. Jason Biggs (Američka pita) glumi njenog zaručnika, a Laura Prepon (That 70′s Show) spomenutu bivšu djevojku. Kate Mulgrew (Star Trek: Voyager) je u ulozi voditeljice zatvorske kuhinje. 13 epizoda bit će dostupno istodobno, kao što je to Netflix radio sa svojim prethodnim serijama.
-
Modest Musorgski
- Posts: 1040
- Joined: 26/07/2012 20:08
#4718 Re: Gledate seriju - preporucite je
Odgledao The Fall 1 sezonu - dobra, a nisam neki ljubitelj serija. To i GOT sam uspio otpratiti do kraja, ovo ostalo gnjavaza
- vee-jay
- Posts: 9881
- Joined: 22/06/2004 20:50
- Location: --- nisam vise ovdje ---
#4719 Re: Gledate seriju - preporucite je
vise vas je preporucilo Black Mirror pa da vam se pridruzim 
- Saian
- Posts: 16070
- Joined: 08/04/2004 21:50
#4720 Re: Gledate seriju - preporucite je
(o)taj samvee-jay wrote:naredni put cekati da se sve zavrse pa na komadomar little wrote:ubise me ovi producenti luther-a sa po samo ceitiri epizode po sezoni. argh!
- ćiribiribela
- Posts: 14373
- Joined: 04/03/2013 02:53
- Location: Gotham
#4721 Re: Gledate seriju - preporucite je
Moze li neko preporuciti neku njemacku seriju, a da je dobra. Hvala. 
- Brkooo
- Posts: 10359
- Joined: 15/12/2011 22:23
- Location: Where Eagles Dare
#4722 Re: Gledate seriju - preporucite je
http://www.imdb.com/title/tt0103434/?ref_=sr_1ćiribiribela wrote:Moze li neko preporuciti neku njemacku seriju, a da je dobra. Hvala.
zzm..nego jedina koju znam i da valja je ona ... "alarm für cobra 11"
-
GaRGa
- Posts: 2831
- Joined: 25/02/2009 15:00
#4723 Re: Gledate seriju - preporucite je
Brkooo wrote:http://www.imdb.com/title/tt0103434/?ref_=sr_1ćiribiribela wrote:Moze li neko preporuciti neku njemacku seriju, a da je dobra. Hvala.
zzm..nego jedina koju znam i da valja je ona ... "alarm für cobra 11"![]()
nisi valjda ozbiljan sa GZSZ... pa bolja je ona serija sa fokom 8800 puta
- Saian
- Posts: 16070
- Joined: 08/04/2004 21:50
#4724 Re: Gledate seriju - preporucite je
ćiribiribela wrote:Moze li neko preporuciti neku njemacku seriju, a da je dobra. Hvala.
http://www.imdb.com/title/tt1883092/
- Melunator
- Posts: 28
- Joined: 01/08/2013 17:06
- Location: U izgnanstvu
#4725 Re: Gledate seriju - preporucite je
Ozbiljno razmisljam da pocnem pratit X-Files od pocetka. Svakako nisam gledao zadnjih par sezona.

