Kladionica - vol. 2
Moderators: _BataZiv_0809, Charuga, Tomahawk11
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#46976 Re: Kladionica - vol. 2
Olympiakos i Guzen ce doci 3+ bez problema. 
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#46977 Re: Kladionica - vol. 2
e vala sto i vi lupate odigrate fino zenit, arsenal, basel pm2 i dosta
+ strijelci rondon, campbell i naravno gashi 
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#46978 Re: Kladionica - vol. 2
kladionicarsko pomagaloBlueBlood wrote:
- Inter1908
- Posts: 682
- Joined: 02/12/2013 22:59
- Location: curva nord
#46979 Re: Kladionica - vol. 2
jadnik nije mu mogla hanuma ponudu isprintat da sjede cica i da se okladi ko covjek...vako mora koristit pomagalanoviclan wrote:kladionicarsko pomagaloBlueBlood wrote:
- Inter1908
- Posts: 682
- Joined: 02/12/2013 22:59
- Location: curva nord
#46980 Re: Kladionica - vol. 2
Zezal koga premier..ebem im staru ne mogu uci na stranicu okladit se
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#46981 Re: Kladionica - vol. 2
Ma zeza, ovaj sat se vrti ko lud.Inter1908 wrote:Zezal koga premier..ebem im staru ne mogu uci na stranicu okladit se
Probaj preko moba.
-
Gundogan
- Posts: 29
- Joined: 06/11/2014 23:10
#46982 Re: Kladionica - vol. 2
zeza zezaInter1908 wrote:Zezal koga premier..ebem im staru ne mogu uci na stranicu okladit se
- dinooh
- Posts: 5303
- Joined: 16/09/2011 17:10
- Location: XXX
#46983 Re: Kladionica - vol. 2
Nista danas od kladenja izgleda. A ja jos cekam postavke pa da se okladim. Koji amateri u Premieru 
- Inter1908
- Posts: 682
- Joined: 02/12/2013 22:59
- Location: curva nord
#46984 Re: Kladionica - vol. 2
jebo staru odem u 20.00 i stavim na racun 15km i gle sad mamu im jebemdinooh wrote:Nista danas od kladenja izgleda. A ja jos cekam postavke pa da se okladim. Koji amateri u Premieru
- dinooh
- Posts: 5303
- Joined: 16/09/2011 17:10
- Location: XXX
#46985 Re: Kladionica - vol. 2
hahah i ja cijeli dan ne igram da bi vidio sastave. Sad ni uplatit necuInter1908 wrote:jebo staru odem u 20.00 i stavim na racun 15km i gle sad mamu im jebemdinooh wrote:Nista danas od kladenja izgleda. A ja jos cekam postavke pa da se okladim. Koji amateri u Premieru
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#46986 Re: Kladionica - vol. 2
.
Last edited by Daryl Dixon on 28/06/2016 20:51, edited 1 time in total.
- Inter1908
- Posts: 682
- Joined: 02/12/2013 22:59
- Location: curva nord
#46987 Re: Kladionica - vol. 2
najveci crnjak samo to mi ostalo para jebem im mamuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudinooh wrote:hahah i ja cijeli dan ne igram da bi vidio sastave. Sad ni uplatit necuInter1908 wrote:jebo staru odem u 20.00 i stavim na racun 15km i gle sad mamu im jebemdinooh wrote:Nista danas od kladenja izgleda. A ja jos cekam postavke pa da se okladim. Koji amateri u Premieru
- PriNc_ba
- Posts: 5924
- Joined: 07/08/2009 12:28
#46988 Re: Kladionica - vol. 2
joj navalila raja sta je ovo hahahahaa 
-
emmir1
- Posts: 4940
- Joined: 07/06/2013 15:28
#46989 Re: Kladionica - vol. 2
wwin stranica je za klasu bolja od premier.
Evo dvije godine nikad ni najmanji problem, sem što ne mogu pogodit ništa
Evo dvije godine nikad ni najmanji problem, sem što ne mogu pogodit ništa
- dinooh
- Posts: 5303
- Joined: 16/09/2011 17:10
- Location: XXX
#46991 Re: Kladionica - vol. 2
Hajmo odstetu traziti, pa ce opet reci mi mozemo kako mi hocemo 
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#46992 Re: Kladionica - vol. 2
.
Last edited by Daryl Dixon on 28/06/2016 20:51, edited 1 time in total.
- Inter1908
- Posts: 682
- Joined: 02/12/2013 22:59
- Location: curva nord
#46993 Re: Kladionica - vol. 2
E sto se vise okladim u premieru ebo ja sam sebi .................

- PriNc_ba
- Posts: 5924
- Joined: 07/08/2009 12:28
#46994 Re: Kladionica - vol. 2
pa jebo majku niti jedan listic da uplatim hahahahaah sjebase mi pracenje lige prvaka veceras
bude li gdje kakvih sranja na tekmama jebat cu im majku premiersku
u suprotnom hvala im sto su mi ustedili novce 
jos glupan znam da zadnjih pola sata padne stranica i ja ugasim i izlogujem se
prije sam ostavljao ulogovano i moglo se odigrati
al ajd... mozda je ovako trebalo da bude 
bude li gdje kakvih sranja na tekmama jebat cu im majku premiersku
jos glupan znam da zadnjih pola sata padne stranica i ja ugasim i izlogujem se
- dinooh
- Posts: 5303
- Joined: 16/09/2011 17:10
- Location: XXX
#46995 Re: Kladionica - vol. 2
ali zadnje kolo se mora odigrati. Ako se to kolo ne moze pogodit, onda ne moze niti jedno drugoPriNc_ba wrote:pa jebo majku niti jedan listic da uplatim hahahahaah sjebase mi pracenje lige prvaka veceras![]()
bude li gdje kakvih sranja na tekmama jebat cu im majku premierskuu suprotnom hvala im sto su mi ustedili novce
jos glupan znam da zadnjih pola sata padne stranica i ja ugasim i izlogujem seprije sam ostavljao ulogovano i moglo se odigrati
al ajd... mozda je ovako trebalo da bude
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
-
donBeton
- Posts: 616
- Joined: 02/01/2007 23:52
#46997 Re: Kladionica - vol. 2
Imal gdje da se mogu kombinovati na listiću live parovi u kladionici?
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#46998 Re: Kladionica - vol. 2
e ovako ja sam imao nijet da odikram tevez, mitroglu, cicarito, lampert, rondon (nije ga bilo pa je onda hulk), zdrmic i podolski (vec dao gol)
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#46999 Re: Kladionica - vol. 2
maxbet sto znamdonBeton wrote:Imal gdje da se mogu kombinovati na listiću live parovi u kladionici?
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#47000 Re: Kladionica - vol. 2
UVODE LAJVnema me tamo wrote:Daryl Dixon wrote:Jedna dobra vijest raja, Premijer će izgleda uvesti LIVE klađenje poslije Nove godine, bit će ludila![]()
![]()



