Gledate seriju - preporučite je

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
AthleticHeart
Posts: 29
Joined: 25/07/2013 16:35

#4701 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by AthleticHeart »

Evo ovo je lista serija koje sam ja gledala koje su po mom mišljenju definitivno najbolje:

1. Game Of Thrones 3 sezone(prgledala sam sve tri sezone i izčekujem četvurtu koja izlazi 2014)

2. The Walking Death 3 sezone( također sam pregledala sve tri, četvrta sezona izlazi u oktobru ove godine, jedva čekam )

3. Homeland 2 sezone( pregledala, mislim da bi trebala izaći treća u septembru ove godine)

4. Breaking Bad 5 sezona (pregledala, peta sezona je posljednja ali je podijeljena na 2 dijela prvi dio sam pregledala a drugi
dio izlazi 11. augusta ove godine. Aaaaaa tako bilizuuuu, jedva čekam!!!!!)
omar little
Posts: 17401
Joined: 14/03/2008 21:14

#4702 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by omar little »

ubise me ovi producenti luther-a sa po samo ceitiri epizode po sezoni. argh!
User avatar
eol
Posts: 20
Joined: 08/01/2013 15:30
Location: Nan Elmoth, Beleriand

#4703 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by eol »

Ne znam je li je neko ranije naveo ali pogledajte Orphan Black.
Serija je tako gledljiva da sam oborio rekord u brzini pregledanja cijele sezone (deset epizoda).
Ovaj format najviše volim jer je kvalitet koncentrisan na malom prostoru.
http://www.imdb.com/title/tt2234222/
Kanadska serija a prikazuje je BBC America što je samo po sebi neki dokaz kvalitete.
Ne znam kako ranije nisam čuo za nju a izgleda da su je i izbori za Emmy nagradu zaobišli...Zašto pojma nemam možda zato što su Kanađani pa Ameri štite medijski prostor.
Glavna glumica razvaljuje.
User avatar
purgatorio
Posts: 1095
Joined: 05/11/2012 09:45
Location: Velika Kladuša

#4704 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by purgatorio »

http://www.imdb.com/title/tt0118437/?ref_=sr_1

Gdje bih mogao naci english .srt za The Practice? Sve sam pretrazio, jednostavno nema?
User avatar
vee-jay
Posts: 9881
Joined: 22/06/2004 20:50
Location: --- nisam vise ovdje ---

#4705 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by vee-jay »

omar little wrote:ubise me ovi producenti luther-a sa po samo ceitiri epizode po sezoni. argh!
naredni put cekati da se sve zavrse pa na komad :-D
BJB
Posts: 4599
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#4706 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by BJB »

Death in Paradise, odgledala dvije sezone, vidim pustaju je na FOXCrime-u.
Image
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#4707 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by ćiribiribela »

Pocela gledati Homeland. :thumbup:
User avatar
horion_bosona
Posts: 2819
Joined: 08/06/2005 10:20

#4708 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by horion_bosona »

nova AMC-ova serija snimljena na osnovu britanske, izgleda interesantno... kreće 11-tog, kao i BB

User avatar
Artest
Posts: 3942
Joined: 12/05/2012 17:04

#4709 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Artest »

Poceo pratit nesto za ljetnu razbibrigu. Proguto 4. sezone @Entouragea... Skoro da sam se nasmijao par puta.
omar little
Posts: 17401
Joined: 14/03/2008 21:14

#4710 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by omar little »

vee-jay wrote:
omar little wrote:ubise me ovi producenti luther-a sa po samo ceitiri epizode po sezoni. argh!
naredni put cekati da se sve zavrse pa na komad :-D
sto je najgore i jesam. :D sacekala 4 epizode, reko' super, to ubijem za jedan dan i onda imam jos dvije kasnije kad se emitiraju kad ono sipak. pft. procitah da je treca sezona zadnja ali da se vode ozbiljni razgovori o filmu.
Muamer123
Posts: 13
Joined: 30/07/2013 00:10

#4711 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Muamer123 »

Sve pre
Last edited by Muamer123 on 01/08/2024 19:15, edited 1 time in total.
ofixaaal
Posts: 85
Joined: 18/10/2012 11:49

#4712 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by ofixaaal »

Ima li neko neki link koji radi od serije Gossip girl sezona 1 da imaju sve epizode. Trazim ev sat vremena nema nigdje da radi za svaku epizodu sezone 1. Ako neko zna neka javi pls :|
Hvala unaprijed
registrovana onako
Posts: 1109
Joined: 26/05/2013 20:33

#4713 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by registrovana onako »

zomri wrote:
Shadow Line - Najbolji likovi u krimi-seriji s ovu stranu The Wire.
http://www.imdb.com/title/tt1701920/
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
dobra skroz :D
baxul wrote:Utopia - britanska serija koja me iznenadila. Misteriozno, vrlo vrlo vrlo naslino, kvalitetno snimljeno.

Image

IMDb link

Oficijelna stranica

za sad 9/10 od mene

vidim poznat mi lik :D
super je, u pocetku mi je djelovala spora, al zaboravis kroz par epizod, kad ono vec kraj :D
volim ovu blesavu tematiku :)
registrovana onako
Posts: 1109
Joined: 26/05/2013 20:33

#4714 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by registrovana onako »

http://www.imdb.com/title/tt2232345/?ref_=tt_rec_tt

Hit and MIss - dobra :)

ali moguce da bi dijelom bila iritantna onima koji imaju "problem" sa transseksualcima :oops:
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#4715 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by zomri »

registrovana onako wrote:
zomri wrote:
Shadow Line - Najbolji likovi u krimi-seriji s ovu stranu The Wire.
http://www.imdb.com/title/tt1701920/
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
dobra skroz :D
drago mi je da se još nekome sviđa. inače, po internetima gledam i jako je underrated :|

prekosutra kreće još jedan mogući biser. riječ je o seriji Southcliffe, scenarista i kreator je Toni Grisoni poznat po Red Riding trilogiji o kojoj imam samo riječi hvale. Channel 4 produkcija, znači gotovo da nema fule. o čemu se radi saznajmo iz trailera

User avatar
Šveđanin
Posts: 5649
Joined: 13/06/2013 00:19

#4717 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Šveđanin »

Orange Is the New Black (2013– )
http://www.imdb.com/title/tt2372162/
Netflix nastavlja širiti ponudu svog originalnog programa, a sljedeća na redu je njihova prva vlastita komedija, Orange is the New Black. Autorica je Jenji Kohan, koja je pred desetak godina Showtimeu pomogla razviti svoj polusatni komedijski program. Radi se o adaptaciji istoimenog romana, o zaručenoj ženi koja završava u zatvor zbog povezanosti sa njenom bivšom djevojkom, dilericom droge. U glavnoj ulozi je uglavnom nepoznata Taylor Schilling, koja je pred četiri godine imala glavnu ulogu u zaboravljenoj i otkazanoj NBC-jevoj medicinskoj drami Mercy. Jason Biggs (Američka pita) glumi njenog zaručnika, a Laura Prepon (That 70′s Show) spomenutu bivšu djevojku. Kate Mulgrew (Star Trek: Voyager) je u ulozi voditeljice zatvorske kuhinje. 13 epizoda bit će dostupno istodobno, kao što je to Netflix radio sa svojim prethodnim serijama.
:thumbup:
Modest Musorgski
Posts: 1040
Joined: 26/07/2012 20:08

#4718 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Modest Musorgski »

Odgledao The Fall 1 sezonu - dobra, a nisam neki ljubitelj serija. To i GOT sam uspio otpratiti do kraja, ovo ostalo gnjavaza
User avatar
vee-jay
Posts: 9881
Joined: 22/06/2004 20:50
Location: --- nisam vise ovdje ---

#4719 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by vee-jay »

vise vas je preporucilo Black Mirror pa da vam se pridruzim :thumbup:
User avatar
Saian
Posts: 16070
Joined: 08/04/2004 21:50

#4720 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Saian »

vee-jay wrote:
omar little wrote:ubise me ovi producenti luther-a sa po samo ceitiri epizode po sezoni. argh!
naredni put cekati da se sve zavrse pa na komad :-D
(o)taj sam :D , ostavish da se nagomila gradivo, dotad omolujes i promijenis tapete il uradis stolariju, a ono se tamo gomila, nastavak na nastavak, ko sanduche nekog svjeckog putnika, mosh chut kako se slazhe, a naslijepo, uf aj tink aj hev a semaj stifi hir :D
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#4721 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by ćiribiribela »

Moze li neko preporuciti neku njemacku seriju, a da je dobra. Hvala. :D
User avatar
Brkooo
Posts: 10359
Joined: 15/12/2011 22:23
Location: Where Eagles Dare

#4722 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Brkooo »

ćiribiribela wrote:Moze li neko preporuciti neku njemacku seriju, a da je dobra. Hvala. :D
http://www.imdb.com/title/tt0103434/?ref_=sr_1 :D


zzm..nego jedina koju znam i da valja je ona ... "alarm für cobra 11" :-) :-D
GaRGa
Posts: 2831
Joined: 25/02/2009 15:00

#4723 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by GaRGa »

Brkooo wrote:
ćiribiribela wrote:Moze li neko preporuciti neku njemacku seriju, a da je dobra. Hvala. :D
http://www.imdb.com/title/tt0103434/?ref_=sr_1 :D


zzm..nego jedina koju znam i da valja je ona ... "alarm für cobra 11" :-) :-D

nisi valjda ozbiljan sa GZSZ... pa bolja je ona serija sa fokom 8800 puta
User avatar
Saian
Posts: 16070
Joined: 08/04/2004 21:50

#4724 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Saian »

ćiribiribela wrote:Moze li neko preporuciti neku njemacku seriju, a da je dobra. Hvala. :D

http://www.imdb.com/title/tt1883092/ :kakoste:
User avatar
Melunator
Posts: 28
Joined: 01/08/2013 17:06
Location: U izgnanstvu

#4725 Re: Gledate seriju - preporucite je

Post by Melunator »

Ozbiljno razmisljam da pocnem pratit X-Files od pocetka. Svakako nisam gledao zadnjih par sezona.
Post Reply